Zavrieť

Porady

Tlaciaren smrdi

Dobry den.

Dostal som od syna lasovu tlaciaren XEROX PHASER 6110.
Je pouzivana, tlaci vynikajuco, no pri tlaci velmi smrdi. Neviete,
cim by to mohlo byt pripadne ako to odstranit?
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Ak ide o laserovu tlačiareň, skus vymenit toner. Niektore alternatívne tonery pri tlaci dost zapachaju
Jakub29 Ahoj, ano je to laserovka. Ale su tam originalne xerox tonery. Ale uz dochadzaju, cize skusim Dakujem za radu
Adriana Martikáňová A aký je to smrad? Spálenina alebo niečo ako riedidlo? To je ťažko posúdiť. Staršie tlačiarne dosť smrdia, keď sa tlačí veľa naraz. Je to typický štipľavý zápach laseroviek.
Jakub29 Nieco ako riedidlo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    rozobrať, čo sa dá, pozrieť, vyčistiť, vysať, vyfúkať... pozrieť, či niečo nie je na vyhrievacom telese. ja som tam mal napr. myš. asi išla za teplom, uviazla tam, a postupne sa grilovala (sušila) časom prestala smrdieť. našiel som ju až po pár rokoch.

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    ahoj, skus vytlacit par stran,vyvetrat,zas vytlacit par stran,znova vyvetrat...niekedy nove alebo aj dlhsie odlozene veci potrebuju vypálit
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jakub29 Dakujem za radu, no toto som sa uz docital na internete. Dal som vytlacit 999 stran cistych a smrdi stale
    jslancik to je vtip? čistá strana ti "vypáli" iba zlomok toho, čo sa vypáliť môže.
    bodliak Zapekaci valec je rovnako teply pri cistej aj popisanej strane.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.