Zavrieť

Porady

Predané auto exekúcia

Zdravím vás ľudia mám problém jeden a viem že si môžem za neho aj sám a dodnes nechápem ako som mohol byť sprostý až tak moc a úprimne to ľutujem ale už nevrátim naspät. Začnem teda: už je to 3 roky pomaly čo raz jeden pán rómskeho pôvodu predával auto ktoré bolo v exekúcii,nejakému svojmu známemu spravili si nejakú kúpnu zmluvu vraj písomnú a ten jeho známy to neskôr predal môjmu kamarátovi. Auto bolo stará Mazda úplne zničená ani neviem čo ma to napadlo ale neskôr som ju kúpil od kamaráta ja. podotýkam že kamarát už nemal kúpnu zmluvu od toho známeho toho Roma proste auto kúpil ako nejaký bicykel ja žiaľ to isté od môjho kamaráta viem úplná blbosť nebudem to obhajovať vekom mal som síce 18 rokov a bol som rád že mám staré auto a stále som chcel jazdiť a vôbec neriešil nič len to že mám auto a jzadim ???????? proste tupec som bol. no aby som sa dostal k pointe predal som neskôr to auto lebo som časom zistil a to cca za 2 týždne že auto je neskutočný šrot tak sa ozvali z hodou okolností ďalší rómovia ???? že chcú kúpiť to auto keď prišli na miesto povedali mi že sa pôvodnému majiteľovi ozvú a ja naivné sprosté tupelo som si myslel že okej ozvú sa mu a on bude vedieť kde je jeho auto. No prešlo niečo cez 2 roky a ozval sa pôvodný majiteľ auta kamarátovi lebo ten jeho známy mu dal kontakt na kamoša že kde je auto že mu došla platiť STK a emisná a že ho uda na políciu lebo mu kamarát vysvetlil že auto predal mne a ja zase iným no a Teda kamarát mu dal číslo na mňa. A zrazu mi zvoní telefón a ten pán sa mi začal vyhrážať že pôjdem do vezenia za podvod a tak. samozrejme som sa skoro zrútil na takéto veci som slabá povaha a že ho ešte nepoznám že aby ešte neprišiel ku mne že uvidím to peklo. Tak som mu vysvetlil že ja nemám kontakt na tých pánov že mi sľúbili že sa ku ozvú a že neviem ani ako sa volajú a on mi povrdal že ho to nezaujíma že som mu stratil auto a že mi spraví zo života peklo aj kamarátovi.
Naposledy upravil Forest35 : 10.01.19 at 03:38
misoft Preboha - to sa ani čítať nedá. Je to jedna nekonečná veta. UPRAV si to.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    len pre upresnenie - ani ty nemáš papier, že si ho kúpil, ani že si ho predal. ani ten, čo ti ho predal, ani ten, čo ho od teba kúpil asi nemá dokázateľnú súvislosť s tebou. ak je to tak, tak skutok sa nestal. tak si sa mal k tomu stavať od začiatku. povedať, že si nepamätáš, že by si niečo také dakedy riešil. a bodka.
    kľudne choď na políciu, že ťa obťažuje a vyhráža sa ten a ten. mu spľasne hrebienok. Nerozvádzaj, že kvôli čomu, maximálne, že kvôli akejsi záležitosti s autom či motorkou či čo. na 90% sa to neposunie ďalej k reálnemu problému s tým autom.
    Forest35 No to áno len ja som bol celý vystrašený tak som ani nevedel reagovať pohotovo iba stresovo.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    1. za toto sa do vezenia nechodi.
    2. ak ta bude ten cigan kontaktovat, ani sa s nim nebav, povedz mu, ze riesi policia.
    3. ak sa Ti bude vyhrazat niecim konkretnym (napr. bitka a pod.) chod na policiu
    4. Ak ta budu kontaktovat policajti, povedz im to presne tak ako to vnimas, teda presne tak ako si nam to sem teraz napisal.
    5. nerob uz ziadne hluposti, najdi si frajerku, alebo aspon tri zaluby.
    jslancik frajerky má už od narodenia dve, záľub aspoň 5 - cigarety, borovička, vodka a pivo a antidepresíva.
    Forest35 Nefajčím. Borovička a vodka to by som ani neskúšal lebo mi je s toho zle. Pivo tiež mi moc nechutí. Jediné čo je pravda sú žiaľ tie antidepresíva.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    ty si riadny slaboch? inak ako to bolo s prepismi? môžeš to auto len tak nechať vonku a kašlať naň? a s cigánskym vyhrážaním by som si poradil tak, že by som sipri tom nervy ukľudnil a nie ako ty sa zničil
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Forest35 Tak prepis nebol lebo ten cigán to mal v exekúcii. A áno som slaboch to musím žiaľ priznať proste mi nahovárať že skončím vo väzení a to ma tak nejak položilo.
    bodliak Marleau ma večne silné reči...
    marleau lebo slabosi ako on a ty dávajú tým zmrdom silu
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    "Nejhorsi je smrt z vydeseni".... hlavne klud a nohy v teple.

    Kupil si vozidlo ktore nieje oficialnym vozidlom nakolko si nevykonal evidencny prepis. Kupil si iba kus plechu na 4 kolesch. Prepis je hlavne problem PREDAJCU. Problem ma povodny (posledny) majitel.
    Posli surovo toho povodneho majitea "DO PRDELE".....a ked sa mu nepaci - podaj trestne oznamenie za vyhrazanie sa a prenasledovanie. Nemas sa coho obavat.

    Pokial ta Policia nechytila jazdit s vozidlom po ceste - nehrozi ti vobec NIC.

    Klud, rozvahu a aky pozicaj - taky vrat.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Jediný, kto má nejaký problém, je ten cigoš, ktorý Ti vyvoláva.
    Keby mal nejaké argumenty, tak by už policajtom išiel. No a vidíš, nikde nebol. Prečo asi ?

    Policajti sa Ťa akurát tak môžu opýtať, čo o tom vieš.
    A Ty povieš, že si si požičal auto, ktoré patrilo nejakému cigáňovi s exekúciou, a keď si to zistil, tak si ho za pár dní cigáňom vrátil. A že to bolo strašne dávno a viac si nepamätáš.
    Jakubec Bodliak, s policajtmi sa zasadne nedebatuje, ak je to co i len trosku mozne. Oznami, ze nebude vypovedat. Je na policajtoch, aby si zhanali dokazy. Policajti su predsa profesionali v tom, aby z neskuseneho svedka vymamili jemu skodiacu vypoved.
    bodliak Veľmi nedôveryhodné, pritiahne tým iba na seba pozornosť.
    kopretinka 06.01.19 08:28 odstránil(a) z Porady

    Predané auto exekúcia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.