Zavrieť

Porady

Elektronicka komunikacia s OP

Ahojte pri komunikacii s elektronickym OP sa potrebujem v prvom rade zaregistrovat na financnej sprave.
Da sa zaregistrovat na www.slovensko.sk aj neskor, nakolko teraz potrebujem komunikovat len s DU

dakujem
M
Naposledy upravil Mirka80 : 09.01.19 at 18:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mirka80 cez www.slovensko.sk sa bude komunikovat so vsetkymi uradmi aj danovym nie?
    Žabinka finančná správa má svoj vlastný portál cez ktorý odosielaš ako podnikateľ všetky podania..
    https://www.financnasprava.sk/sk/ele...munikacia-dane
    Mirka80 aha, takze sa musim extra registrovat na financnej sprave a extra na www.slovensko ?

    dufam, ze tu registraciu pomocou citacky a vsetkych softwerov zvladnem...vyzera to dost zlozito
    misoft No to buď rada, ak to bude fungovať. V dnešnej dobe môžeme byť radi, že funguje aspoň toto, i keď na X stránkach. Doteraz sme však nedospeli, aby sa k štátnym úradom dalo dostať z JEDNEJ centrálnej stránky... hudba budúcnosti.
    Žabinka prečítaj si aj tieto články:
    https://www.podnikajte.sk/manazment-...schranky.xhtml
    https://www.slovensko.sk/sk/faq/faq-eschranka
    Mirka80 no rozhodla som ist osobne na DU s dohodou o elektronickej komunikacii
    Replasťačka Nepochodíš, od 1.1.2018 bola zmena, skúšala som pred rokom dohodu doručiť osobne, keď nastala povinnosť elektronicky komunikovať s DU pre s.r.o. neplatiteľov DPH:
    Mirka80 som SZCO
    Žabinka myslím že dohoda je dobrá voľba.. ja som komunikovala s eid, ale keďže som mala takmer každý mesiac problém s podpisovaním, prešla som na dohodu, a odvtedy bez problémov..
    Mirka80 takze to nie je az take easy...aj ked som pozerala hodne veci sa da cez slovensko.sk vybavit...teda ak to funguje

    som nevedela ze sa da prejst z EID na spat na dohodu..tak to pojde aj opacne
    Žabinka slovensko.sk je iná nesúvisiaca inštitúcia.. tam môžeš komunikovať elektronicky s eid keď si nainštaluješ potrebné veci do pc.. ja tiež využívam eid pri schvaľovaní vozidiel..
    Mirka80 takze s DU mozem komunikovat cez dohodu bez EID a na slovensko.sk zase cez EID
    Žabinka áno..
    Mirka80 no DP typ B je uz zverejnene...teraz ked zacnu hromadne vsetci v marci podavat DP tak uvidime aku maju technicku podporu

    ja budem podavat cez ID a heslo...dufam, ze to bude fungovat
    veronikasad zatial funguje, už som podala skoro všetky DP. Aj samostatné prílohy k DP idu v pohode (rodné listy, potvrdenie o príjme,,,)
      zbaliť

    Elektronicka komunikacia s OP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.