Zavrieť

Porady

Ketónová diéta

Vyskúšal už niekto túto diétu? Zabralo? Veľa som už o nej počula, ale už bolo toľko tých "zaručených""bublín"
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Trošku som googlila, chceš zmeniť spôsob stravovania, alebo prejsť na tie "krabičky"?
Terezia13 stravu som už upravila, lenže........nuž tie sviatky, takže som zase "nabalila" 1,5 kg
annova keto-dieta funguje, ale nie krabickova, staci pouzit kaloricketabulky.sk
lujza.j Co na krabickach nefunguje?to by ma teda zaujimalo-tvoje vysvetlenie....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja som to raz skusal,nie do bodky ale snazil som sa zrat minimum sacharidov,chudnut sa da ,mne sa podarilo nejakych cez 10kg za 6 tyzdnov,bolo to brutalne ,furt bez energie,ospaly,ziadny zazitok... ale uz je to minulost a kila su uz doma zase,...uz fungujem len v duchu hesla...da sa zit bez Disko kexov ale naco?
    Terezia13 takže je to biz-nič
    vulxy ani by som nepovedal,skusenost ukazala fungovat to funguje ale nie je to pre mna,ked niekto maka fizicky potrebuje energiu ...konkretne som potreboval schudnut nutne,velke problemy s kotnikom,noha uz v poriadku tak sa uz tolko netrapim s kilami zatial...ale viem si predstavit ze slecna za pisacim stolom uspesne vydrzi roky v ketoze...

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ketóza funguje. keto-diéta je biznis. dalo by sa o tom napísať veľa. snáď napíše lui, tá je furt v ketóze, či?
    lujza.j Veru uz niecvicim ako ďas....ale ano funguje....staci si nacitat....ako to funguje.....

    annova je offline (nepripojený) annova

    annova
    Pri pouziti kalorickych tabuliek presne pocitas kalorie , sacharidy , vlakninu podla tvojej cinnosti pocas dna. Podmienka co najpresnejsie zadavat zlozenie jedla. Z toho ti vyplyva,aku skladbu jedla este v ten den mozes zjest. Krabickova je sice vytvorena podla tvojich potrieb, ale kazdy den nemas rovnaky energeticky vydaj a tym spalujes inak sacharidy. Mozno som mala pouzit asi formulaciu, ze krabickova dieta nieje tak optimalna....
    lujza.j Keto dieta je o jednoduchych cukroch....ak krabickova strava ma tieto 40-50g na den nie je dovod aby nefungovala....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.