Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto? Tie Trnkove vretenice?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Konecne sa nas macko Usko prebudil :-))
https://fm.denik.cz/zpravy_region/v-...f6G6FSxXN1NUZU
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
Daniel Lipšic je s Jozefom Flaškom.

UŽ NEMÔŽEM MLČAŤ
Tento status som nechcel písať pod vplyvom emócií včera večer, takže ho píšem dnes po rannom behu. Ospravedlňujem sa, že bude o niečo dlhší a – napriek rannému behu – trochu expresívnejší.

Včera som dostal informáciu, že vyšetrovanie prípadu prípravy úkladnej vraždy elitného prokurátora Maroša Žilina a mňa odňala ministerka vnútra vyšetrovaciemu tímu, ktorý vyšetruje vraždu Jána a Martiny, a pridelila ho Inšpekcii Ministerstva vnútra.

Takýto krok je bezprecedentným zásahom do prebiehajúceho vyšetrovania a bol urobený bez súhlasu či konzultácie s Úradom špeciálnej prokuratúry. Vyšetrovanie úkladných vrážd patrí priamo zo zákona do jurisdikcie Úradu špeciálnej prokuratúry, a sprostredkovane aj Národnej kriminálnej agentúry. Inšpekcia nikdy nevyšetrovala ani nevyšetruje prípady úkladných vrážd – nemá na to ľudskú, ani odbornú kapacitu.
Ministerstvo vnútra svoj krok zdôvodnilo snahou zabrániť úniku informácií. Priznám sa, že už ma v poslednom čase unavuje a znechucuje ako predstavitelia Smeru (za významnej asistencie Kočnerovho nájomného žoldniera Petra Tótha) podsúvajú verejnosti názory, že za únikom informácií sú advokáti poškodených. Je to ľahko overiteľná lož. Vo vyšetrovacom spise sa nachádzajú presné informácie, aké časti spisu a kedy boli poskytnuté advokátom poškodených. Takmer všetky informácie, ktoré boli z vyšetrovania zverejnené, sme v danom čase vôbec nemali k dispozícii. A naopak, mnohé časti vyšetrovacieho spisu, ktoré sme k dispozícii mali, neboli nikdy zverejnené. Koniec-koncov je známe, že o viacerých citlivých úkonoch vyšetrovania boli vopred informovaní oligarchovia blízki Smeru. Tak odkiaľ teda unikajú informácie z vyšetrovacieho spisu?

A ako má úniku informácií zabrániť, ak budú súvisiace prípade vyšetrovať dva vyšetrovacie tímy? Dva oddelené prípady, vyšetrované dvomi samostatnými súčasťami Policajného zboru, by mi umožnili naďalej zastupovať rodinu Jána Kuciaka v prípade vraždy Jána a Martiny. Zároveň by som mal ako poškodený prístup k spisu vedenému na Inšpekcii. Ak by som naozaj vynášal informácie zo spisu, ako by takýto krok zabránil úniku informácií?

Počas môjho pôsobenia vo verejnom živote som bol viackrát konfrontovaný s informáciou o objednávke mojej vraždy. Prvýkrát to bolo potom, ako som v roku 2002 podal dovolanie (sťažnosť pre porušenie zákona) proti podmienečnému prepustenie M. Černáka z výkonu trestu. Nikdy som nebral tieto informácie príliš vážne. Ak sa nechá človek príliš ovládnuť obavou o svoj život, tak ho to úplne paralyzuje.

Tentokrát však boli pravdepodobne plány na moju likvidáciu zrejme tesne pred realizáciou.

Potom ako som v roku 2012 zriadil vyšetrovací tím na vyšetrovanie kauzy Gorila, začala sa proti mne viesť cez rôzne anonymné weby rozsiahla diskreditačná kampaň. Mal som byť agentom vojenského spravodajstva, brať miliónové úplatky, či byť v intímnom kontakte s množstvom neznámych žien. Napriek tomu, že tieto diskreditačné materiály (vrátane „komunikácie“ s obvinenou Alenou Zs.) sa ukázali ako sfalšované (a je to celkom zrejmé aj z ich samotného obsahu), predstavitelia Smeru (a aj niektorí z toho „lepšieho“ Slovenska) ich dodnes neváhajú použiť na útoky voči mojej osobe. Osobná nenávisť vo verejnom priestore však nikdy nepriniesla nič dobré.

Krok ministerky vnútra si nijako racionálne neviem vysvetliť. Nemá žiadne vecné, ani právne odôvodnenie. Môže smerovať len k snahe zakryť tých, ktorí mohli byť spojení s prípravou vraždy Maroša Žilinku a mňa.

V časoch, keď som bol ešte na Ministerstve spravodlivosti a zažívali sme aj náročnejšie časy v boji proti zločineckým skupinám, tak mi jedna moja veľmi vzácna kolegyňa (dr. Ľubomíra Zlochová) poslala Cicerov citát: „Ten, ktorý sa bojí smrti, nemôže mať nezlomnú dušu.“ Samozrejme, strach nemajú len blázni, ale tento citát vyjadruje presvedčenie, že ak nás strach ovládne, ak nad nami zvíťazí, tak nikdy neurobíme veľké veci, pretože sa dopredu vzdáme.

Tí, čo zavraždili Jána a Martinu, ako aj ich morálni spolupáchatelia z najvyšších miest, chceli, aby sme sa začali báť. Nepíše sa mi to ľahko – mám rodinu, manželku, a dvoch malých synov – ale tento boj ja osobne nikdy nevzdám. A som presvedčený, že ani väčšina ľudí na celom Slovensku. Je to dobrý boj. Ján a Martina za neho priniesli najvyššiu obetu. Sme im dlžní v tomto boji pokračovať.

Nevzdávajme to!
treba urobiť chaos,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lipshit robí ten chaos už dávno, stále a neustále.

Akurát jeho stádo ho chráni, snaží sa o to chránenie...
0 3
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil, danovy urad - zdvihol tlak zadarmo...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Žaštreliť bubaka, žaštreliť bubaka - odpoved 2,5 rocneho syna na to, ze nema vyrusovat sestru pri pisani domacich uloh, lebo pride bubak.
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alaya1
Potesil, danovy urad - zdvihol tlak zadarmo...
Prečo ? Dnešná odpoveď z FS - najbližšie dni majú od 11. januára kedy som tam písala prvý raz

Dobrý deň,

elektronické formuláre k daňovým priznaniam k dani z príjmov fyzických osôb typ A (DPFO A) za rok 2018 sú dostupné. Elektronický formulár daňového priznania k dani z príjmov fyzických osôb typ B (DPFO B) za rok 2018 bude zverejnený v najbližších dňoch. Dovtedy je možné DPFO B podať náhradným spôsobom – vyplnený vzor tlačiva platný pre tento rok ako prílohu všeobecného podania prostredníctvom portálu finančnej správy.

V prípade nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať odpoveďou na tento mail. Prajeme Vám pekný deň.

S pozdravom
Mgr. Nikola Hukelová
Centrum podpory pre dane
Finančné riaditeľstvo SR
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Veronika, 3 hodiny som sa snazila dovolat na ich linku. Potrebovala som surne. Tak som napisala, uvidim tu rychlu odpoved.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Když Bůh tvořil zdravotní sestru, pracoval ještě i druhý den v nadčasových hodinách . Zde se objevil anděl a řekl : “ Pane, už dlouho pracuješ na tomto modelu . “ Bůh mu odpověděl : „Viděl jsi dlouhý seznam speciálních přání na objednávce? Zdravotní sestra musí být produktivní , snadno formovatelná , ale ne z plastu. Má mít nervy jako provazy a široký hřbet , na který se dá všechno naložit , ale přitom má být jemná, aby se v malých služebních místnostech cítila dobře . Musí najednou dělat 5 věcí a ještě vždy mít jednu ruku volnou ! “ Anděl zavrtěl hlavou a říká : “ Šest rukou? To sotva půjde! “
Bůh odpověděl s vážným hlasem : “ Daleko víc mě bolí hlava ze tří párů očí, kterými uvidí přes všechny stěny, aby sestra mohla najednou opatřit dvě oddělení na noční službě . Další pár vzadu na hlavě, aby mohla vidět to, co by se chtělo skrýt a co musí bezpodmínečně vidět . a přirozeně , jeden pár vpředu na obličeji, kterým by se dívala na pacienty s výmluvným výrazem v očích : Rozumím vám , jsem tu pro vás .. . “
Anděl ho zatáhl za rukáv a říká : “ Jdi spát , Pane a ráno pracuj dál! “ Bůh mu odpověděl : „Nemohu … Teď jsem přišel na to , že nemá být nikdy nemocná a musí se sama uzdravit . Musí chápat, že 10 pokojů se 40 pacienty je 10 pracovních míst, ale znamená ve skutečnosti jen 5 sester. Má mít radost ze svého povolání , které si vše žádá , ale je málo placené, musí pracovat v střídajících se službách a být spokojená s malým počtem volných víkendů ! “ Anděl pomalu obešel model zdravotní sestry . “ Materiál je příliš měkký “ , vzdychal . “ Ale za to pevný “ odpověděl Pán . “ Nevěřil bys, co všechno vydrží “ . Na otázku, zda umí i myslet, odpověděl se stvořitelskou hrdostí : “ Nejen myslet, ale i usuzovat a uzavírat kompromisy . “ Anděl se dotkl tváře modelu : „Tady je trhlina , Pane . Vložil si mnoho, příliš mnoho do tohoto modelu . “ Na to Bůh zamyšleně odpověděl : “ To není trhlina , to je slza . Teče při smutku, zklamání , bolesti, osamělosti nebo i radosti . Slza je protékající ventil . „
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

"ty koxxo" ďakujem za ohodnotenieuž som bola poučená
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Terezia13
"ty koxxo" ďakujem za ohodnotenieuž som bola poučená
pata a mata si nevšímaj..
dnes to generálny prokurátor povedal jasne.......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Lipshit robí ten chaos už dávno, stále a neustále.

Akurát jeho stádo ho chráni, snaží sa o to chránenie...
Blažení nevedomí hodnotitelia....

Nie, teraz nejdem riešiť hodnotenie môjho názoru.
Lipshit kričí a novinárske hyeny mu dávajú priestor na vyjadrenie a pritakávajú mu.
Lenže ktoré periodiká sú to ?
SME, Aktuality, DenníkN....Tup(elá)ky neriešim, tým ide o iné.

Viete, milí hodnotitelia, že Saková postupovala presne podľa vnútorného predpisu, ktorý vytvoril Lipshit za svojej éry ministrovania ?
0 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Chcel som vybrat z bankomatu na lyzovacke - ze vraj "chybna karta, poziadajte vasu banku o vymenu". Skusil som druhu kartu a to iste.
Na druhy den ziaden problem - podla mna nadotovali bankomat. Vcera bol prazdny a banka ktora sa pysi reklamami nechcela priznat dovod, tak oblbovala ze "CHYBNA KARTA..."
0 0
Umbo Umbo

Umbo je offline (nepripojený) Umbo

Na prvom stupni ZS sme mali spoluziacku, co sa kazdu hodinu hlasila a bonzovala. Nemali ju radi spoluziaci, ani ucitelia. Minuly rok sme mali dedicske konanie na sude a tam som ju po dlhych rokoch stretol. Podavala v podatelni 3 zaloby na susedoch. Zostala zit doma sama s mackami a psom. Opustili ju manzel, deti, vnucata. Vyzor cloveka sa rokmi meni - charakter zostava.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teraz ale nikto nevie, ci ta to potesilo, alebo rozculilo. !
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Teraz ale nikto nevie, ci ta to potesilo, alebo rozculilo. !
Mňa takéto BULVÁRNE články (čítaj úplne inak...) rozčuľujú.

Jeden link s fotkami na ruské špecifiká...

Druhý link je totálne "investigatívny".... už je tam pomaly aj obžaloba, už len vyniesť rozsudok.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Teraz ale nikto nevie, ci ta to potesilo, alebo rozculilo. !
A teraz čo? Ak si zvedavý, porozmýšľaj.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tato tema ma konkretny nazov. Preto linky na clanky BEZ VYJADRENIA SVOJHO NAZORU, ktore uz kazdy cital su iba zbytocny balast a spam.
PS: narozmyslam sa dost v praci.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať