Zavrieť

Porady

Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

lui, nie si retardovaná a chápeš čo a ako. O tom nepochybujem, ale pochybujem, že sú takí všetci. Stačí počúvať ľudí, ako každý háji svoje záujmy bez ohľadu na iného. Ak by sa dalo, tak každá skupina ľudí by chcela veci tak, aby pasovali presne pre nich. Skupina psíčkarov, skupina dôchodcov, skupina záhradkárov, skupina ľudí z panelákov, skupina na homeoffice ...
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1586367364949.jpg  
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123
marjankaj
Minister zdravotníctva Marek Krajčí oznámil, že na Slovensku pribudli ďalšie štyri úmrtia. Jedným z nich bol 89-ročný pacient hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici v Trnave. „V prípade ďalších troch úmrtí ide o pacientov z DSS v Pezinku. Dvaja zomreli dnes ráno na obojstranný zápal pľúc. Jeden prípad je staršieho dáta z 5. apríl v DSS. Po pitve sa potvrdil koronavírus,“ uviedol Krajčí.

Z toho vyplýva, že keby tú pitvu urobili skôr, tak ho mohli zachrániť.
OMG, keby to bol tvoj príbuzný (nedaj Boh otec) takto by si to napísal.....???? že ti nie je hanba !!!!
Rodičov nemám už dávno, dcéru nemám už rok. Zostala mi iba manželka a tri mačky. Čo mi má byť hanba? Je mi iba smutno, čo sa tu deje, najradšej by som tu už nebol a mal svätý pokoj.
A ty ma ideš poučovať o živote?
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nerozumiem ja jednej veci.. každý deň tu niekto kritizujete Matoviča, vládne rozhodnutia, nariadenia, opatrenia, a podobne... pritom sú rovnaké, ako v iných okolitých štátoch.. a možno aj jemnejšie.. štýl prejavu má rozhodne svojský, a nie každému reže, ani mne nie, ale myslím, že výsledky opatrení sú zjavné na počtoch nakazených/úmrtí.. také urážlivé táraniny, ktoré tu každý deň predvádzate, čo tým chcete dosiahnuť? máte dáke lepšie návrhy, ktoré by mohli pomôcť veci? ak nie, tak potom vyzeráte ako kedysi jeden "úspešný politik" povedal: Rozhodol ten, kto je oprávnený rozhodnúť. Ostatní ste gágaji, táraji a pre mňa prďúsi.
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Sa opýtam...čo vraví na koroňa situáciu Subotič ?
Dá sa covid liečiť tradičnou čínskou medecínou ?

P.S.:
...a áno...poddžubujem.
Môžeš poddžubovať,ale čínania svoju tradičnú medicínu nedajú a ano liečili koronu zároveň.Pri vyhodnotení vysoké percento ľudí na nu reagovalo kladne.Je úžasné ako aj čínski lekári vedia používať tradičnú čínsku medicínu a použijú ju v liečbe,môžeme len závodieť,že to majú dovolené.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

jar88
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.

Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
BXLmiami
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
Skús sa baviť zo svojim klientom alebo šéfom takýmto bežným jazykom. Mne takto omylom povedala jedna robotníčka a už bola za bránou. Veľmi sa ospravedlňovala na druhý deň že už si bude dávať pozor na jazyk. Film alebo verejné vystúpenie má aj výchovný cieľ ako v jazyku tak aj v správaní. Potom by nemohol premiér v dialógoch hovoriť o "sraní, vysraní" do éteru ako o bežnej komunikácii
5 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

5 0
pavol54 pavol54

bjuty smis
mna nezaujímajú názory smeráckeho odpadu
mna zaujíma, že sme zvládli koronu,..

a že za najvačší problém vlády považuješ akúsi aplikáciu ..
a nie vládu mafie, rozkradnutý štát, vraždu novinára......tak je to potom v poriadku...
Lenže počiatočné parametre ochrany štátu pred korona nastavil ten odpad ktorý tu vládol a títo už len cizelujú to čo bolo zavedené
5 0
pavol54 pavol54

Dáša_
Terezia13
chceš povedať - teda napísať - čistý alibizmus?
niečo podobné, ako donedávna bolo na obaloch mlieka napísané - pozor výrobok obsahuje mlieko?......nuž ja len kde sme došli
Terka, Podstata rúšok nie je v tom, že zamedzia prejs jednotlivým vírusom. Ale v tom, že sa tento víruš šíri v kvapôčkach. A tie rúška podstatne obmedzujú to šírenie kvapôčiek. Tým, že ktokoľvek nakazený ( a nielen tímto vírusom, kľudne aj inými, čo sa prenášajú takto) pri kašlaní má zakryté ústam tak ochráni okolie. Lebo ked pri kýchaní a kašlaní si niekto dá pred ruku vreckovku fakt nestačí. Tú vreckovku chytí rukou a tou istou rukou potom chytá nákupný košík, kľučku na dverách....

A argument, že niekto je zdravý a nemusí to nosiť je super, lenže ide o niečo ako davová psychóza. On nemá, ten nemá, nedám ani ja, nie som predsa šašo. A nenosil by nikto. Tak ako na začiatku marca len váhavo niekto to rúško dal a ostatní na neho hľadeli, že veď on je chorý. Ide tu o formu ohľaduplnosti.

No a argumenty, že v tom sa nedá dýchať, mozog osprostieva a podobné - to by ma celkom zaujímalo, ako osprostievajú lekarí, ktorí robia mnohohodinové zložité operácie a rúško teda fakt neskladajú po celý čas. Dokonca sa ani nechodia napiť alebo na wc. A samozrejme majú aj okuliare
Argument že zdravý rúško nosiť nemusí je dobrý, ale kto si je istý že sa "včera" nenakazil a už nie je šíriteľom? Na tridsať tisícovom štádióne v Lombardii si všetci mysleli že sú zdraví a aho ho.
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

vicktor
Dnes som sa prihlasil do zriedka pouzivanej mailovej schranky a nasiel som mesiace staru spravu:
Ahoj! Mam pro tebe velmi spatne zpravy. 14/10/2019 - v tento den jsem naboural vas operacni system a ziskal plny pristup k vasemu uctu ..... Heslo muzete zmenit, ano. Ale muj malware ho pokazde zachyti. Jak jsem to zvladl: Pouzil jsem zranitelnost v softwaru smerovace, ktery jste pouzivali pro pristup na internet. Jen jsem naboural tento router a umistil na nej svuj skodlivy kod. Kdyz jste byli online, muj trojan byl nainstalovan do OS zarizeni. Potom jsem udaje uplne zkopiroval z disku (mam cely vas adresar, historii prohlizecich stranek, vsechny soubory, telefonni cisla a adresy vsech vasich kontaktu). Myslim, ze 400 � je pro me ticho velmi, velmi mala castka. Krome toho jsem te spehoval tak dlouho, stravil jsem hodne casu! Moje penezenka BTC: 36LeCjA1X24aJ4LH8drkgRgUex3Xtg8SKn

Pri kopirovani sa stratilo to, ze text je zlozeny z roznych fontov (tucne, kurziva, podciarknute).
Co teraz? Co mi hrozi? Alebo si mozem z tej penazenky vybrat nejake bitcoiny?
No ja som dostala už niekolko podobných mailov, naviac hovorili o sledovaní stránok pre dospelých a o natáčaní mňa pri sledovaní týchto stránok ..... Najvaic sa mi páčilo, že ma natáčajú napriek tomu, že nemám na počítači žiadnu kameru
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

už som sa dávno takto nezasmiala
106796232_294203015259926_3762883714924910445_n.jpg  
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Neviete prosím,

koľko testov diplomoviek bolo dnes vykonaných a koľko bolo pozitívnych?
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

na "porade" mám väčšinou dojem kto z koho nie poradiť, ale dokázať si ....vlastne čo si dokázať!?
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nasušili sme toho dosť, dúfam že mi to nepretriedia na bezpečnostnej kontrole..
20200808_1450261.jpg  
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty, čo povieš na toto ?

Matovič chce zarúškovať školákov
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ovat-skolakov/
plne súhlasím

deti chodili v triedach dva týždne v rúškach. Má to byť ochrana pred nezodpovednými rodičmi, ktorí by poslali svoje deti do školy, aj keby prišli z rizikového prostredia
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Výroba čipsov z cukiny.
DSCF1474.JPG  
DSCF1592.JPG  
DSCF1584.JPG  
1/1
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

.
image.png  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U mojeho obvoďáka na nastenke....ma tam rozne vyroky-frky.....v jeho štyle humoru..
"pan doktor mame ocakavat druhu vlnu covid 19?....ja neviem... ja som lekar...nie politik"
Takze asi tak
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať