Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bez "domnienok" by nebol vyšetrený a uzatvorený žiadny trestný čin v histórii ľudstva.
Ale to pri slepom obhajovaní týchto darebákov ti jednoducho uniká.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

malý hasič ferko za zase dostáva do formy .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vyjadrenie :
" Heger: Na Slovensku vrcholí zápas o právny štát, mafia a korupcia budú porazené..."

Moje konštatovanie :
Sektárko by si mal doplniť vedomosti z danej oblasti.
Mafia je na svete už pekných pár rokov, dalo by sa vravieť aj o storočiach.
Korupcia vládne od počiatku vekov.
...a nejaký Hegerko zadrie hentakú onačinu ?

P.S.:
Hm...včul dumem, že ako nazvať Oľajnistov...žeby mafia.
Že korumpujú ? ...o tom niet pochýb.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čítal som nedávno na jednom českom fóre, že:"... Matovič je jen převlečenej antifák..."

Keď som trošku posnoril čo to vlastne znamená, aká je ideológia, názory, správanie ľudí tejto "sekty", tak to celkom korešponduje s Matovičom.
0 0
bjuty smis bjuty smis

buchač
Vyjadrenie :
" Heger: Na Slovensku vrcholí zápas o právny štát, mafia a korupcia budú porazené..."

Moje konštatovanie :
Sektárko by si mal doplniť vedomosti z danej oblasti.
Mafia je na svete už pekných pár rokov, dalo by sa vravieť aj o storočiach.
Korupcia vládne od počiatku vekov.
...a nejaký Hegerko zadrie hentakú onačinu ?

P.S.:
Hm...včul dumem, že ako nazvať Oľajnistov...žeby mafia.
Že korumpujú ? ...o tom niet pochýb.
táto mafia bude porazená, môžeš sa tešiť....
ale zase vstane nová...je to nekonečný boj

ako ťa skorumpovali olajnisti...no daj teda...alebo koho ?
0 0
buchač buchač

Táto mafia nebude porazená...na to dám krk a ty vezmi jed. Kľudne ti to dám aj písomne, s potvrdením od notára a 100€ kolkom.
Keď je to nekonečný boj, tak čo riešiš ? Ty to vieš, ja to viem...sektárovi ešte nedošlo ?
Ono nie je jedno, ktorá partia sa realizuje ?
Ak by som vzal príklad, tak Borža bol ten dobrý a Černák zlý (prípadne naopak) ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

táto je smerácka...už je....naka je hned vonku...
ale zase len tak bez akéhokovek príkladu... :

0 0
buchač buchač

...
Smiech.gif  
0 0
bjuty smis bjuty smis

niekedy sa pozabudneš ...tu .nie si na pravde, ani na hs.....
a potom sa len strapňuješ......
0 0
buchač buchač

Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

...a nie si náhodou trápny s otázkou ohľadom môjho korumpovania ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

buchač
Ak si si nevšimol, tak som Hegera len citoval a schválne nedal link na Pravdu...ale inak áno, tam som čítal jeho drísty. Heger je len prívesok sprostého Mudrosráča...jeho vláda sú jedinci bez chrbtovej kosti.
Ty sa ani netajíš a dávaš linky z besnej SMEčky a drbnutého DN. Buzíci a liberáli dokopy...partička na pohľadanie...
Tak kto je tu trápny ?

Ja idem zvyčajne vo všeobecnosti (už si to konečne zapamätaj) a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
Lenže tebe sa to máli a ty chceš presne do detailov to alebo ono. Mi povedz, že na čo a prečo by som to mal robiť ? Aj tak tým nič nezmením a môj čas je trochu drahý.
Tak kto je tu trápny ?

hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
Tak kto je tu trápny ?

Tak kto je tu trápny ?

hádaj, kto toto povedal :

a keď konkretizujem, tak úplne presne a jasne.
že by nepoznal §340 trestného zákona? a čakal by na teba?
0 0
buchač buchač

lujza.j
buchač
Pápež na Luníku IX vyvolal veľký ohlas v zahraničných médiách
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...cnych-mediach/

Fujtajbl, dobrý materiál...
MI to pripomína doby za socíku, keď si zahraniční novinári fotili cigánske osady a tieto fotečky potom dávali ako materiál k článkom, v akých podmienkach sa žilo v Československu.
Misia na luniku splnená...
Teraz by sa mali zahraničné médiá pozrieť na L IX.
Kde sú ? Už zabudli na svoje mentorovanie ?
Kde je teraz debil Poláček, dzignutý liberálny ujo, ktorý pred príchodom pápu vyvreskoval do mikrofónu a velebil degešov ???

https://www1.pluska.sk/regiony/vycho...itm_position=1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
Len tak na okraj pre spochybňovačov korony. Pred chvíľou mi doniesla bratrancova dcéra z družstva kúpenú masť. Nevestu má v nemocnici. Následky na pľúcach z pred 3 mesiacmi prekonaného covidu.
u nás práve zomrel 51 ročný popierač, zberateľ podpisov pod petíciu proti očkovaniu. Po dlhodobom umelom spánku v napojení na pľúcnu ventiláciu. Škoda v podstate mladého chlapa.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Nie zahraničné média, ale poslať to rovno Francescovi, aby videl, ako sa tí "utláčaní" starajú o to, čo im štát (z daní iných, čo ho ani vidieť nemohli) DAROVAL.
U nich (Romulánov) už od dôb konca socializmu je zakorenené, že oni nemusia NIČ, ale štát musí VŠETKO robiť na tom, aby žili. Teda dávky, podpory, dôchodky - pričom mnohí nemajú odrobenú ani jednu jedinú hodinu. Gádžo na to, aby mal dôchodok, musí drieť 40 rokov, Romulánovi stačí by sa len narodil a už mu vštepujú, že všetko mu to gádžovia zaplatia.

Dávnejšie som písal, ako to u nás chodí - boli obedy "satarmo", dovážali sa Romulánčatá z "osady" (mimochodom - bola to bytovka, teraz je to skoro ruina) "satarmo" autobusom do a zo školy. A čo robili Romulánčatá? 1 hodinu obsedeli a potom zmizli - hrabali sa v kontejneroch, bliakali po meste. Na obed prišli sa nadžgať a počkali si na autobus, ktorý ich odviezol domov (mimochodom - 800 metrov!!!) - a všetko to zaplatia občania mesta, ktorí pracujú.
Dušan, uvádzaš tých, ktorí sú odsúdení na neúspech?????
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mila123
misoft

Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
11 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
Mila123
misoft

Narodiť sa do takéhoto sveta, kde prvý krát chytíš pero do ruky, keď si v škole. Kde máš prečítať vetu Labuť pláva. Ale ty netušíš, čo to je labuť, lebo s tebou nikto nechodí na prechádzky,, nečíta knižky. Lebo ani s nimi to nikto nečítal. Kde ti nikto nevie poradiť s domácou úlohou. Lebo doteraz také nepotreboval. Vymaniť sa z takéhoto prostredia, dokázať niečo, to je o inej sile.
Veľmi odporúčam prečítať knihu Cikánske evangelium

Ja neviem, aké má byť riešenie. Ani netuším. Ale viem, že len nadávať nič nevyrieši. Na druhej strane ani dávať všetko zadarmo.
riešenie: všetci (naši, vaši, bohatí, chudobní, bieli, fľakatí) musia dodržiavať pravidlá zákony a normy. A oprávnení ich musia nekompromisne vyžadovať.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Svedkovia liehovovi ziadaju o pomoc Zaborsku ...
https://www.startitup.sk/svedkovia-l...i-pise-zifcak/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať