Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
naši odborníci zase prišli s krížom po funuse. Pôdu tu už dávno skupujú cudzinci, ale neskupujú Maďarské, Dánske a iné osoby či zahraničné firmy, ale slovenské so spriaznenými osobami v nich. Nie je problém v najhoršom prípade presídliť do cudziny aj s majetkom a pôda je fuč. automobilky tu nadobúdajú majetok LIDL je vlastníkom bývalej pozemkov stupavskej konzervárne to nie je pôda ? samsung tiež, alebo že by stáli budovy na cudzích pozemkoch, To by sa stavebný úrad pekne krútil pri schvaľovaní.
Tak tak.Juh má skúpený Oszkár a vedľa nakupujú Holandania cez nejakého nastrčeného Slováka.Nakúpiť a vylievať tam všelijaké svinstvá či vyrúbať a spenaziť.Pchajú sa do všetkých urbárov a snažia sa dostať väčšinu.A trvá to roky.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
pavol54
naši odborníci zase prišli s krížom po funuse. Pôdu tu už dávno skupujú cudzinci, ale neskupujú Maďarské, Dánske a iné osoby či zahraničné firmy, ale slovenské so spriaznenými osobami v nich. Nie je problém v najhoršom prípade presídliť do cudziny aj s majetkom a pôda je fuč. automobilky tu nadobúdajú majetok LIDL je vlastníkom bývalej pozemkov stupavskej konzervárne to nie je pôda ? samsung tiež, alebo že by stáli budovy na cudzích pozemkoch, To by sa stavebný úrad pekne krútil pri schvaľovaní.
Tak tak.Juh má skúpený Oszkár a vedľa nakupujú Holandania cez nejakého nastrčeného Slováka.Nakúpiť a vylievať tam všelijaké svinstvá či vyrúbať a spenaziť.Pchajú sa do všetkých urbárov a snažia sa dostať väčšinu.A trvá to roky.
však nastrčený Slovák nebude žiť večne(treba žiť pre dnešok na to stačí odrať Slovákov aj cez pôdu, zatiaľ je to najlepšia investícia, alebo cez štátny systém) , najmä ak dediči žijú niekde inde sú v inej sfére živobytia
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda???
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď ste už pri tejto téme, vrátila by som sa k svojmu príspevku z jari o vode najmä na Žitnom ostrove, priložila som myslím aj video s hydrogeológom. Našej vode sa venuje v médiách čoraz menej priestoru alebo takmer žiadny. Aby ľudia nevedeli nič. Upadnúť do zabudnutia. Pritom je to naše najväčšie zlato čo máme. Voda zo Žitného ostrova by dokázala zásobiť pol Slovenska a to n e u p r a v e n á.!
V okamihu sa tu vzniesli námietky od viacerých nickov, akoby boli odborníci v danej oblasti. Že sa povrch znečisťuje je síce pravda, ale neprenáša sa do hlbokých štrkových vrstiev až 300 m hĺbky. Vynikajúci filter. Pokiaľ sa bude topiť sneh v Alpách, tak náš najväčší podzemný rezervoár vody bude dostatočný.
Všetko bolo vybudované ešte za socíka, Studne, čerpačky, vodojemy, siete. Studne s 80 m hĺbkou.
Najlacnejšiu výroby vody mala z celého Československa Bratislava, pretože sa nemusela a ani neupravuje podnes, chlóruje sa iba kvôli dezinfekcii pre istotu. Vzorky sa vyhodnocujú denne.
Jediná voda, ktorá obsahovala mangán, a ktorá sa upravuje je zo studní v Petržalke, ale ten istý "problém" má aj Viedeň. Upravuje sa švédskou technológiou, Viedeň monitorujú priamo zo Švédska.
Ešte za socíka montovali automatické chlorátory na čerpačkách Nemci a aj ich servisovali. Rovnako dodávali čerpadlá aj servisovali do studní od fy Pleuger https://www.pleugerindustries.com/en/, boli takmer bezporuchové s dlhou životnosťou aj 20 r. možno i viac. Dnes ich údajne nahrádzajú talianske, ktovie z akého dôvodu.
Po nástupe primátora Valla do funkcie sa ozývali na FB hlasy preveriť mestské podniky, tie hlasy vedeli prečo.
Stačí si pozrieť aké zdroje pitnej vody máme my a Česko. Aj u nás sa síce niekde získava z povrchových vôd, čo prináša veľa nevýhod a cena vody je logicky drahšia.
Nie je normálne, aby dnes voda stála tak veľa, veď koľkonásobne sa zvýšila jej cena.od 89.
Hlavný sprdátor buchač ako vždy diskusiu zastavil.
Pritom sa stačilo pozrieť na web BVS, je to tam jasne uvedené, https://www.bvsas.sk/.
Pod zemou sú stavby za miliardy, technológiou tzv. milánskych stien sa ako druhé zakladalo až nové SND.
.
Ak si necháme vziať vodu, tak nie sme ako národ kompletný.
Rovnako ako aj všetko ostatné.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zaujímalo by ma, ako je na tom s hydrológiou HU.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prosím ťa korela,kto by to riešil vodu a počasie a venoval sa prírode,ked stačí prečítať jedálny listok v base,zistiť kto koho zase zavrel,5x ukázať výtery z krku a dať celosvetovú štatistiku Covidu a správy sú na svete ani sa nenarobia.Zvykli si médiá na flákanie a zmenili sa na štatistikov a kriminalistov.Všetci pozerajú a klikajú a doba mediálna v chaose a strachu pokračuje.A myslím že tí diletanti ani nemajú pocit viny.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď ste už pri tejto téme, vrátila by som sa k svojmu príspevku z jari o vode najmä na Žitnom ostrove, priložila som myslím aj video s hydrogeológom. Našej vode sa venuje v médiách čoraz menej priestoru alebo takmer žiadny. Aby ľudia nevedeli nič. Upadnúť do zabudnutia. Pritom je to naše najväčšie zlato čo máme. Voda zo Žitného ostrova by dokázala zásobiť pol Slovenska a to n e u p r a v e n á.!
V okamihu sa tu vzniesli námietky od viacerých nickov, akoby boli odborníci v danej oblasti. Že sa povrch znečisťuje je síce pravda, ale neprenáša sa do hlbokých štrkových vrstiev až 300 m hĺbky. Vynikajúci filter. Pokiaľ sa bude topiť sneh v Alpách, tak náš najväčší podzemný rezervoár vody bude dostatočný.
Všetko bolo vybudované ešte za socíka, Studne, čerpačky, vodojemy, siete. Studne s 80 m hĺbkou.
Najlacnejšiu výroby vody mala z celého Československa Bratislava, pretože sa nemusela a ani neupravuje podnes, chlóruje sa iba kvôli dezinfekcii pre istotu. Vzorky sa vyhodnocujú denne.
Jediná voda, ktorá obsahovala mangán, a ktorá sa upravuje je zo studní v Petržalke, ale ten istý "problém" má aj Viedeň. Upravuje sa švédskou technológiou, Viedeň monitorujú priamo zo Švédska.
Ešte za socíka montovali automatické chlorátory na čerpačkách Nemci a aj ich servisovali. Rovnako dodávali čerpadlá aj servisovali do studní od fy Pleuger https://www.pleugerindustries.com/en/, boli takmer bezporuchové s dlhou životnosťou aj 20 r. možno i viac. Dnes ich údajne nahrádzajú talianske, ktovie z akého dôvodu.
Po nástupe primátora Valla do funkcie sa ozývali na FB hlasy preveriť mestské podniky, tie hlasy vedeli prečo.
Stačí si pozrieť aké zdroje pitnej vody máme my a Česko. Aj u nás sa síce niekde získava z povrchových vôd, čo prináša veľa nevýhod a cena vody je logicky drahšia.
Nie je normálne, aby dnes voda stála tak veľa, veď koľkonásobne sa zvýšila jej cena.od 89.
Hlavný sprdátor buchač ako vždy diskusiu zastavil.
Pritom sa stačilo pozrieť na web BVS, je to tam jasne uvedené, https://www.bvsas.sk/.
Pod zemou sú stavby za miliardy, technológiou tzv. milánskych stien sa ako druhé zakladalo až nové SND.
.
Ak si necháme vziať vodu, tak nie sme ako národ kompletný.
Rovnako ako aj všetko ostatné.
Politici potrebujú z niečoho DNES žiť, ak bude treba predajú aj deravú kožku vlastnej matere aby sa dostali k peniazom. a potom si zoženú ich deti dom na floride, čo ich po Slovensku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Prosím ťa korela,kto by to riešil vodu a počasie a venoval sa prírode,ked stačí prečítať jedálny listok v base,zistiť kto koho zase zavrel,5x ukázať výtery z krku a dať celosvetovú štatistiku Covidu a správy sú na svete ani sa nenarobia.Zvykli si médiá na flákanie a zmenili sa na štatistikov a kriminalistov.Všetci pozerajú a klikajú a doba mediálna v chaose a strachu pokračuje.A myslím že tí diletanti ani nemajú pocit viny.
nepoužívaj cudzie slová "pocit", "vina" to majú vyoperované
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nejdem sa ani pýtať, prečo Počiatka vytiahli práve teraz.
.
Pokladá na Slovensku slov. Maďarov niekto za občanov druhej kategórie, vidí niekto hádam dôvod?
Stačí sa pozrieť na ich školstvo, ktorým tu určité obdobie bugy operoval do kamier, ako je rozvinutý a bohatý juh, nevravím o Rožňave a pod.
Takýto pohľad, resp. riešenie vidí dnes k otázke Orbánových plánov minister financií.

Od 49:40
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda???
Perlíš dievča...perlíš.....aj keď je jasné, že o koho ide.
Akože kto sú tí dvaja ? Odkiaľ si nabrala hentú infošku ?
Jááááj...už viem, žeby v DenníkuN ???

Ty na základe agentúry JPP ideš po pravde ?
Tak aby si bola v obraze, ide o výgrc jedného dilina (ešte slušný výraz) z DenníkuN
Kuwa...že vraj disident Šimečka https://dennikn.sk/autor/martin-simecka/

Čo si myslieť o človeku, ktorý do politiky zatiahne rodičov ?
https://dennikn.sk/2564556/ked-fico-...tnych-volicov/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A čo majú písať? Že terajšia koalícia testuje riadenú eutanáziu na svojich voličoch???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Mila123
F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda???
Perlíš dievča...perlíš.....aj keď je jasné, že o koho ide.
Akože kto sú tí dvaja ? Odkiaľ si nabrala hentú infošku ?
Jááááj...už viem, žeby v DenníkuN ???

Ty na základe agentúry JPP ideš po pravde ?
Tak aby si bola v obraze, ide o výgrc jedného dilina (ešte slušný výraz) z DenníkuN
Kuwa...že vraj disident Šimečka https://dennikn.sk/autor/martin-simecka/

Čo si myslieť o človeku, ktorý do politiky zatiahne rodičov ?
https://dennikn.sk/2564556/ked-fico-...tnych-volicov/
dennikN ?

naozaj sleduješ len tú ruju jeleňov u vás, kde nič nie je ???
aká JPP ?? chlape, ty už sa uplne strácas.však už klesaš na blahovú úroveň...

fico je pre teba 100x lepší a nevieš, čo hlása ...a ešte tu chceš poučovať,,,
Naposledy upravil bjuty smis : 08.10.21 at 22:05
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
add. 1. - ruja sa už v podstate skončila
add. 2. - keď nič iné nie je, tak je tu aspoň oveľa (aleže OVEĽA) krásnejšia príroda
add. 3. - vždy lepší Bláha ako nejakú zdrogovaný, zhúlený a či ožratý SaSKÁR...
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

Hlavne, že ty vieš všetko...a hlavne, že všetko chápeš.
Čo vlastne viedlo Šimečku, aby sa obul do Fica a Pelleho v súvislosti s očkovaním ich rodičov ? Nemal už do koho pichnúť ? Šak nech pichá do vlastného hovna.
Nie je to náhodou ich vec, že či sa dajú alebo nedajú a to aj napriek ich vyjadreniam ?

...a na záver pozastavenie sa nad vetou od Mily.
" F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda??? "
To je, ako keby som čítal titulok z Aktualít, Tupiek alebo NČ. Niečo v tom význame, že sa obaja na rodičov vyondiali a títo sú niekde pod kyslíkom a melú z posledného.
Lebo na toto som reagoval...chápeš ?

...a nakoniec vysvitne, že je to len Šimečkove ukájanie nad nesmrteľnosťou chrústa a jeho článok má výpovednú hodnotu asi takú ako je Matovičov sľub a Sulíkové čestné slovo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Nandrolon
Sulík má zase "bad trip" po kokaínovom večierku
https://www.topky.sk/cl/10/2194737/Z...-ostru-kritiku
Dodávateľka si zobrala pauzu - veď predsa furt je vyšetrovaná....
myslíš že s tým behala ona? na to mala ludi. Objednáš pizzu v pizzerii, tak ti ju neprinesie majiteľ ale poslíček
Pali - majú ju pod "dohľadom" - takže ani toho poslíčka nepošle.... alebo si myslíš, že mu to len tak - cez okno - podá?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


buchač
......................
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

......................
Ešte keby som vedel, kto je to ten Šimečka a kto bol Šimečka st. - možno by som bol v obraze, lebo takéto priezvisko mi nič, ale absolútne nič nehovorí....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
add. 1. - ruja sa už v podstate skončila
add. 2. - keď nič iné nie je, tak je tu aspoň oveľa (aleže OVEĽA) krásnejšia príroda
add. 3. - vždy lepší Bláha ako nejakú zdrogovaný, zhúlený a či ožratý SaSKÁR...
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

Hlavne, že ty vieš všetko...a hlavne, že všetko chápeš.
Čo vlastne viedlo Šimečku, aby sa obul do Fica a Pelleho v súvislosti s očkovaním ich rodičov ? Nemal už do koho pichnúť ? Šak nech pichá do vlastného hovna.
Nie je to náhodou ich vec, že či sa dajú alebo nedajú a to aj napriek ich vyjadreniam ?

...a na záver pozastavenie sa nad vetou od Mily.
" F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda??? "
To je, ako keby som čítal titulok z Aktualít, Tupiek alebo NČ. Niečo v tom význame, že sa obaja na rodičov vyondiali a títo sú niekde pod kyslíkom a melú z posledného.
Lebo na toto som reagoval...chápeš ?

...a nakoniec vysvitne, že je to len Šimečkove ukájanie nad nesmrteľnosťou chrústa a jeho článok má výpovednú hodnotu asi takú ako je Matovičov sľub a Sulíkové čestné slovo.
add.3...to je vec názoru a prevedčenia
len potom nechápem prečo sa urážaš, ked ti to človek pripomenie
add.4 riešil si Milu........
disident bol starý, čo je už 30 r amen
nečítal som ten článok, neviem či ho písal stredný, alebo najmladší ale obaja sú neomarxistickí paraziti...najmä ten najmladší aj s hojsíkom a ešte jedným...
im a podobným môžeš podakovať za zdražovanie energií, čo nás čaká....
no rieša ho preto, že má na svojích zlodejských paprčiach okrem kuciakovej krvi už aj krv svojích senilných voličov- ktorých odradil od očkovania a ktorých obetuje v snahe vyhnuť sa base...
to ti tvoj blaha vo svojich statusoch asi nenapísal, tak si si to nevšimol )))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Nandrolon
Sulík má zase "bad trip" po kokaínovom večierku
https://www.topky.sk/cl/10/2194737/Z...-ostru-kritiku
Dodávateľka si zobrala pauzu - veď predsa furt je vyšetrovaná....
myslíš že s tým behala ona? na to mala ludi. Objednáš pizzu v pizzerii, tak ti ju neprinesie majiteľ ale poslíček
Pali - majú ju pod "dohľadom" - takže ani toho poslíčka nepošle.... alebo si myslíš, že mu to len tak - cez okno - podá?
a ešte podá doklad OTP celý deň si ju škrabe a nič iné nerobí, tak má čas si premyslieť ako to organizovať ťažko dokázateľne. alebo franchising?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty radšej trošku poštuduj, aj s tou tvojou parťáčkou, čo ste vyriešili vplyv očkovania...
https://dennikn.sk/2565588/siri-sa-n...irenie-covidu/

nech nemáš čas tu šíriť ficobludy )).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Svedkovia Blahovoví
https://www.facebook.com/LBlaha/posts/410099277154026
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no s luboškom opatrne
mne už tu miestny diskusný bard vmietol do tváre, že mu nesiaham ani po členky.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať