Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
On može byť celkom inteligentný, ale vedome klame.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Teraz som si prečítal, že čo Hamran zamýšľa...toto nedopadne veľmi dobre.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rakúsky premiér Kurz rezignoval, jeho funkciu bude vykonávať nejaká neskorumpovaná osoba. Ak by sa dodržalo u nás to isté, funkcie by museli obsadiť škôlkári, ale aj tí už možno majú nejaký vrúbik
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On aspoň reziognoval - u nás by naopak, spustil lavínu obviňovania iných, médií, občanov.. a zaklincoval by si to nejakým zákonom, aby nemusel odísť. A pokiaľ by mu to nevyšlo, tak sľuboval by odchod niekedy na svätého Dindy.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

odeetta
misoft

buchač
......................
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

......................
Ešte keby som vedel, kto je to ten Šimečka a kto bol Šimečka st. - možno by som bol v obraze, lebo takéto priezvisko mi nič, ale absolútne nič nehovorí....
starší bol otec mladšieho
väčšinou to tak býva
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A opäť
odeetta
misoft

buchač
......................
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

......................
Ešte keby som vedel, kto je to ten Šimečka a kto bol Šimečka st. - možno by som bol v obraze, lebo takéto priezvisko mi nič, ale absolútne nič nehovorí....
starší bol otec mladšieho
No vidíš... teda Šimečka ml. je synom Šimečka st. - teda poriadne zamotané príbuzenské vzťahy - ale ako sa vraví - Matka istá, otec neistý, ale už ani toto neplatí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Som trochu rozčarovaný.
Pred nedávnom u nás otvorili OBI - hurááááá.
Moja 3/4 chcela nejakú stojacu lampu - tak reku veď je tu OBI. Šiel som tam a pozerám, ako každé tretie auto s prívesným vozíkom odtiaľ odchádza prázdne. Keď som vošiel dnu - paráda - vystavené rozsvietené, vybral som si jeden model... ale to bol len výstavný kus. Personál mi povedal - Nemáme! Pri otvorení dostali 10 (slovom desať) kusov.
Boli tam aj iné, ale také som nechcel (nie je gustovné, ak z nej pri chróme visí biely, alebo čierny kábel oddola až hore - vybraný model to mal už dnu v stojane) a boli v rozsahu 100€ a vyššie! Pýtam sa, či dostanú tovar - vraj hej - 18.10. (teda skoro mesiac po otvorení) a z tej lampy dostanu JEDEN kus!!!!!!! A odporučil mi e-shop (a žiaľ - nielen mne ale aj ďalším asi trom zákazníkom, ktorí videli len vystavené kusy, ale ďalšie nemali). Vraj si niekto tam hore (OBI šéfstvo) neuvedomil, že existuje aj OBI MI a preto ho nezásobujú tak často - vraj len raz za mesiac,
Takže - máme síce OBI, ale len na parádu, pretože do 18.10 tam bude len minimum tovaru. Pre mňa je to fakt sklamanie.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
odeetta

starší bol otec mladšieho
väčšinou to tak býva
Pali máš úplnú pravdu. Väčšinou to tak býva.

https://www.facebook.com/13279252012...1275827941337/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Som trochu rozčarovaný.
Pred nedávnom u nás otvorili OBI - hurááááá.
Moja 3/4 chcela nejakú stojacu lampu - tak reku veď je tu OBI. Šiel som tam a pozerám, ako každé tretie auto s prívesným vozíkom odtiaľ odchádza prázdne. Keď som vošiel dnu - paráda - vystavené rozsvietené, vybral som si jeden model... ale to bol len výstavný kus. Personál mi povedal - Nemáme! Pri otvorení dostali 10 (slovom desať) kusov.
Boli tam aj iné, ale také som nechcel (nie je gustovné, ak z nej pri chróme visí biely, alebo čierny kábel oddola až hore - vybraný model to mal už dnu v stojane) a boli v rozsahu 100€ a vyššie! Pýtam sa, či dostanú tovar - vraj hej - 18.10. (teda skoro mesiac po otvorení) a z tej lampy dostanu JEDEN kus!!!!!!! A odporučil mi e-shop (a žiaľ - nielen mne ale aj ďalším asi trom zákazníkom, ktorí videli len vystavené kusy, ale ďalšie nemali). Vraj si niekto tam hore (OBI šéfstvo) neuvedomil, že existuje aj OBI MI a preto ho nezásobujú tak často - vraj len raz za mesiac,
Takže - máme síce OBI, ale len na parádu, pretože do 18.10 tam bude len minimum tovaru. Pre mňa je to fakt sklamanie.
a to buď rád že máme dosť vodičov aby bol toaletný papier dostupný, angličania si už bez os.rania Rusov ani zadok nevytrú kvôli Rusom im chýba ´plyn od nórskeho dodávateľa
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
odeetta

starší bol otec mladšieho
väčšinou to tak býva
Pali máš úplnú pravdu. Väčšinou to tak býva.

https://www.facebook.com/13279252012...1275827941337/
pôvodne som reagoval na to že ak je rodinný vzťah tak sa píše za rovnaké priezvisko "st" "ml", čarom nemysleného to vyznelo inak ale i tak še dá
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dodatočne čítam a sledujem ako "pracujete" na zvyšovaní dôveryhodnosti štátu

Bordový či iná farbička, my sme včera mali detskú párty, počasie nám prialo, slniečko svietilo, decká sa vyšantili ... spokojnosť na oboch stranách
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

potešil totálny debakel lavice v čecháh...
komanči a socani sa ani nedostali do parlamentu....a ten vlasatý progresívec, čo už zostavoval vládu má len 4 poslancov ))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Letničiarsky baptista išiel do nemocnice v Čadci, nejde ho tam niekto ošťať? Nie som si istý, či tam nie je s ním aj Lekvársky! Počkám na správy RTVS, určite tam ten úchylák bude trepať 2 na 3.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
potešil totálny debakel lavice v čecháh...
komanči a socani sa ani nedostali do parlamentu....a ten vlasatý progresívec, čo už zostavoval vládu má len 4 poslancov ))
No, ja ti zase napíšem, že zase osrali celý národ.
Je samozrejme, že ak sa spojí X strán do jednej tak matematika nepustí. Stačí mať proste 5 strán po 5 percent a hneď zvíťazí koalícia s 25%.
Podľa mňa jednoznačný odrb na voličov, ktorý by mal byť v budúcnosti zakázaný.
Dúfam, že Zeman poverí zostavením vlády ANO, tak, ako to prezentoval, že akékoľvek spájanie je u neho podvod.
Spiaci židák z TOP09 ešte žije? Lebo už som ten degenerovaný ksicht a tú hatlaninu dávno nevidel a nepočul.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
počasie nám prialo, slniečko svietilo, decká sa vyšantili ... spokojnosť na oboch stranách
Počasie a slniečko serondí na vašu spokojnosť...
...a ty sa neposer s tou párty.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
potešil totálny debakel lavice v čecháh...
komanči a socani sa ani nedostali do parlamentu....a ten vlasatý progresívec, čo už zostavoval vládu má len 4 poslancov ))
nevedel som že si v tých 5% svetovej špičky najbohatších, čo nie je vykorisťovaná,
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
potešil totálny debakel lavice v čecháh...
komanči a socani sa ani nedostali do parlamentu....a ten vlasatý progresívec, čo už zostavoval vládu má len 4 poslancov ))
nevedel som že si v tých 5% svetovej špičky najbohatších, čo nie je vykorisťovaná,
to sú len prúpovídky z marxovho kapitálu

ty to tak berieš ?
že svojích zamestnancov vykorisťuješ ??
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
anet
počasie nám prialo, slniečko svietilo, decká sa vyšantili ... spokojnosť na oboch stranách
Počasie a slniečko serondí na vašu spokojnosť...
...a ty sa neposer s tou párty.
A co ty zas tak negativne, co si vstal hore zadkom, nabrucany?
Jasne ze sa tesim, cas nevratim a deti su predsa nasa buducnost
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Párkrát do roka človek podá športku ešte tam, kde sa dá tomu veriť že to naozaj losujú a hľa. Mal som 2 stĺpce na 2 žrebovania za drobné z peňaženky, 1.8.21 ešte aplikácia aj web pre SR fungovali, dnes už nie.
www.sazka.cz
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Jasne ze sa tesim,...
Sa poteším, keď konečne budeš chápať napísané...
Smajlíky som tiež asi zbytočne dával...či ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať