Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Nandrolon
Sulík má zase "bad trip" po kokaínovom večierku
https://www.topky.sk/cl/10/2194737/Z...-ostru-kritiku
Dodávateľka si zobrala pauzu - veď predsa furt je vyšetrovaná....
myslíš že s tým behala ona? na to mala ludi. Objednáš pizzu v pizzerii, tak ti ju neprinesie majiteľ ale poslíček
Pali - majú ju pod "dohľadom" - takže ani toho poslíčka nepošle.... alebo si myslíš, že mu to len tak - cez okno - podá?
0 0
misoft misoft

buchač
......................
add. 4. - ak si si nevšimol, riešil som Šimečku (vraj disidenta) a nie Fica.
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

......................
Ešte keby som vedel, kto je to ten Šimečka a kto bol Šimečka st. - možno by som bol v obraze, lebo takéto priezvisko mi nič, ale absolútne nič nehovorí....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
add. 1. - ruja sa už v podstate skončila
add. 2. - keď nič iné nie je, tak je tu aspoň oveľa (aleže OVEĽA) krásnejšia príroda
add. 3. - vždy lepší Bláha ako nejakú zdrogovaný, zhúlený a či ožratý SaSKÁR...
Ale aký otec, taký syn...a to pekne po meči. Čo som počul prejav najmladšieho z nich v EU, tak sa mi chcelo grcať...čistý progresívny blbec, debil a chuj.

Hlavne, že ty vieš všetko...a hlavne, že všetko chápeš.
Čo vlastne viedlo Šimečku, aby sa obul do Fica a Pelleho v súvislosti s očkovaním ich rodičov ? Nemal už do koho pichnúť ? Šak nech pichá do vlastného hovna.
Nie je to náhodou ich vec, že či sa dajú alebo nedajú a to aj napriek ich vyjadreniam ?

...a na záver pozastavenie sa nad vetou od Mily.
" F. a P. nechávajú umierať vlastných voličov......je to pravda??? "
To je, ako keby som čítal titulok z Aktualít, Tupiek alebo NČ. Niečo v tom význame, že sa obaja na rodičov vyondiali a títo sú niekde pod kyslíkom a melú z posledného.
Lebo na toto som reagoval...chápeš ?

...a nakoniec vysvitne, že je to len Šimečkove ukájanie nad nesmrteľnosťou chrústa a jeho článok má výpovednú hodnotu asi takú ako je Matovičov sľub a Sulíkové čestné slovo.
add.3...to je vec názoru a prevedčenia
len potom nechápem prečo sa urážaš, ked ti to človek pripomenie
add.4 riešil si Milu........
disident bol starý, čo je už 30 r amen
nečítal som ten článok, neviem či ho písal stredný, alebo najmladší ale obaja sú neomarxistickí paraziti...najmä ten najmladší aj s hojsíkom a ešte jedným...
im a podobným môžeš podakovať za zdražovanie energií, čo nás čaká....
no rieša ho preto, že má na svojích zlodejských paprčiach okrem kuciakovej krvi už aj krv svojích senilných voličov- ktorých odradil od očkovania a ktorých obetuje v snahe vyhnuť sa base...
to ti tvoj blaha vo svojich statusoch asi nenapísal, tak si si to nevšimol )))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Nandrolon
Sulík má zase "bad trip" po kokaínovom večierku
https://www.topky.sk/cl/10/2194737/Z...-ostru-kritiku
Dodávateľka si zobrala pauzu - veď predsa furt je vyšetrovaná....
myslíš že s tým behala ona? na to mala ludi. Objednáš pizzu v pizzerii, tak ti ju neprinesie majiteľ ale poslíček
Pali - majú ju pod "dohľadom" - takže ani toho poslíčka nepošle.... alebo si myslíš, že mu to len tak - cez okno - podá?
a ešte podá doklad OTP celý deň si ju škrabe a nič iné nerobí, tak má čas si premyslieť ako to organizovať ťažko dokázateľne. alebo franchising?
0 0
bjuty smis bjuty smis

ty radšej trošku poštuduj, aj s tou tvojou parťáčkou, čo ste vyriešili vplyv očkovania...
https://dennikn.sk/2565588/siri-sa-n...irenie-covidu/

nech nemáš čas tu šíriť ficobludy )).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Svedkovia Blahovoví
https://www.facebook.com/LBlaha/posts/410099277154026
0 0
bjuty smis bjuty smis

no s luboškom opatrne
mne už tu miestny diskusný bard vmietol do tváre, že mu nesiaham ani po členky.....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
On može byť celkom inteligentný, ale vedome klame.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Teraz som si prečítal, že čo Hamran zamýšľa...toto nedopadne veľmi dobre.
0 0
pavol54 pavol54

Rakúsky premiér Kurz rezignoval, jeho funkciu bude vykonávať nejaká neskorumpovaná osoba. Ak by sa dodržalo u nás to isté, funkcie by museli obsadiť škôlkári, ale aj tí už možno majú nejaký vrúbik
0 0
misoft misoft

On aspoň reziognoval - u nás by naopak, spustil lavínu obviňovania iných, médií, občanov.. a zaklincoval by si to nejakým zákonom, aby nemusel odísť. A pokiaľ by mu to nevyšlo, tak sľuboval by odchod niekedy na svätého Dindy.....
0 0
odeetta odeetta

odeetta je offline (nepripojený) odeetta

misoft

buchač
......................

......................
Ešte keby som vedel, kto je to ten Šimečka a kto bol Šimečka st. - možno by som bol v obraze, lebo takéto priezvisko mi nič, ale absolútne nič nehovorí....
starší bol otec mladšieho
0 0
odeetta odeetta

buchač

vždy lepší Bláha ako nejakú zdrogovaný, zhúlený a či ožratý SaSKÁR...

To je, ako keby som čítal titulok z Aktuality východu pre slaboduchých
- drogoval aj Kali , Feši
- boli aj PAškovi synovci
- ožieral sa aj fIciak
0 0
pavol54 pavol54

odeetta
misoft

buchač
......................

......................
väčšinou to tak býva
0 0
misoft misoft

A opäť
odeetta
misoft

buchač
......................

......................
No vidíš... teda Šimečka ml. je synom Šimečka st. - teda poriadne zamotané príbuzenské vzťahy - ale ako sa vraví - Matka istá, otec neistý, ale už ani toto neplatí.
0 0
misoft misoft

Som trochu rozčarovaný.
Pred nedávnom u nás otvorili OBI - hurááááá.
Moja 3/4 chcela nejakú stojacu lampu - tak reku veď je tu OBI. Šiel som tam a pozerám, ako každé tretie auto s prívesným vozíkom odtiaľ odchádza prázdne. Keď som vošiel dnu - paráda - vystavené rozsvietené, vybral som si jeden model... ale to bol len výstavný kus. Personál mi povedal - Nemáme! Pri otvorení dostali 10 (slovom desať) kusov.
Boli tam aj iné, ale také som nechcel (nie je gustovné, ak z nej pri chróme visí biely, alebo čierny kábel oddola až hore - vybraný model to mal už dnu v stojane) a boli v rozsahu 100€ a vyššie! Pýtam sa, či dostanú tovar - vraj hej - 18.10. (teda skoro mesiac po otvorení) a z tej lampy dostanu JEDEN kus!!!!!!! A odporučil mi e-shop (a žiaľ - nielen mne ale aj ďalším asi trom zákazníkom, ktorí videli len vystavené kusy, ale ďalšie nemali). Vraj si niekto tam hore (OBI šéfstvo) neuvedomil, že existuje aj OBI MI a preto ho nezásobujú tak často - vraj len raz za mesiac,
Takže - máme síce OBI, ale len na parádu, pretože do 18.10 tam bude len minimum tovaru. Pre mňa je to fakt sklamanie.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
odeetta

väčšinou to tak býva
Pali máš úplnú pravdu. Väčšinou to tak býva.

https://www.facebook.com/13279252012...1275827941337/
0 0
pavol54 pavol54

misoft
Som trochu rozčarovaný.
Pred nedávnom u nás otvorili OBI - hurááááá.
Moja 3/4 chcela nejakú stojacu lampu - tak reku veď je tu OBI. Šiel som tam a pozerám, ako každé tretie auto s prívesným vozíkom odtiaľ odchádza prázdne. Keď som vošiel dnu - paráda - vystavené rozsvietené, vybral som si jeden model... ale to bol len výstavný kus. Personál mi povedal - Nemáme! Pri otvorení dostali 10 (slovom desať) kusov.
Boli tam aj iné, ale také som nechcel (nie je gustovné, ak z nej pri chróme visí biely, alebo čierny kábel oddola až hore - vybraný model to mal už dnu v stojane) a boli v rozsahu 100€ a vyššie! Pýtam sa, či dostanú tovar - vraj hej - 18.10. (teda skoro mesiac po otvorení) a z tej lampy dostanu JEDEN kus!!!!!!! A odporučil mi e-shop (a žiaľ - nielen mne ale aj ďalším asi trom zákazníkom, ktorí videli len vystavené kusy, ale ďalšie nemali). Vraj si niekto tam hore (OBI šéfstvo) neuvedomil, že existuje aj OBI MI a preto ho nezásobujú tak často - vraj len raz za mesiac,
Takže - máme síce OBI, ale len na parádu, pretože do 18.10 tam bude len minimum tovaru. Pre mňa je to fakt sklamanie.
a to buď rád že máme dosť vodičov aby bol toaletný papier dostupný, angličania si už bez os.rania Rusov ani zadok nevytrú kvôli Rusom im chýba ´plyn od nórskeho dodávateľa
0 0
pavol54 pavol54

marjankaj
pavol54
odeetta

väčšinou to tak býva
Pali máš úplnú pravdu. Väčšinou to tak býva.

https://www.facebook.com/13279252012...1275827941337/
pôvodne som reagoval na to že ak je rodinný vzťah tak sa píše za rovnaké priezvisko "st" "ml", čarom nemysleného to vyznelo inak ale i tak še dá
0 0
odeetta odeetta

[QUOTE="marjankaj"]

pôvodne som reagoval na to že .. rodinný vzťah .. sa píše za rovnaké priezvisko "st" "ml"

čarom nemysleného to vyznelo inak ale i tak še dá

[QUOTE]

Dedo , otec aj brat sa volali/je Adam.Kým bol brat maloletý, tak to bolo okej, najstarší bol st. , lebo z dospelých bol starší a stredný bol ml. , lebo z dospelých bol mladší.
Tak to písali aj v dedičských zápisniciach.
ALE: brat dospel a dedo zomrel,teda z ml. sa stal st. a z bezprídomkového ml.
Tak to písali aj v dedičských zápisniciach.
A kto nečítal pozorne, tak bol popletený. Napr. :
po dedovi - Adamovi st. = poručitelovi dedil jeho syn = otec - Adam ml.,v čase dedenia už vlastne Adam st.
a o asi 20 rokov podobne , len vtedy bol ml.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať