Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
annova
Zuzana Plačková s manželom Reném Strauszom vycestovali na dovolenku do Dubaja, opúšťajú krajinu s obvinením na krku. Prokuratúra v tom problém nevidí.
Platí, že :

V priebehu trestného konania, v ktorom bolo vznesené obvinenie, sa obvinený nemusí zdržiavať na území Slovenska. Môžete teda aj vycestovať. Avšak, obvinený má povinnosť sa na predvolanie dostaviť pred vyšetrovateľa k vykonaniu procesných úkonov, ktoré navrhne poverený vyšetrovateľ a teda, pre naplnenie tohto účelu, aj preberať úradné zásielky. Za týmto účelom je vhodné oznámiť tieto skutočnosti vyšetrovateľovi a to najmä adresu, na ktorú budú doručované úradne písomnosti. V opačnom prípade môžu orgány činné v trestnom konaní vyhodnotiť konanie ako vyhýbanie sa trestnému stíhaniu, čo je dôvodom väzby.

P.S.:
Čo si ale myslím, to je už vedľajšie.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

annova
Zuzana Plačková s manželom Reném Strauszom vycestovali na dovolenku do Dubaja, opúšťajú krajinu s obvinením na krku. Prokuratúra v tom problém nevidí.
Špecializovaný trestný súd už krátko po ich zadržaní rozhodol, že nevidí dôvody väzby, a aj samotný prokurátor neskôr stiahol svoju sťažnosť voči tomuto rozhodnutiu ŠTS.
Hlavný obvinený, ktorý na nich asi mal aj dôkazy, zomrel, tak prečo to neísť osláviť.... politici sa menia, ale zmenu v tomto štáte nejako nie je vidieť.
Makó žije v Dubaji, na Slovensko sa vracia iba keď ho potrebujú ako kajúcnika.
nooo a zasnežený rypák, holohlavý narkoman s malými očkami pôjde zachvíľu za nimi, samozrejme to zdôvodni Expom
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale no tak luboško...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je teraz online Mila123

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Inštitút kajúcnika treba zrušiť. Predsa páchateľ trestného činu nemôže byť už nikdy považovaný za relevantného a objektívneho svedka. Skladačku svojou výpoveďou nech doplní, ale to je tak všetko.
Ako asi bude vypovedať, keď od tej výpovede závisí jeho osobný záujem???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Matovič je tak chorý, že podľa mňa ho ani detektor nevie správne vyhodnotiť, čo je u psychiatrických pacientov bežný jav.
Niečo si o tom detektore aspoň prečítaj.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Včera večer ma po príchode zo zahraničia /musel som sa just pochváliť, ako si fajne ako neočkovaný cestujem :-)
Si to pokaslal teraz budete nie len cierny, ale rovno pod kupolou ... serial v priamom prenose https://www.csfd.sk/film/275992-pod-kupolou/prehlad/
0 0
Nandrolon Nandrolon

anet
Nandrolon
Včera večer ma po príchode zo zahraničia /musel som sa just pochváliť, ako si fajne ako neočkovaný cestujem :-)
Si to pokaslal teraz budete nie len cierny, ale rovno pod kupolou ... serial v priamom prenose https://www.csfd.sk/film/275992-pod-kupolou/prehlad/
Som rád, že sme čierny okres, dúfam, že to vydrží. Keby bolo na mne, tak zavediem tvrdý lockdown aspoň na 12 mesiacov vkuse. Mám ešte niečo rozostavané a kvôli práci nestíham.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
anet anet

odeetta
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Nie, nie ... ten je zapadniar ... toci podla potreby, kym nezapadne https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
0 0
anet anet

odeetta
a nebude on z tej rozprávky o Barabasovi a Tarabasovi ?
Mozno Tarabas A ma princeznu Fantaghiro?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
................................ dávno nám známa povedala že je asi v druhom stave na to jej manžel povedal :"Tak pôjdeš na potrat" len tak ako "zajtra kúpiš rohlíky"
Ale no tak?! Pali netrep tu nejaké voloviny!
Kedysi, kedysi dááááávno - ak žena potrebovala sa "zbaviť" plodu - zavolali babicu-anjeličkárku.
Za hlbokého socializmu - prerušenie tehotenstva (potrat) - vieš koľko bolo s tým peripérií? Komisia, vysvetliť dôvody, skúmanie stavu v rodine, skúmanie financií, vyjadrenie straníckeho výboru, vyjadrenie (niekedy) i susedov... kopa papierovačiek, zo ženy urobili priam zločinca len preto, lebo nechcela/nemohla si dovoliť ďalšieho potomka. Bolo to dehonestujúce. Dokonca i vtedy, ak to gynekológ, lekár doporučoval - on sa pod to musel podpísať! Sedela pred komisiou ako na výsluchu pre ťažký zločin... a často sa stalo, že to zamietli. A ak šla napr. do iného štátu - neraz si aj odsedela. Vtedy to nebolo med lízať - bolo to ešte horšie, ako to navrhuje tá zjašená prestarnutá striga.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

odeetta

Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Už ti napísali - NIE JE, ale ty zaručene budeš z Pažravej nad Dunajom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
................................ dávno nám známa povedala že je asi v druhom stave na to jej manžel povedal :"Tak pôjdeš na potrat" len tak ako "zajtra kúpiš rohlíky"
Ale no tak?! Pali netrep tu nejaké voloviny!
Kedysi, kedysi dááááávno - ak žena potrebovala sa "zbaviť" plodu - zavolali babicu-anjeličkárku.
Za hlbokého socializmu - prerušenie tehotenstva (potrat) - vieš koľko bolo s tým peripérií? Komisia, vysvetliť dôvody, skúmanie stavu v rodine, skúmanie financií, vyjadrenie straníckeho výboru, vyjadrenie (niekedy) i susedov... kopa papierovačiek, zo ženy urobili priam zločinca len preto, lebo nechcela/nemohla si dovoliť ďalšieho potomka. Bolo to dehonestujúce. Sedela pred komisiou ako na výsluchu pre ťažký zločin... a často sa stalo, že to zamietli. A ak šla napr. do iného štátu - neraz si aj odsedela. Vtedy to nebolo med lízať - bolo to ešte horšie, ako to navrhuje tá zjašená prestarnutá striga.
teba už vyškrabávali? mohol by si niečo o tých pocitoch, ak sa žena "potrebuje"(okrem znásilnenia a zdravotných problémov ) zbaviť plodu, tak ďakujem pekne. Treba sa páriť s rozumom. ty si nič nepochopil, ten cynizmus v rodine, väčšina žien z výškrabu mala vždy traumu Muž nabúcha a žena - staraj sa
1 0
pavol54 pavol54

odeetta
anet
odeetta
a nebude on z tej rozprávky o Barabasovi a Tarabasovi ?
Mozno Tarabas A ma princeznu Fantaghiro?
Asi áno, pred tlačovkou sa porozpráva s princeznou Fantáziou.
ešte tak medializovaná antireklama sedita hanečka
0 0
pavol54 pavol54

táto čistá vláda poslala z pandemického fondu 24 melónov schránkovým firmám "lebo Fico"
2 0
buchač buchač

odeetta
buchač

P.S.:
Tebe by som dal zaracha ešte aj teraz....
Prečo si reagoval na mňa s tým, že Taraba (je podľa teba) východniar ?
Nuž odpoveď by mohla znieť aj takto.
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
Trochu nechápem, v čom spočíva zmysel textu. Takže máme prezidentku Záhoráčku?
Si sa nejako sekol tentokrát.
0 0
buchač buchač

korela
buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.
Krútiš sa ako Koleso šťastia. )
1 1
Nandrolon Nandrolon

Potešilo, že sa mi v notebooku ponúkol Windows 11.
Čakám, kým syn dohrá a idem upgradnúť.
V tom starom 18,4 palcovom nespĺňam požiadavku, nie je v ňom TPM čip, a nepodporuje daný dvojjadrový procesor, tak smola. Aspoň aktualizujem 10-ky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať