Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Včera večer ma po príchode zo zahraničia /musel som sa just pochváliť, ako si fajne ako neočkovaný cestujem :-)
Si to pokaslal teraz budete nie len cierny, ale rovno pod kupolou ... serial v priamom prenose https://www.csfd.sk/film/275992-pod-kupolou/prehlad/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
Včera večer ma po príchode zo zahraničia /musel som sa just pochváliť, ako si fajne ako neočkovaný cestujem :-)
Si to pokaslal teraz budete nie len cierny, ale rovno pod kupolou ... serial v priamom prenose https://www.csfd.sk/film/275992-pod-kupolou/prehlad/
Som rád, že sme čierny okres, dúfam, že to vydrží. Keby bolo na mne, tak zavediem tvrdý lockdown aspoň na 12 mesiacov vkuse. Mám ešte niečo rozostavané a kvôli práci nestíham.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

odeetta
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Nie, nie ... ten je zapadniar ... toci podla potreby, kym nezapadne https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

odeetta
a nebude on z tej rozprávky o Barabasovi a Tarabasovi ?
Mozno Tarabas A ma princeznu Fantaghiro?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
................................ dávno nám známa povedala že je asi v druhom stave na to jej manžel povedal :"Tak pôjdeš na potrat" len tak ako "zajtra kúpiš rohlíky"
Ale no tak?! Pali netrep tu nejaké voloviny!
Kedysi, kedysi dááááávno - ak žena potrebovala sa "zbaviť" plodu - zavolali babicu-anjeličkárku.
Za hlbokého socializmu - prerušenie tehotenstva (potrat) - vieš koľko bolo s tým peripérií? Komisia, vysvetliť dôvody, skúmanie stavu v rodine, skúmanie financií, vyjadrenie straníckeho výboru, vyjadrenie (niekedy) i susedov... kopa papierovačiek, zo ženy urobili priam zločinca len preto, lebo nechcela/nemohla si dovoliť ďalšieho potomka. Bolo to dehonestujúce. Dokonca i vtedy, ak to gynekológ, lekár doporučoval - on sa pod to musel podpísať! Sedela pred komisiou ako na výsluchu pre ťažký zločin... a často sa stalo, že to zamietli. A ak šla napr. do iného štátu - neraz si aj odsedela. Vtedy to nebolo med lízať - bolo to ešte horšie, ako to navrhuje tá zjašená prestarnutá striga.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

odeetta

Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Už ti napísali - NIE JE, ale ty zaručene budeš z Pažravej nad Dunajom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
................................ dávno nám známa povedala že je asi v druhom stave na to jej manžel povedal :"Tak pôjdeš na potrat" len tak ako "zajtra kúpiš rohlíky"
Ale no tak?! Pali netrep tu nejaké voloviny!
Kedysi, kedysi dááááávno - ak žena potrebovala sa "zbaviť" plodu - zavolali babicu-anjeličkárku.
Za hlbokého socializmu - prerušenie tehotenstva (potrat) - vieš koľko bolo s tým peripérií? Komisia, vysvetliť dôvody, skúmanie stavu v rodine, skúmanie financií, vyjadrenie straníckeho výboru, vyjadrenie (niekedy) i susedov... kopa papierovačiek, zo ženy urobili priam zločinca len preto, lebo nechcela/nemohla si dovoliť ďalšieho potomka. Bolo to dehonestujúce. Sedela pred komisiou ako na výsluchu pre ťažký zločin... a často sa stalo, že to zamietli. A ak šla napr. do iného štátu - neraz si aj odsedela. Vtedy to nebolo med lízať - bolo to ešte horšie, ako to navrhuje tá zjašená prestarnutá striga.
teba už vyškrabávali? mohol by si niečo o tých pocitoch, ak sa žena "potrebuje"(okrem znásilnenia a zdravotných problémov ) zbaviť plodu, tak ďakujem pekne. Treba sa páriť s rozumom. ty si nič nepochopil, ten cynizmus v rodine, väčšina žien z výškrabu mala vždy traumu Muž nabúcha a žena - staraj sa
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

odeetta
anet
odeetta
a nebude on z tej rozprávky o Barabasovi a Tarabasovi ?
Mozno Tarabas A ma princeznu Fantaghiro?
Asi áno, pred tlačovkou sa porozpráva s princeznou Fantáziou.
ešte tak medializovaná antireklama sedita hanečka
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

táto čistá vláda poslala z pandemického fondu 24 melónov schránkovým firmám "lebo Fico"
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
odeetta
buchač

P.S.:
Tebe by som dal zaracha ešte aj teraz....
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Prečo si reagoval na mňa s tým, že Taraba (je podľa teba) východniar ?
Nuž odpoveď by mohla znieť aj takto.
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Tebe by som dal zaracha ešte aj teraz....
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Prečo si reagoval na mňa s tým, že Taraba (je podľa teba) východniar ?
Nuž odpoveď by mohla znieť aj takto.
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
Trochu nechápem, v čom spočíva zmysel textu. Takže máme prezidentku Záhoráčku?
Si sa nejako sekol tentokrát.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Tebe by som dal zaracha ešte aj teraz....
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Prečo si reagoval na mňa s tým, že Taraba (je podľa teba) východniar ?
Nuž odpoveď by mohla znieť aj takto.
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
Trochu nechápem, v čom spočíva zmysel textu. Takže máme prezidentku Záhoráčku?
Si sa nejako sekol tentokrát.
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
odeetta
buchač

P.S.:
Tebe by som dal zaracha ešte aj teraz....
Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Prečo si reagoval na mňa s tým, že Taraba (je podľa teba) východniar ?
Nuž odpoveď by mohla znieť aj takto.
Ty si (podľa mňa) západniar, lebo trieskaš chujoviny. Ak by si mal rozum (čo podľa mňa nemáš), tak by si sa pozrel na net a zistil, že Taraba je Záhorák...a kde je Záhorie ? Žeby na západe Slovenska ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Taraba
Trochu nechápem, v čom spočíva zmysel textu. Takže máme prezidentku Záhoráčku?
Si sa nejako sekol tentokrát.
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.
Krútiš sa ako Koleso šťastia. )
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, že sa mi v notebooku ponúkol Windows 11.
Čakám, kým syn dohrá a idem upgradnúť.
V tom starom 18,4 palcovom nespĺňam požiadavku, nie je v ňom TPM čip, a nepodporuje daný dvojjadrový procesor, tak smola. Aspoň aktualizujem 10-ky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Potešilo, že sa mi v notebooku ponúkol Windows 11.
Čakám, kým syn dohrá a idem upgradnúť.
V tom starom 18,4 palcovom nespĺňam požiadavku, nie je v ňom TPM čip, a nepodporuje daný dvojjadrový procesor, tak smola. Aspoň aktualizujem 10-ky.
...A potom budeš hľadať rady, prečo toto nejde, načo toto treba...
Radím ti - POČKAJ si ešte zopár mesiacov. Win11 sú stále vo vývoji - stále sa nachádzajú chyby a bugy, stéle niečo upravujú. Spomeň si na desiatky - tiež si tým prešli do doby, než sa stali pomerne stabilné.
Pozri sa sem
https://pc.poradna.net/ a https://www.zive.cz/poradna/sc-20/de...aspx?consult=1 - kopa ľudí upgradovala a TERAZ nevedia, kam z konopí.
Veď i ja som na desiatky prešiel minulého roku... a zvykal som si na ne pol roku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

odeetta
misoft
odeetta

Podla mna ten Taraba je východniar, lebo iba tí vedia natočiť 1 fakt na 5 !! svetových strán.
Už ti napísali - NIE JE, ale ty zaručene budeš z Pažravej nad Dunajom.
Kým to príde k vám na východ , tak už je to pomotané :
Pažravá je pri ZVOLENE !
a opačne skrížené sa to volá Zvostrica
zdroj : minulé tisícročie
Vieš ti H0VN0, ako na Slovensku volajú Bratyslavu - pre Slovákov na východ od Hrona je a bude stále Pažravá nad Dunajom - lebo všade je vidieť v správach, čo sa pre tú Bratyslavu (Pažravá / Dunajom) urobilo, postavilo....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft: ja som prešiel na desiatky medzi prvými na SK. Nemal som žiaden problém /vážnejší, lebo maličkosti boli/. Dnes prejdem na 11. Prinajhoršom sa to dá vrátiť späť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/10/2201367/Kr...-milionov-eur-
Čo na to "Sme mafia", siskár a hlavná gorila Krajniak?
Hádam sa len nebudú tváriť, že išlo o omyl, alebo sa vyhovárať na čestné prehlásenia...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Asi sa tu dosť mazalo. Chcela som reagovať na korelin príspevok, no než som prišla z humna zmizol. Chcela by som sa teda opýtať tu diskutujúcich odborníkov na potraty, kto pozná pocity ženy po potrate a kto jej dal mínusku. Bola som dosť dlho spolupacient na rizikovom tehotenstve mnohých známych žien z roboty aj z dediny a vedela by som o tom dosť povedať. Dokonca to zle vplývalo aj na mňa ako čakateľku na prvé bábätko a museli ma preložiť na inú izbu. Je síce pravda, že pre niektorú je to ako natrieť si masť na krajec chleba.
6 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto jej dal mínusku je nad slnko jasné...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať