Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandy:
No - budú sa na to vyhovárať - to si píš. A ešte doplnia, že pri toľkých žiadostiach sa to ani skontrolovať nedá (lebo nemajú to, alebo ono...." - sú tam neschopáci, politické karikatúry, ktoré len na základe sladkých slov sa dostali hore. A teraz kašlú na tých dole.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

babka - ježibabka
Asi sa tu dosť mazalo. Chcela som reagovať na korelin príspevok, no než som prišla z humna zmizol. Chcela by som sa teda opýtať tu diskutujúcich odborníkov na potraty, kto pozná pocity ženy po potrate a kto jej dal mínusku. Bola som dosť dlho spolupacient na rizikovom tehotenstve mnohých známych žien z roboty aj z dediny a vedela by som o tom dosť povedať. Dokonca to zle vplývalo aj na mňa ako čakateľku na prvé bábätko a museli ma preložiť na inú izbu. Je síce pravda, že pre niektorú je to ako natrieť si masť na krajec chleba.
upratané.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/2201367/Kr...-milionov-eur-
Čo na to "Sme mafia", siskár a hlavná gorila Krajniak?
Hádam sa len nebudú tváriť, že išlo o omyl, alebo sa vyhovárať na čestné prehlásenia...
ale to je čestná SME mafia , tá môže,
napríklad napísal som sťažnosť na sižp(skládky odpadu na poli včetne biologických ľudských materiálov ) tí to postúpili na okres okresná čestná OLANO mafia napísala zápisnicu že tam žiadnu skládku odpadu nevidela, naopak čakám pokutu sižp za ambróziu lebo nebola odstránená okolo cudzích aut na poli ale toto nie podlá ficova mafia
Naposledy upravil pavol54 : 21.10.21 at 19:21
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Však treba upratať, idú sviatky a ja robím bordel. Vyhadzujem spálňu a kuchyňu kvôli kanalizácii. Len neviem kam to dám.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

babka - ježibabka
Však treba upratať, idú sviatky a ja robím bordel. Vyhadzujem spálňu a kuchyňu kvôli kanalizácii. Len neviem kam to dám.
do obývačky
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

babka - ježibabka
Však treba upratať, idú sviatky a ja robím bordel. Vyhadzujem spálňu a kuchyňu kvôli kanalizácii. Len neviem kam to dám.
V spálni máš kanalizáciu ?
No totok !
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

mari2x
babka - ježibabka
Však treba upratať, idú sviatky a ja robím bordel. Vyhadzujem spálňu a kuchyňu kvôli kanalizácii. Len neviem kam to dám.
V spálni máš kanalizáciu ?
No totok !
Rob si srandu. Celá ulica nemá. Teraz robia. Splachovací hajzel na namontovanie mám 13 rokov na povale. Možno je aj rozpadnutý, tehla na dvore, kvádre na humne sa rozpadajú, dvere a obkladačky , inštalačný materiál tiež na povale. Cement 100 x stvrdnutý.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže konečne idú splniť storočnicu?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tí američania sú totálne vyškrabaní na filmovačku používajú funkčnú zbraň, naviac aj ostrú muníciu len škoda že kameramanka sa nemohla natočiť keď ju herec zastrelil, to by bol záber vyhrávajúci darwinovu cenu
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi profesionálna deformácia a namiesto slepých tam vrazil ostré.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to nevymyslíš.....

Petra Pellegriniho nezaujíma rozhodnutie krajského súdu, ktoré očistilo štyroch vyšetrovateľov NAKA. Vysvetlil to tým, že už má na vec svoj názor, a nepáči sa mu, ako vulgárne sa vyšetrovatelia rozprávali
Naposledy upravil bjuty smis : 22.10.21 at 13:11
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, že ak by boli voľby dnes, terajšia vládna koalícia by už reálne nedokázala vládnuť.
1 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

misoft
Takže konečne idú splniť storočnicu?
takže asi aj tie čierneprachové zinkoodpadové kopce pri Seredi majú nádej
2/3 zo stovky už prežili
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
tí američania sú totálne vyškrabaní na filmovačku používajú funkčnú zbraň, naviac aj ostrú muníciu len škoda že kameramanka sa nemohla natočiť keď ju herec zastrelil, to by bol záber vyhrávajúci darwinovu cenu
Trepeš!
Aj u nás sa pri tých seriáloch (našich) používali fiunkčné zbrane, len strelivo sa nepoužívalo ostré. Alebo si myslíš, že kedysi naša (aj ČS armáda) používala gumipušky? Plynový nástavec + slepé náboje a "urááááááá".
Na druhej strane - už existujú verné repliky skutočných zbraní a TIE by sa mali (to je fakt) používať. Tie repliky dokážu dokonca skoro dokonale napodobniť vizuálne i zvukovo skutočnú zbraň, len sa tam nepoužíva klasické strelivo, ale upravená prachová nálož (do hlavne sa často vkladá kovová vložka s otvorom, kadiaľ vyletia tie plyny, ale iná cez ne neprejde).
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To mohla byť aj sabotáž. Takto dali dole aj Brandona Lee, syna Bruca Lee.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
tí američania sú totálne vyškrabaní na filmovačku používajú funkčnú zbraň, naviac aj ostrú muníciu len škoda že kameramanka sa nemohla natočiť keď ju herec zastrelil, to by bol záber vyhrávajúci darwinovu cenu
Trepeš!
Aj u nás sa pri tých seriáloch (našich) používali fiunkčné zbrane, len strelivo sa nepoužívalo ostré. Alebo si myslíš, že kedysi naša (aj ČS armáda) používala gumipušky? Plynový nástavec + slepé náboje a "urááááááá".
Na druhej strane - už existujú verné repliky skutočných zbraní a TIE by sa mali (to je fakt) používať. Tie repliky dokážu dokonca skoro dokonale napodobniť vizuálne i zvukovo skutočnú zbraň, len sa tam nepoužíva klasické strelivo, ale upravená prachová nálož (do hlavne sa často vkladá kovová vložka s otvorom, kadiaľ vyletia tie plyny, ale iná cez ne neprejde).
ešte napíš že si za socíku pripravoval zbrane pre nejaký československý film
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Keby sa na svete pri filmovani pouzivali funkcne zbrane, uz by bolo mtrvich ovela viac. Tato udalost ma uplne iny vyznam, len ludia to ako obycajne nepochopili.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://www.teraz.sk/zahranicie/nata...3Bw%253BwIndex
Pravda alebo fámy?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
ešte napíš že si za socíku pripravoval zbrane pre nejaký československý film
Žiaľ - niekedy v 80-tych rokoch - Turecký vrch - vojnové scény (ale už sa nepamätám, čo to bol za film - nejaká "história") - spolu s výzbrojárom sme mali na starosti "muníciu" do strelných zbraní (teda nejakých replík a upravených zberateľských historických zbraní) - a neboli sme na to sami - dvaja = 1. kontrola, potom náš veliteľ, ktorý tam bol ako odborný dohľad a konzultant = 2.kontrola a nakoniec pri odovzdávaní zbraní hercom, komparzu = 3. kontrola.
A to sme ešte museli pred každou scénou (teda ten konzultant) určovať - kam, ako a kedy sa má "strieľať". Tých zbraní nebolo veľa (cca 60-80), ale bol to záber, aby sa stihla klapka.
Len na okraj - veliteľ asi vedel, prečo ma tam poslal - mladý, "sprostý" dôstojník tam môže byť aj 12 hodín v kuse. Ešte že stravu zabezpečovala armáda - poľná kuchyňa - a uvarili celkom dobre.
Naposledy upravil misoft : 23.10.21 at 13:12
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra je tretia... dobrý začiatok. Len Lara But-Behrami a Mikaela Shiffrin sa pred ňu dostali.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať