Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bjuty smis
potešilo, že sa už konečne riešia aj dezoláti z netu....nie len ležiaci pred autobusom....
aj tunajšia hviezda sa možno zbadá....

https://domov.sme.sk/c/22772963/na-i....html?ref=njct
"Podľa polície je anonymom z internetových diskusií štyridsiatnik, ktorý žije v popradskom byte so svojou mamou."
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Dáša_
bjuty smis
potešilo, že sa už konečne riešia aj dezoláti z netu....nie len ležiaci pred autobusom....
aj tunajšia hviezda sa možno zbadá....

https://domov.sme.sk/c/22772963/na-i....html?ref=njct
"Podľa polície je anonymom z internetových diskusií štyridsiatnik, ktorý žije v popradskom byte so svojou mamou."
hej

ale verme polícii ...
zdá sa, že sa konečne zbavila mafiánského vedenia...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
no musím skonštatovať ..... že mňa aj celkom potešilo (teší ma), že nemám ten fasabuk,
Katy, fasabuk je uz zastaraly
https://fontech.startitup.sk/zuckerb...hvCZaH19sz-F3Y
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet - takéto sci-fi pre mňa asik nie? Ja už pracujem na tom, aby som sa odstrihla úplne .. že kde nebude ani elektrika (telka) ... Dneska vraj polárnu žiaru môžme vidieť - tak akurát rozmýšľam, že kde nájdem menej svetelného smogu?
Bóžinku - a terazky čítam ako jedna ťava toto zavesí ... (no idem zavrieť PC)
https://www.topky.sk/cl/13/2205489/I...avno-nevideli-
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
anet - takéto sci-fi pre mňa asik nie? Ja už pracujem na tom, aby som sa odstrihla úplne .. že kde nebude ani elektrika (telka) ...
Viem ze niekde na SK je taka komunita ... dedinka, kde ziju tak ako kedysi, z toho co si vypestuju, dochovaju
Tiez premyslam nad tym, ze ktora jaskyna je ku mne najblizsie
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Katy a R
anet - takéto sci-fi pre mňa asik nie? Ja už pracujem na tom, aby som sa odstrihla úplne .. že kde nebude ani elektrika (telka) ...
Viem ze niekde na SK je taka komunita ... dedinka, kde ziju tak ako kedysi, z toho co si vypestuju, dochovaju
Tiez premyslam nad tym, ze ktora jaskyna je ku mne najblizsie
Zaježová je jednou z nich
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Článok nehodnotím, každý má nárok na svoj názor.
Môj názor je, že je tendenčný (aj keď v určitých ohľadoch pravdivý)...a kto vie, či autor myšlienok bol vôbec na vojenčine.

„V pamäti mi utkvel príbeh o tom, ako u jedného nemenovaného tankového pluku pri pravidelnej kontrole zistili, že v dôsledku administratívnej chyby majú tank navyše,“ spomína Jiří Hlaváček, „vojaci ho nakoniec museli odviezť do výcvikového priestoru a zakopať, aby všetko pred plánovanou kontrolou z generálneho štábu sedelo.“
https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/...apcov-chlapov/

...a seriál "Chlapci a chlapi" ? To je taká hlúposť, až do het.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Článok nehodnotím, každý má nárok na svoj názor.
Môj názor je, že je tendenčný (aj keď v určitých ohľadoch pravdivý)...a kto vie, či autor myšlienok bol vôbec na vojenčine.

„V pamäti mi utkvel príbeh o tom, ako u jedného nemenovaného tankového pluku pri pravidelnej kontrole zistili, že v dôsledku administratívnej chyby majú tank navyše,“ spomína Jiří Hlaváček, „vojaci ho nakoniec museli odviezť do výcvikového priestoru a zakopať, aby všetko pred plánovanou kontrolou z generálneho štábu sedelo.“
https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/...apcov-chlapov/

...a seriál "Chlapci a chlapi" ? To je taká hlúposť, až do het.
vojaci balili baby túžiace po senzáciách, na najneuveriteľnejšie historky. Ten to asi tiež praktizoval a dnes to píše ako pamäti. Jeden guľomet (každý má svoje číslo)z tanku navyše by bol väčší prieser ako keď nejaká zbraň chýbala (tá bola spravidla zašitá na útvare a ten sa prevracal dovtedy kým sa nenašla)
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Matovič nemá nič, Čaputová berie len plat, Fico má vinicu, Kotleba lúku
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...pGPrgd6FDy-dOQ
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto si položil otázku ... " Ako to, že investigatívni novinári z Aktualít alebo Denníka ešte nenašli a nezverejnili údaje a fotky Sulíkového ranča ? "
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
buchač
Kto si položil otázku ... " Ako to, že investigatívni novinári z Aktualít alebo Denníka ešte nenašli a nezverejnili údaje a fotky Sulíkového ranča ? "
bjuty smis
nermyslí si to
však nie je schopný dať jeden prípad
...a ako je to vlastne so Zhúlenáčom ? Nevysvetlíš, na sneme ste o tom nerokovali ? Nerobili ste zbierku na australos rančeros ?
nechceš najprv dokončiť tie tvoje perly s ústavou ?
však stále si nič nedal....čo je ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marjankaj
buchač
Bjuty a Čaputová...
Čaputová nie je až tak drbnutá.
počuješ, ty potkaní čurák ?
mažeš ? dosratý si až za ušami...retard vyjebaný ))

som ťa ignoroval...viem čo si za chudáka...retardovaného, ale môžem sa trošku na teba zamerať, ked ti to chýba
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ah tie liberálne novinárky...To mal byť rozhovor o oslavách republiky? To si radšej prečítajte Chmelára o Martinskej deklarácii. Ak tej dcére, iní nemajú deti, len ona? Čo to má spoločné s oslavou výročia? Takže zakázať siete? A čo tak pozrieť sa z druhej strany? To neznamená, že so všetkým súhlasím.
https://fb.watch/8_H19KrIHN/
Naposledy upravil kukučka : 31.10.21 at 19:49 Dôvod: doplnený odkaz
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ah tie liberálne novinárky...To mal byť rozhovor o oslavách republiky?
Aj na Porade musí byť nejaký administrátor - liberál.
Lebo odstránil (buď sám alebo na niekoho podnet) môj príspevok, kde som dal video s Čaputovou. Niekto to tu až príliš žerie.
To sa len na iných politikov môže nadávať....a apropó, na Čaputovú som zatiaľ nenadával.

Na tej liberálnej novinárke je len jedno dobré.
Mne osobne sa veľmi páči ... je fakt krásna. Ale inak ?

Takže video ešte raz...aj s dodatkom.
Čaputová je najhoršia z tých doterajších a zlých prezidentov.

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zvonil mi telefon, tak som rýchlo odoslala príspevok a zabudla vložiť link, už som doplnila.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
kukučka
Ah tie liberálne novinárky...To mal byť rozhovor o oslavách republiky?
Aj na Porade musí byť nejaký administrátor - liberál.
Lebo odstránil (buď sám alebo na niekoho podnet) môj príspevok, kde som dal video s Čaputovou. Niekto to tu až príliš žerie.
To sa len na iných politikov môže nadávať....a apropó, na Čaputovú som zatiaľ nenadával.

Na tej liberálnej novinárke je len jedno dobré.
Mne osobne sa veľmi páči ... je fakt krásna. Ale inak ?

Takže video ešte raz...aj s dodatkom.
Čaputová je najhoršia z tých doterajších a zlých prezidentov.

Mne odstránil príspevok s linkom ohľadom Covidu v Čr, lebo to nabúrava našu štatistiku. Viac verím tej českej a neviem, prečo by sme mali byť na to ináč. Jedine vďaka manipulácii. No nič, idem sa súdiť s Alza.sk... Nech je sranda. Možno to prehrám, srať na to /mám na to/, ale popularita tým idiotom utrpí viac ako omrvinky čo zaplatím.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aj mne, niekto to pozametal až-až, radšej tú tému mohol zavrieť a otvoriť nanovo ako dvojku.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy a ja,že kde to zmizlo...bravó
Aj mne dva...foto decka hlavy štátu so strašne šikana komentom...a čivava haf...
3 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

viacerí poraďaci sme sa na poradu prihlásili pred viac ako dekádou, dekádou a pol s cieľom dávať dobré rady. Rešpektovali sme etiku porady a pravidlá tohto webu, občas sme uleteli, ale vždy sme sa rešpektovali. Nemám pocit, že by moderátori alebo admin musel mazať príspevky porušujúce etiku alebo pravidlá, Mnohých poraďákov som si vážil, dnes ale vidím dve kaviarenské témy plné hejtu, fabulácii, lži a nazdieľaných hoaxov. Nerozumiem čo sa stalo, časť tých poraďákov, ktorí dávali dobré a užitočné rady a zdieľali svoje skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebovali, dnes hejtujú neplnoletú modelku, lebo je dcéra prezidentky, vedcov, ktorí prezentujú výsledky vedeckých štúdii, lekárov, ktorí v prvej línii zachraňujú životy, ako keby zabudli s akým posolstvom sa na poradu prihlásili. Vyplakávajú nad zmazanými príspevkami zdieľanými hoaxami, možno by nezaškodilo pripomenúť si pravidlá porady. Admin alebo moderátor má právo vymazať príspeky "ktoré sú v rozpore pravidlami Porady. Napríklad reklama, spam, vulgárne a urážajúce príspevky, nepravdivé informácie a pod.", Namiesto fňukania nad vymazanými príspevkami odporúčam zamyslieť sa nad tým prečo boli vymazané.
Ešte jedna poznámka, v kaviarni by som očakával, že sa ľudia rozprávajú od dobrých témach, zážitkoch alebo pozitívnych udalostiach. Táto je čudná kaviareň, čítam tu táraniny, negativizmus, zlobu, frustráciu a nenávisť
7 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

majkii
viacerí poraďaci sme sa na poradu prihlásili pred viac ako dekádou, dekádou a pol s cieľom dávať dobré rady. Rešpektovali sme etiku porady a pravidlá tohto webu, občas sme uleteli, ale vždy sme sa rešpektovali. Nemám pocit, že by moderátori alebo admin musel mazať príspevky porušujúce etiku alebo pravidlá, Mnohých poraďákov som si vážil, dnes ale vidím dve kaviarenské témy plné hejtu, fabulácii, lži a nazdieľaných hoaxov. Nerozumiem čo sa stalo, časť tých poraďákov, ktorí dávali dobré a užitočné rady a zdieľali svoje skúsenosti ľuďom, ktorí to potrebovali, dnes hejtujú neplnoletú modelku, lebo je dcéra prezidentky, vedcov, ktorí prezentujú výsledky vedeckých štúdii, lekárov, ktorí v prvej línii zachraňujú životy, ako keby zabudli s akým posolstvom sa na poradu prihlásili. Vyplakávajú nad zmazanými príspevkami zdieľanými hoaxami, možno by nezaškodilo pripomenúť si pravidlá porady. Admin alebo moderátor má právo vymazať príspeky "ktoré sú v rozpore pravidlami Porady. Napríklad reklama, spam, vulgárne a urážajúce príspevky, nepravdivé informácie a pod.", Namiesto fňukania nad vymazanými príspevkami odporúčam zamyslieť sa nad tým prečo boli vymazané.
Ešte jedna poznámka, v kaviarni by som očakával, že sa ľudia rozprávajú od dobrých témach, zážitkoch alebo pozitívnych udalostiach. Táto je čudná kaviareň, čítam tu táraniny, negativizmus, zlobu, frustráciu a nenávisť
Az sa zobudis , zistis ze uz nezijeme v demokracii, zijeme v totalite aka tu nikdy nebola , potitici , sami mafian a nam uz ide o krk , zachvilu budeme bojovat o holu existenciu a
o holy zivot, Dakovat za to mozme prave aj spominanym ludom ako je nasa rezidentka a jejpodareny potomok. Tebe je jedno ze to platime z nasich dani ? ze okradaju aj nase deti? ze im kradnu buducnost. Mne to jedno neni a nebudem sa spravat slusne k tymto ani nzvat sa to neda , slusne sa treba spravat k slusnym ludom , toto su z prepacenim hovada.
2 3
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať