Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sú dvaja výrobcovia, u jedného sa dajú odstrániť bez problémov, u druhého, aj keď som etiketu dala dole, lep sa mi nikdy nepodarilo. Dnes som našla na nete tú radu so stolovým olejom - funguje. Etiketou býva prelepené aj viečko, tak aj to doteraz končilo v koši ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ja som ich kupovala..este pekne isli dole...ale to je par rokov nazad...potom si tusim dali vyrabat aj flasky s logom a vtedy tusim aj lepidlo ine...mozno o tych istych...hovorime
plnia ustanovenia noriem,: etiketa musí byť neodstrániteľne umiestnená na výrobok a musí tam vydržať kým je tovar v obale. Etiketovačka tlačí na samolepiace formáty, My pred použitím pohárov odstraňujeme staré etikety dlhším máčaním vo vode, ale zbytky lepidla ostávajú ale to nám nevadí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino papier zlezie vo vode...ale lepidlo des-hruza...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pozor na podvodníkov, nevyplňajte dotazníky na nete

https://zive.aktuality.sk/clanok/141...ontent=clanok1
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nehram..a ani ziadne zdielacky o vyhru....vyhravaju blizke alebo vyvolene osoby
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kalamita s myšami na poliach- moje mačky sa činia denne aj trikrát ich vidím bežať so živou konzervou domov z poľa. takže je to v norme horšie je to so zajacmi a srnkami v okolí 5 km žiadna zelenina tak sa vyšantili na mojej paprike a melónoch cca 1 ha podrviť a zaorať škoda námahy
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes 09:03 Oliwa: Prekvapilo a potešilo... U nás je na známkach len jedna žena...
...
nonehovor.jpg  
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nehovorí.... PÍŠE....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dnes nás čaká čiastočné zatmenie mesiaca

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...u3KmF4edDgCb2v
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesi..ked sa vyberiem do terenu na čajočku v šatočkach...dojdem do garaze a zamok zaseknuty.....najprv busenie a mixovanie dverami....ze sa jazycek uvolni...potom od uja z inej garaze...pozicane strobovaky...ze potlacim...nic......tak ,ze dom svoj mega srobovak,kladivo a daky wd-čkoidny sajrajt....nakoniec fajny pajser som nasla.....tak som sa vratila....vypajstrovala dvere....prestriekala zaseknuty jazycek a isla het
Ujo mi strasne poradil....to mate zaseknuteak mate manzela musi vam to vypacit.....
Musim kuk daky zamok ci doma....alebo kupit....hento sa bojim rozobrat vyskocia na mna dake strunky
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

65606253_687576764999137_5118115035456995328_o.jpg  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kamarátka sa už 4 roky lieči na rakovinu,transplantácie kostnej drene jej nepomohli,má dostať chemoterapiu a od apríla čakã na schválenie v poisťovni......šak načo,aj tak umrie....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nie je sama tiez mame v rodine...caka na smrt......
Kazda jedna chemo co mal sa schvalovala....lebo sa im to neoplati...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Nie je sama tiez mame v rodine...caka na smrt......
Kazda jedna chemo co mal sa schvalovala....lebo sa im to neoplati...
Lui...ale no táááák...šak neblázni, aj keď v určitých súvislostiach s Tebou súhlasím.

Neoplatí ? Ale šak jasné, že sa niekedy neoplatí z tých finančných dôvodov, nakoľko tie lieky idú do solídnych páliek.
Niekedy sa ale neoplatí z iných dôvodov...nie je totiž záruka, či liečba vôbec zaberie...a ani nevravím o tých vedľajších účinkoch, kde by to starší jedinec proste nezvládol.

Ja poisťovne neobhajujem, skôr naopak (aj keď mne nič neschvaľovali)...ale čo by bolo v prípade, ak by sa za liečbu platilo ???
A strana Sprostí a Sprostejší k tej platbe dosť inklinuje...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...aviny-on-line/
To je ale dilino...čistý dilino
Sedí na riti niekde v kancli mimo Slovenska...nemá absolútne ani len predstavu o mentalite slovákov...ale ide poučovať.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
No ked som bol dvakrat naposledy v Tescu Lamac a polovicu z listka nemali (uz to tam vyzera skoro ako v Carefoure pred bankrotom), tak asi tymto chce donutit zakaznikov objednavat dovoz.
Ale moze sa stat / stane sa ze oni pojdu do ineho obchodu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi...je mi jasne,ze liecba je nakladna......aj ked neviem kto je boh a robi ceny ale clovek chce zit..chce skusit...ci zazrak nenastane....lebo kazdy je indivindi....ze moze sa stat.......hlavne ked kazdy a vsade kde chodi...ze nic sa neda robit.....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vicktor
No ked som bol dvakrat naposledy v Tescu Lamac a polovicu z listka nemali (uz to tam vyzera skoro ako v Carefoure pred bankrotom), tak asi tymto chce donutit zakaznikov objednavat dovoz.
Ale moze sa stat / stane sa ze oni pojdu do ineho obchodu.
U nás /PD), je tiež v porovnaní s Kauflandom velˇmi slabý výber ovocia a zeleniny. Minitesco v centre mesta v popoludňajších hodinách úplne zíva prázdnotou.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

už veríte, že bociany nosia deti!?
66528647_2377814532266899_3412967634025578496_n.jpg  
5 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

jééj Terezka! ... a ja som už prestávala veriť! Vďaka za potvrdenie
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať