Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
marjankaj
lubko6394
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.
Koľko bude toľko bude. Ročný príjem pre dôchodok lietal okolo 1,3 násobku priemerného, takže celkom zlé to nebude. Riadim sa skôr heslom Nie je dôležité veľa mať, ale málo potrebovať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lubko6394
marjankaj
lubko6394
Isteže mám - ten svoj. Prídeš sem na západ, budeš mať svoju vlastnú firmu a ja sa odporučím užívať si dôchodok.
No len aby ťa nepiclo, keď uvidíš koľko ti toho dôchodku nadelia.
Koľko bude toľko bude. Ročný príjem pre dôchodok lietal okolo 1,3 násobku priemerného, takže celkom zlé to nebude. Riadim sa skôr heslom Nie je dôležité veľa mať, ale málo potrebovať.
Ja mám iné heslo.

" Nie je dôležité, aký vysoký dôchodok poberáš...no je dôležité, ako dlho ho poberáš (budeš poberať). "



P.S.:

Dnes je zádušná omša pre jedného pána. Bol na dôchodku cca rok...pred pár dňami ho seklo v Chorvátsku.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
EU smeruje k svetlym zajtrajskom a tuhla nejaky protiunijny zivel bude skladat protest-songy ... za toto sme strngali ?!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Opakovanie matka mudrosti, ale co to znamena pre mna a moj dochodok, aj tak nerozumiem.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mačka múdrosti

Drž sa Amazónia, aj Sibír

LY ZNIČIT LIDSTVO...
TOHLE JE FAKT PRŮSER!
Možná to lidem nedochází, ale Amazonský deštný prales je klíčem k zachování stabilního klimatu na Zemi, společně s dalšími světovými pralesy Konžské pánve a JV Asie. Poslední jmenovaná oblast hoří pod tlakem šířícího se pěstování palmy olejové, zatímco Amazonie pod tlakem pěstování GMO sóji a dalších produktů pro krmiva pro hospodářská zvířata na celém světě. Káva, čaj, kakao, kukuřice, řepka, sója, palma olejová atd. Konžská pánev je v politicky naprosto nestabilní oblasti, v níž vládnou těžařské společnosti a osud zdejších pralesů je více než nejistý.
Víte, človíčkové, mně je to vlastně jedno, co zde bude za 20 - 30 let, poněvadž jsem se úmyslně rozhodl nemít děti, poněvadž nevěřím v logiku tohoto světa, ale i přesto se snažím dělat, co je v mých silách, abych otevíral lidem oči a šel příkladem, chránil zvířata a přírodu před marnivosti, chamtivostí a hloupostí. Reálně se to nedaří, poněvadž je nás málo a ten zbytek tupě konzumuje a pomalu,ale jistě umírá společně s lesem kolem nás. Je to až tragikomické, jak se daří ničit šmejdům ničit Zemi bez boje, prostě jen tak...
Víte, Země nebude zničena, jen se změní biosféra do podoby, která však pro nás lidi bude nežitelná a tím pádem budeme zničeni. Bude to však hodně bolet při téměř 8mi miliardách lidiček, kteří milují svůj život, život svých dětí, vnoučat atd. Bude to moc bolestivé období ztrát, rozvratu lidské společnosti, krádeží, vraždění a to až do úplného konce, poněvadž to vypadá, že to prostě lidé nebudou chtít pochopit, o co tady vlastně jde. Je to tak prosté! Současná Země pro člověka nemůže existovat bez lesa...a i přesto ničení pokračuje závratným tempem.
Jako by všechno vzdělání bylo vlastně k ničemu, poněvadž chybí výchova človíčka k přírodě a respektu k ní... Máme tisíce ekonomických a manažerských škol a profesí, máme miliony IT pracovníků, ale nemáme etické politiky, nemáme etické lesníky, nemáme etické školství, nemáme etický obchod, takže vlastně nemáme budoucnost.
Je mi skutečně líto všech těch, kteří mají v současné době malé děti...a nechápu, že právě tito lidé nebojují za lepší svět... Kariéra, majetek, hypotéky, společenské postavení, to všechno je jen přelud a podvod na děti a jejich budoucnost! Je mi těch dětí skutečně líto, poněvadž jim naše generace chystá skutečnou apokalypsu bytí...
Se zármutkem v srdci oznamuji tomuto světu, že se zničením Amazonie už nás čeká jen boj o holé přežití a to bude při počtu 8 miliard lidí hodně velká estráda...
Nevzdáváme to, konáme, vzděláváme, chráníme a víme, že naděje umírá poslední... jsme však zvyklí bojovat do poslední kapky krve!
Naposledy upravil bettylou : 22.08.19 at 09:03
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Niečo proti zápche

https://www.facebook.com/10000796912...9205168688431/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tú atmosféru strachu robí vo videu práve ten optický klam, ako je to zúžené.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

143nora
Vyvesovať zástavu je smiešne.
Preto nevyvesujem
- ani USA
- ani EU
- ani slovenskú
napíš čo je na tom smiešne, nech sa aj ja zasmejem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Smiať sa? Plakať? Nadávať?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...i-do-15-rokov/
Ďalšie prachy poletia von oknom.
Ten OP (pre deti) možno niečo prinesie (ale ale aj deti majú preukaz poistenca), ale čo to prinesie dôchodcom?
Občan SR môže mať len JEDEN platný preukaz totožnosti (OP) a dva platné cestovné doklady (pasy) - ak sa mýlim - opravte ma.
Takže dôchodca má OP (zatiaľ platný) bez čipu, ale je tam fotka. Mimochodom - OP vydaný pred 06.2012 mám aj ja - s fotkou. Takže mi pošlú ten nepodarok, pretože v čase platnosti ich výmyslu
Teraz dostane (láskavo zadarmo) OP s čipom, ale BEZ FOTKY!!!!! Pôvodný OP stratí platnosť.
Čo ten dôchodca s tým "OP" vybaví (okrem návštevy lekára)?
NIČ!

Príde niekde na úrad - preukážte totožnosť - OP nemá fotku - nepreukáže, že je to on.
Príde (napr.) do banky - detto nevybaví nič - nemá fotku na OP.
V akejkoľvek inštitúcii, organizácii, kde je potrebné totožnosť preukazovať - nevybaví nič. Dokonca i na súde, kde sa totožnosť overuje - ani ho len dnu nepustia.


Nemôže ani len za hranice v rámci Schengenu - nemá OP s fotkou.
A keby náhodou mal starý OP - tiež mu bude na dve veci - na p**u a na h***o - pretože OP je neplatný.


Premýšľali tí hore, ako to bude fungovať?
Mimochodom - OP bez fotky, aj keď nový a vydaný podľa toho ich výmyslu - bude neplatný - zákon 224/2006 §10 ods.1 písm.h....
https://www.epi.sk/zz/2006-224#p1
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo ich k tomu viedlo?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Smiať sa? Plakať? Nadávať?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...i-do-15-rokov/
Ďalšie prachy poletia von oknom.
Ten OP (pre deti) možno niečo prinesie (ale ale aj deti majú preukaz poistenca), ale čo to prinesie dôchodcom?
Občan SR môže mať len JEDEN platný preukaz totožnosti (OP) a dva platné cestovné doklady (pasy) - ak sa mýlim - opravte ma.
Takže dôchodca má OP (zatiaľ platný) bez čipu, ale je tam fotka. Mimochodom - OP vydaný pred 06.2012 mám aj ja - s fotkou. Takže mi pošlú ten nepodarok, pretože v čase platnosti ich výmyslu
Teraz dostane (láskavo zadarmo) OP s čipom, ale BEZ FOTKY!!!!! Pôvodný OP stratí platnosť.
Čo ten dôchodca s tým "OP" vybaví (okrem návštevy lekára)?
NIČ!

Príde niekde na úrad - preukážte totožnosť - OP nemá fotku - nepreukáže, že je to on.
Príde (napr.) do banky - detto nevybaví nič - nemá fotku na OP.
V akejkoľvek inštitúcii, organizácii, kde je potrebné totožnosť preukazovať - nevybaví nič. Dokonca i na súde, kde sa totožnosť overuje - ani ho len dnu nepustia.


Nemôže ani len za hranice v rámci Schengenu - nemá OP s fotkou.
A keby náhodou mal starý OP - tiež mu bude na dve veci - na p**u a na h***o - pretože OP je neplatný.


Premýšľali tí hore, ako to bude fungovať?
Mimochodom - OP bez fotky, aj keď nový a vydaný podľa toho ich výmyslu - bude neplatný - zákon 224/2006 §10 ods.1 písm.h....
https://www.epi.sk/zz/2006-224#p1
najlepšie očipovať a je po problémoch
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
najlepšie očipovať a je po problémoch
a budeš pípať všade, kade pôjdeš....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Staré dobré občianky, mali svoje prednosti.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Čo ich k tomu viedlo?
šak bízňis, dakto sa nabalí ako vždy
Naposledy upravil bettylou : 23.08.19 at 13:47
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dnes ma potešil urológ. V januári mi na CTčku našli niečo na pečeni a slezine, vraj je to nejasné a mám to neodkladne riešiť. Tak dnes sa mi urológ kukol do zadku, pozrel CT a konštatoval, že keby to bolo niečo vážne, tak by som tu už nebol. A vraj na Kramároch je to na figu.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
vicktor
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti
No sú určité priority. A to odporúčanie neodkladne mi dali v júni. Tak som sa objednal a keďže sú dovolenky, tak som sa tam dostal až dnes a ešte jedno vyšetrenie pečene v októbri. Veď keby som dovtedy nevydržal, tak aspoň nebudú mať so mnou robotu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
od januara dodnes = jednotka neodkladnosti
To sa ešte prekonal.
Keď majiteľ lesa našiel sudy a zamorený potôčik, polícia to "neodkladne" riešila -prijala oznámenie a čakala (či sa náhodou zo sudov nevyliahne zlaté kura.
Keď sa o to začali zaujímať i média, začali sa o to i úrady zaujímať - "neodkladne" sa dostavili na miesto a..... čakalo sa. Keď prišli z MŽP, tiež to riešili "neodkladne" - treba rozbor "neodkladne" (po mesiaci), treba riešenie, ako zlikvidovať - vytvoriť "neodkladne" na to komisiu - ani neviem, či tá komisia už je....
A výsledok? Už skoro pol roka to "neodkladne" riešia... a sudy sú tam stále, potok tečie stále, majiteľ pozemku platí dane stále.... ale neodkladne sa preventívne nekoná....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nerozčúlilo, ani nič, len nesúhlasím a píšem poznámku mimo témy o obedoch. A keď už sme pritom, tebou uvedený stav som pri jedle nikdy nemala, sú jedlá, ktoré nejem, ale je to v hlave, nie v pocitoch.
Veľmi dobrý názor...

...a keď sme už pri tom ?
Len aby horšie nebolo....teda inak povedané, aby bolo vôbec čo do úst položiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať