Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Nejak nepochopím, že takúto akciu povolili v danej oblasti....veď je to národný park.
Asi nie - nie je to Grand Canyon....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Nejak nepochopím, že takúto akciu povolili v danej oblasti....veď je to národný park.
Asi nie - nie je to Grand Canyon....
Ty vravíš o Grande a nie ja. Ide o úplne iný park.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

143nora
pavol54
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom

Za lipšicovho ministrovania som prehral súd kvôli novému autu s 30 vážnymi závadami, to už vtedy vedela sudkyňa že je smeráčka?
Čo má minister spoločné s konkrétnym súdom / sudcom

btw
Myslím si , že auto s 3 vážnymi závadami by nemalo ísť na cestu

a ty si kúpil nové ? a s 30 ? ? ?: ? ?
nauč sa čítať s porozumením. Niekto hodnotil stav súdnictva za smeru a ja tvrdím že aj pred vládou smeru bolo na h...o Kto píše že som prevzal nové auto s 30 závadami. Tie sa vyskytli v priebehu záruky, ale súdila ma sudkyňa čo si u nich kúpila auto takže....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua..... ako reťazce zarábajú....
Moja 3/4 kúpila 4 šúľky kukurice - vraj cukrová kukurica na varenie.
Reku - fajn - ani po hodine nebola mäkká (a vravím jej, že to nie je cukrová kukurica). Keď konečne akotak zmäkla, okoštujem - skoro žiadna chuť - bola to normálna kŕmna kukurica (známa aj ako svinská kukurica - takú nazbieraš aj popri ceste na poli - ak ťa nechytia )! Ani mi radšej nechcela povedať, koľko za to vycálovala. (Inak - kúpená v K........).
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski kukurúzu varim max do 8min...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

duško, to bola asi dáka nafigu edícia.. ja som mala kukuricu z billy, a tiez bola nanič.. inokedy, keď varím kukuricu, tak to hneď vonia, a teraz aj tá chuť bola o ničom..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski kukurúzu varim max do 8min...
Lui.... cukrovú stačí max. 15min. Lenže túto ani po hodine som nedonútil, aby bola mäkká....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kuwy maďarské...a hlavne tie, čo žijú na Slovensku.

https://futbal.pravda.sk/reprezentac...n=shp_rightbox

https://futbal.pravda.sk/reprezentac...ych-fanusikov/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
lujza.j
Duski kukurúzu varim max do 8min...
Lui.... cukrovú stačí max. 15min. Lenže túto ani po hodine som nedonútil, aby bola mäkká....
Mne jeden druh kukurice pripadá, že sa varí ako vajce. Čím dlhšie, tým je tvrdšia.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To som nevedel. 2 som včera olúpal a dal do mraziaku a tie 3 mám ešte neolúpané v chladničke asi od piatku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Kua..... ako reťazce zarábajú....
Moja 3/4 kúpila 4 šúľky kukurice - vraj cukrová kukurica na varenie.
Reku - fajn - ani po hodine nebola mäkká (a vravím jej, že to nie je cukrová kukurica). Keď konečne akotak zmäkla, okoštujem - skoro žiadna chuť - bola to normálna kŕmna kukurica (známa aj ako svinská kukurica - takú nazbieraš aj popri ceste na poli - ak ťa nechytia )! Ani mi radšej nechcela povedať, koľko za to vycálovala. (Inak - kúpená v K........).
blbosť, aký mala šúľok(to je to čo je pod zrnami kukurice)?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
Nandy tebe ako horniakovi poradím. Kukurica v obchodoch je vždy lahôdková. Tá ktorá sa zbiera ráno je sladká tá čo v tých horúčavách 34+ nikdy nebude sladká(až ráno) ale treba ju nechať povariť (blanžírovať) vychladiť šupnúť do mrazáku a potom znova príležitostne vybrať a uvariť ( štipka soli do vodybude sladšia) a bude mäkšia. mám to overené ako bývalý pestovateľ kukurice na export( mraziarne mi nevyradili ani klások, všetko sežrali nemci).
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som na 3 kukurice do vody dával 3 polievkové lyžice soli, samozrejme nie kopcovaté.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Ja som na 3 kukurice do vody dával 3 polievkové lyžice soli, samozrejme nie kopcovaté.
na 8 litrový kastról tak pol kávovej lyžičky
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ale aké problémy s právami majú v číne keď sa o ne zaujíma pani prezidentka ale že nemôžu mať na Slovensku slovenskú školu ju nebolí. A tie uniformy skoro ako kotlebove
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Ja som na 3 kukurice do vody dával 3 polievkové lyžice soli, samozrejme nie kopcovaté.
na 8 litrový kastról tak pol kávovej lyžičky
Díky za rady, experimentoval som už dosť, takže konečne niečo osvedčené. Už som dával do varu aj mlieko, aj maslo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Ale aké problémy s právami majú v číne keď sa o ne zaujíma pani prezidentka ale že nemôžu mať na Slovensku slovenskú školu ju nebolí. A tie uniformy skoro ako kotlebove
fíííha..a to ti kedy pošepkala ?

okrem toho, že tam je problém 5 rokov a ministerstvo školstva patrí tým najväčším z hejslovákov ??
nože nám to ozrejmi, odkedy to má v kompetencii prezidentka- čo je tam 3 mesiace, keď jej to vyčítaš ?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"Vážený zákazník,
predstavujeme Vám službu dostupnú na každej pošte: Rýchla platba faktúr.
Aj keď nemáte poštový poukaz, môžete svoje faktúry a iné poplatky zaplatiť na pošte. Stačí pri priehradke predložiť ľubovolnú faktúru s kódom PAY by square a zaplatiť ju.
Príjemca má platbu na svojom účte najneskôr nasledujúci deň
Výhodný poplatok už od 1,10 EUR"

Tak aby som rychlo zrusil internet banking s platbami zadarmo a zacal chodit na postu minat cas a peniaze...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať