Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vicktor
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
to naozaj nevieš ? tak ti to poviem

prezidentka reprezentuje slovensko navonok i dovnútra a vyykonáva svoju funkciu podľa svojho svedomia a nie je viazaná žiadnými príkazmi...

a jej kritika bola plne v súlade zo stanoviskom eú, ku ktorej sa obyvatelia slovenska hlásia
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
vicktor
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
to naozaj nevieš ? tak ti to poviem

prezidentka reprezentuje slovensko navonok i dovnútra a vyykonáva svoju funkciu podľa svojho svedomia a nie je viazaná žiadnými príkazmi...

a jej kritika bola plne v súlade zo stanoviskom eú, ku ktorej sa obyvatelia slovenska hlásia
Ak nedokážeš napísať Slovensko s veľkým S, nahraď ho radšej krajinou.
Diakritika ma nezaujíma.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
pavol54
Ale aké problémy s právami majú v číne keď sa o ne zaujíma pani prezidentka ale že nemôžu mať na Slovensku slovenskú školu ju nebolí. A tie uniformy skoro ako kotlebove
fíííha..a to ti kedy pošepkala ?

okrem toho, že tam je problém 5 rokov a ministerstvo školstva patrí tým najväčším z hejslovákov ??
nože nám to ozrejmi, odkedy to má v kompetencii prezidentka- čo je tam 3 mesiace, keď jej to vyčítaš ?
Hejslovákom? To by muselo naše školstvo inak prosperovať.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Nandrolon
Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
Nandy tebe ako horniakovi poradím. Kukurica v obchodoch je vždy lahôdková. Tá ktorá sa zbiera ráno je sladká tá čo v tých horúčavách 34+ nikdy nebude sladká(až ráno) ale treba ju nechať povariť (blanžírovať) vychladiť šupnúť do mrazáku a potom znova príležitostne vybrať a uvariť ( štipka soli do vodybude sladšia) a bude mäkšia. mám to overené ako bývalý pestovateľ kukurice na export( mraziarne mi nevyradili ani klások, všetko sežrali nemci).
Síce ju nekupujem, ale odpoveď posúvam tým, ktorí ju majú radi. :-)
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
vicktor
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
to naozaj nevieš ? tak ti to poviem

prezidentka reprezentuje slovensko navonok i dovnútra a vyykonáva svoju funkciu podľa svojho svedomia a nie je viazaná žiadnými príkazmi...

a jej kritika bola plne v súlade zo stanoviskom eú, ku ktorej sa obyvatelia slovenska hlásia
Ak nedokážeš napísať Slovensko s veľkým S, nahraď ho radšej krajinou.
Diakritika ma nezaujíma.
dokážem, ale nenapíšem....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
Nandrolon
Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
Nandy tebe ako horniakovi poradím. Kukurica v obchodoch je vždy lahôdková. Tá ktorá sa zbiera ráno je sladká tá čo v tých horúčavách 34+ nikdy nebude sladká(až ráno) ale treba ju nechať povariť (blanžírovať) vychladiť šupnúť do mrazáku a potom znova príležitostne vybrať a uvariť ( štipka soli do vodybude sladšia) a bude mäkšia. mám to overené ako bývalý pestovateľ kukurice na export( mraziarne mi nevyradili ani klások, všetko sežrali nemci).
Síce ju nekupujem, ale odpoveď posúvam tým, ktorí ju majú radi. :-)
No aj zase odkedy mám vyklápačku v hube tak ju zatiaľ nejem ale počkám kým budú implantáty
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bjuty smis
vicktor
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
prezidentka reprezentuje slovensko navonok i dovnútra...
Navonok aj dovnutra - v jednom pripade nekona a ty ju branis ze nema kompetencie a v druhom pripade ju chvalis ze kona.
Ja v tom vidim nerovnost v jej pristupe aj v tvojom hodnoteni.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vicktor
bjuty smis
vicktor
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
prezidentka reprezentuje slovensko navonok i dovnútra...
Navonok aj dovnutra - v jednom pripade nekona a ty ju branis ze nema kompetencie a v druhom pripade ju chvalis ze kona.
Ja v tom vidim nerovnost v jej pristupe aj v tvojom hodnoteni.
to je v poriadku, je to tvoj názor
síce si si vytrhol čo sa ti hodilo a vládu, ktorá ho navrhla si z toho vynechal....
a samozrejme aj tu reaguješ iba na vytrhnuté....ty nečítaš celé príspevky ? zopakujem ti to :

vykonáva svoju funkciu podľa svojho svedomia a nie je viazaná žiadnými príkazmi...
a jej kritika bola plne v súlade zo stanoviskom eú, ku ktorej sa obyvatelia slovenska hlásia

vieš, keď neprečítaš celý príspevok a reaguješ iba na časť, strácaš sa v tom
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
strateny si ty (strateny pripad)
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vicktor
strateny si ty (strateny pripad)
Preco ? Slusne som ti dal argumenty..cakal som, ze ich vyvratis, alebo budes suhlasit..
.....a ty ma tak to dostanes )
Tak si to teda vyriesil...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
blbosť, aký mala šúľok(to je to čo je pod zrnami kukurice)?
Hnedastý.... a žiadna blbosť. Hádam cítim v zrnkách (surových) škrom a cukor. V kŕmnej je cukru minimum.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ani neviem, či tomu veriť, či to je blbosť https://kamidueurofondy.sk/projekty/...agc#indicators
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
ani neviem,
Ja ale viem jedno...ty si nevážiš svoje zdravie.
Šak riskuješ, že Ťa trafí šľak pri čítaní hentakých info.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
ani neviem,
Ja ale viem jedno...ty si nevážiš svoje zdravie.
Šak riskuješ, že Ťa trafí šľak pri čítaní hentakých info.
Junior doma konštatoval, že dúfa, že sú to aspon biologicky rozložiteľné krabičky, lebo inak netuší, prečo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
buchač
Dáša_
ani neviem,
Ja ale viem jedno...ty si nevážiš svoje zdravie.
Šak riskuješ, že Ťa trafí šľak pri čítaní hentakých info.
Junior doma konštatoval, že dúfa, že sú to aspon biologicky rozložiteľné krabičky, lebo inak netuší, prečo
Zbehni na úvod stránky...https://kamidueurofondy.sk/subjekty/
Kukni na tie cifry...oči sa jednému prekrútia od údivu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
To som nevedel. 2 som včera olúpal a dal do mraziaku a tie 3 mám ešte neolúpané v chladničke asi od piatku.
Ludzé, šak kukuricu dajce sviňám, nech žerú a my si dáme potém krkovicu, šunkes, panenku aj klbás...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Nandrolon
To som nevedel. 2 som včera olúpal a dal do mraziaku a tie 3 mám ešte neolúpané v chladničke asi od piatku.
Ludzé, šak kukuricu dajce sviňám, nech žerú a my si dáme potém krkovicu, šunkes, panenku aj klbás...
Najlepšie chutí kukurica pretlačená, cez svinské črevo, a slivka pretlačená cez rúrky. Výrok jedného môjho známeho
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
blbosť, aký mala šúľok(to je to čo je pod zrnami kukurice)?
Hnedastý.... a žiadna blbosť. Hádam cítim v zrnkách (surových) škrom a cukor. V kŕmnej je cukru minimum.
obchodná sieť kupuje kukuricu na celé nákladiaky a nie je možné aby sa tam dostala kŕmna kukurica to by ani dodávateľ neriskol. ešte za socíku sa zvykla predávať na tržniciach kŕmna kukurica ktorú niektorí aktivisti nalámali na družstevnom poli. Nevidím jeden jediný dôvod aby pestovateľ dodal miesto lahôdkovej kŕmnu. cena osiva rovnaká, technológia pestovania rovnaká, dokonca sa ľahšie vylamuje. Takže brzdi svoje predstavy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Byzňííííís...

https://profit.sme.sk/c/22209085/pre...a.html?ref=trz
" Jeho najčastejšími konzumentmi sú podľa Ptačinskej Jirátovej mladí ľudia vo veku do 30 rokov, ktorí tvoria významnú časť celkovej konzumácie energetických nápojov. "

Hm...takže vek DO by sme mali k dispo. Ale aký je vek OD ? Toto už nejak nezisťovali ?
Mám za to, že tieto nápoje by mali byť tak trochu sledované, predaj povolený len od určitého veku...minimálne od 15.
Nie raz som videl, že žiaci ZŠ si vykračujú do školy s tým už otvoreným energeťákom v ruke...prípadne zasmradia MHD.

Predvčerom šiel oproti mne jeden žiak...kúwa, som sa normálne otočil, či dobre vidím, že čo to za tlsté prasa.
Chlapec okolo pása pneumatiku jak na náklaďák, líčka červené a naliate, dvojitá brada, nohy jak stĺpy, šiel ťažkopádne jak brontosaurus (možno aj ten by bol mrštnejší)....ale v jednej ruke kus jedla a v druhej plechovka.
...a takých sa pohybuje po celom Slovensku vcelku dosť.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Byzňííííís...

https://profit.sme.sk/c/22209085/pre...a.html?ref=trz
" Jeho najčastejšími konzumentmi sú podľa Ptačinskej Jirátovej mladí ľudia vo veku do 30 rokov, ktorí tvoria významnú časť celkovej konzumácie energetických nápojov. "

Hm...takže vek DO by sme mali k dispo. Ale aký je vek OD ? Toto už nejak nezisťovali ?
Mám za to, že tieto nápoje by mali byť tak trochu sledované, predaj povolený len od určitého veku...minimálne od 15.
Nie raz som videl, že žiaci ZŠ si vykračujú do školy s tým už otvoreným energeťákom v ruke...prípadne zasmradia MHD.

Predvčerom šiel oproti mne jeden žiak...kúwa, som sa normálne otočil, či dobre vidím, že čo to za tlsté prasa.
Chlapec okolo pása pneumatiku jak na náklaďák, líčka červené a naliate, dvojitá brada, nohy jak stĺpy, šiel ťažkopádne jak brontosaurus (možno aj ten by bol mrštnejší)....ale v jednej ruke kus jedla a v druhej plechovka.
...a takých sa pohybuje po celom Slovensku vcelku dosť.
to je prijatá kultúra
byť prežraný, násilie ako norma a byť nekonečne zblbnutý.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať