Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
to je prijatá kultúra
byť prežraný, násilie ako norma a byť nekonečne zblbnutý.
Serem ja na takúto "kultúru".
Ja si energeťák občas dám, aj v aute neustále mám k dispo...lenže u mňa je to z objektívnych dôvodov.

Som osobne veľmi rád, že moji mladí sú športovo založení...lietajú na bikoch, pravidelne vo Vysokých Tatrách, atď...a to aj s vnučkami, samozrejme podľa náročnosti.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vek do 30 asi preto, že niekedy nevedia čo skôr, škola, nároky v zamestnaní, zneužívanie prac. sily, nadčasy, často aj viac zárobkov naraz, uhnaná doba.
Tukové bunky zakladajú u malých detí ešte aj dnes neuvedomelé babky sladkosťami a vypekaním. Ak sa dieťa naučí od útla na zeleninu a nie koláče, tak je to doslova dar rodičov pre ich dieťa do budúcna. Svoje podľa mňa tiež robí umelá dojčenská výživa.
Takže ťažko paušálne zavaľovať vinu na dospievajúce deti, sú v tom v podstate nevinne, odsúdené na prísne dodržiavanie zdravej výživy po celý svoj život, čím sa ich organizmus ešte viac devastuje aj rôznymi nezmyselnými diétami, na čo doplácajú neskôr najmä ženy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
pavol54
blbosť, aký mala šúľok(to je to čo je pod zrnami kukurice)?
Hnedastý.... a žiadna blbosť. Hádam cítim v zrnkách (surových) škrom a cukor. V kŕmnej je cukru minimum.
obchodná sieť kupuje kukuricu na celé nákladiaky a nie je možné aby sa tam dostala kŕmna kukurica to by ani dodávateľ neriskol. ešte za socíku sa zvykla predávať na tržniciach kŕmna kukurica ktorú niektorí aktivisti nalámali na družstevnom poli. Nevidím jeden jediný dôvod aby pestovateľ dodal miesto lahôdkovej kŕmnu. cena osiva rovnaká, technológia pestovania rovnaká, dokonca sa ľahšie vylamuje. Takže brzdi svoje predstavy
No práve - kupuje vo veľkom - teda nemôžu všetko skontrolovať. A dodávateľ môže (chtiac, alebo nechtiac) tam prihodiť i to, čo nemá!!!! Alebo si myslíš, že vysypú vagón a budú ručne - kus po kuse kontrolovať? Veď aj zemiaky sú niekedy deklarované ako slovenské a I.trieda a máš medzi nimi kopu rozsekaných, zhnitých... (čo je už II. a III. trieda) - a predávajú veselo AKO I.triedu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Vek do 30 asi preto, že niekedy nevedia čo skôr, škola, nároky v zamestnaní, zneužívanie prac. sily, nadčasy, často aj viac zárobkov naraz, uhnaná doba.
Tukové bunky zakladajú u malých detí ešte aj dnes neuvedomelé babky sladkosťami a vypekaním. Ak sa dieťa naučí od útla na zeleninu a nie koláče, tak je to doslova dar rodičov pre ich dieťa do budúcna. Svoje podľa mňa tiež robí umelá dojčenská výživa.
Takže ťažko paušálne zavaľovať vinu na dospievajúce deti, sú v tom v podstate nevinne, odsúdené na prísne dodržiavanie zdravej výživy po celý svoj život, čím sa ich organizmus ešte viac devastuje aj rôznymi nezmyselnými diétami, na čo doplácajú neskôr najmä ženy.
Ale choď mi niekde do hája....

My sme tlačili do hlavy koláče od našich mám a babiek jedna radosť...pchali sme do seba ale aj zeleninu, čo sme si "kupovali" cez plot.
Ale sme to teda že solídne vybehali...a kuwa solídne.
...a dnes ? Dnes je zázrak, ak sa na ihrisku niekto hrá = že sa zíde partia pár chlapcov, čo si zahrajú futbal. Vidím na školské ihriská, pusto a ticho...a to ešte aj počas vyučovania. Pritom je k dispo viacúčelové, ďalšie je na basket, obďaleč veľké na futbal s bežeckou dráhou.

Paušálne odcudzovanie ? No dobre...tak nie všetky sú tlusté a lemravé...tých 10% je výnimka. Zvyšok spadá do paušálu.
...a potom to dopadne asi tak, ako zdegenerované, hlúpe a obéééézne detičky v Amerike.

Vek do 30 rokov ?
Tak sorry...ale je rozdiel, ak si dá pár energeťákov nejaký makačenko vo veku 25 rokov a ak si tých pár dá 10-14 ročný. Ten dopad je festovne rozdielny.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
pavol54
blbosť, aký mala šúľok(to je to čo je pod zrnami kukurice)?
Hnedastý.... a žiadna blbosť. Hádam cítim v zrnkách (surových) škrom a cukor. V kŕmnej je cukru minimum.
obchodná sieť kupuje kukuricu na celé nákladiaky a nie je možné aby sa tam dostala kŕmna kukurica to by ani dodávateľ neriskol. ešte za socíku sa zvykla predávať na tržniciach kŕmna kukurica ktorú niektorí aktivisti nalámali na družstevnom poli. Nevidím jeden jediný dôvod aby pestovateľ dodal miesto lahôdkovej kŕmnu. cena osiva rovnaká, technológia pestovania rovnaká, dokonca sa ľahšie vylamuje. Takže brzdi svoje predstavy
No práve - kupuje vo veľkom - teda nemôžu všetko skontrolovať. A dodávateľ môže (chtiac, alebo nechtiac) tam prihodiť i to, čo nemá!!!! Alebo si myslíš, že vysypú vagón a budú ručne - kus po kuse kontrolovať? Veď aj zemiaky sú niekedy deklarované ako slovenské a I.trieda a máš medzi nimi kopu rozsekaných, zhnitých... (čo je už II. a III. trieda) - a predávajú veselo AKO I.triedu.
a prečo by to robil? Riskovať že mu vrátia celú dodávku, riskovať stratu odberateľa, ? Tvoje uvažovanie je scestné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Skúste si prečítať...a prípadne aj iné od autora.
https://komentare.sme.sk/c/22209796/...superstar.html
Nemám síce Piano, no aj tak mám dosť.

Že je Havran dilino, to teraz nejak neriešim.
Aj keď má každý ten svoj štýl písania a vyjadrovania, tak ten jeho mi hlava neberie.
Lebo dať jednu vetu (síce s interpunkčnými znamienkami) do jedného odseku o 3-6 (aj viac) je trochu od veci.
Veď to jeden musí teda poriadne lúštiť, aby sa dostal k významu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Skúste si prečítať...a prípadne aj iné od autora.
https://komentare.sme.sk/c/22209796/...superstar.html
Nemám síce Piano, no aj tak mám dosť.

Že je Havran dilino, to teraz nejak neriešim.
Aj keď má každý ten svoj štýl písania a vyjadrovania, tak ten jeho mi hlava neberie.
Lebo dať jednu vetu (síce s interpunkčnými znamienkami) do jedného odseku o 3-6 (aj viac) je trochu od veci.
Veď to jeden musí teda poriadne lúštiť, aby sa dostal k významu.
Havran mal pri pisani clanku zrejme "bad trip" z nekvalitneho materialu z Kys. Lieskovca :-))))))
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
buchač
Skúste si prečítať...a prípadne aj iné od autora.
https://komentare.sme.sk/c/22209796/...superstar.html
Nemám síce Piano, no aj tak mám dosť.

Že je Havran dilino, to teraz nejak neriešim.
Aj keď má každý ten svoj štýl písania a vyjadrovania, tak ten jeho mi hlava neberie.
Lebo dať jednu vetu (síce s interpunkčnými znamienkami) do jedného odseku o 3-6 (aj viac) je trochu od veci.
Veď to jeden musí teda poriadne lúštiť, aby sa dostal k významu.
Havran mal pri pisani clanku zrejme "bad trip" z nekvalitneho materialu z Kys. Lieskovca :-))))))
prečo

vypichni konkrétne 2 -3 jeho názory, pre ktoré ho podozrievaš z bad-tripu ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
vypichni konkrétne 2 -3 jeho názory, pre ktoré ho podozrievaš z bad-tripu ?
Buď bol po tripe alebo riadne zhúlený.

Robotník, ktorý nemá prácu, je lenivý nekomunikuje, alebo klame,” uviedol Truban v jednom zo svojich dnes už legendárnych vyjadrení.

Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí....

Známy je jeho výrok, že po politike “dve najhoršie veci sú lokálpatriotizmus a národovectvo…”

Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci…”, povedal Truban.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... keby fetakom zobrali volebne pravo, tak PS neprekroci hranicu 1% :-)))
Bjuty - cely jeho clanok sa nesie v "badtripovej" nalade.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bavíme sa snáď o havranovi ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
bavíme sa snáď o havranovi ?
Doplnil som skor ako si napisal, pochopil som, neboj.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
... keby fetakom zobrali volebne pravo, tak PS neprekroci hranicu 1% :-)))
Bjuty - cely jeho clanok sa nesie v "badtripovej" nalade.
kludne si dohladaj moje príspevky

prvý som tu písal, že sú to neomarxisti.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
bavíme sa snáď o havranovi ?
Omyl, takže datie na pravú mieru.
Truban je proti Havranovi ešte len učeň...ten vták postúpil do oveľa vyššieho levelu...
Len jeden výrok postačuje, aby si jedinec utvoril obraz o tej kuwe v teologickom hajzlovi.

”Atentáty z Nice, Paríža a iných miest sú dôkazom životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity.”
Tieto slová zverejnil na svojom facebookovom profile.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
.................

”Atentáty z Nice, Paríža a iných miest sú dôkazom životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity.”
Tieto slová zverejnil na svojom facebookovom profile.
Vtedy asi mal poriadne naložené v gebuli, alebo so "niekto" osvietil... ale 1000W laserom rovno do mozgu....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Týýýý brďo....
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...dzovo-pristat/
O chvíľu bude nariadenie, že piloti počas riadenia lietadla (a to aj v prípade zapnutého autopilota) majú prísny zákaz piť a jesť.
1 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

misoft
Týýýý brďo....
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...dzovo-pristat/
O chvíľu bude nariadenie, že piloti počas riadenia lietadla (a to aj v prípade zapnutého autopilota) majú prísny zákaz piť a jesť.
Keby mali riadne porcelánové šálky, tak by sa to nestalo. Za všetko môže umelohmotné tégliky :-)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Vek do 30 asi preto, že niekedy nevedia čo skôr, škola, nároky v zamestnaní, zneužívanie prac. sily, nadčasy, často aj viac zárobkov naraz, uhnaná doba.
Tukové bunky zakladajú u malých detí ešte aj dnes neuvedomelé babky sladkosťami a vypekaním. Ak sa dieťa naučí od útla na zeleninu a nie koláče, tak je to doslova dar rodičov pre ich dieťa do budúcna. Svoje podľa mňa tiež robí umelá dojčenská výživa.
Takže ťažko paušálne zavaľovať vinu na dospievajúce deti, sú v tom v podstate nevinne, odsúdené na prísne dodržiavanie zdravej výživy po celý svoj život, čím sa ich organizmus ešte viac devastuje aj rôznymi nezmyselnými diétami, na čo doplácajú neskôr najmä ženy.
No to je tak: Keď vidí žena v zrkadle, že potrebuje schudnúť, ide zháňať dáku diétu. To je pomalé... Chlap kukne do zrkadla a keď vidí, že má väčšie brucho ako by chcel, rieši to okamžite. Brucho vtiahne a problém vyriešený.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozerám novú reláciu na Tv Grc - Na hrane

Moderátor je nejaká nová tvár na obrazovke...je vcelku smiešny, prirovnal ku čerstvo vybľutému a nestrávenému leču...
Trubanovi sa mierne onačí...nejak neskáče do reči...dalo by sa povedať, že sa pchá do riti.
Bugárovi zasa naopak...lenže na starého psa kojacie šteňa proste nemá.

Na hrane ? Skôr na grc.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Behom 2 mesiacov sme museli ísť 2 x do SLSP, lebo z ich bankomatu vyšla poškodená bankovka s chýbajúcim rohom. Pred 2 mesiacmi to bol 1 ks bankovky, dnes 2 ks bankoviek.
Pracovníčka hovorila, že za to nemôžu, že im to chodí z NBS, no neviem, či služba, ktorá im to plní tam nedáva aj bankovky z tržby v pobočke.
Aby už človek podrobne prezeral aj to, čo vyberie z bankomatu, lebo ináč si zacvaká pár eur za výmenu ICH CHYBOU.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať