Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
No ale to majú pravdu,že nemôžu vrátiť peniaze len na základe telefonátu z poisťovne.účtovníčky asi vymyslia ako sa to dá,nie?
Zdravotné zariadenie by malo vedieť, že úkon im bude preplatený/bol preplatený z poisťovne, tak si nemôžu ponechať za 1 službu 2 platby. To by malo vyriešiť samo zariadenie.
To zariadenie bude mať asi dosť veľký bordel v účtovníctve...
Jedine zaslať nejaký doklad o tom /len či bude ochotná poisťovňa niečo také vystaviť/, že poisťovňa im to zaplatila, nech navalia duplicitnú platbu späť.
Ak máš elektronický prístup do svojho účtu zdravotného poistenia, tam sa ti to neobjaví? Možno by vtedy postačil aj vytlačený výpis so zvýraznenou platbou.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
slovensko.sk Hlášku o nedostupnosti odstránili a prihlásiť sa nedá - dokonca ani poradcovi na zákazníckej linke...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
BXLmiami
No ale to majú pravdu,že nemôžu vrátiť peniaze len na základe telefonátu z poisťovne.účtovníčky asi vymyslia ako sa to dá,nie?
Zdravotné zariadenie by malo vedieť, že úkon im bude preplatený/bol preplatený z poisťovne, tak si nemôžu ponechať za 1 službu 2 platby. To by malo vyriešiť samo zariadenie.
To zariadenie bude mať asi dosť veľký bordel v účtovníctve...
Jedine zaslať nejaký doklad o tom /len či bude ochotná poisťovňa niečo také vystaviť/, že poisťovňa im to zaplatila, nech navalia duplicitnú platbu späť.
Ak máš elektronický prístup do svojho účtu zdravotného poistenia, tam sa ti to neobjaví? Možno by vtedy postačil aj vytlačený výpis so zvýraznenou platbou.
ono môže byť aj problém v limitoch - poisťovna im povedzme zaplatí za mesiac iba 10 takýchto vyšetrení. Ked sa do limitu nezmestíš, tak chcu od teba platbu, lebo zadarmo robiť nebudú.
Poisťovňa to zmetie zo stola, že majú s nimi zmluvu. To áno, ale to nemusí automaticky znamenať, že im to preplatia.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
BXLmiami
No ale to majú pravdu,že nemôžu vrátiť peniaze len na základe telefonátu z poisťovne.účtovníčky asi vymyslia ako sa to dá,nie?
Zdravotné zariadenie by malo vedieť, že úkon im bude preplatený/bol preplatený z poisťovne, tak si nemôžu ponechať za 1 službu 2 platby. To by malo vyriešiť samo zariadenie.
To zariadenie bude mať asi dosť veľký bordel v účtovníctve...
Jedine zaslať nejaký doklad o tom /len či bude ochotná poisťovňa niečo také vystaviť/, že poisťovňa im to zaplatila, nech navalia duplicitnú platbu späť.
Ak máš elektronický prístup do svojho účtu zdravotného poistenia, tam sa ti to neobjaví? Možno by vtedy postačil aj vytlačený výpis so zvýraznenou platbou.
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://komentare.sme.sk/c/22214229/...kov-chyta.html
DNES PÍŠE JAKUB PAVLÚS
Autor je farár a teológ


Kuwa...nový Havran ???
Kuwa...nemal by sa farár venovať svojim ovečkám a politiku nechať na pokoji ? Ale zanedlho tu sú voľby a farári budú z kancľa nie Slovo Božie kázať, ale budú krestnú mater onačiť...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tých teologov sa nejalo namnožilo.Ani tým sa už nechce pracovať,radšej otravujú na nete.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
https://komentare.sme.sk/c/22214229/...kov-chyta.html
DNES PÍŠE JAKUB PAVLÚS
Autor je farár a teológ


Kuwa...nový Havran ???
Kuwa...nemal by sa farár venovať svojim ovečkám a politiku nechať na pokoji ? Ale zanedlho tu sú voľby a farári budú z kancľa nie Slovo Božie kázať, ale budú krestnú mater onačiť...
Možno ďalší "spasiteľ" na obzore.... Takých už bolo a žiaľ ešte aj BUDE. Množia sa ako vši!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Môj názor.... celé zdravotníctvo je jeden veľký bordel. Jedni sa vyhovárajú na druhých, nechávajú si preplácať aj dvojito a keď sa pacient ozve a upozorní na chybu - tak VŽDY je na vine ten druhý.... ale prachy nevrátia....
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
BXLmiami
No ale to majú pravdu,že nemôžu vrátiť peniaze len na základe telefonátu z poisťovne.účtovníčky asi vymyslia ako sa to dá,nie?
Zdravotné zariadenie by malo vedieť, že úkon im bude preplatený/bol preplatený z poisťovne, tak si nemôžu ponechať za 1 službu 2 platby. To by malo vyriešiť samo zariadenie.
To zariadenie bude mať asi dosť veľký bordel v účtovníctve...
Jedine zaslať nejaký doklad o tom /len či bude ochotná poisťovňa niečo také vystaviť/, že poisťovňa im to zaplatila, nech navalia duplicitnú platbu späť.
Ak máš elektronický prístup do svojho účtu zdravotného poistenia, tam sa ti to neobjaví? Možno by vtedy postačil aj vytlačený výpis so zvýraznenou platbou.
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Ano, dopredu to nikdy nevies, to sa da este akceptovat. Ale musis na 100% neskor vediet, co bolo a co nebolo preplatene. A ak ona bude mat v rukach papier, ze to preplatene bolo, tak tie peniaze MUSIA poslat.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Máš pravdu - RAZ to MUSIA.... lenže často sa to udeje až príkazom súdu a prípadne exekúciou.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
Vianky.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


Som vedela,ze sa nevieeeš dockat...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nie som hudobne vzdelaný a nepoznám noty????. Som len obyčajný heligonkár ,ktorého to baví . Ďakujem za podporu a každý jeden lajk ,komentár či zdielanie ????????????
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zdravotníctvo v CZdetto.

Tomio Okamura: Mnoho lidí nemá ani na zuby, 16.9.2019
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chcela som si overiť jedno vyšetrenie ešte v 2017, malo zmluvu s mojou poisťovňou, po odpovedi na otázku, v ktorej som poisťovni, mi oznámili, že sú do konca roka vybookovaní. Bol máj, jún? ... Že išlo o výmysel mi potvrdila aj moja poisťovňa. nemohli mi pomôcť.
O rok som to skúsila znova, pri objednávaní mi hneď oznámili, že to bude na priamu platbu.
O dva týždne som si doma pri riadnom svetle prečítala mini hlavičku zariadenia, išlo to na úplne inú s.r.o. ako boli oni. V ich priestoroch, tá istá lekárka. Mne išlo práve o tú suitu lekárov, čo tam bola. Žiadne mimoriadne vyšetrenie sa nekonalo, iba ďalšie rutinné. 80 eur som si mohla ušetriť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Máš pravdu - RAZ to MUSIA.... lenže často sa to udeje až príkazom súdu a prípadne exekúciou.....
Ale to, čo píšeš je už "svinstvo a chrapúňstvo" jednotlivcov. Ak raz niečo definitívne preukážem napr. výpisom zo zdravotného poistenia, prečo si chce niekto moje peniaze nechať až do momentu rozhodnutia súdu?
Toto už je čisté zlodejstvo, ako keď cigán ukradne pollitrovku v obchode. Nevidím v tom žiaden rozdiel. Aj jeden, aj druhý si neoprávnene prisvojuje cudzie...
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="lujza.j"]Ja ked vidim nakupny kosik plny sladkosti....akoze fajnovych mam dost.....je jedno ci obyc alebo "znackova"lebo este aj pri tomto treba afektovat....furt tam je len hromada hnusneho cukru....o sladkych dzusikoch a malibovkach ani nehovorim....
Vzdy sa doma daco upiect kde si viem..kolko cukru a co tam dam...

Cukor nie je hnusný, je fajný, ale treba mať mieru. Horšie sú tie umelé sladidlá a chemické farbičky vo všetkom, tie dokážu parádne nabúrať trávenie a pocit hladu okrem iného.
A čo vieš, možno má desať detí a kupuje to na mesiac.. :
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
babka - ježibabka
Preberáte tu príčinu obéznych detí. Jednou z príčin môže byť aj lenivá mater. Niektorej povieš, prídi si natrhať ovocie. Pozerá na mňa ako na blbca, čo si o ňom myslí, že ho považuješ za chudáka, čo si nemá za čo kúpiť v obchode chémiový kompót, alebo džem, prípadne inú blbosť pre dieťa. Keby som niekomu doniesla zoberie si. Ale obrať???????? Keď u mňa je už nie problém to spracovať, ale to vylezenie na humno a oberanie. Oberám posediačky zo stolčeka presuň sa, tak to nebudem lenivcom nosiť domov. Bejvávalo, keď som bola niekedy fit.
Babík, možno je to lenivosť a možno degenerácia a dôsledok vymývania mozgov na každom kroku.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
BXLmiami
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Môj názor.... celé zdravotníctvo je jeden veľký bordel. Jedni sa vyhovárajú na druhých, nechávajú si preplácať aj dvojito a keď sa pacient ozve a upozorní na chybu - tak VŽDY je na vine ten druhý.... ale prachy nevrátia....
xixi, nezabudnem, ked som bola na štúdiách vonku, a musela som byť zo slovenskej ZP odhlásená, prišla otcovi domov faktúra, za moju gynekologickú preventívnu prehliadku. Tak sa tam išiel opýtať, ako sa to pánovi doktorovi podarilo na diaľku 16000 km.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Zdravotníctvo v CZdetto.

Tomio Okamura: Mnoho lidí nemá ani na zuby, 16.9.2019
A ja mi dumala, že každému človeku zuby od prírody narástli..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať