Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňa dnes potešilo leto.. konečne..
IMG_20190401_145758.jpg  
IMG_20190401_145956.jpg  
1/1
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
...akurat ze pribudaju iba taki silne opaleni.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Kazdy ma svoj nazor, ja som zasadne proti zvieratam v cirkusoch a nemam rada ZOO klasickeho typu.. To, ze maju par predstaveni, ako si napisal, je aj tak pre tie zvierata, ktore maju zit svojim sposobom zivota stresujuce a sposoby, ako ich ucia a drezuruju, kto nevidel nepochopi tie zverstva.

Je svetoznamy cirkus bez zvierat. Dopredu stale vypredany. To je umenie, nie trapit slona dviihat nohy, ci medveda jazdit na motorke.

Existuju aj prirodne rezervacie, kde je o zvierata postarane a predsa mozu zit svojim sposobom zivota a clovek ich moze pozorovat.. A nie su len v Afrike.
zakázal by som aj výcvik všetkých psov, lebo naučiť ich aportovať je prvý stupeň drezúry, alebo nútiť ich vykonávať potrebu nie po kuchyni či obyváku ale na trávniku kde sa hrajú deti(ale je ich už menej ako psov) a najmä policajných psov však to je taká istá drezúra. aká môže byť prirodzená radosť hľadať stopu či mŕtvolu alebo drogy,potom by som zakázal zatvárať andulky do klietok, ale ako mám tým mačkám vysvetliť že tým že ich každé ráno nakŕmim ich vlastne drezúrujem a týram pretože si na to navykli a touto drezúrou som ich donútil aby spokojne pol hodinu vyhrávali a pseudošťastne sa obtierali a ešte riskujem pokutu
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)).No nateraz skonštatujeme,že žiadneho poriadneho reprezentatívneho prezidenta sme nateraz nemali a dalších 5 rokov mať nebudeme.Ale je fakt,že ktokoľvek lepší ako IČO blatník.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) možno preto :-))) Nadmerná spotreba :-)))
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
zelená
stromy v meste.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

aspoň od tohto som ušetrená - nemám vodičák
36557202_2035064093193995_6631867458544205824_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

úvaha
57159943_2202569140056343_9129795235029712896_n.jpg  
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Bezplatna auto-umyvarka:
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma, že moji červíčkovia dostali pochvaly od velkáčov za veľmi aktívnu činnosť pri zbieraní bordelu za našou dedinou..
(a koment 6-ročného červíčka "toto je z renolta gt5, to sa ešte nestačilo rozrobiť odvlani..vtedy to tu nebolo..
IMG_20190504_124816.jpg  
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..najkrajšia odmena..
..tak, keďže moje červíčky si dnes poctivo odmakali sobotu pracovnej cti,mohli si vybrať odmenu..návrh bol "čokoláda, alebo nočná jazda po dedine s baterkami"...jasné, že si vybrali nočnú jazdu..síce pešo, ale s baterkami vysvecovali po najtemnejších kútoch a spievali, ako stavajú máje a že im dajú pálenky!..a keď nikto nenalieval, tak začali "myy máme naaajlepšiuuu babinuuu na sveeeteee..jednotne, dvojhlasne...a že ich pozná vďaka babine celá dedina a zajtra to bude aj v správach,to je vedľajšie!..(no ktorá babka behá potme s vnukmi po dedine,aby im urobila radosť?..
5 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá.... tak je to potvrdené..... na obchvate Blavy ako podklad používali odpad zo skládok!
http://www.tvnoviny.sk/domace/196559...ritelny-bordel
http://www.teraz.sk/ekonomika/kontam...64-clanok.html
A ako sa stavitelia oháňali lajstrami, že všetko je v poriadku. Takže účtovali akože čisté, nasypali špinavé a zhrabli prachy (tiež špinavé).

Takže.... nech si ten bordel odvezú a dajú to, čo tam má byť (samozrejme - budú časové straty) a keďže budú meškať - nech im to štát dá poriadne vyžrať.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Nandrolon
Trošku ťa poopravím. Napr. ortopéd má súkromnú prax....
Takže väčšina veľkých odborníkov pôsobia fyzicky na 3-4 pracoviskách, dokonca pracovnú dobu od rána do večera do ôsmej.
Neopravuj, nemá význam.
Neriešil som konkrétnu ordináciu...ale všeobecne.
Väčších odborníkov sem neťahaj...tu ide o bežných lekárov prvého kontaktu.
Bežní lekári prvého kontaktu sú všeobecní,detskí,gynekologovia a zubní.A sukromní sú všetci zo zákona.Toto je prvý kontakt.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

konečne dorobené, a mám čas aj na plávanie..
IMG_20190607_133309.jpg  
IMG_20190607_133004.jpg  
1/1
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj takto sa správa posranec nášho parlamentu, terazky už nanešťastie europosranec, že sa nehanbí. https://otozarnay1.blog.sme.sk/c/511...lanec-ciz.html
4 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

cc
65256968_894941990849146_7833806372633313280_n.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takto si predstavujem každú ulicu na Slovensku, moja obľúbená kvôli tým starým stromom, teploty už nebudú tak rýchlo nižšie. Som sa cez google maps pozerala na naše ulice, keďže sa zábery robili v lete, tak ulice ako na Sahare. V lete úpek. A v záhradách veľké stromy tiež poskromne. Kríky sú fajn, ale nebudú stačiť chladiť zem. Ani vytvárať vhodnú klímu.
https://www.google.com/maps/place/Po...32!4d17.314857
Pomlejská v Šamoríne (býba na nej bugy).
.
V detstve sme chodievali v Nových Zámkoch zo stanice na nám. do mesta, tiež tam mali alej, dlhá ulica, vždy sa mi páčila kvôli stromom.
Naposledy upravil korela : 24.06.19 at 21:12
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

žiaden komentár netreba
safe_image.php.jpg  
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes dorobené sirup a džem. Keď sa ma zima opýta čo som robila v lete
DSCF0567.JPG  
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Francuzi zabludili v Bratislave, nadabili na chlapa a pytaju sa:
Parlez-vous français?
A ten im odpovie: pár levú je tady kúsek, ale jako víte že já su Francek?
Naposledy upravil vicktor : 25.07.19 at 14:52
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať