Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No vidíš - konečne konštruktívny návrh....
0 0
Sundown Sundown

Sundown je offline (nepripojený) Sundown

..a posvietime si nimi na spravcu
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale ty si ju nasaď na čelo opačne, aby ťa osvietilo alebo v hlave sa ti to vyjasnilo, ujasnilo, že?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
Ta fasa...že odporučuješ.
Ja by som tak trochu odporoval vzhľadom ku predajni. Predsa nepôjdem na blint na nejaký nákup...http://farmamarket.sk/content/8-kontakt
Je tam možnosť aj nakúpiť si cez eshop..http://farmamarket.sk/content/7-objednavanie-tovaru .. no nechať si poslať mäso ? ...a keď som dobre pozeral, tak tovar nezasielajú.
Tiež ma zaráža, že pri tovare nie je uvedená cena...alebo táto sa objaví len zaregistrovaným, čo si vytvorili účet ? Tak ešte " lepšie "... na takéto praktiky ja prdkám.

Takže odporúčaj len domácim v okolí, na lazoch...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
Ta fasa...že odporučuješ.
Ja by som tak trochu odporoval vzhľadom ku predajni. Predsa nepôjdem na blint na nejaký nákup...http://farmamarket.sk/content/8-kontakt
Je tam možnosť aj nakúpiť si cez eshop..http://farmamarket.sk/content/7-objednavanie-tovaru .. no nechať si poslať mäso ? ...a keď som dobre pozeral, tak tovar nezasielajú.
Tiež ma zaráža, že pri tovare nie je uvedená cena...alebo táto sa objaví len zaregistrovaným, čo si vytvorili účet ? Tak ešte " lepšie "... na takéto praktiky ja prdkám.

Takže odporúčaj len domácim v okolí, na lazoch...
Dá sa súhlasiť, lenže do ZA chodím pravidelne cca raz za týždeň.
Náhodou som našiel danú predajňu, keď som hľadal úplne niečo iné. Kukol som web, tak si hovorím, že jaký šulin im ho spravuje, keď tam nemajú ceny. Tak som sa zaregistroval a ceny sa neobjavili ani potom.
Ja ale nie som nejaký veľkokonzument mäsa a údenín /údené rolky vôbec nekonzumujem/, ale keď vidím nejakú takúto predajňu, tak kuknem a ak sa mi vizuálne pozdáva klobása podľa mojich preferencií, tak vždy kúpim 2-3 na skúšku a taktiež to robím pri jaterniciach, aj včera.
Jaternice boli krásne, obrovské /2ks-660g/, neboli zlé, ale osobne ma neohúrili. Zatiaľ suverénne najlepšie jaternice sú v poľskej Rajczi na bitúnku. Vnútri "suché" krúpové, primerane nakorenené /niekedy až moc/. Nikdy mi žiadna z nich nepraskla, zo žiadnej netieklo a na váhu sú ľahučké.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tiez som dostal chut na klobasku, tak som klikol "Nase predajne" (mnozne cislo) a zistil ze ich existuje ... az jedna.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mám dojem že 2 alebo 3 ale iba v tom istom meste. Takže prakticky 1 :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A prakticky - webstránka = výber tovarov (ale bez ceny) = nedôveryhodné (dokonca v rozpore so zákonom).
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

stetka
sito
Sundown
Preco sa uzavrela tema skor ako niekto relevantne poradil ?
https://www.porada.sk/t318645-nehosp...-majetkom.html
sito (Dnes 17:26) Sundown, západ slnka. rising star. Už je to na, či pre štetku?

Pochopila zotrela ťa, tvoj problém.
Ja som nikoho nezotrela
Však ja vieeem, že nie si štetka, ale si poriadna k...a!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

akramilka
Nandrolon
Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
Klobása bez papriky sa volá saláma
http://farmamarket.sk/masove-vyrobky...z-papriky.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mala som kolegu z bytče...oni iba take klobase...vini vini
Chlapov hr kamos v de...tiez take robi...tiez vini vini
Takze paprikova salama je klobasa?!
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Mala som kolegu z bytče...oni iba take klobase...vini vini
Chlapov hr kamos v de...tiez take robi...tiez vini vini
Takze paprikova salama je klobasa?!
gréci tiež robia klobásy bez papriky, ale pridávajú zase dáke ich špeci koreniny, a mne to nechutí.. paprika v klobáse, zaváňa mi to maďarským vynálezom..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja keď vidím farbu niektorých "suchých salámov" tak mi je až nepríjemne.
Neviem, čo je to za idiotský trend aby NEpaprikové salámy ako napr. malokarpatská, lovecká saláma boli červené ako opičia riť. Chápem, že prirodzená farba tepelne upraveného mäsa nie je pekne žiarivá, ale takto farbiť salámy je pre mňa odpudzujúce. Ale nie každý výrobca má také hnusné svietivo červené produkty, aby som zase nekrivdil.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

akramilka
Sundown
Veziaky /12. poschodove / v mestach su stavane s vytahami v strede a po obvode su 6, alebo 4 byty
aj u nás
Aj u nás, vraj CCCP? Chodba od schodišťa do účka. Nákladný výťah za rohom a osobný za druhým. V prvej časti chodby je svetlo z poschodia. Vo výťahoch svetlo svieti, proti dverám výťahov sú vypínače osvetlenia. Nechcú ho mačkať, nechcú aby sa im svetlo automaticky pri vystúpení z výťahu zaplo. Chcú, aby im svetlo svietilo vodne v noci.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabka ani mojmu chlapovi...klobaska od jeho kamosa nechuti...nie si samatiez tam dava svoje veci on je od slavonie z vukovaru...kazdy po svojom jemu ani pršut moc nechuti....ale paprikovy kulen ano....ale zas musi byt echt origo..ziadny fejk...ja pršut milujem a moje decko...zavislačka...ale iba tam...doma uz nema ten spravny "dovolenkovy šmak"asi...minuly rok som jej pol kila....a dlho bol v chladnici...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
lujza.j
Mala som kolegu z bytče...oni iba take klobase...vini vini
Chlapov hr kamos v de...tiez take robi...tiez vini vini
Takze paprikova salama je klobasa?!
gréci tiež robia klobásy bez papriky, ale pridávajú zase dáke ich špeci koreniny, a mne to nechutí.. paprika v klobáse, zaváňa mi to maďarským vynálezom..
Hmmmm..... a možno aj Sorosom - tiež je Maďar....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

.........
71641365_2707854412569298_2513605669836292096_o.jpg  
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
akramilka
Nandrolon
Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
Klobása bez papriky sa volá saláma
alebo takéto domáce

0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Dnes vo varošu veľká biela dodávka s nápisom Mestské služby, nad tým veľký znak SR, a "rýdzo slovenský" nápis JDC Decaux
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať