Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pre správnych "kolenovrtov" je každé euro naviac dobré..., to je aj dôvod, prečo neodvádzajú tak, ako by mali.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

neviem, či ma to rozčúlilo, alebo šokovalo..
https://www.financnasprava.sk/sk/pre...-rada-ekasa-ts
hlavne časť:
Každý podnikateľ, ktorý vlastní elektronickú registračnú pokladnicu (ERP), bude musieť mať pridelený kód eKasa klient. Od polovice marca bude môcť podať žiadosť o pridelenie kódu, v ktorej zároveň požiada o zrušenie starého daňového kódu pokladnice ku konkrétnemu dňu. Formuláre súvisiace s agendou eKasa sa mu zobrazia v osobnej internetovej zóne. Následne si stiahne autentifikačný a identifikačný (tzv. inicializačný) balíček. Vyberie si typ a model online registračnej pokladnice (ORP) zo zoznamu certifikovaných, nahrá do nej inicializačný balíček a bude môcť evidovať tržbu.
zase štát niečo direktívne prikáže, a zaplať si niekoho kto to sfunkční.. veď každý účtovník je už aj it-pracovník..
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inými slovami..... podnikatelia, ak nemáte ERP, ktorá je uvedená v zozname - KÚPTE si novú. V opačnom prípade vykonáme kontroly a naparíme pokuty.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keby sa nepodnikalo na Slovensku tak, ako sa podniká, nemusel by štát robiť takéto direktívne opatrenia...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Keby sa nepodnikalo na Slovensku tak, ako sa podniká, nemusel by štát robiť takéto direktívne opatrenia...
...a čo chceš od dnešných podnikateľov ?
Šak ojebabrávajú až do het...

Vezmime príklad....taká kúpa auta.
Mi povedz, na kerého frasa je nejakému podnikateľovi (čo má ešopu so smiešnym tovarom) luxusné auto za 50-100 litrov ? ..a toto on "odpisuje" ? Kuwa, šak ho má len na súkromné účely ...
...a dalo by sa pokračovať...ešte aj sracák a vložky sú poniektorí dať do nákladov.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Keby sa nepodnikalo na Slovensku tak, ako sa podniká, nemusel by štát robiť takéto direktívne opatrenia...
I v tomto máš pravdu.... nahrabať, kde sa dá, za akýchkoľvek možností....
Len na okraj uvediem: v telke dávajú tú onú - reklamu na tie svetlá Handy Lux... suma LEN 39,99€ za 4 ks. Teda jeden kus za cca 10€ (a to sa nepočíta poštovné a balné). A v Te**u tie isté - 4.79€ za kus. Akurát sa inak volajú, ale sú to tie isté... Odrb jak voči.... z Mediashopu. A tiež sú to "podnikatelia" - skúpia za lacné, dajú obal a hneď prihodia "maržu" 150% (inak výrobná cena tejto "srandy je cca 3€)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://www.google.com/search?client...ist+dane+mihal
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Na druhej strane väčšia polovica z nich bude mať nahrabané na 3 životy.
Na tretej strane, čo už hraničí so svinstvom, že budú somrovať o rôzne dávky, hoci bude zjavné, že na ne nie sú odkázaní.
Jeden príklad z obce?
Slobodná mladá mamička /zamestnanie "dcéra podnikateľa"/ mala v materskej škole z dôvodu "sociálneho prípadu" individuálnu úľavu od platby za návštevu škôlky.
Dieťa vozila do nej na terénnom Land Rover, kde má svoje meno na EČ.
A presne kvôli takémuto marazmu bude musieť v budúcnosti zase nastúpiť prísnejší režim.
to je tým že druhý pilier sa počíta len vtedy, ak si sporíš vo vyvolených dss, prečo si nemôže každý ukladať tam kde chce trebárs v banke alebo do kúpy ľubovoľných investícii, z ktorých by mohol benefity čerpať až po odchode do dôchodku. Teda druhý pilier je uznateľný výdavok, inde až po zdanení, nie je to na hlavu? Inak ja by som nikomu nedal vyrovnávací doplatok (možno len zamestnancom výnimočne) podľa zásady koľko si odvádzal toľko dostaneš
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ked to tu pisal jar88 , tak len posmech...
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ĎALŠIE pokazené mäso: Colníci u našich susedov odhalili dodávku z ktorej sa šíril zápach!

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...campaign=hp990


esteze sa ma to netyka...
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
ĎALŠIE pokazené mäso: Colníci u našich susedov odhalili dodávku z ktorej sa šíril zápach!

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...campaign=hp990


esteze sa ma to netyka...
mily minuskar, ze ty nesuhlasis s tym, ze sa ma to netyka? tak ani kvoli tebe maso jest nebudem :mudrlant.
0 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nevidím to ružovo
35142228_1980945458642470_8058004318319542272_n.jpg  
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
alaya1
ĎALŠIE pokazené mäso: Colníci u našich susedov odhalili dodávku z ktorej sa šíril zápach!

https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...campaign=hp990


esteze sa ma to netyka...
mily minuskar, ze ty nesuhlasis s tym, ze sa ma to netyka? tak ani kvoli tebe maso jest nebudem :mudrlant.
Ale týka sa to iných...ale šak nech iných aj urve z tej "kvality", hlavne, že ty budeš sviečkovú do hlavy tlačiť:
"kresťanka" !!!
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
alaya1
ĎALŠIE pokazené mäso: Colníci u našich susedov odhalili dodávku z ktorej sa šíril zápach!



https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...campaign=hp990


esteze sa ma to netyka...
mily minuskar, ze ty nesuhlasis s tym, ze sa ma to netyka? tak ani kvoli tebe maso jest nebudem :mudrlant.
Ale týka sa to iných...ale šak nech iných aj urve z tej "kvality", hlavne, že ty budeš sviečkovú do hlavy tlačiť:
"kresťanka" !!!
Pocuvaj pan "buchac, "uz tych urazok bolo aj dost nemyslis? Vadi mi to, nezelam si, aby si ma urazal.

Mna z urazok vynechaj, uz to nebudem prehliadat a akceptovat kvoli tomu, kvoli comu som to akceptovala.

P.S. Ja maso vobec nejem, len tak na okraj.Ak nevies citat s porozumenim.
6 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tiez sa ma to netyka....lebo si za humnom kupim.....okrem toho,ze pokazene a aj to akoze..co je ok je plne vody.....cize ak by si ludia kupili inde ako v markete za par "korun" za viac... boli by na tom istom+verim,ze kvalita by bola tiez ina....
Mozno sa mylim?!
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Tiez sa ma to netyka....lebo si za humnom kupim.....okrem toho,ze pokazene a aj to akoze..co je ok je plne vody.....cize ak by si ludia kupili inde ako v markete za par "korun" za viac... boli by na tom istom+verim,ze kvalita by bola tiez ina....
Mozno sa mylim?!
Ani mňa sa to netýka, nakoľko kupujem od overeného dodávateľa
Ale mňa sa to aj týka, nakoľko moja strava musí byť pestrá...a dokonca, ba hlavne, mäsitá.

Ty sa (na rozdiel od iných) nemýliš...ty si (ako aj ja) normálne uvažujúci jedinec.
0 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Ked to tu pisal jar88 , tak len posmech...
na čo (KOHO) konkrétne reaguješ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bjuty smis
Ked to tu pisal jar88 , tak len posmech...
na čo (KOHO) konkrétne reaguješ?
Na jar ..... lenže teraz je 2019.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Ked to tu pisal jar88 , tak len posmech...
na čo (KOHO) konkrétne reaguješ?
Na tvoj nazor (pokial nie ironia, tak rozumny) zabezpecit si dochodok aj inymi formami
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať