Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Aké moje iné vedomosti. Ja som nič netvrdila, len som sa ťa opýtala, že keď niečo tvrdíš,
tak to dokazuj, lebo inak sú to len tvoje internetové drísty nič viac
NEPORUŠUJEM žiadny bod etikety fóra tým, že nezverejňujem linky...nie sme totiž v odbornej téme, kde sa to vyžaduje.

Vážne si nič netvrdila ? Čo je potom toto ..." lebo ja mám teda úplne iné vedomosti o školnom na tejto škole "...?

Zvyšok neriešim, dokonca nechám bez náležitej odpovede.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Aké moje iné vedomosti. Ja som nič netvrdila, len som sa ťa opýtala, že keď niečo tvrdíš,
tak to dokazuj, lebo inak sú to len tvoje internetové drísty nič viac
NEPORUŠUJEM žiadny bod etikety fóra tým, že nezverejňujem linky...nie sme totiž v odbornej téme, kde sa to vyžaduje.

Vážne si nič netvrdila ? Čo je potom toto ..." lebo ja mám teda úplne iné vedomosti o školnom na tejto škole "...?

Zvyšok neriešim, dokonca nechám bez náležitej odpovede.
Vieš čo, vykrúcas sa, ako had čo iné ti ostáva, ty si mal byť fiškusom nie tým akože vojakom. Ty proste zo zásady na všetko musíš pindať či vieš o tom niečo alebo nie. Aj keď si neodpovedal na otázku, tým si odpovedal. dík
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Vieš čo, vykrúcas sa, ako had čo iné ti ostáva, ty si mal byť fiškusom nie tým akože vojakom. Ty proste zo zásady na všetko musíš pindať či vieš o tom niečo alebo nie. Aj keď si neodpovedal na otázku, tým si odpovedal. dík
Vieš čo ?
Ja som nebol akože vojak...to bol tvoj muž...ja som BOL vojak.
Ak si nepochopila (nič nové pod slnkom), nuž nevykrúcam sa, lež nemienim pokračovať v danej "problematike"...cirkev je proste raz taká...a vy veriaci ste najväčší pokrytci.
...a na takéto niečo by mal pindať každý !!!

...a ozaj...daná škola je vcelku dosť utajená...čo je inde veľmi rýchlo k nahliadnutiu, tu treba hľadať.
Kukni v sekcii Správy o výchovno-vzdelávacej činnosti ....nájdeš, po čom ti čierna duša piští.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Aha takze uz nie som katolicka? Uz si ma preradil? . Veru odbornik na vsetko od pocitaca ..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Aha takze uz nie som katolicka? Uz si ma preradil? . Veru odbornik na vsetko od pocitaca ..
TY sa vôbec čítaš ?
TY vôbec čítaš, čo som napísal ?
TO si kde vyčítala, že som ťa niekde preradil, zaradil ? ZASA si niečo inak pochopila ?
Ja VRAVÍM len o cirkvi ako takej...a je úplne jedno, či rimokatolík, či grekokatolík, či evanjelik... a či trebárs luterán.
Mne je úplne jedno, akú vieru vyznávaš...horšie je to už s tým ostatným.

Vždy lepšie byť všeobecnejší odborník ako jednostranne vzdelaný...a môže mať pred menom a za menom X titulov. VŽDY !!!
------------------------
Teraz na inú nôtu, aj keď súvisí s ostatným.

Láskavo neurážaj...teda, ak nechceš adekvátnu reakciu...a ja s tým nemám problém.
Len mi potom nevypisuj do ss, že to alebo ono...aj s patričnými vyhrážkami.

Vieš čo ?
Zaujímavé je jedno...nesúhlasíš s niekym, tvoja oponentúra spočíva v urážkach.
Keď dostaneš adekvátum, tak sa oháňaš etiketou, etikou, ženskosťou, slušnosťou...hm, sorry, ja ku madame primerane...ak nie, dáma, nedáma, dám ju dole.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už sa zase niekto nezmestí do kože? Poprehadzovať príspevky nato treba fakt inteligenta Karasa.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Aha takze uz nie som katolicka? Uz si ma preradil? . Veru odbornik na vsetko od pocitaca ..
TY sa vôbec čítaš ?
TY vôbec čítaš, čo som napísal ?
TO si kde vyčítala, že som ťa niekde preradil, zaradil ? ZASA si niečo inak pochopila ?
Ja VRAVÍM len o cirkvi ako takej...a je úplne jedno, či rimokatolík, či grekokatolík, či evanjelik... a či trebárs luterán.
Mne je úplne jedno, akú vieru vyznávaš...horšie je to už s tým ostatným.

Vždy lepšie byť všeobecnejší odborník ako jednostranne vzdelaný...a môže mať pred menom a za menom X titulov. VŽDY !!!
------------------------
Teraz na inú nôtu, aj keď súvisí s ostatným.

Láskavo neurážaj...teda, ak nechceš adekvátnu reakciu...a ja s tým nemám problém.
Len mi potom nevypisuj do ss, že to alebo ono...aj s patričnými vyhrážkami.

Vieš čo ?
Zaujímavé je jedno...nesúhlasíš s niekym, tvoja oponentúra spočíva v urážkach.
Keď dostaneš adekvátum, tak sa oháňaš etiketou, etikou, ženskosťou, slušnosťou...hm, sorry, ja ku madame primerane...ak nie, dáma, nedáma, dám ju dole.
Ale stale neviem, ake je skolne v tej skole
...len o tom bola moja reakcia na tvoj prispevok...ostatne je len tvoje blablabla..Ja ta urazam? Ako nazvat potom tvoje
.. no povedzme ......
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

veronikasad
Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?
Veronika, prekaza ti to? Ver mi, ze vsetko je v poriadku...vcera som s nim suhlasila, dnes nie. Taky je zivot..myslela som, ze tato tema je kecaren. Tak skoda len, ze sa nedozviem ake je tam skolne. Zajtra tam zavolam, alebo zabehnem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?
Ak by prestali ------ bola by tu NUDA!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alaya1
veronikasad
Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?
Veronika, prekaza ti to? Ver mi, ze vsetko je v poriadku...vcera som s nim suhlasila, dnes nie. Taky je zivot..myslela som, ze tato tema je kecaren. Tak skoda len, ze sa nedozviem ake je tam skolne. Zajtra tam zavolam, alebo zabehnem.
Tak kecajte, príjemnú zábavu ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
veronikasad
Hej, vy dvaja, nechcete už prestať ?
Ak by prestali ------ bola by tu NUDA!
To mas pravdu, bavime sa viaceri.. ved o nic nejde. Iba dotahovanie. Keby som toto brala vazne, tak uz mi amen tma. . Napisala som viac prisevkov dnes, ako za posledny rok. Tak aj stacilo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Zajtra tam zavolam, alebo zabehnem.
Hurááááááááááá......






alaya1
Keby som toto brala vazne, tak stacilo.


0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čo teraz ?

Chceš povedať, že si sa nevedela sústrediť na spravodajstvo ?????
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Co nato piraňa-zlatica
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Co nato piraňa-zlatica
Kto ju tak ..., tuto je originál https://juliamikolasikova.blog.sme.sk/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
lujza.j
Co nato piraňa-zlatica
Kto ju tak ..., tuto je originál https://juliamikolasikova.blog.sme.sk/
Hehehehe....

Júlia Piraňa Mikolášiková
Písala som pre Nový Čas, pre Aktuálne.sk ( Články tu ). Teraz píšem pre TVKRIMI.SK

No amen cma...Kuciak v ženskom vydaní...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Však min. rok, keď sa to stalo, zdalo sa, že jej nebolo všetko jedno. Aspoň zo záberu to tak vyznievalo ... Každý má vášeň pre niečo iné. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať