Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ani ja, ale mna to zaujíma
lebo všetky strany sa vyjadrili úplne jasne....iba ps tam nejako vajatá...
asi nám niečo ušlo
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
ani ja, ale mna to zaujíma
lebo všetky strany sa vyjadrili úplne jasne....iba ps tam nejako vajatá...
asi nám niečo ušlo
Veď sa dozvieš 1.3.2020. Nič ti neujde.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

a povieš nám aj, kto sú ta polovica ??
úderke je to jasné, to vidím, ale ja som teda nepostrehol tú tvoju polovicu...[/QUOTE]
Naša krajina neunesie aby sa z nej stal ,,Paríž".Ani Paríž nezvláda to,čím sa stal.Obávam sa,že celá Eurafrika sedí na sude s pušným prachom.Momentálne je pre mňa vo voľbách najdôležitejší prístup k migrantom a jasná deklarácia ako sa k nim mienime postaviť.Vyhovuje mi typ Babiš či Orbán.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Naša krajina neunesie aby sa z nej stal ,,Paríž".Ani Paríž nezvláda to,čím sa stal.Obávam sa,že celá Eurafrika sedí na sude s pušným prachom.Momentálne je pre mňa vo voľbách najdôležitejší prístup k migrantom a jasná deklarácia ako sa k nim mienime postaviť.Vyhovuje mi typ Babiš či Orbán.
s tvojím hlasom veľa vody nenamútiš. 0,00005% teda cca 1/2000000. V krčme keď si dáš pár poldeci, budeš mať viac, až nejaké to promile
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
a povieš nám aj, kto sú ta polovica ??
úderke je to jasné, to vidím, ale ja som teda nepostrehol tú tvoju polovicu...
Naša krajina neunesie aby sa z nej stal ,,Paríž".Ani Paríž nezvláda to,čím sa stal.Obávam sa,že celá Eurafrika sedí na sude s pušným prachom.Momentálne je pre mňa vo voľbách najdôležitejší prístup k migrantom a jasná deklarácia ako sa k nim mienime postaviť.Vyhovuje mi typ Babiš či Orbán.[/QUOTE]


ja s tebou súhlasím.. aj všetky parlamentné strany. do jednej..
aj všetky mimo, ..iba neomarxisti z ps tam nejako vajatajú...
tak preto sa čudujem tej 1/2.....kde si to zachytila ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Je tragédia zachraňovať psa a prísť o život utopením
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Raz tu popísala hubatá, ako si zarobila na svoj prvý byt iba z brigád!!! Počas školy.
Ale nenapísala aké "brigády".
(Žeby E55?)
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Raz tu popísala hubatá, ako si zarobila na svoj prvý byt iba z brigád!!! Počas školy.
Ale nenapísala aké "brigády".
(Žeby E55?)
Evidoval si ju tu vôbec? Inak by si sa nepýtal.
Normálne, aké boli vtedy k dispozícii.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Evidoval si ju tu vôbec? Inak by si sa nepýtal.
Normálne, aké boli vtedy k dispozícii.
Už dávno nie (chválabohu)..... a to je - zdá sa mi - dobre.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Evidoval si ju tu vôbec? Inak by si sa nepýtal.
Normálne, aké boli vtedy k dispozícii.
Už dávno nie (chválabohu)..... a to je - zdá sa mi - dobre.
Tak načo sa takto k nej vyjadruješ? Pre mňa to vtipné vôbec nebolo.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Roman Michelko sa rozhodol pre vstup do politiky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A to je kto?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Roman Michelko sa rozhodol pre vstup do politiky.
AMEN ... ďalší oný.
Kuwa, oni sa kotia jak potkany, či ký fras...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Raz tu popísala hubatá, ako si zarobila na svoj prvý byt iba z brigád!!! Počas školy.
A TEBE sa ti to nezdá divné a "vtipné"? Zarobiť z brigád na byt - aké to museli byť teda brigády, kde by v tej dobe zarobila na byt, kde toľko brigádnikom platili?
Tie vyššie sumy boli jedine na E55 - ak vieš čo to bolo.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
Roman Michelko sa rozhodol pre vstup do politiky.

už aj ty ??


Pred národnými silami je obrovská úloha – intenzívne a systematicky pracovať na dekriminalizácii prezidenta prvej Slovenskej republiky Tisa. Schytávali by sme za to poriadne mediálne útoky od neoliberálnych médií. Nájdu sa však ľudia, ktorí pôjdu na túto kamikadze misiu? Ako dlho budú schopní schytávať útoky predajných médií? Toto je najväčšia výzva pre národné sily – nájsť a sformovať novú generáciu a jej obsahovú platformu


nandy...nakoniec to naozaj vyhráte...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je film Krajina policajtov.... a možno vznikne film Krajina politikov - o Slovensku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Roman Michelko sa rozhodol pre vstup do politiky.

už aj ty ??


Pred národnými silami je obrovská úloha – intenzívne a systematicky pracovať na dekriminalizácii prezidenta prvej Slovenskej republiky Tisa. Schytávali by sme za to poriadne mediálne útoky od neoliberálnych médií. Nájdu sa však ľudia, ktorí pôjdu na túto kamikadze misiu? Ako dlho budú schopní schytávať útoky predajných médií? Toto je najväčšia výzva pre národné sily – nájsť a sformovať novú generáciu a jej obsahovú platformu


nandy...nakoniec to naozaj vyhráte...
Počúvaj, čo so mnou máš? Ja som tu zatiaľ iba sucho skonštatovala, že ďalšia tvár oficiálne ohlásila svoj vstup do politiky.
Predpokladám, že ešte nastúpia i ďalšie.
Za seba iba toľko, a spovedať sa tu naozaj nikomu nemusím, že viem, koho voliť určite nebudem.
Ja vnímam politickú scénu trochu inak, ako nakoniec všetko ostatné.

Napr. očakávam, kedy sa vynorí "tretí" blok.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Raz tu popísala hubatá, ako si zarobila na svoj prvý byt iba z brigád!!! Počas školy.
A TEBE sa ti to nezdá divné a "vtipné"? Zarobiť z brigád na byt - aké to museli byť teda brigády, kde by v tej dobe zarobila na byt, kde toľko brigádnikom platili?
Tie vyššie sumy boli jedine na E55 - ak vieš čo to bolo.
Ja som si odpracovávala každé prázdniny od 15. r. a nemusela som, bola to moja iniciatíva. A stíhala som si aj letá užiť vrátane vody. Okrem prvých rokov mi dali plat ako zamestnancovi.
Ale nikdy mi nenapadlo si peniaze odkladať na byt, inak som odbremenila rodičov. Preto som si zapamätala jej príspevok, bola šikovná, na 1 izb. byt pre začiatok si mohla zarobiť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
korela
Roman Michelko sa rozhodol pre vstup do politiky.

už aj ty ??


Pred národnými silami je obrovská úloha – intenzívne a systematicky pracovať na dekriminalizácii prezidenta prvej Slovenskej republiky Tisa. Schytávali by sme za to poriadne mediálne útoky od neoliberálnych médií. Nájdu sa však ľudia, ktorí pôjdu na túto kamikadze misiu? Ako dlho budú schopní schytávať útoky predajných médií? Toto je najväčšia výzva pre národné sily – nájsť a sformovať novú generáciu a jej obsahovú platformu


nandy...nakoniec to naozaj vyhráte...
Počúvaj, čo so mnou máš? Ja som tu zatiaľ iba sucho skonštatovala, že ďalšia tvár oficiálne ohlásila svoj vstup do politiky.
Predpokladám, že ešte nastúpia i ďalšie.
Za seba iba toľko, a spovedať sa tu naozaj nikomu nemusím, že viem, koho voliť určite nebudem.
Ja vnímam politickú scénu trochu inak, ako nakoniec všetko ostatné.

Napr. očakávam, kedy sa vynorí "tretí" blok.
tak daj aj ostaných...
Pred národnými silami je obrovská úloha – intenzívne a systematicky pracovať na dekriminalizácii prezidenta prvej Slovenskej republiky Tisa. Schytávali by sme za to poriadne mediálne útoky od neoliberálnych médií.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

74585720_3137742852966522_8191171557448482816_n.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať