Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

keby tu bola ikonka srdiečka, tak to dám
50870231_2141008532627761_4056851397121933312_n.jpg  
9 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.
... nemá pätnásť ... hlasov?
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

sito
afrikánka
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.
... nemá pätnásť ... hlasov?
Zatiaľ mi ešte nikto nerozbil hlavu kameňom...ty si tiež taká "podchvostná mucha", zaonačíš sa veršíkmi, smajlíkmi, ale aby z teba niekto vydoloval jasný a rozumný názor, tak neexistuje!
Dnes mám náladu na úprimnosť a to nekompromisne.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
sito
afrikánka
Otvorte mu tú RELAXAREN, to bola jediná príležitosť, aby sa všade neplietol. Tiež nechápem tú "snaživosť", to je také ťažké pochopiť, že sa potrebuje realizovať a vy mu tú hračku vyrvete z rúk.
Aspoň, pokiaľ sa nevyrieši jeho prístup na Poradu...ak je to vôbec možné.
... nemá pätnásť ... hlasov?
Zatiaľ mi ešte nikto nerozbil hlavu kameňom...ty si tiež taká "podchvostná mucha", zaonačíš sa veršíkmi, smajlíkmi, ale aby z teba niekto vydoloval jasný a rozumný názor, tak neexistuje!
Dnes mám náladu na úprimnosť a to nekompromisne.
... daj mínusku ... prosím, poteší.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Sember
sito: zabavil si sa rano na vtipkoch ? lebo mna potesil švec
Ani nie, svec, áno. Ale, vrátnika si nasral, riadne ...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

afrikánka
Celé je to tu už choré, trápne, nikto nový nemá šancu dostať sa do tunajšieho hnoja, spodiny.
Vážení, vážené vráťte sa naspäť k počiatkom, potom možno pochopíte, o čom je ľudskosť, ako vyzerá úsmev a vľúdne slovo, hoci podané s dávkou humoru
Dostala som otázku, čo som myslela tou "spodinou"?
Spodina, nuž pomenovanie od nonšalantného. Pravdaže nonšalantný myslel iba úzku skupinu, ale že on je zakladateľ a vodca, na to akosi pozabudol, veď ho aj admin náležite do tej pozície nedávno menoval. A spravodlivo.
Kto chce kam, pomôžme mu tam, alebo Nekrič hop, pokiaľ si nepreskočil...porekadiel, ľudových múdrostí neúrekom. Karma je potvora.
Ó nie, celý komparz je na jednej lodi...je tu snáď nejaký veterinár, historik, politológ, psychológ? Ja tu takého nepoznám...čo možno bolo, všetko zdrhlo. Prevalcovala to skupina pseudoodborníkov. Vadí? Nie, veď aj niekoľkoročné osobné skúsenosti, vygúglence často pomôžu, upokoja zadavateľov. A to je čaro komparzu...tak neopakovateľné, až je to úsmevné a celkom milé.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

čo by tu prosím ťa, na ekonomickom fóre /predsa len gro tohto fóra patrí do ekonomiky + niekoľko vedľajších, uvoľňovacích rubrík/ robil veterinár, historik, psychológ?
Zase by mohli prispievať iba do rubrík "voľnočasových". Nepredpokladám, že veterinár by vedel relevantne radiť v "hlavných rubrikách", čo tvorí prvoradý zmysel porady....
Ja taktiež nechodím na fóra veterinárske, predpokladám že nejaké určite bude existovať a určite bude mať aj "vedľajšie rubriky" na uvoľnenie...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Elita národa sa prejavila. Dali poslanecký podpis na kandidáta na prezidenta ale oni to vlastne nechceli iní zase telefonujú s pochybnými osobami ale oni to vlastne nechceli, potom keď schvália nejakú hlúposť tak oni to vlastne nechceli. dobre že si nepodpíšu vzdanie sa platu alebo útok na vlastnú zadnú časť tela. Asi majú málo plagiátorských dokumentov o vzdelaní. Jediný plagiátor najvyšší im povedal: "podpis je platný neodvoláva sa"
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
Slúžia k tomu aby niektorí dokázali že ovládajú klávesnice a sú inde neuznaní IT odborníci po novom rigorózkári (kopírovať vedia)
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
Správne, gro fóra je ekonomické, kto by to nechápal? A čo sú tie uvoľňovacie rubriky, kde sa podel pôvodný zámer, k čomu slúžia?!
Slúžia k tomu aby niektorí dokázali že ovládajú klávesnice a sú inde neuznaní IT odborníci po novom rigorózkári (kopírovať vedia)
Asi tak...radšej mlčím
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Keď dvaja ľudia robia to isté, výsledok nemusí byť rovnaký.
5 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Osobne beriem oboch, majú svoj postoj, k svojim peniazom
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No konečne... bolo cŕŕŕn, cŕŕŕn - poštárka - doručila Rozhodnutie o tom, že konečne (právne) je darovaný pozemok bratov. Takže teraz stiahnuť tlačivko, vypísať oznámenie o zániku daňovej povinnosti na nehnuteľnosť a poslať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peniaze..ich mnozstvo....prefacka kazdeho inak....
Nedavno som uputavku...na nejaky film...žaner...betmen a spol.....kde zaznela otazka..."ty mas ake nadprirodzene schopnosti....ja som bohaty"
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas!
Ej veru - NEZACVAKÁM. Zápis v katastri t.r. (2019), moja povinnosť je do 30-tich dní nahlásiť zánik daňovej povinnosti z nehnuteľnosti. A v 2020 DP, kde zaznačím zánik - pozri si DP pre FO - je to tam. Oddiel II.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kvaka
Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
áno - neoznamuje sa tak ako voľakedy, ale robí sa čiastkové DP - zánik daňovej povinnosti (do konca januára)
Takže povinnosť pre misoft - až o rok
Naposledy upravil Katy a R : 31.01.19 at 13:34
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy a R
Kvaka
Misoft, ale od decembra 2012 sa nemusí nič oznamovať, ak ide o nehnuteľnosť, iba ak by si zdedil, či vydražil.
anička - neoznamuje sa tak ako voľakedy, ale robí sa čiastkové DP - zánik daňovej povinnosti (do konca januára)
To viem, len on toto bude musieť až o rok, ak zápis do katastra bol v januári 2019, ak teda nebol k 1.1. . Nijaké tlačivo oznámenia sa už nemusí, iba pri niektorých iných ....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať