Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ked už fakt že sa bavili sestričky-chcelo sa mi s tých vulgarizmov vracať.Moje dieťa sa zdvihlo a odišlo,povedala že takéto niečo fakt nemusí.Možno má napríklad pravdu či už ten vulgárny Šoltes alebo vulgárny Havran-ale neviem čo si dokazujú ked tie zvratky z ust púšťajú do eteru na pokračovanie.Nezaslúžia si žiadnu pozornosť.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, uvidíme, ako sa to ešte vyvine.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechcem vyrušovať, koho by to okrem mňa ešte zaujalo, ale dnes ráno sa narodilo druhé sloníča síce v pražskej ZOO, nie u nás, malo sa už pred 6 týždňami tesne po prvom iba s rozdielom asi dvoch dní, ale "prenášala". 683 dní ho nosila.

Teraz pekne vidno ten šesťtýždňový rozdiel vo veľkosti mláďat.
V ZOO sú spokojní že ide v oboch prípadoch o samičky, lebo tie si môžu nechať a doplniť stádo, samčekovia by museli odísť preč.

Konečně jsme se dočkali i druhého slůněte. A je to také samička!

Aktuálně z Údolí slonů: nenarozené slůně mění polohu (Irek Dabrowski) 33 sek.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

raňajšia milá návšteva..
1.jpg  
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
buchač
bjuty smis
buchač
Mi nevrav, že nevieš, o koho a o čo ide...

1. Veronika Remišová vyštudovala Vysokú školu múzických umení kde získala Mgr. art. a ArtD.

2. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...z-ma-len-urad/
a kde tam máš bábkoherečku ?
Pozri sem...to fakt chceš ísť do dôsledkov, slovičkáriť ?
Ale myslím si, že..." bez vetra sa ani lístok vo vetre nepohne.."

Ak nie je bábkoherečka, tak potom čo vyštudovala na VŠMU ??? Tie tituly sa dávajú predsa len určitým oblastiam v oblasti umenia.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vysok%...D_v_Bratislave
Teda rozhodne nie je absolventkou školy technického charakteru, ktorý by ju aspoň trochu oprávňoval viesť IT ministerstvo.
Tie kurzy, čo absolvovala v zahraničí ? Ta fasa odbornosť.
To čo má ona naštudované, ty nedokážeš ani len súvisle prečítať, nie tak ešte aj pochopiť.
Veď si skús prečítať čo len jeden "dokument EÚ" a budeš tam, kde si aj teraz.
Fyzika má všade na svete rovnaké zákony. Humanitné vedy sa vyučujú v rôznych variáciách, podľa krajín. Všetci, čo ste študovali humanitné vedy v zahraničí viete, že tie kurzy a školy sú kvalitné aj fungujú, ale dosť neskoro zisťujeme že konečný zisk z ich uplatňovania, mizne do iných krajín. To odpinkávanie našich firiem na trhu je len špička ľadovca.
A to čo má ona aj všetci ostatní (z hociktorej vlády) dobre naštudované, našu krajinu zatiaľ k prosperite a spokojnosti nevedie. Texty sú zle napísané pre túto hru.
Naposledy upravil bettylou : 15.05.20 at 10:59
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1590397322727.jpg  
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katy a R
sito - k tomu tvojmu poslednému (nejdem to celé citovať) - neviem fakt o čom tam píšeš??? Akokeby sme si nevedeli prečítať zmluvy, ktoré máme uzatvorené? a tiež si asik nepozorne čítal, čo som napísala - či?
Ak si niekto dobrovoľne dá vyššie zálohové platby, ako treba - na čokoľvek, či už energie, alebo bývanie ... a potom sa stane, že si musí žiadať úver od banky, lebo nemá dosť na ostatné - tak je to len jeho vec. Zrejme má vidinu veľkého preplatku dakedy o rok ??
Ale ak dovolíš - ja takéto konanie nikdy nepochopím , žiadne dlhy si nerobím, viem si zrátať, či budem doplácať a či nie. A keď aj tu na porade čítam tie témy o exekútoroch a všelijakých zbytočných dlhoch, poplatkoch ... tak len "zíram", že ako môže niekto takto uvažovať ???
Dnes som stretla susedu, pytala som sa na vyúčtovanie - ze preplatok vyse 800€... Vraj dobrovolne platí nesacne o 70€ viac ako je predpis, aby nemala nedoplatok... Pomyslela som si svoje, radšej si ich nechám na poducte v banke, ako uverovat OSBD.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Bjuty, nikdy si asi v súkromnom sektore nerobil, nepoznas spravanie slovenskych podnikatelov.
Setria nielen na zamestnancoch, ale aj na sebe. Potom pride necakana situácia (dlhsia PN, invalidita)a rodiny zostávajú na hranici chudoby.
Este k tej minimalnej msde v štátoch, ktoré uvadzas... Nepoznam oficialne štatistiky, ale som presvedvena, ze ani v jednom z nich nerobi upratovačka alebo predavačka za 580€
Naposledy upravil veronikasad : 29.05.20 at 10:24
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

je to neuveriteľné, ale našla som na internete historické fotky a medzi nimi aj našu chalúpku.. tú teda vlastne nevidno, lebo ju prekrýva susedná, ktorá však už dnes neexistuje, vidno len pár skál zo základu, a na jej mieste je les.. je identická s našou, akurát je zrkadlovo obrátená, kalodábu má na ľavej strane, my sme mali z pravej, bližšie k ďalším susedom... ešte aj taký istý chodníček vraj bol pred chalupou keď to svokrovci kedysi kupovali, terasu robili až neskôr.. z nášho domu vidno len strechu, chodník cez záhradu, ktorý doteraz používame, a ostala aj kovová tyč, na ktorej je dáka anténa a teraz je vrastená do stromu.. ďalší dom je ten, kde sa prepadla šachta.. ozaj zaujímavé, potešilo ma to..
Naposledy upravil Žabinka : 29.05.20 at 20:01
Screenshot_20200520-170814_Chrome.jpg  
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
marjankaj
Terezia13
ja už ničomu nerozumiem
čomu nerozumieš? Bez rúška ťa nepustia do MHD, do obchodov, do ambulancie lekára. Nedávno si dokonca mohla dostať aj pokutu na ulici.
Veď za ne zaplatili pekné sumy, tak to musia dostať späť.
Na obale s rúškami je upozornenie - nechráni pred žiadnymi vírusmi a je tam vyslovene aj korona, tak vlastne proti čomu nás majú chrániť?
Nechráni, ale zachytáva časť "kvapôčiek" na sebe, tým pádom iba ZNIŽUJE percentuálne riziko nákazy.
Okrem toho to tam musia takto napísať, lebo keby napísali, že chráni, čo je blbosť, lebo nemá na akom základe /chemickom, biologickom/, tak by ho zase nejaký "američan" nosil vo vrecku a myslel by si, že je chránený :-))))))))))))))))))))))))))
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto je tam dôležité!
"„Silný potlesk a veľký rešpekt protestujúcim,“ komentoval na Facebooku Erik Kaliňak, synovec dlhoročného ministra vnútra Róberta Kaliňáka,...."
Viacej mi už čítať netreba.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
kopretinka
Super,tak tí,čo majú deti,pojdu skor do dochodku,budú mať väčšie dôchodky,lebo ich deti môžu zo svojich odvodov posielať na rodičov budúci dôchodok.
Ja som nepoberala materský ani rodičovský,nebola som na OČRkach,odviedla som omnoho viac peňazi do systému a nič som z neho nečerpala a nieže som potrestaná,že idem neskor do dôchodku,ešte ho budem mať aj menši.
Tu sa dá ale aj oponovať. Po tom, kto nemá deti v podstate neostane nikto, kto bude prispievať /živiť/ systém. Taktiež mal dotyčný človek v živote menšiu spotrebu, takže aj menej prispieval do štátu napr. na DPH /čo je dosť výrazná položka/. Predsa len 2 ľudia spotrebujú všetkého omnoho menej ako 2 + 2.
PS a je veľmi otázne, či bezdetný človek za celý svoj pracovný život až do smrti prispeje do systému viac ako ten čo má napr. 2 deti. Veď je úplne bežné, že kým človek zomrie, tak jeho deti už majú 20-30 r. aj viac odrobené.
Takže ak berieme určité priemerné dĺžky života, tak bezdetná rodina nedá do systému viac ako rodina s deťmi.
Nie každá bezdetná rodina alebo človek sú bezdetní z vlastného rozhodnutia. Ale
Staré dievky sa chvália že videli celý svet(mohli šetriť na vyšší dôchodok a potom si ich čerpať) , rodina s deťmi má utrum na dovolenky minimálne do tretieho roku, potom zase potom a možno sa vyberie do sveta ak majú deti po 15 roku.
Rodina investuje do detí podstatne viac ako štát pre ktorý sú neskôr dospelí jedinci najlepšou investíciou až do odchodu do dôchodku
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Žabka robí sirupčeky, ja suším kvetinky. Baza bola mušková. Sirupy budú až ovocné. Od Aničky - kvaky mi vlaňajší slez maurský vyrástol vyše mňa a tiež pestrec mariánsky.
DSCF1365.JPG  
DSCF1361.JPG  
DSCF1366.JPG  
1/1
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

V demižóniku mätový sirup so slezovými kvietkami, už je fuč , v hrnci budúci teraz zaliaty medovkový so slezovými kvietkami.
DSCF1385.JPG  
DSCF1378.JPG  
1/1
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

vrátila sa naša mačka, tak dostala mliečko.. sused Fredy závidí..
20200626_201441.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Naivní ľudia si mysleli, že to tu nová vláda komplet prekope, nie, ona to doslova preorie až tak, že budeme na posmech celému svetu.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prispôsobené dnešnej dobe.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
alaya1
lujza.j
Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
Ak to robil legalne musel mat tie priestory vynate z bytovych priestorov a prekvalifikovane na nebytovy priestor. Robi sa to
bezne aj v bytoch. Ked sa tam zriadi prevadzka.

To je fakt... a susedia v ostatných bytoch si môžu mašľu hodiť.....
Nemusia si nič hádzať, stačí ak ukáže povolenie RUVZ, niekedy robia väčší rámus nepodnikatelia niekto nekonečnou prerábkou bytu a bytového zariadenia, fajčením na balkóne a pod.
5 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač by si mal zmeniť nick na mazač
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať