Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tweety
bjuty smis
misoft
bjuty smis
Tweety
Hádanka, isto to bude pre vás malina: hodnota dvoch mincí sú 3 eurá. Aké sú to mince ak jedna nemá hodnotu 1 eura.
1 a 2
Jedna nemá hodnotu 1€... a máš tam 1€+2€. A keďže máme mince 2€, 1€, 50c, 20c, 10c, 5c, 2c a 1c - tak táto hádanka je (podľa mňa) chyták. Z takýchto mincí totiž takto neposkladáš 3€.
jedna nemá...
a tá druhá ?
Jedna má hodnotu dvoch eur a tá druhá jedného eura.
však som to napísal
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dneska mi to akosi nepáli.... cestujem nočným rýchlikom... ta het na západ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Dneska mi to akosi nepáli.... cestujem nočným rýchlikom... ta het na západ....
do popradu ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ďalej, oveľa ďalej....
Do Popradu by som možno skôr zabehol, ako vlakom prišiel
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

celkom dobre dopadol
47398122_2110298792394606_6746952034953461760_n.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na Pištu nepozerajte...počúvajte, čo vraví ten druhý maník.

V Ostrave zabíjala nelegálna zbraň. Brusel nám chce ukradnúť tie legálne a urobiť z nás ľahkú korisť


0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

estraubnerka
kopretinka
Ak penzista poberá starobný dôchodok v NIŽŠEJ sume ako 310 eur, dostane garantovanú sumu zvýšenia deväť eur.
Inak sa bude valorizovať percentami.

Tak im treba , keď volia rozkrádačov.
Je to jedno.Oni volia rozkrádačov,teraz sú zase v mode zvyšovači daní.Človek si nevyberie.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ale vyberie...je to na nás...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

estraubnerka
kopretinka
Ak penzista poberá starobný dôchodok v NIŽŠEJ sume ako 310 eur, dostane garantovanú sumu zvýšenia deväť eur.
Inak sa bude valorizovať percentami.

Tak im treba , keď volia rozkrádačov.
ALEBO mali robiť na takých miestach kde by mali vyšší plat, kto tu presadzuje vyššiu minimálnu mzdu a kto je proti jej zvyšovaniu ? Vyššie mzdy = vyššie odvody = vyššie dôchodky. a II. pilier je dobrá vec
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
Ale vyberie...je to na nás...
Veď vyberaj. Bráni ti v tom niekto?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
z blata do kaluze
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
bjuty smis
Ale vyberie...je to na nás...
Veď vyberaj. Bráni ti v tom niekto?
Aký výber? Z Kisku ide taká istota ako v debatách pred prezidentskými voľbami.
Nič si národ slobodne nevyberie. Ilúzie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A posledné slovo bude mať Zuzana.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft
Ďalej, oveľa ďalej....
Do Popradu by som možno skôr zabehol, ako vlakom prišiel
A čo sa tak daleko trepeš? Čo tam majú nové? Si nový dedko, alebo babkin manžel?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Aký výber? Z Kisku ide taká istota ako v debatách pred prezidentskými voľbami.
Nič si národ slobodne nevyberie. Ilúzie.
Vždy je na výber.
Ako v lietadle. Letuška sa pýta: Dáte si večeru?
Cestujúci: A čo je na výber?
Letuška: Áno alebo nie.

Ale ak tak veľmi chceš stranám prispieť cca 10€ za tvoj hlas, tak ti nikto nebráni. Prečo myslíš, že tak veľmi agitujú, aby všetci išli voliť?

https://www.topky.sk/cl/1000863/1532...a-tieto-volby-
Naposledy upravil marjankaj : 13.12.19 at 14:21
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Viera Viki Potášová
Mal to byť deň, ako každý iný.. Ale nebol a už ani nikdy nebude taký, ako býval..6.12. 2019
Nesmierne si vážim všetkých priateľov, kamarátov, známych aj neznámych, ktorí od čierneho piatku pomáhali každý deň s rozvozom, zbierkami, milým slovom, zháňaním kadečoho, čo bolo v tej danej chvíli potrebné a nutné.. Všetko už bolo asi povedané. Obrovská súdržnosť, empatia, podpora z každej strany Slovenska.. Svoje deti som nevidela takmer 3 dni, so sebou nosím iba drobca, ktorý je v podnájme môjho brucha a verím, že ešte mesiac vytrime kamaráti, manžel, unavení, na zberáku veľa práce, triedenie, rozvoz, balenie, a znova dokola.. Obrovské množstvo správ, telefonátov, emailov..opuchnuté nohy, ????, sucho v ústach, bez teplého obeda, v zhone sa človek aj napiť zabudol, ale poviem Vám ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Všetko stálo za to!!!!!

Každý moment stretnutia s ľuďmi z bytovky, posedeli sme, vyrozprávali sa, aj kavej sme vypili, aj poplakali aj zažartovali, bol momentom pokory .Dnes bolo obdarovaných 10 rodín, kde sa pán vyjadril, že ešte aj pri prasknutí žuvačky ho trasie, kde chlapec pri každom buchnutí čo i len dvier je v strese, kde pani plače a nedokáže prestať.. Nechcú pozerať telku, nechcú nikam chodiť, nevládzu počúvať rádio.. Potrebujú čas... Vstrebať, zmieriť sa, pochopiť a hlavne pokúsiť sa začať odznova...
Su to silné chvíle a prajem každému, kto si myslí, že ten sprostý ohňostroj a petardy a kadečo iné, je v momentálnej situácii týchto ľudí skvelý nápad, lebo je Silvester, aby sa pozreli do očí mladému chlapcovi a povedali mu, neboj sa veď vydrž tých pár minút, lebo my chceme mať pekné ukončenie roka, lebo nám sa nestalo nič, lebo my si to zaslúžime, lebo my chceme!!!
Verte mi a veľmi Vás prosím, skúste popremýšľať nad tým, keď budete kupovať všakovaké delobuchy a strely.. Prosím, myslite aj na týchto ľudí, že je to pre nich veľmi čerstvé, veľmi silné, ba dokonca, nebojím sa povedať, strašidelné... Silvester je o 3 týždne..
Kúpte si prskavky , sviečku, čokoľvek čo nerobí hurhaj,ak to potrebujete.. Nevyhovárajme sa na deti, že im pokazíme zážitok.. Deti si to budú užívať iba v tú chvíľu, za pár hodín na to zabudnú. Budme im príkladom .. Myslime aj na zvieratá, životné prostredie a my Prešovčania, myslime hlavne na ľudí postihnutých tragédiou. Aspoň tento rok ❤️

P. S. Ďakujem všetkým, ktorí so mnou v našom Podajku zdieľajú všetku tú emóciu a energiu.. Milujem Vás šickych jak najvecej še da❤️
Ďakujem svojim deťom za trpezlivosť, za to, že nehundrali, vydržali, chápali a nesmierne ma milovali a milujú , že automaticky svoje mikulášske čokolády podali ďalej.. MAMI IDEŠ K ĽUĎOM Z BYTOVKY? VEZMI IM NAŠE SLADKOSTI.. Bez ďalsieho vysvetľovania, bez dizkusie, bez váhania. ❤️

P. S1 aj títo ľudia si zaslúžia spokojne a bez stresu rozlúčiť sa s koncom roka.. ❤️ ❤️ ❤️ Doprajme im to????
79156022_10215023533613488_5616523278370734080_o.jpg  
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ohňostrojov sa už zriekla aj Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Prievidza, pochopiteľne Prešov
Naposledy upravil Terezia13 : 13.12.19 at 19:39
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
ohňostrojov sa už zriekla aj Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Prievidza, pochopiteľne Prešov
Ani svetelná šou
Celý silvestrovský program mesta Košice stojí 12 600 eur. „Zahŕňa komplexný balíček s tanečným, hudobným programom a ohňostrojom. Ohňostroj z toho stojí 2 tisíc eur,“ uviedol Hergott. Po dohode s dodávateľskou agentúrou ohňostroj zrušia.
https://kosicednes.sk/udalosti/mesto...sky-ohnostroj/

Doporučujem ALE prečítať celý článok....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BAH
Na ucte bolo v stredu 2 250 000 €, premier pridal milion, dalsie prichadzaju od miest. 3 250 000 € pre 48 bytov to je 67 700 na jednu rodinu. V Presove to urcite staci na to, aby si vsetci kupili nove byty a nestaviali novu bytovku na pohrebisku
Zasa drístaš ???
Nechceš radšej poopraviť príspevok...???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať