Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Novinári predsa objavili množstvo káuz.
Ale nedokázali ich dotiahnuť do konca, áno, niekedy aj z objektívnych dôvodov. Viete, čo je zaujímavejšia téma? Korupcia novinárov. Roky navrhujem, aby sa o nej hovorilo, ale nič sa nedeje." ... Jan Kraus.
.
Ja nechápem ako mohla UK pripustiť infiltráciu Penty priamo do radov budúcich novinárov na Katedre žurnalistiky len preto, lebo im nemal kto ozrejmiť nové ekonomické prostredie. Dovtedy škola vyslovene ekonomických nevychovávala, a je tiež fakt, že väčšina z nich mala problém na TB klásť fundované otázky. Aspoň takto vtedy vysvetľovala svoju nezištnú ponuku pre školu.

Či niekomu doteraz napadlo zisťovať, ktorých budúcich novinárov mali v tých ročníkoch?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Kocner v base, dano v base, vasky v base...rostas odsudeny...
Nejako vam tie vlastne linky vysychaju....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
Kocner v base, dano v base, vasky v base...rostas odsudeny...
Nejako vam tie vlastne linky vysychaju....
Akosi som nepostrehol, že už boli odsúdení.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Kocner v base, dano v base, vasky v base...rostas odsudeny...
Nejako vam tie vlastne linky vysychaju....
) :-((
Myslíš tým klbko dôchodcov? Niečo ako "Pamäť je zrkadlo, na ktoré mi dýchli?" M. Válek
Čím človek viac zažil, viac si pamätá. Má si na čo. Mladí pochopia trochu neskôr. Skúsenosť je neprenosná.
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
"Novinári predsa objavili množstvo káuz.
Ale nedokázali ich dotiahnuť do konca, áno, niekedy aj z objektívnych dôvodov. Viete, čo je zaujímavejšia téma? Korupcia novinárov. Roky navrhujem, aby sa o nej hovorilo, ale nič sa nedeje." ... Jan Kraus.
.
Ja nechápem ako mohla UK pripustiť infiltráciu Penty priamo do radov budúcich novinárov na Katedre žurnalistiky len preto, lebo im nemal kto ozrejmiť nové ekonomické prostredie. Dovtedy škola vyslovene ekonomických nevychovávala, a je tiež fakt, že väčšina z nich mala problém na TB klásť fundované otázky. Aspoň takto vtedy vysvetľovala svoju nezištnú ponuku pre školu.

Či niekomu doteraz napadlo zisťovať, ktorých budúcich novinárov mali v tých ročníkoch?
Ani pes nehryzie ruku ktorá ho kŕmi.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Doba sa mení, dnes sa už nepohodlní neupratujú do kotolní. Pre niektorých výsada, každý sa do kotolne nedostal a nemal možnosť pracovať iba každý tretí deň, ako si tú prácu nedávno jeden z nich v rozhovore veľmi pochvaľoval, koľko mal voľného času, a nakoniec koľko ho mal aj v tej kotolni.
Bežný človek by v tej dobe za takú prácu v zmenách s trojdňovými pauzami neuživil ani seba, nieto rodinu. Zbytočne sa medzi riadkami odhaľuje. Mladí si to aj tak nevedia preložiť, starší chápu.
Zbytok skončil vo výrobe.
Každý systém sa s nepohodlnými vysporadúval po svojom, dokonca sa vedel o neho finančne slušne postarať.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_..._Borovsk%C3%BD
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
"Novinári predsa objavili množstvo káuz.
Ale nedokázali ich dotiahnuť do konca, áno, niekedy aj z objektívnych dôvodov. Viete, čo je zaujímavejšia téma? Korupcia novinárov. Roky navrhujem, aby sa o nej hovorilo, ale nič sa nedeje." ... Jan Kraus.
.
Ja nechápem ako mohla UK pripustiť infiltráciu Penty priamo do radov budúcich novinárov na Katedre žurnalistiky len preto, lebo im nemal kto ozrejmiť nové ekonomické prostredie. Dovtedy škola vyslovene ekonomických nevychovávala, a je tiež fakt, že väčšina z nich mala problém na TB klásť fundované otázky. Aspoň takto vtedy vysvetľovala svoju nezištnú ponuku pre školu.

Či niekomu doteraz napadlo zisťovať, ktorých budúcich novinárov mali v tých ročníkoch?
Ani pes nehryzie ruku ktorá ho kŕmi.
Verím, že každý neklesne na úroveň zvieraťa. Aj keď sa dnes už city zvieratám neupierajú.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
marjankaj
Ani pes nehryzie ruku ktorá ho kŕmi.
Verím, že každý neklesne na úroveň zvieraťa. Aj keď sa dnes už city zvieratám neupierajú.
Tak teda inak.
Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som odmietla, neprijala som takúto ponuku. Je to vec osobného rozhodnutia.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Ja som odmietla, neprijala som takúto ponuku. Je to vec osobného rozhodnutia.
A čo si odmietla? Kto ti čo ponúkal?
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

PROSBA VŠEM LIDEM DOBÉ VŮLE

NEPOUŠTĚJTE ZAKOUPENÉ VÁNOČNÍ KAPRY ZPĚT DO RYBNÍKŮ, POTOKŮ A ŘEK!!!

Mnoho lidí to dělá. Myslí to bobře. Chtějí kapříkovi zachránit život a darovat mu svobodu. Netuší však, že mu tím zajistili jen pomalou a trýznivou smrt!

Důvodů, proč vánoční kapřík nemá šanci své vypuštění do přírody přežít je mnoho. Pokusím se vám vysvětlit alespoň několik z nich.

Sádkování! Vánoční kapři jsou uchováváni v sádkách i několik měsíců bez příjmu potravy. Žijí tam pouze z vlastních tukových zásob, které si nashromáždili, aby přežili zimu. V sádkách je ale předčasně spotřebují. Ryba se takzvaně „vylehčí“. Zlepší se tím chuť jejího masa, ztratí ovšem potřebnou zásobu energie, aby přežila až do jara.

Dalším důvodem je fakt, že ryba, jakožto studenokrevný živočich, je zcela závislá na teplotě okolního prostředí. Při nízkých teplotách, které v období Vánoc panují, není její organismus schopen dlouhodobě fungovat. Proto přes zimu hibernuje. Odpočívá v takzvaných ložích, které si připravuje už na podzim. Utlumí veškeré své životní funkce na minimum. Zpomalí metabolismus. Spotřebovává tak jen minimální množství energie i kyslíku, což jí umožňuje přežít. Kapr vypuštěný o Vánocích se už nemá šanci uložit a během několika týdnů umírá.

Dalším smrtelným nebezpečím pro ryby je „popálení se“ o led.

Doufám, že jsme zde dostatečně vysvětlili důvody, proč by se vánoční kapři neměli pouštět zpět do vody a že si to, alespoň někteří z Vás vezmou k srdci.

S přáním příjemného prožití svátků vánočních a zdraví, štěstí a úspěchů do nového roku, přejí rybáři. ????
48392967_796921537307232_255819242971070464_n.jpg  
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
Ja som odmietla, neprijala som takúto ponuku. Je to vec osobného rozhodnutia.
A čo si odmietla? Kto ti čo ponúkal?
Peniaze nie sú všetko.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
Kocner v base, dano v base, vasky v base...rostas odsudeny...
Nejako vam tie vlastne linky vysychaju....
) :-((
Myslíš tým klbko dôchodcov? Niečo ako "Pamäť je zrkadlo, na ktoré mi dýchli?" M. Válek
Čím človek viac zažil, viac si pamätá. Má si na čo. Mladí pochopia trochu neskôr. Skúsenosť je neprenosná.
nie len dôchodcov.....napr. .kotlebu najviac žerú stredoškoláci...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
korela
bjuty smis
Kocner v base, dano v base, vasky v base...rostas odsudeny...
Nejako vam tie vlastne linky vysychaju....
) :-((
Myslíš tým klbko dôchodcov? Niečo ako "Pamäť je zrkadlo, na ktoré mi dýchli?" M. Válek
Čím človek viac zažil, viac si pamätá. Má si na čo. Mladí pochopia trochu neskôr. Skúsenosť je neprenosná.
nie len dôchodcov.....napr. .kotlebu najviac žerú stredoškoláci...
Tu na porade si ty hlavným naháňačom voličov do kotlebovho košiara
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

do košiara.....to sedí....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
do košiara.....to sedí....
Ak chceš byť za múdreho aj prisvedčíš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nie len dôchodcov.....napr. .kotlebu najviac žerú stredoškoláci...
https://www.porada.sk/t315549-varova...ml#post3124985
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
do košiara.....to sedí....
Ak chceš byť za múdreho aj prisvedčíš
ty ked by si bol múdry, pochopil by si, čomu som prisvedčil....béééé
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jak tak čítam...nuž Vallo zavádza jednu novinku za druhou.
Ceny MHD išli hore, parkovné detto + podmienené mobilnou aplikáciou, atď...včul ide zdvihnúť "životnú úroveň" seniorom v domovoch dôchodcov...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty,už si si vyrátal podľa volebného programu progresívcov,akú daň zaplatíš za svoj byt buduci rok? :-).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať