Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
To je ako detektívka. Nebol vyplatený ako potom mohol byť pripísaný na účet?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
veronikasad
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
To je ako detektívka. Nebol vyplatený ako potom mohol byť pripísaný na účet?
Zatial nedoplnila, kedy bol posledný dôchodok vyplatený a kedy došlo k umrtiu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
marjankaj
veronikasad
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
To je ako detektívka. Nebol vyplatený ako potom mohol byť pripísaný na účet?
Zatial nedoplnila, kedy bol posledný dôchodok vyplatený a kedy došlo k umrtiu.
Ale ma zdžubala a to je najdôležitejšie.
Ja som po obdržaní úmrtného listu hneď išiel na úrad práce stopnúť vyplácanie podpory. Aby to notár nezahrnul do dedičského konania.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Silne pochybujem, že ide o vyhrážanie sa.
Tu ide o nejaké upozornenie s patričnou výstrahou na prípadne (neskoršie) následky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Klimatická ikona Greta Thunbergová má 17

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...bergova-ma-17/


Majú v tom názve článku chybu.

" Ikona " v tomto prípade sa píše s dlhým " í "...a v strede je písmeno " č ".
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
veronikasad
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
To je ako detektívka. Nebol vyplatený ako potom mohol byť pripísaný na účet?
Veď to,že ešte nie je na účte,a už ho pýtajú vrátiť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
veronikasad
marjankaj
veronikasad
kopretinka
Dnes otcovi prišiel výhražný list zo sociálky,že má okamžite vrátiť mamin dôchodok,ktorý jej ani nebol vyplatený.
Je jedno na ktory účet chodil. Kedy mama zomrela a kedy bol na ucet pripisany posledny mamin dochodok?
To je ako detektívka. Nebol vyplatený ako potom mohol byť pripísaný na účet?
Zatial nedoplnila, kedy bol posledný dôchodok vyplatený a kedy došlo k umrtiu.
Ale ma zdžubala a to je najdôležitejšie.
Ja som po obdržaní úmrtného listu hneď išiel na úrad práce stopnúť vyplácanie podpory. Aby to notár nezahrnul do dedičského konania.
Ale veď v deň úmrtia bolo všetko nahlásené,len sociálka nevie v systéme urobiť jednu zmenu .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
Ale veď v deň úmrtia bolo všetko nahlásené,len sociálka nevie v systéme urobiť jednu zmenu .
Oni asi potrebujú úmrtný list. Bez príslušného dokladu asi zmenu neurobia. A vtedy si ho asi ešte nemala. My sme naň čakali týždeň, ale to boli iné okolnosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zlatý je...alebo zlatá ?

Ja by som položil otázku inak.
Ako by sa zachovali iné teamy, ak by túto osobu vzali na MS ? V tej Austrálii nech si robia, čo uznajú za vhodné, ale na medzinárodnej úrovni už teda veru nie.
Dlabať na hentú osobu, že čím sa cíti...ale raz má vajcá, tak ich má...ergo sa považuje za muža a preto by v ženskom mančafte nemal čo robiť.
Veď ak hodí muž loptu na bránu a trafí brankárku, tak ju odnesú aj s bránou...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kopretinka, dopln datumy, na ktore som sa pytala, inak je to mlatenie prazdnej slamy. Na stránke SP si najdi tlačivo Ziadost o poukazovanie dôchodku na ucet manzela/ky a precitaj si vyhlasenie, ktore kazdy dochodca podpisuje.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pozor na falošné 2-€-vé mince
https://www.aktuality.sk/clanok/7533...ontent=clanok1
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ach tí Rusi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak toto je teda GÓÓÓL.
https://korzar.sme.sk/c/22294159/kos...nepoznaju.html

Hlavná vec, že
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22265...ne-vzrast.html
A asi už začali s "úsporami" ....

Boli časy, keď za neočistený VEREJNÝ chodník dostal majiteľ priľahlého pozemku pokutu - vtedy jednoducho urobili z občanov svojich otrokov.
A teraz? Radšej nadrbú ceduľky.... Ale keby sa aj tak niečo stalo, ani táto tabuľky ich nebude zbavovať zodpovednosti....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potesila ma reakcia Iranu na teroristicky cin USA na cudzej pode. Zaroven pobavila reakcia Trumpa, ze ziaden american nezahynul :-)))
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Potesila ma reakcia Iranu na teroristicky cin USA na cudzej pode. Zaroven pobavila reakcia Trumpa, ze ziaden american nezahynul :-)))
Bolo by treba vyhostiť ruského veľvyslanca
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
PS/Spolu chce cez novú daň podkúriť majiteľom starších áut

Koalícia PS/SPOLU má v pláne dodatočné zdaňovanie motorových vozidiel. Väčšie daňové zaťaženie by sa týkalo starých áut, ale aj vozidiel s veľkým objemom motora. Vyššia vyrubená daň má majiteľov starších áut motivovať k tomu, aby sa ich postupne začali zbavovať a nahradili ich novšími a ekologickejšími autami. Takto vyzbierané financie plánuje PS/SPOLU vrátiť do obehu vo forme dotácií na menej škodlivú dopravu.

Šoféri však len veľmi zriedka jazdia na prestarnutých autách pre svoje vlastné potešenie, zvyčajne ich k tomu motivuje nedostatok peňazí na kúpu nových modelov.

Progresívne Slovensko a SPOLU novou daňou cieli na majiteľov prehnane motorizovaných modelov, ale predovšetkým na sociálne najslabších obyvateľov. Z vybranej dane ale chce platiť dotácie na obnovu vozového parku.

Viac "výživy" na https://www.webnoviny.sk/nasadoprava...tuju-ovzdusie/


Pfujtajbl...ešte ani nie je po voľbách a už by chceli meniť zákony...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Menej " šalvie "fajcit...zase mali uz iskru v oku ked dumali....
FB_IMG_1578490063012.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať