Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Aj tým kamionistom držím palce však oni sa bijú za každého obyvateľa ktorého ohrozujú prejazdom miest. ale na vyberanie pokút máme štát rýchly, ale len od tých čo nie sú ešte úplne švorc alebo nie sú za vodou (aj piatou). Presne to povedal na spotrebnej dani sa vybralo 40 mld a postavilo sa ciest a dialnic ani nie za 10 ale na misie máme (keby to boli aspoň OSN )
Keď sa to vezme.... Skytoll si pekne za tie roky nahrabal 1 miliardu €, ovšem na cesty šlo len 100 miliónov €.
A prsty v tom má exminister Ľubomír Vážny, pretože podľa "neho" to bola pre štát "veľmi výhodná" zmluva - prihral prachy súkromníkom a ešte na dôvažok zabetónoval zmluvu tak, že je nevypovedateľná (dúfajme, že bude, ak sa skončí platnosť zmluvy).
A pod koho rezort patrí? Netreba ani 3x hádať... (patrí pod najväčších zlodejov v štáte).
plus UVO
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a hlavne UFO....len nie smeraci...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Polícia SR - Banskobystrický kraj
PÁTRACIA AKCIA NA ODĽAHLOM MIESTE UPROSTRED LESA

NAŠŤASTIE S ÚSPEŠNÝM KONCOM

Pred pár hodinami sme vás informovali o prebiehajúcej pátracej akcii v lese nad obcou Slaská. Kolegovia z Levíc nás požiadali o pomoc pri pátraní po nezvestnom 29-ročnom Máriovi z Tlmáč, o ktorého mala jeho rodina strach. Mladý muž zavolal svojim príbuzným ešte popoludní že zapadol s autom v lese niekde pri Kremnici.

Presné miesto však už neuviedol. Vybil sa mu mobilný telefón.

Vo večerných hodinách, keď bola nahlásená nezvestnosť, sme ihneď zvolali pátraciu akciu, do ktorej boli zapojení, policajti z Kremnice, zo Žiaru nad Hronom, vrátane psovoda, 15 horských záchranárov a tiež takmer desiatka hasičov.

Pomerne v krátkom čase sa podarilo nájsť zapadnuté vozidlo. Bolo to v lese nad obcou Slaská. Po mladom mužovi sa napriek sťaženým podmienkam pátralo naďalej.

Po pár hodinách bol nezvestný nájdený na lúke, síce premrznutý, ale našťastie živý a zdravý.

Chceme vysloviť poďakovanie všetkým záchranným zložkám, ktoré sa pátracej akcie zúčastnili a aby sme nezabudli, ďakujeme aj občanom, ktorí nám pri hľadaní chceli byť nápomocní.
82578302_1343420805868616_6097587412551073792_o.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft
pavol54
Aj tým kamionistom držím palce však oni sa bijú za každého obyvateľa ktorého ohrozujú prejazdom miest. ale na vyberanie pokút máme štát rýchly, ale len od tých čo nie sú ešte úplne švorc alebo nie sú za vodou (aj piatou). Presne to povedal na spotrebnej dani sa vybralo 40 mld a postavilo sa ciest a dialnic ani nie za 10 ale na misie máme (keby to boli aspoň OSN )
Keď sa to vezme.... Skytoll si pekne za tie roky nahrabal 1 miliardu €, ovšem na cesty šlo len 100 miliónov €.
A prsty v tom má exminister Ľubomír Vážny, pretože podľa "neho" to bola pre štát "veľmi výhodná" zmluva - prihral prachy súkromníkom a ešte na dôvažok zabetónoval zmluvu tak, že je nevypovedateľná (dúfajme, že bude, ak sa skončí platnosť zmluvy).
A pod koho rezort patrí? Netreba ani 3x hádať... (patrí pod najväčších zlodejov v štáte).
Mna fascinuje,že oberajú na pokutách hlavne našich.Vymáhanie pokút zo zahraničia by malo ísť pod lupu.Ako v tejto oblasti robia svoju prácu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
a hlavne UFO....len nie smeraci...
Nemá to na starosti SNS?Alebo Most?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
misoft
pavol54
Aj tým kamionistom držím palce však oni sa bijú za každého obyvateľa ktorého ohrozujú prejazdom miest. ale na vyberanie pokút máme štát rýchly, ale len od tých čo nie sú ešte úplne švorc alebo nie sú za vodou (aj piatou). Presne to povedal na spotrebnej dani sa vybralo 40 mld a postavilo sa ciest a dialnic ani nie za 10 ale na misie máme (keby to boli aspoň OSN )
Keď sa to vezme.... Skytoll si pekne za tie roky nahrabal 1 miliardu €, ovšem na cesty šlo len 100 miliónov €.
A prsty v tom má exminister Ľubomír Vážny, pretože podľa "neho" to bola pre štát "veľmi výhodná" zmluva - prihral prachy súkromníkom a ešte na dôvažok zabetónoval zmluvu tak, že je nevypovedateľná (dúfajme, že bude, ak sa skončí platnosť zmluvy).
A pod koho rezort patrí? Netreba ani 3x hádať... (patrí pod najväčších zlodejov v štáte).
Mna fascinuje,že oberajú na pokutách hlavne našich.Vymáhanie pokút zo zahraničia by malo ísť pod lupu.Ako v tejto oblasti robia svoju prácu.
My nevymáhame zo zahraničia nič, ale okolité štáty vymáhajú skoro všetky.
Naše úžasné prepojenia sú také, že tu sa poberajú dvojité prídavky na deti /ak niekto pracuje čo i len v Rakúsku/, lebo informačné systémy sú prepojené asi tak ako v roku 1965. :-)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Aj tým kamionistom držím palce však oni sa bijú za každého obyvateľa ktorého ohrozujú prejazdom miest.
Ty hej (aj ja)...ale čítni článok a hlavne diskusiu k nemu.
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...om-to-nestaci/
Blaváci sa rozčuľujú, že štrajk, že sú obmedzovaní...šak sú obmedzení, keď takto zmýšľajú.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"V Bratislave približne o 10.00 hod dôjde na Rožňavskej ulici k úplnému zablokovaniu..."
Vysvetli mi ako je to v moj prospech, dokonca ze sa "za mna biju" ... ?

Hrrr poziadavka znizit cestnu dan o 50% je nerealna.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Aj tým kamionistom držím palce však oni sa bijú za každého obyvateľa ktorého ohrozujú prejazdom miest.
Ty hej (aj ja)...ale čítni článok a hlavne diskusiu k nemu.
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...om-to-nestaci/
Blaváci sa rozčuľujú, že štrajk, že sú obmedzovaní...šak sú obmedzení, keď takto zmýšľajú.
No ale ja som reagoval 09.01. o 11 hod na stav z predošlého dňa vtedy ešte neboli žiadne ponuky žiadne debaty zainteresovaných, ty tu predkladáš dnešný článok. a čo bude zajtra nikto nevie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pekné, že sa tu už zjavil aj hovorca blavákov,.....len škoda, že si vymýšla...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
a hlavne UFO....len nie smeraci...
Nemá to na starosti SNS?Alebo Most?
mýto je čisto fico smerácko - jaaty zlodejina....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pekné, že sa tu už zjavil aj hovorca blavákov,.....len škoda, že si vymýšla...
Nevymýšľam si nič...len konštatujem, že aké príspevky sú v diskusii.

Ale keď tebe je jedno, že čo a ako sa deje v súvislostiach, tak mne dupľom.
Ale nebol si to náhodou ty ten, ktorý spomenul diaľničné mýto a že ako sa na ňom Skytoll nabaľuje ???

Blaváci íčujú, lebo sa nedostanú do kaviarní...no na Kysuciach íčujú tí, lebo kamióny im idú popred rodinné domy - následky sú jasné.

P.S.:
Blavákov mám hlboko v prdely...či rodených a či naturalizovaných. Tá druhá skupina sú ešte horšia ako prvá. Gadžo sa dostane do mesta...no čistý koniec.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
BXLmiami
bjuty smis
a hlavne UFO....len nie smeraci...
Nemá to na starosti SNS?Alebo Most?
mýto je čisto fico smerácko - jaaty zlodejina....
Aj tunel Višňové
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

vicktor
"V Bratislave približne o 10.00 hod dôjde na Rožňavskej ulici k úplnému zablokovaniu..."
Vysvetli mi ako je to v moj prospech, dokonca ze sa "za mna biju" ... ?

Hrrr poziadavka znizit cestnu dan o 50% je nerealna.
Idem M1 zaplatiť, aby mi ju náhodou nezvýšili
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Netrochárili ..., Rajec im tam svieti.

Nemenovaný pár povedal, že nevedeli, že chcú vziať piesok, ktorý naplnili fľašami pre domáce zvieratá, z pláže Chia ako suvenír a dopustili sa zločinu. Policajní úradníci uviedli, že na plážach sú varovania v rôznych jazykoch.
Uvádza sa, že francúzsky pár ulovený 40 kilogramami piesku z ostrova Sardínia, ktorý je známy plážami Talianska, môže dostať až šesť rokov väzenia.
Za posledných dvadsať rokov sme zabavili desiatky ton materiálu, hovorí bir. Berieme ich na konci letnej sezóny a umiestnime ich na miesto.
https://www.tatiller.com/blog/plajda...i-buyuk-dertte?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
BXLmiami
bjuty smis
a hlavne UFO....len nie smeraci...
Nemá to na starosti SNS?Alebo Most?
mýto je čisto fico smerácko - jaaty zlodejina....
Aj tunel Višňové
nie...to je smerácko - dúha...p. remata....rašiho najlepší kámoš
opýtaj sa košičanov, ako sú spokojní s jeho rekonštrukciami....napr, električkovej trate
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Automobilový priemysel na Slovensku priamo zamestnáva 177 tisíc ľudí. Po započítaní peňazí minutých firmami aj zamestnancami závisí od automobilového priemyslu až 275 tisíc miest.
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...vo-vyrobe-aut/

Dosť vysoké číslo/a...si ani nechcem predstaviť, že čo by sa dialo, ak by to celé krachlo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
pekné, že sa tu už zjavil aj hovorca blavákov,.....len škoda, že si vymýšla...
Nevymýšľam si nič...len konštatujem, že aké príspevky sú v diskusii.

Ale keď tebe je jedno, že čo a ako sa deje v súvislostiach, tak mne dupľom.
Ale nebol si to náhodou ty ten, ktorý spomenul diaľničné mýto a že ako sa na ňom Skytoll nabaľuje ???

Blaváci íčujú, lebo sa nedostanú do kaviarní...no na Kysuciach íčujú tí, lebo kamióny im idú popred rodinné domy - následky sú jasné.

P.S.:
Blavákov mám hlboko v prdely...či rodených a či naturalizovaných. Tá druhá skupina sú ešte horšia ako prvá. Gadžo sa dostane do mesta...no čistý koniec.

pred časom si podobne vypisoval, ked blokovali ba farmari
navážal si sa tu do blavákov a tí v skutočnosti farmárom nosili košíky plné jedla a podporovali ich..
ked považuješ nejaký názor v diskusii na denníku bolševika a lsns za názor blavákov...tak nič

však vieš googlit, pozri si čo blokujú....rožnavskú ulicu na dlžke nejakých 0,5 km...ani to nie úplna blokáda
komu to tu ako vadí ? v ba nie je len jedna cesta tým smerom
v správach bolo viac ankiet medzi ludmi a ja som nezachytil ani jedného, čo na to nadával....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pred časom si podobne vypisoval, ked blokovali ba farmari
navážal si sa tu do blavákov a tí v skutočnosti farmárom nosili košíky plné jedla a podporovali ich..
ked považuješ nejaký názor v diskusii na denníku bolševika a lsns za názor blavákov...tak nič

však vieš googlit, pozri si čo blokujú....rožnavskú ulicu na dlžke nejakých 0,5 km...ani to nie úplna blokáda
komu to tu ako vadí ? v ba nie je len jedna cesta tým smerom
v správach bolo viac ankiet medzi ludmi a ja som nezachytil ani jedného, čo na to nadával....
Podobne znamená ako ?...ale to je jedno.

Do blavákov sa budem navážať vždy !!!
Nakoľko si myslia (podobne ako pražáci), že sú niečo viac.
Ak nosili košíky jedla, tak všetka česť.

Sorry...ale každý má nárok na názor...bolševik, kotlebovec, sulíkovec, atď...a je len na čítajúcom, či s ním súhlasí alebo nie.

Blokovanie nie je iba v Blave...po celom Slovensku sa to deje...aj u nás blokujú a z viacerých strán.
Štrajkujúci urobili chybu...štrajk mal začať v nedeľu/pondelok a nie vo štvrtok...a zablokovať toho oveľa viac.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať