Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem kto dáva N-ku usmernenie.
Ale viem kto robí Kotlebovi reklamu.Skoda veľká že to nevieš ty,možno by ste prestali.Kotleba kľudne môže zrušiť billboardy a nemusí už investovať do kampane ani cent,aj tak sa opozícia postará aby ho denne 5x preberali všetky médiá.Ak tomuto nerozumiete,ako chcete viesť krajinu?A nezačni ma obvinovať že som jeho volič,lebo nie som.
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Denník N je prvý slovenský denník a online médium, ktoré má väčšinu príjmov od predplatiteľov. Redaktorom to dáva finančnú aj novinársku nezávislosť na politických, ekonomických či inzerentných záujmoch.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Úvodnú investíciu Denníku N poskytli spolumajitelia spoločnosti Eset. Investori nemajú žiadny vplyv na obsah novín. Redakčná nezávislosť je garantovaná v akcionárskej zmluve medzi šiestimi investormi, ktorí majú dokopy 51 percent akcií a redakciou, ktorá vlastní ostatné podiely vo firme.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Redakcia sa riadi etickým kódexom novinára. Na dodržiavanie etického kódexu dohliada redakčná rada, jej aktuálne zloženie je Michal Vašečka (predseda), Martin Bútora, Péter Hunčík, Eva Kováčechová, Michal Kaščák, Michal Meško a Ľudmila Kolesárová.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

KoxXxo
bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Redakcia sa riadi etickým kódexom novinára. Na dodržiavanie etického kódexu dohliada redakčná rada, jej aktuálne zloženie je Michal Vašečka (predseda), Martin Bútora, Péter Hunčík, Eva Kováčechová, Michal Kaščák, Michal Meško a Ľudmila Kolesárová.
Prosím, prosím, prosím, napíš že "vesmírni jašteri" vieš ako po tom túži, to ho ukľudní, ešte nikto mu to tu nenapísal (okrem neho samého)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Neviem kto dáva N-ku usmernenie.
Ale viem kto robí Kotlebovi reklamu.Skoda veľká že to nevieš ty,možno by ste prestali.Kotleba kľudne môže zrušiť billboardy a nemusí už investovať do kampane ani cent,aj tak sa opozícia postará aby ho denne 5x preberali všetky médiá.Ak tomuto nerozumiete,ako chcete viesť krajinu?A nezačni ma obvinovať že som jeho volič,lebo nie som.
Dal by som mu radu vyhlásiť míting a potom sledovať ten zvoz autobusmi alebo inak z osád
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo
bjuty smis
KoxXxo
bjuty smis
Hej, od seresa
seres neexistuje
Tak kto zadava novinarom dennika n usmernenie?
Redakcia sa riadi etickým kódexom novinára. Na dodržiavanie etického kódexu dohliada redakčná rada, jej aktuálne zloženie je Michal Vašečka (predseda), Martin Bútora, Péter Hunčík, Eva Kováčechová, Michal Kaščák, Michal Meško a Ľudmila Kolesárová.
Hm...doporučujem preštudovať. Fakt výživné (síce staršieho dáta) čítanie.


Predkladaná správa je spracovaná podľa pôvodných prameňov uvádzaných inštitúcií. Zameriava sa na politické aktivity týchto inštitúcií, na ovplyvňovanie verejnej mienky a vnútornej politiky na Slovensku zo zahraničia cez mimovládne organizácie. Tieto aktivity boli zvlášť intenzívne pred voľbami v roku 1998 menej už v r. 2002. Teraz sa pozornosť zahraničných dobrodincov presúva ďalej na východ.
"K zásadnému profilovaniu tretieho sektora došlo v polovici deväťdesiatych rokov, keď sa krajina borila s tým, po ktorej línii pôjde. Záujem zahraničných darcov bol oveľa väčší ako teraz keď je krajina považovaná za konsolidovanú demokraciu." (Marián Velšic, analytik Inštitútu pre verejné otázky.)
Základné informácie sú doslovné citácie z ich oficiálnych zdrojov. Preto niekedy znejú nabubrelo a propagandistické frázy pripomínajú bývalý, totalitný režim. Znie to vznešene, demokracia, ľudské práva, občianska spoločnosť, slobodné voľby. Pozrime sa však za oponu. Kto dáva tie miliardy dolárov, komu ich dáva, a čo za to chce. Kto je ten štedrý, dobromyseľný darca a dobrodinec a kto je ten šťastný čo tie peniaze u nás dostáva sa dozviete na ďalších stranách. Na otázku čo za to chce a bude chcieť si odpovedzte sami. Faust opäť predáva svoju dušu. A na Slovensku máme Faustov požehnane.

https://poznanie.estranky.sk/clanky/...pe-cast-2.html
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Neviem kto dáva N-ku usmernenie.
Ale viem kto robí Kotlebovi reklamu.Skoda veľká že to nevieš ty,možno by ste prestali.Kotleba kľudne môže zrušiť billboardy a nemusí už investovať do kampane ani cent,aj tak sa opozícia postará aby ho denne 5x preberali všetky médiá.Ak tomuto nerozumiete,ako chcete viesť krajinu?A nezačni ma obvinovať že som jeho volič,lebo nie som.
opozícia )

pozri si ficové preferencie pre minulými volbami a teraz

a tam máš presne ten kotlebov nárast...snád si nemyslíš, že sklamaní voliči filcka pojdu voliť sulíka, alebo hocikoho z opozície

a ešte lepšie, snád si nemyslíš, že sklamaný volič sdku teraz volí kotlety )

opozícia má stále rovnaké %, len sa rozdelili medzi viac subjektov...takisto zlepenec zlodejov...kotlety ozbíjal fica a retardovaného kapitána...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pomýlili ste si fórum.... všetky média, správy sú tendenčne upravované, spracovávané pre svoj okruh odberateľov.
Novinár buď napíše článok - OK - lenže potom je tu korektúra a tam novinár už dosah NEMÁ! A článok buď upravia k "obrazu svému", alebo ho jednoducho VYRADIA.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a sakra... cenzor sa odtrhol )
aj tak vám to volby nevyhrá....

vesmírny jašter, ulavilo sa ti ??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, čo sa tu rozčuľujete - čítajte len to podstatné (medzi riadkami nečítať) - ostatnú omáčku spláchnuť do záchodu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

môžte mazať, hnedáskovia...

Kotlebovci - ĽSNSParlamentné voľby 23. januára 2020 18:41
Minúta po minúte
Demonštranti v Bytči donútili kotlebovcov zmeniť miesto ich mítingu – z námestia sa stiahli do kultúrnemu domu. Ich hoaxy si vypočulo asi 400 ľudí.
Naposledy upravil bjuty smis : 23.01.20 at 18:43
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Zamiešala si sa medzi hnoj, tak sa nediv, že si tak aj dopadla.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Pomýlili ste si fórum.... všetky média, správy sú tendenčne upravované, spracovávané pre svoj okruh odberateľov.
Novinár buď napíše článok - OK - lenže potom je tu korektúra a tam novinár už dosah NEMÁ! A článok buď upravia k "obrazu svému", alebo ho jednoducho VYRADIA.
By ma zaujímalo, akou cestou si k týmto vyjadreniam dospel.
" A článok buď upravia k "obrazu svému" - kto obsah textu podľa teba pred vydaním ešte okrem redaktora upravuje?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

marjankaj
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Zamiešala si sa medzi hnoj, tak sa nediv, že si tak aj dopadla.
Neviem, či to píšeš ironicky alebo ako, môj príspevok bol úplne neutrálny. A stál samostatne.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
marjankaj
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Zamiešala si sa medzi hnoj, tak sa nediv, že si tak aj dopadla.
Neviem, či to píšeš ironicky alebo ako, môj príspevok bol úplne neutrálny. A stál samostatne.
No v tejto tíme momentálne šéfuje krásavec. Skrátka bola si v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marjankaj
korela
marjankaj
korela
Kde je môj príspevok? Bol samostatný a vo všeobecnej rovine.
Zamiešala si sa medzi hnoj, tak sa nediv, že si tak aj dopadla.
Neviem, či to píšeš ironicky alebo ako, môj príspevok bol úplne neutrálny. A stál samostatne.
No v tejto tíme momentálne šéfuje krásavec. Skrátka bola si v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.
si si istý ?
neschopný argumentovať, len pod..ondivať...ty čomu kraluješ ?
dáš tu jeden moj neslušný príspevok z tých, čo ste zmazali ??

dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať