Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Radšej nech mu zakáže otvárať skrinky, ako by sa mal natierať mojimi mastičkami a uškodiť si. Takú malú kapsičku s mojimi vecami mu u nich dovolím otvoriť. Hľadá môj babkovský telefón, lebo doma taký nemajú, iba moderné hladkacie. Tak ho lákajú tlačítka.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Budú sa otvárať dovtedy, až kým sa celkom nepreskúmajú, alebo sa nájde niečo zaujímavejšie.
... také kastróly... to sú super bubny
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Keď som pri tom telefóne. Moji vnuci ani ako pubertáci, ani ako dospelí sa u mňa nikdy nehrali s telefónom. Neviem či to mali doma zakázané. Nepátrala som po tom. Prišli ma navštíviť, tak sa venovali mne a nie telefónu. Ale kamarátka stará koza prišla sa ku mne hrať s telefónom. Aj som jej dala zákaz chodiť ku mne s telefónom. Ja viem, že niekedy som hnusná.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Duško ale už sú neny staré kredence, kde bola po ruke hneď aj varecha na bubnovanie.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

pavol54
Poďme voliť manifestačne, VEREJNE, TAK AKO SA TO ROBILO V PARLAMENTE (alebo v severnej kórei), začnime v Levoči. Kotlebovcov, smer, (a čo ja viem ešte koho),nikto z opýtaných ich voliť nebude, ale majú najviac preferencií pri prieskumoch, ktovie ako to dopadne pri voľbách. Ale keby sa volilo verejne, to by boli krásne výsledky. Pre dokonalosť systému by si mal každý ešte aj odfotiť hlasujúceho suseda, aj to už bolo v parlamente. Ušetria sa peniaze na organizáciu pouličných protestov v prípade iných výsledkov ako boli očakávané
Nie si sám čo s tým nesúhlasí, preto si robím prču z toho ako to prebiehalo. alebo nesúhlasíš s praktikami zavedenými v parlamente v jednotlivých obdobiach?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
Duško ale už sú neny staré kredence, kde bola po ruke hneď aj varecha na bubnovanie.
A šó?.... Nemáš varechu? Šak nájdi nejakú
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
Keď som pri tom telefóne. Moji vnuci ani ako pubertáci, ani ako dospelí sa u mňa nikdy nehrali s telefónom. Neviem či to mali doma zakázané. Nepátrala som po tom. Prišli ma navštíviť, tak sa venovali mne a nie telefónu. Ale kamarátka stará koza prišla sa ku mne hrať s telefónom. Aj som jej dala zákaz chodiť ku mne s telefónom. Ja viem, že niekedy som hnusná.
Náááá... u babky sú predsa iné "tajomstvá" a tie treba preskúmať!
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
zlatí sú

https://www.facebook.com/gottalentgl...03237123584738
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
a prieskumy na ovplyvňovanie verejnej mienky

https://www.facebook.com/matovicovci...8219509778076/
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Objednala som si susicku na solarnu energiu a prisla mi snura na pradlo
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária27
Objednala som si susicku na solarnu energiu a prisla mi snura na pradlo
Hm...svojím spôsobom je to v pohode....či ?
Šnúru na prádlo natiahneš na balkón (terasu, medzi dva stromy...atď) a vypraté veci vyvesíš na usušenie...samozrejme, pri podmienke, že bude jasné počasie.
Tedy tým pádom bude slnko svietiť na prádlo, bude pôsobiť solárna energia a teda sa veci usušia.


P.S.:
...a toto sú tie ešopy...včul posielaj nazad, dokazuj, dôvoď, argumentuj...a hlavne zaplať poštovné, lebo šopa sa tomu plateniu bude chcieť vyhnúť.
Solídne predražený nákup.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Mária27
Objednala som si susicku na solarnu energiu a prisla mi snura na pradlo
Hm...svojím spôsobom je to v pohode....či ?
Šnúru na prádlo natiahneš na balkón (terasu, medzi dva stromy...atď) a vypraté veci vyvesíš na usušenie...samozrejme, pri podmienke, že bude jasné počasie.
Tedy tým pádom bude slnko svietiť na prádlo, bude pôsobiť solárna energia a teda sa veci usušia.


P.S.:
...a toto sú tie ešopy...včul posielaj nazad, dokazuj, dôvoď, argumentuj...a hlavne zaplať poštovné, lebo šopa sa tomu plateniu bude chcieť vyhnúť.
Solídne predražený nákup.
Ja som to pochopil ako vtip, snáď to fakt nie je realita :-)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mária27
Objednala som si susicku na solarnu energiu a prisla mi snura na pradlo
Aspoň že to! Niekto si objedná luskáčik na orechy a v balíku bude mať kameň. Veď i tým sa orechy dajú lúskať
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
a prieskumy na ovplyvňovanie verejnej mienky

https://www.facebook.com/matovicovci...8219509778076/
Tento seriál je pravdivý ako Ezopove bájky. Rada ho pozerám aj preto, lebo otec bol dvojníkom jednej z troch ústredných postáv. Raz vošiel do izby mng, keď som s deťmi ... tvoj otec. Všetko, aj postoj, gestá, mimika, prejav, formulácie. Raz som za ním prišla na onko, neležal, traja na izbe, on mimo lôžka a prednášal.
Vtedy neboli návštevné hodiny, dalo sa kedykoľvek.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď som pozerala debatu Jozefa Mihála so Sulíkom aj so zaludi a spolu v dennikun, ako chce riešiť ekon. situáciu SaS, kde ušetriť, čo zrušiť, čo doprivatizovať, čo s dôchodkami a hlavne s dôchodkami dnešných štyridsiatnikov, ako bude na nich pracovať 55 tis. ľudí, nebolo však povedané, koľkí z tohoto počtu budú však aj zárobkovo činní, no proste vízia za všetky ..., ich prejav znel iba ako púhy hrubý prvotný náčrt.
.
Korporace z Česka odvádějí biliony a politici to neřeší. Jde i o vaše mzdy, varuje Švihlíková

Až půl bilionu korun odvedou z Česka zahraniční subjekty, které zde podnikají prostřednictvím dceřinných společností, říká ekonomka Ilona Švihlíková. „Politici jsou natolik spjatí s obdobím transformace a řeší hlavně otázku vlastního kariérního přežití, takže by museli popřít sami sebe, aby se na tom něco změnilo,“ dodává Švihlíková, podle které v Česku funguje tzv. rentiérský kapitalismus. Jakou cestou se máme vydat, abychom nebyli závislou ekonomikou? Kým se máme inspirovat?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Podľa par.74.......atď.....vám priznávame vdovecký dôchodok 192eur (60% z manželkiného)a pretože ste splnili podmienky,budeme vám vyplácať 96eur.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Podľa par.74.......atď.....vám priznávame vdovecký dôchodok 192eur (60% z manželkiného)a pretože ste splnili podmienky,budeme vám vyplácať 96eur.
pobera svoj dôchodok?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
Podľa par.74.......atď.....vám priznávame vdovecký dôchodok 192eur (60% z manželkiného)a pretože ste splnili podmienky,budeme vám vyplácať 96eur.
je to správny výpočet - aj zákon máš doložený. Vyplácať budú len polovicu z toho vdovského . Pri súbehu (dva dôchodky) totiž platia celý ten dôchodok, ktorý je vyšší a polovicu z toho nižšieho.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ono - výpočet je správny, len mi niečo v hlave vŕta.
Priznávajú 192€ (teda ako vysvetľujú v zátvorke - 60% z manželkinho....) a z toho ďalších 60%? Teda 60% zo 60% pôvodného manželkinho dôchodku? To by potom akosi nesedelo. Alebo bol ten 192€-vý tých 100%? Potom by to sedelo. A čo ak tých 192€ je práve 60% z pôvodného?

Len tak uvažujem.... niekedy totiž i SP sa sekne.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

misoft - veď čítaj ! vdovecký priznávajú ... ale platia z neho len polovicu-presne podľa zákona! Keby nebol súbeh dôchodkov - tak vyplatia celý vdovecký- 192 eur. ... viď zák o SP .. a aj diskusie, ktorých si sa nieraz zúčastnil!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať