Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mal by som taký predvolebný návrh. Všeličo sa v tomto štáte predalo, čo tak zabrániť rozkradnutiu národného majetku v múzeách a rovno to predať. zn. Zlodej ako zlodej.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
korela
Nevedela som. Podávať opätovne, môže sa to podariť pri vhodnejšej konštelácii.
To Rakúsko, žijeme v strede Európy, a nevieme o princípoch štátnych politík ani v okolitých štátoch. V tlači to veľmi chýba. Koalícii aj opozícii to zrejme vyhovuje.
Viem iba o maďarskej prorodinnej politike, ktorá je masívna, ale netuším, či na niekoho úkor.
Vždy mi je smiešne ked hovoríš čo v tlači chýba :-)).Ono zobrať si jedálniček z väznice,zvodku o havárkach z polície je rozhodne ľahšie a u nás sa aj toto volá novinárčina.
Smiešne ? Inak by som povedal.
Niekedy ale ani Kristus pán nevie, čo tými príspevkami chce poetka povedať.


Našinec, žijúci v strede Európy, nevie o princípe samotného Slovenska a nie ešte o okolitých štátoch.
Maďarská politika bola vždy šovinistická...dokonca aj bratia česi sú solídni šovinisti.

Našinec, žijúci v strede Európy, čo vie o princípoch Slovenska, ten má tieto v podstate v prdely...lebo vidí, že ako sa princípy porušujú.
Našinec, ktorý čo to vie, tak je nasratý ... lebo vidí a aj sa ho dotýkajú rozhodnutia opilcov a zhúlencov z EU.
Ani fras nevidel, že rozhodnutia pár blbcov v EU sú nad ústavou...



Tlač je čo ?
Topky, Tupky, NČ, Plus, Aktuality ???
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

korela
Nevedela som. Podávať opätovne, môže sa to podariť pri vhodnejšej konštelácii.
To Rakúsko, žijeme v strede Európy, a nevieme o princípoch štátnych politík ani v okolitých štátoch. V tlači to veľmi chýba. Koalícii aj opozícii to zrejme vyhovuje.
Viem iba o maďarskej prorodinnej politike, ktorá je masívna, ale netuším, či na niekoho úkor.
Znovu žiadosť - to ako o sociálnu dávku, aj keď je to ďalej ako vdovský. Takých je málo. Ale poznám Slovenku, čo má 280€ starobný dôchodok, ale po mužovi nemecký vdovský 1020€ - lebo ona je pre nich sociálny prípad.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27
korela
Muž ovdovel so štyrmi deťmi, najmladšie bolo trojročné.
.
.
Vieš koľko je takých mužov a žien bez pozostalostných dôchodkov dospelých?
Deti berú sirotské alebo výživné. Osamelí rodičia majú v určitých prípadoch nárok na dávku. Ale nech je rovnosť aj u tých, čo sa rozviedli napr. zo strachu o život.
Ale prečo má babka brať 20 rokov vdovský? Má ho predplatený? Potrebuje viac ako tá babka, čo vdovský nemá?
Inak tvoje informácie o sirotskom nie sú celkom presné, pretože zamestnankynine deti nedostali ani euro. dôvod nemal dosť odpracovaných rokov. zameškané výživné tiež nebolo z čoho a keby bolo a ani právny titul - neukončený súd.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
Toto video vyvracia poveru, že mačka si líha na miesta so zlými geopatogénnymi vplyvmi a pes na miesta s dobrými. Vyzerá to tak, že aj psovi aj mačke ide o pohodlný a mäkký pelech a dáke zóny sú im ukradnuté.

https://www.facebook.com/thepetsstor...34708997273910
To nemôžeš podľa tohoto videa tvrdiť.To boli bábätka vyhodené do odpadu,jasné,že im bola zima.Také malé má byť ešte pri mame,ktorá ich zahrieva.
Test na patogénne zóny sa robí úplne inak.
S dospelým zvieraťom a v priestore,v ktorom je to zviera prvý krát.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

pavol54

Inak tvoje informácie o sirotskom nie sú celkom presné, pretože zamestnankynine deti nedostali ani euro. dôvod nemal dosť odpracovaných rokov. zameškané výživné tiež nebolo z čoho a keby bolo a ani právny titul - neukončený súd.
Tam nastupuje metóda a la osada. Ale vidíš, skôr treba zobrať nezásluhové príplatky babkám vdovám ako tým deťom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27
pavol54

Inak tvoje informácie o sirotskom nie sú celkom presné, pretože zamestnankynine deti nedostali ani euro. dôvod nemal dosť odpracovaných rokov. zameškané výživné tiež nebolo z čoho a keby bolo a ani právny titul - neukončený súd.
Tam nastupuje metóda a la osada. Ale vidíš, skôr treba zobrať nezásluhové príplatky babkám vdovám ako tým deťom.
To ako s tým bezplatným školstvom Malo by byť platené(študentská pôžička kto na to nemá a nech si robí čo chce) a jeden známy hovorí áno, je za, "ale ešte študujú moje deti, tak až potom".
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som sa mrkol do schránky - a tam obálky. Vezmem do ruky (a bolo ich päť, aby som náhodou neprehliadol) a to nejaká s.r.o. ponúka rôzne oné prípravky - jedno balenie satarmo a "IHNEĎ objednajte.... bla...bla...bla" - kua - ihneď leteli do škatule na triedený odpad papiere.
Takže zase začala sezóna šmejdov. Pozeral som v telke (stanicu ani neviem), kde dôchodca za 3000€ nakúpil liekov, prípravkov, vodičiek a mastičiek a to len preto, lebo tí šmejdi všade sľubovali výhru..... a veľké H0VN0 dostal!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Paradny tenis...dnes
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Dnes som sa mrkol do schránky - a tam obálky. Vezmem do ruky (a bolo ich päť, aby som náhodou neprehliadol) a to nejaká s.r.o. ponúka rôzne oné prípravky - jedno balenie satarmo a "IHNEĎ objednajte.... bla...bla...bla" - kua - ihneď leteli do škatule na triedený odpad papiere.
Takže zase začala sezóna šmejdov. Pozeral som v telke (stanicu ani neviem), kde dôchodca za 3000€ nakúpil liekov, prípravkov, vodičiek a mastičiek a to len preto, lebo tí šmejdi všade sľubovali výhru..... a veľké H0VN0 dostal!
Ja len nechápem, že prečo sa obviňujú šmejdi...(Poznámka - netvrdím, že som na ich strane).

Jedinec nemá rozum ? No asi nemá...
...a áno. Jedno balenie zadarmo. A aký problém ? Jedno vezmem a na zvyšok sa vyseriem...či ? ... a tak dokolečka, dokola.

...a že dôchodca nakúpil za 3 litre ? Kúwa...dobrý to, šporovlivý dôchodca...akurát mal jednu chybu...že bol strašný dilino.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

S tým dilinom = 100% súhlas
A k šmejdom - pretože práve šmejdi sa orientujú na takých, ktorým to v hlave akosi nefunguje - ergo dilinom...
A ja (zatiaľ) nie som až taký dilino... zaplním kontajner na papier.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
S tým dilinom = 100% súhlas
A k šmejdom - pretože práve šmejdi sa orientujú na takých, ktorým to v hlave akosi nefunguje - ergo dilinom...
A ja (zatiaľ) nie som až taký dilino... zaplním kontajner na papier.
Minule som počúval večer šmegnerku na slovensku 1 a hovorí "Už to nie je to čo pred rokmi čas letí rýchlejšie a ani v uvažovaní nie som už tak rýchla" je to voľná citácia jej výroku. S týmto šmejdi rátajú, že reakcie na ich ponuky sú pomalšie, čo neznamená že sú dementi, a oni chrlia informácie až ich zblbnú.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
misoft
S tým dilinom = 100% súhlas
A k šmejdom - pretože práve šmejdi sa orientujú na takých, ktorým to v hlave akosi nefunguje - ergo dilinom...
A ja (zatiaľ) nie som až taký dilino... zaplním kontajner na papier.
Minule som počúval večer šmegnerku na slovensku 1 a hovorí "Už to nie je to čo pred rokmi čas letí rýchlejšie a ani v uvažovaní nie som už tak rýchla" je to voľná citácia jej výroku. S týmto šmejdi rátajú, že reakcie na ich ponuky sú pomalšie, čo neznamená že sú dementi, a oni chrlia informácie až ich zblbnú.
Ani zmluvy sa nepodpisujú na počkanie.
Keď sa mi to občas stane, vypočujem si ich a dám si čas na rozmyslenie tak 3 dni, vždy mi zavolajú späť podľa dohody, a až na nový tel. paušál ich vždy odmietnem. :-) Naposledy UPC s ponukou TV.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mária27
korela
Nevedela som. Podávať opätovne, môže sa to podariť pri vhodnejšej konštelácii.
To Rakúsko, žijeme v strede Európy, a nevieme o princípoch štátnych politík ani v okolitých štátoch. V tlači to veľmi chýba. Koalícii aj opozícii to zrejme vyhovuje.
Viem iba o maďarskej prorodinnej politike, ktorá je masívna, ale netuším, či na niekoho úkor.
Znovu žiadosť - to ako o sociálnu dávku, aj keď je to ďalej ako vdovský. Takých je málo. Ale poznám Slovenku, čo má 280€ starobný dôchodok, ale po mužovi nemecký vdovský 1020€ - lebo ona je pre nich sociálny prípad.
Nie, do parlamentu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mária27
pavol54

Inak tvoje informácie o sirotskom nie sú celkom presné, pretože zamestnankynine deti nedostali ani euro. dôvod nemal dosť odpracovaných rokov. zameškané výživné tiež nebolo z čoho a keby bolo a ani právny titul - neukončený súd.
Tam nastupuje metóda a la osada. Ale vidíš, skôr treba zobrať nezásluhové príplatky babkám vdovám ako tým deťom.
Mňa sa to týkať s veľkou pravdepodobnosťou nebude, lebo mng pochádza z dlhokoreňovej zeleniny, ale ja by som to tým babkám ponechala.
Môj názor stále rovnaký, v rodinách alkoholizmus (dnes sa to údajne vyrovnalo muži ženy 1 :1), fajčenie, týranie ekonomické, psychické, fyzické, sexuálne ..., rôzne iné závislosti, nevery, ženy starostlivosť o všetko, muži si väčšinou nájdu vždy niečo na odreagovanie.
Až na výnimky.
Ženy mali celý život nižšie platy, potom sú dnes deti rozutekané po svete, a mnohé vo svojej existencii ostávajú samé, čo vyvoláva zvýšené výdavky. Deti majú čo robiť sami so sebou.
Nakoniec tie peniaze nejakým spôsobom aj tak skončia u mladých.
.
Treba hľadať zdroje pre zvýšenie dôchodkov a uspokojenie takých požiadaviek ako sú tvoje niekde inde, je toho dosť, ako všetci vidíme, neobchádzajúc zakladanie účtov v daňových rajoch. Ešte počas strednej školy niektorí spolužiaci mojich detí tak rozmýšľali. A to je už dosť dávno.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Melbourne - Kavárna dávala mužům 18procentní přirážku.
https://www.lidovky.cz/relax/zajimav...ajimavosti_zdp
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na letiště míří třetí pohlaví. Muž nebo žena už při rezervaci letenek nestačí

Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/doprav...0-000000000000

Svet sa zbláznil...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
misoft
S tým dilinom = 100% súhlas
A k šmejdom - pretože práve šmejdi sa orientujú na takých, ktorým to v hlave akosi nefunguje - ergo dilinom...
A ja (zatiaľ) nie som až taký dilino... zaplním kontajner na papier.
Minule som počúval večer šmegnerku na slovensku 1 a hovorí "Už to nie je to čo pred rokmi čas letí rýchlejšie a ani v uvažovaní nie som už tak rýchla" je to voľná citácia jej výroku. S týmto šmejdi rátajú, že reakcie na ich ponuky sú pomalšie, čo neznamená že sú dementi, a oni chrlia informácie až ich zblbnú.
Ani zmluvy sa nepodpisujú na počkanie.
Keď sa mi to občas stane, vypočujem si ich a dám si čas na rozmyslenie tak 3 dni, vždy mi zavolajú späť podľa dohody, a až na nový tel. paušál ich vždy odmietnem. :-) Naposledy UPC s ponukou TV.
Oni tam posielajú žužu, nie ňoumu ktorý s nikým nepochodí. Ty si otrkaná ale vieš koľko je ľudí nepovedal by som nie blbých ale "málo v strehu" Napr Taká Lívia Garcelová keď som ju videl v tej Levoči, mňa by presvedčila
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Na letiště míří třetí pohlaví. Muž nebo žena už při rezervaci letenek nestačí

Zdroj: https://www.lidovky.cz/byznys/doprav...0-000000000000

Svet sa zbláznil...
Údenáči a kozoj*bci už nebudú musieť premýšľať kým sú.
:-)))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Letenka pre X pohlavie... a spýtajú sa: čím vlastne ste? Odpoveď Slimákom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať