Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Creavit
korela
Creavit
Nandrolon
Potešilo, že sa konečne niekto pozrel na obyčajného človeka, ktorý denno denne chŕli balast a tým zahlcuje médiá, aby sa nedostalo na jeho samotného.

Stará novinárska taktika. Ako najlepšie prekryješ zlodejinu? Zahltíš všetky médiá balastom. Jednoduchý ťah, v kybernetickej reči známy ako DDoS.

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/577571316304375/
ze este niekto sleduje a naleti na Blahove dristy
Poškodený Matovičom si s radosťou pozrie toto video.
So zamestnancami neuzatváral písomné zmluvy, jemu stačili ústne zmluvy. Poškodení sa mohli potom sťažovať iba tak na lampárni.
Jeho účtovníctvo ..., čo vlastne účtoval?
Jeho si predstaviť ako predsedu vlády, nielen u nás, ale aj ako reprezentanta SR v zahraničí, podnes sa nenaučil ani po slovensky. Stačí si spomenúť na jeho začiatky v parlamente ako tam vyznieval. Pekne sa predvádzal po celý čas.
.
Ja som sa vyjadrovala k osobe Matoviča.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Creavit
Nandrolon
Potešilo, že sa konečne niekto pozrel na obyčajného človeka, ktorý denno denne chŕli balast a tým zahlcuje médiá, aby sa nedostalo na jeho samotného.

Stará novinárska taktika. Ako najlepšie prekryješ zlodejinu? Zahltíš všetky médiá balastom. Jednoduchý ťah, v kybernetickej reči známy ako DDoS.

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/577571316304375/
ze este niekto sleduje a naleti na Blahove dristy
Poškodený Matovičom si s radosťou pozrie toto video.
So zamestnancami neuzatváral písomné zmluvy, jemu stačili ústne zmluvy. Poškodení sa mohli potom sťažovať iba tak na lampárni.
Jeho účtovníctvo ..., čo vlastne účtoval?
Jeho si predstaviť ako predsedu vlády, nielen u nás, ale aj ako reprezentanta SR v zahraničí, podnes sa nenaučil ani po slovensky. Stačí si spomenúť na jeho začiatky v parlamente ako tam vyznieval. Pekne sa predvádzal po celý čas.
Ides korela...uz vas valcuje )
Ešte by ma zaujímalo, že koho vás ? Neonikáš mi, všakže?

Ako v každodennom živote, tak aj v politike a najmä pri voľbách platí, že za jednou pravdou je pravda druhá, všetko je rozkrokované, a bežní ľudia ani len netušia, čo v súčasnosti svojím hlasom v budúcnosti podporia.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Ako to nazvať?
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Mária27
Ako to nazvať?
- bol by v tom čert, aby som sa nenaučilo lietať !
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Mária27
Ako to nazvať?
po volbách....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mária27
Ako to nazvať?
Pre boha
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pavol54
hoax nehoax už na začiatku som napísal že ktohovie ako to je, dostal som neužitočné.
-lebo v centre výskytu je biologické laboratórium a možno im niečo ucvrklo možno neúmyslene alebo inak
-dnes vieme objavili v moči teda sa dostane do splaškovej vody do kanalizácie vypili rybky a -tie si dal dvojnohý všežravec
má inkubačnú dobu 9 dní a môžeme prenášať ani nevieme, stačí sa chytiť omylom kľučky a potom platiť euráčikmi a prenos je hotový a šíriteľa "zero pôvodcu " nenájde nikto
áno, veď práve - neďaleko je biologické laboratórium, kto nesúhlasí, kľudne nech mínuskuje, ale ja nevylučujem ani túto možnosť - nikto predsa nevyhlási do sveta - áno, my sme buchli vírus, mocnári potrebujú zdecimovať premnožené ľudstvo, toť môj názor
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27
Ako to nazvať?
Novodobý šemík koní málo svíň prebytok. Alebo že by sviňa zistila že má klasický mor ošípaných
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
pavol54
hoax nehoax už na začiatku som napísal že ktohovie ako to je, dostal som neužitočné.
-lebo v centre výskytu je biologické laboratórium a možno im niečo ucvrklo možno neúmyslene alebo inak
-dnes vieme objavili v moči teda sa dostane do splaškovej vody do kanalizácie vypili rybky a -tie si dal dvojnohý všežravec
má inkubačnú dobu 9 dní a môžeme prenášať ani nevieme, stačí sa chytiť omylom kľučky a potom platiť euráčikmi a prenos je hotový a šíriteľa "zero pôvodcu " nenájde nikto
áno, veď práve - neďaleko je biologické laboratórium, kto nesúhlasí, kľudne nech mínuskuje, ale ja nevylučujem ani túto možnosť - nikto predsa nevyhlási do sveta - áno, my sme buchli vírus, mocnári potrebujú zdecimovať premnožené ľudstvo, toť môj názor
Výskumníci išli oslavovať že vynašli nový vírus, medzitým prišla upratovačka do labáku a všetky skúmavky umyla vo výlevke
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Mária27
Ako to nazvať?
Novodobý šemík koní málo svíň prebytok. Alebo že by sviňa zistila že má klasický mor ošípaných
zistilo že mu ide o život lebo ho vezú do štátu kde neprijímajú moslimských imigrantov
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Mária27
Ako to nazvať?
po volbách....
Matovič radšej vyskočil z koalície svíň, lebo zistil, že nebude precedom.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
áno, veď práve - neďaleko je biologické laboratórium, kto nesúhlasí, kľudne nech mínuskuje, ale ja nevylučujem ani túto možnosť - nikto predsa nevyhlási do sveta - áno, my sme buchli vírus, mocnári potrebujú zdecimovať premnožené ľudstvo, toť môj názor
Na názor máš plné právo...otázne je, že či je správny.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rrpavlik
Terezia13

my sme buchli vírus, mocnári potrebujú zdecimovať premnožené ľudstvo,

toť môj názor
Okrem komunistov by to nikoho nenapadlo
Ty komunista...a o tomto si už počul, že...." Primitívne biologické zbrane sa používali už v dávnej minulosti. Mongoli vrhali katapultmi mŕtvoly do obliehaných miest, aby podporili vznik epidémií. Američania a Angličania predávali indiánom prikrývky infikované kiahňami. "
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Palnéta na pokraji kolapsu, problémy si navzájom prehadzujeme ja horúci zemiak, a najvyššou prioritou pre OSN je:

https://morezprav.cz/svetodeni/osn-c...cEwNAdNJxvh1lk

čo to bude za spoločnosti??? to vážne?? V praxi, načo osn potrebuje jednu očipovanú spoločnosť? a spojiť 7mld pozemských pošahancov čo sa medzi sebou stále pre dačo štekajú, darovaným čipom - sa všetci hneď pohrnú, len aby náhodou z tej slávy neboli vylúčení.

hoax?
Naposledy upravil bettylou : 27.02.20 at 23:15
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
rrpavlik
Jedna taká mŕtvola ťa trafila do hlavy
a na druhý deň si začal písať rady do Porady.
Milan a čo budeš robiť ak vyčerpáš všetky kombinácie na tie tvoje nicky?
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Potešilo, že sa konečne niekto pozrel na obyčajného človeka, ktorý denno denne chŕli balast a tým zahlcuje médiá, aby sa nedostalo na jeho samotného.

Stará novinárska taktika. Ako najlepšie prekryješ zlodejinu? Zahltíš všetky médiá balastom. Jednoduchý ťah, v kybernetickej reči známy ako DDoS.

https://www.facebook.com/LBlaha/videos/577571316304375/
Tak to si radšej nepredstavujem, akú zlodejinu prekrýva celý systém svetového televízneho vysielania, internet a mobilný internet. Už dlho mám ten pocit.
Naposledy upravil bettylou : 27.02.20 at 22:58
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Palnéta na pokraji kolapsu, problémy si navzájom prehadzujeme ja horúci zemiak, a najvyššou prioritou pre OSN je:

https://morezprav.cz/svetodeni/osn-c...cEwNAdNJxvh1lk

z akej spoločnosti??? to vážne?? ako nepodarená scifi ok. Ale v praxi, načo by osn potrebovala vytvoriť jednu očipovanú skupinu? a spojiť 7mld pozemských pošahancov tak to určite sa všetci hneď pohrnú, len aby náhodou z tej slávy neboli vylúčení. úžasné .

hoax?
HOAX! Že na to skočíš....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
rrpavlik
Jedna taká mŕtvola ťa trafila do hlavy
a na druhý deň si začal písať rady do Porady.
Milan a čo budeš robiť ak vyčerpáš všetky kombinácie na tie tvoje nicky?
Bude pridávať čísla....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
HOAX! Že na to skočíš....
Ako sa to vezme...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať