Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Pripomína mi to Smrť v Benátkach. Do poslednej chvíle sa veci tutlali. Dnes sa síce o probléme vie konkrétne, ale ľudia sa správajú diletantsky.
https://video.corriere.it/milano/cor...3-c7191bf8b498
Už som ti minule dal, že sa jedná o talianov.
Taliani, taliani...a ešte raz poviem, že taliani.

To je proste nátura.
Si myslíš, že by cigáni dodržiavali tie opatrenia ? Zabudni...a to veľmi rýchlo.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

aj takáto skúsenosť ?
https://www.topky.sk/cl/1003201/1867...e-cakanie-doma
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

prehráte volby a ešte by ste chceli diktovať, koho si tam dajú )

toto komentujte

17:59

Nominanti SNS na obrane na poslednú chvíľu objednali protitankové rakety z Izraela za 14 miliónov, ktoré nová garnitúra bude musieť pravdepodobne dokupovať. Informovali o tom až po otázkach novinárov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Pripomína mi to Smrť v Benátkach. Do poslednej chvíle sa veci tutlali. Dnes sa síce o probléme vie konkrétne, ale ľudia sa správajú diletantsky.
https://video.corriere.it/milano/cor...3-c7191bf8b498
Už som ti minule dal, že sa jedná o talianov.
Taliani, taliani...a ešte raz poviem, že taliani.

To je proste nátura.
Si myslíš, že by cigáni dodržiavali tie opatrenia ? Zabudni...a to veľmi rýchlo.
Veď píšem o Taliansku, aj priložený link je od nich a o nich. Ale hranice štátov nie sú vzduchotesné.
Kvôli náture nemajú taký výskyt depresií, a ešte nedávno mali najnižší výskyt rak. krčka maternice v Európe. Nové štatistiky nepoznám.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
prehráte volby a ešte by ste chceli diktovať, koho si tam dajú )

toto komentujte

17:59

Nominanti SNS na obrane na poslednú chvíľu objednali protitankové rakety z Izraela za 14 miliónov, ktoré nová garnitúra bude musieť pravdepodobne dokupovať. Informovali o tom až po otázkach novinárov.
Nekrič hop, kým nepreskočíš.
O štyri roky sa bude znova vyhodnocovať, ak nie skôr. Ale nato, ako dlho museli čakať, dúfajme, že si dajú pozor.
Už vidím to ďalšie uťahovanie opaskov, čo nás čaká. Lebo Fico a spol.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už sú z toho 4-4,5 m.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_dtt
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela: každý 20-ty. Budeme sa odpočítavať. En ten tiky dva špendlíky, vytiahnem ťa z elektriky /z umelej ventilácie/.
:-))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
Jésuskové husličky a marihuanna.....to je teda solídna znôška dezinformácií od mladej.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
prehráte volby a ešte by ste chceli diktovať, koho si tam dajú )

toto komentujte

17:59

Nominanti SNS na obrane na poslednú chvíľu objednali protitankové rakety z Izraela za 14 miliónov, ktoré nová garnitúra bude musieť pravdepodobne dokupovať. Informovali o tom až po otázkach novinárov.
mali objednať fagoty, maljutky sa už nevyrábajú
Ale máš pravdu mali nakúpiť rúšky a respirátory alebo dodatočne masky. pri tom šírení korona vírusu ani zbrane s demolačným a deštrukčným účinkom netreba. Skoro ako svojho času obávaná neutrónová bomba. mala paralyzovať živú silu
Naposledy upravil pavol54 : 10.03.20 at 19:26
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
babka - ježibabka
korela
Ja som ešte mydlo nekupovala, pretože je vždy nejaká zásoba na prevoňanie medzi bielizňou.
Mydlo som ešte tiež nekupovala a ani tak hneď nebudem. Tiež ešte v skrini mám. Základné potreby ako cukor, múku, soľ, masť, olej keď mi končí čo mám doma kúpim celé balenie. Tak isto aj toaleťák. Nechodím do obchodu každý deň, aby som kupovala po troche. Ale mala by som asi spraviť inventúru a niečo ísť kúpiť.
Babík, aké je to celé balenie masti, aj ten olej to je krabica?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač
Jésuskové husličky a marihuanna.....to je teda solídna znôška dezinformácií od mladej.
ej juraj, .. dneska som chcela vybaviť el recept .. a čo myslíš, podarilo sa?? - figu! .. nejaký problém (ani už neviem, čo mi to hovorila) - bola som veru osobne ..
Ak by náhodou pribudlo veľa prípadov ... tak veru neviem, neviem ža ako to bude ...?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
babka - ježibabka
korela
Ja som ešte mydlo nekupovala, pretože je vždy nejaká zásoba na prevoňanie medzi bielizňou.
Mydlo som ešte tiež nekupovala a ani tak hneď nebudem. Tiež ešte v skrini mám. Základné potreby ako cukor, múku, soľ, masť, olej keď mi končí čo mám doma kúpim celé balenie. Tak isto aj toaleťák. Nechodím do obchodu každý deň, aby som kupovala po troche. Ale mala by som asi spraviť inventúru a niečo ísť kúpiť.
Babík, aké je to celé balenie masti, aj ten olej to je krabica?
Olej je dobré kúpiť do zásoby aspoň 20 litrov. Nepoužívam a tak som ho po pol roku vyhodil ako nepoužiteľný. masť vydrží aj rok
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... sa čudujem, že nejaký podnikavý číňan /nakazený/ toho Covida ešte nepredáva na ebay. Zrejme by to išlo na dračku. Nie každý deň je možnosť kúpiť biologickú zbraň. :-) Ale som si istý, že na darknete by sa dačo aj našlo.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Katy a R
buchač
Jésuskové husličky a marihuanna.....to je teda solídna znôška dezinformácií od mladej.
ej juraj, .. dneska som chcela vybaviť el recept .. a čo myslíš, podarilo sa?? - figu! .. nejaký problém (ani už neviem, čo mi to hovorila) - bola som veru osobne ..
Ak by náhodou pribudlo veľa prípadov ... tak veru neviem, neviem ža ako to bude ...?
Katy, ako funguje tvoja obvodáčka pri vypisovaní eReceptu na dlhodobo užívané lieky ? Musíš osobne do ambulancie, alebo stačí zavolať, napísať email ...

Včera som sa u mojej zase rozčúlila, na e-mailovú komunikáciu pristupiť nechce, tak som sa ráno pred siedmou zaregistrovala, že jej nechám zoznam a v priebehu dňa mi recepty pošle do lekárne. Nepochodila som ... musela som si vyše hodiny odsedieť v čakárni medzi chorými pacientami, aj keď vie že mám veľmi oslabenú imunitu. Vraj by porušila zákon a musím jej podpísať v zdr.dokumentácii, že súhlasím s liečbou ...
Uvítam názory aj ostatných, sťažovala som sa na ňu v ZP ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
... sa čudujem, že nejaký podnikavý číňan /nakazený/ toho Covida ešte nepredáva na ebay. Zrejme by to išlo na dračku. Nie každý deň je možnosť kúpiť biologickú zbraň. :-) Ale som si istý, že na darknete by sa dačo aj našlo.
v januári 1983 zmobilizovaná motostrelená divízia 15000 vojakov polovička zo záloh 4 dni stmeľovák a davaj na Lešť400 km že nebol v tej dobe corona virus. Dnes časť veliteľstva NATO v rámci cvičenia defende leží
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
buchač
Jésuskové husličky a marihuanna.....to je teda solídna znôška dezinformácií od mladej.
ej juraj, .. dneska som chcela vybaviť el recept .. a čo myslíš, podarilo sa?? - figu! .. nejaký problém (ani už neviem, čo mi to hovorila) - bola som veru osobne ..
Ak by náhodou pribudlo veľa prípadov ... tak veru neviem, neviem ža ako to bude ...?
ééééj Katy...a nemyslíš, že táto problematika s eRreceptom sa nedá zovšeobecňovať ?

Ak by pribudlo viac prípadov ? No, ako to povedať ?
Povedzme, že toto by sme radšej nechceli zažiť.
-----------------------------------
Nandrolon si robí prdel

Nandrolon
Korela: každý 20-ty. Budeme sa odpočítavať. En ten tiky dva špendlíky, vytiahnem ťa z elektriky /z umelej ventilácie/.
:-))))))))))))))))
Lenže uvažujme spoločne. Ak by došlo k rozšíreniu (k solídnemu), tak čo by sa stalo ?
Pomaly, ale iste by kolabovalo všetko...a tým myslím, že naozaj všetko.
Lekári by neordinovali, šoféri by nerobili rozvoz, obchody by boli zatvorené...a pri tej najväčšej paranoji by nešla ani elektrina.
Dôsledky by boli teda aké ?

--------------------------------------

korela spomína niečo o Taliansku. Link som neotváral, ale ide v ňom o diletantstvo.
Pridaj k tomu ich náturu, navrch daj to ich zdravotníctvo (hlavne na juhu) a je vymaľované.
...že hentá mladá na Tupkách splieta dve na tri, tak to je jasné jak facka.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
V dedine poblízku, sa vrátil starosta z lyžovačky z talianska. Ráno zvolal všetkých na poradu, dali kavej a oznámil im, že on je teraz v karanténe, teda ide domov a zostane tam dva týždne a kto niečo bude potrebovať, má ho kontaktovať telefonicky...
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
babka - ježibabka
korela
Ja som ešte mydlo nekupovala, pretože je vždy nejaká zásoba na prevoňanie medzi bielizňou.
Mydlo som ešte tiež nekupovala a ani tak hneď nebudem. Tiež ešte v skrini mám. Základné potreby ako cukor, múku, soľ, masť, olej keď mi končí čo mám doma kúpim celé balenie. Tak isto aj toaleťák. Nechodím do obchodu každý deň, aby som kupovala po troche. Ale mala by som asi spraviť inventúru a niečo ísť kúpiť.
Babík, aké je to celé balenie masti, aj ten olej to je krabica?
Olej je dobré kúpiť do zásoby aspoň 20 litrov. Nepoužívam a tak som ho po pol roku vyhodil ako nepoužiteľný. masť vydrží aj rok
Hej. Ale otázka bola, čo je celé balenie masti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
bettylou
babka - ježibabka
korela
Ja som ešte mydlo nekupovala, pretože je vždy nejaká zásoba na prevoňanie medzi bielizňou.
Mydlo som ešte tiež nekupovala a ani tak hneď nebudem. Tiež ešte v skrini mám. Základné potreby ako cukor, múku, soľ, masť, olej keď mi končí čo mám doma kúpim celé balenie. Tak isto aj toaleťák. Nechodím do obchodu každý deň, aby som kupovala po troche. Ale mala by som asi spraviť inventúru a niečo ísť kúpiť.
Babík, aké je to celé balenie masti, aj ten olej to je krabica?
Olej je dobré kúpiť do zásoby aspoň 20 litrov. Nepoužívam a tak som ho po pol roku vyhodil ako nepoužiteľný. masť vydrží aj rok
Hej. Ale otázka bola, čo je celé balenie masti.
500 g teglik
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Katy a R
buchač
Jésuskové husličky a marihuanna.....to je teda solídna znôška dezinformácií od mladej.
ej juraj, .. dneska som chcela vybaviť el recept .. a čo myslíš, podarilo sa?? - figu! .. nejaký problém (ani už neviem, čo mi to hovorila) - bola som veru osobne ..
Ak by náhodou pribudlo veľa prípadov ... tak veru neviem, neviem ža ako to bude ...?
ééééj Katy...a nemyslíš, že táto problematika s eRreceptom sa nedá zovšeobecňovať ?

Ak by pribudlo viac prípadov ? No, ako to povedať ?
Povedzme, že toto by sme radšej nechceli zažiť.
-----------------------------------
Nandrolon si robí prdel

Nandrolon
Korela: každý 20-ty. Budeme sa odpočítavať. En ten tiky dva špendlíky, vytiahnem ťa z elektriky /z umelej ventilácie/.
:-))))))))))))))))
Lenže uvažujme spoločne. Ak by došlo k rozšíreniu (k solídnemu), tak čo by sa stalo ?
Pomaly, ale iste by kolabovalo všetko...a tým myslím, že naozaj všetko.
Lekári by neordinovali, šoféri by nerobili rozvoz, obchody by boli zatvorené...a pri tej najväčšej paranoji by nešla ani elektrina.
Dôsledky by boli teda aké ?

--------------------------------------

korela spomína niečo o Taliansku. Link som neotváral, ale ide v ňom o diletantstvo.
Pridaj k tomu ich náturu, navrch daj to ich zdravotníctvo (hlavne na juhu) a je vymaľované.
...že hentá mladá na Tupkách splieta dve na tri, tak to je jasné jak facka.
pochopiteľne že by nešla elektrina prvé sa odstavujú atomové elektrárne a tá fotovoltaika to neutiahne bolo dobré začať skupovať domácu fotovoltaiku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať