Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Zatvorené krčmy na SK......
Taliani prispeli k dnešnej situácii nočným životom.
Som rada za reakciu vlády, že zatrhol OC, lyžovačky a pod. aktivity. Tí ľudia si mysleli, že sú vyhlásené ďalšie a ešte aj platené prázdniny?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="korela"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="pavol54"]
bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

Hmotne rezervy treba, rozpor je v tom, ci musia byt štatne..
Ma slovensko rezervy plynu ?
Su statne ?
Je nejaky problem ?

Mimochodom, k tomu sulikovi nemas nic ?
Aj korela ?
Viac štátov posielalo do Číny veci, zrejme aj zo strategického hľadiska, aby sa zabránilo šíreniu nákazy. Teraz idú oni na oplátku zachraňovať Talianov.

Viem, ked bol Černobyľ, mala som druhé dieťa príliš malé, tak som v obchodoch hľadala aspoň nejaké potraviny, ktoré boli práve z hmot. rezerv. A boli.
Aj mrazenú zeleninu. Lebo čerstvá v tom čase bola nekonzumovateľná.

K Sulíkovi som priložila video s Maukšom, sám o tom hovoril na krátkej tlačovke po rokovaní vlády.
Budem stále zastávať názor, že štát by nemal púšťať z rúk všetko. Tak to majú všetky štáty na Západe, zrejme vedia prečo, a nielen tam, aj inde vo svete.
Chvalabohu nad týmto bdie nad nami aj EU, Sulík vysvetľoval, že im predaj .... zatrhla práve EU.
Taký argument so zubármi a pod., nemáš niečo lepšie?
ale však píšem, že napr. plyn...ten ti nie je dosť strategický, že vytiahneš zubára ?
ja som si to tvoje videjko pozrel....ten starý pán je hluchý ako poleno a nepočul otázky novinárov 2 m od neho, museli tam po ňom vykrikovať...tak som predpokladal, že tak vzniklo to " nedorozumenie "
preto som len slušne upozornil, aby ste si ho trochu prelustrovali, čo je zač
že má od smerákov zákazky za 10 mil. ....,
Už ma to unavuje.
Čas preverí kvality. Ako vždy.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Žabinka
Jurko, v prípade doktora Krčméryho si šliapol úplne mimo.. a viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, načo..
Ešte raz poviem ?
Odborník je, šak o tom potom.
Lenže v tom CV je nejak málo údajov o praxi...nejak málo rokov v nej. Veď tam je neskutočne veľa údajov o jeho štúdiu, o publikovanej činnosti.
Tie jeho vyjadrenia mi momentálne prídu ako podľa toho starého a známeho..." Po vojne je každý generálom ".
Je síce pravda, že táto "vojna" ešte len začala, ale aj tak sa nemôžem zbaviť dojmu, že čerpá z iných zdrojov.

Rozumieme sa ?

----------------------------
kukučka
Kde by bol? V robote, ako väčšina. Veď daj svoje rady a prestaň sa zadrapovať do Krčméryho.
Šak nech je a nech sa realizuje...tak, ako väčšina. A nezadrapujem, vyslovujem len názor...snáď môžem, či ?
Moje rady ?....eeeeeee...ako to povedala Žab ?...a na čo ???
Nie je vidno každú jeho činnosť, v tomto čase máva okrem vystúpení v médiách videokonferencie v podnikoch, hlavne kde sa veľa chodí po svete a lieta, a vôbec.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
samozrejme,
ale je tu ešte budúca opozícia a tá bude robiť bordel stále...
Bordel v parlamente robiť môžu, ale zákony nijako neovplyvnia, keďže Matovič bude mať ústavnú väčšinu.
Takže všade bude poriadok, kľud, dôchodcovia budú mať vysoké dôchodky, deti vysoké prídavky a každému čo nekradne bude iba dobre.
:-)
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Čítam vyhlásenie na našej obecnej stránke:

Opatrenia členských samospráv MNH v súvislosti s koronavírusom

Spoločné opatrenia členských samospráv MNH na základe stretnutia 13.03.2020:

Obecné a mestský úrad budú zatvorené. Vybavovanie stránok len telefonicky a elektronicky. Na základe telefonického dohovoru bude vybavený len matričný prípad – pohreb.

Kultúrne domy a všetky verené obecné a mestské priestory a priestranstvá (ihriská, športoviská...) – uzatvorené pre všetky akcie, aktivity, stretnutia.

Stavebný úrad – spoločný úrad samosprávy – zatvorený. Vybavovanie len elektronicky a telefonicky. Doriešia sa len neodvolateľné už zvolané konania. Nové konania sa nebudú zvolávať.

Hostince – zavrieť všetky, ak sa tam nevarí. Otvorené len reštaurácie a hotely podľa nariadenia.

Školstvo – podľa usmernenia Ministerstva školstva a Ministerstva vnútra

MNH, MAS – kancelária zatvorená pre verejnosť

Ostatné podľa nariadení vyšších správnych orgánov.

Všetky opatrenia platia po dobu vyhlásenej mimoriadnej situácie 14 dní, prípadne sa predĺžia.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nepotešila tá sebeckosť ľudí. Zase na druhej strane čo majú robiť?
Vraj ako zistia že pracoval v Taliansku a nie v Rakúsku. Vraj predsa NIJAK.
----------------------------------------------
No a aj na toto našiel ten podľa teba (nejaký) Matovič jednoduché riešenie.
Vraj každý z nich má predsa mobil.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
samozrejme,
ale je tu ešte budúca opozícia a tá bude robiť bordel stále...
Bordel v parlamente robiť môžu, ale zákony nijako neovplyvnia, keďže Matovič bude mať ústavnú väčšinu.
Takže všade bude poriadok, kľud, dôchodcovia budú mať vysoké dôchodky, deti vysoké prídavky a každému čo nekradne bude iba dobre.
:-)
No vidíš čo sa dá urobiť, keď sa nedá robiť nič. Teda ak si odmyslím vypisovanie sprostostí na Porade, volenie ĽSNS, Smeru a nadávanie na všetko čo sa kde šustne. Hlavne v denníkoch ktoré akože "nemusíte".
Matovič sa do toho pustil s tromi (podľa teba obmedzencami).
A nedávno ste tu už písali, že hneď zarobil 12 000 000 € a teraz ďalších dvadsať.
--------------------------------
Vás "mysliteľov" je tu určite viac, ako päť šesť a možno aj osem. Naviac máte aj rovnaké myšlienkové pochody a ako to tu tak čítam, tak aj podporovateľov z ľudu.
Tak mi napadlo, prečo si nezaložíte nejakú tú straničku po vzore Matoviča.? Sa pýtam ja.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vypne talianske cislo...v at zapne sk...?aj tak sa da.....
A potom kto to kedy bude zistovat...na prichode do sk...ci spatne ich hude niekto hladat?!
...nie su polisi ani nato ,aby boli na hraniciach....popresuvali ich skade-tade....
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
No vidíš čo sa dá urobiť, keď sa nedá robiť nič. Teda ak si odmyslím vypisovanie sprostostí na Porade,

No teda toľko sebakritiky som nečakal.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si zabil...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne dnes o 11tej prišla sms od MV. Upozornenie!!! Ak ste prišli zo zahraničia, dodržujte povinnú 14-dňovú karanténu. Za nedodržanie je pokuta.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Vypne talianske cislo...v at zapne sk...?aj tak sa da.....
A potom kto to kedy bude zistovat...na prichode do sk...ci spatne ich hude niekto hladat?!
...nie su polisi ani nato ,aby boli na hraniciach....popresuvali ich skade-tade....
JarHH ale nevie, že existujú mobily na 2 SIM karty a keď ich nepotrebuješ naraz obidve standby, tak si jednu vypneš, a aj si predĺžiš trochu životnosť batérie. No a samozrejme na SK ju zapneš. Radšej nech mi ukáže, ktorý somár vo vzdialenejšom zahraničí /hlavne ak tam pracuje/ používa slovenskú SIM. Možno tak jeho potomkovia.
A k údajom zahraničných operátorov sa bohužial Matopich nedostane...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A je to vonku. Takže komunisti len zatlkali, zatlkali. Ako
dávnejšie výbuch v Černobyle. https://www.cas.sk/clanok/957053/cin...koronavirusom/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
samozrejme,
ale je tu ešte budúca opozícia a tá bude robiť bordel stále...
Bordel v parlamente robiť môžu, ale zákony nijako neovplyvnia, keďže Matovič bude mať ústavnú väčšinu.
Takže všade bude poriadok, kľud, dôchodcovia budú mať vysoké dôchodky, deti vysoké prídavky a každému čo nekradne bude iba dobre.
:-)
No vidíš čo sa dá urobiť, keď sa nedá robiť nič. Teda ak si odmyslím vypisovanie sprostostí na Porade, volenie ĽSNS, Smeru a nadávanie na všetko čo sa kde šustne. Hlavne v denníkoch ktoré akože "nemusíte".
Matovič sa do toho pustil s tromi (podľa teba obmedzencami).
A nedávno ste tu už písali, že hneď zarobil 12 000 000 € a teraz ďalších dvadsať.
--------------------------------
Vás "mysliteľov" je tu určite viac, ako päť šesť a možno aj osem. Naviac máte aj rovnaké myšlienkové pochody a ako to tu tak čítam, tak aj podporovateľov z ľudu.
Tak mi napadlo, prečo si nezaložíte nejakú tú straničku po vzore Matoviča.? Sa pýtam ja.
ale ale ty si volil LSNS,SMER? Ani si sa nepriznal lebo sprostosti na porade píšeš, aj nadávaš to vieme
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
Však si tvrdil, že Matovič tu nastolí poriadok, tak ako je to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
samozrejme,
ale je tu ešte budúca opozícia a tá bude robiť bordel stále...
Bordel v parlamente robiť môžu, ale zákony nijako neovplyvnia, keďže Matovič bude mať ústavnú väčšinu.
Takže všade bude poriadok, kľud, dôchodcovia budú mať vysoké dôchodky, deti vysoké prídavky a každému čo nekradne bude iba dobre.
:-)
No vidíš čo sa dá urobiť, keď sa nedá robiť nič. Teda ak si odmyslím vypisovanie sprostostí na Porade, volenie ĽSNS, Smeru a nadávanie na všetko čo sa kde šustne. Hlavne v denníkoch ktoré akože "nemusíte".
Matovič sa do toho pustil s tromi (podľa teba obmedzencami).
A nedávno ste tu už písali, že hneď zarobil 12 000 000 € a teraz ďalších dvadsať.
--------------------------------
Vás "mysliteľov" je tu určite viac, ako päť šesť a možno aj osem. Naviac máte aj rovnaké myšlienkové pochody a ako to tu tak čítam, tak aj podporovateľov z ľudu.
Tak mi napadlo, prečo si nezaložíte nejakú tú straničku po vzore Matoviča.? Sa pýtam ja.
Jedného ti pridám.
Slovensko sa vychýlilo z osi civilizačnej normality

"To minútové roztieranie Threemy, tento obsedantný fanatizmus nahnal hlasy avanturistom a demagógom.

... Zmeska toho najreakčnejšieho, čo si vie európsky priestor vôbec predstaviť: fundamentalistickí katolíci bojujúci proti elementárnym hodnotám osvietenstva, ruka v ruke so skúsenými harcovníkmi slovenského mafiánstva, napojenými na európsku semifašistickú stranícku rodinu, s populistami a demagógmi kalibru, aký Slovensko vo svojej histórii nepoznalo; a to až tak, že ich musí krotiť ortodoxný knižný neoliberál (a aj ten nie ako odchovanec aspoň toho moderného amerického, ale nasledovateľ toho reakčného rakúskeho medzivojnového neoliberalizmu). A napokon diletantizmus, nekvalifikovanosť takých rozmerov, s akými som sa od Novembra´89 nestretol.

Zostavovateľ vlády Matovič sa hneď s úsvitom novej pozície vytasil s „nápadmi“. (Inak vôbec sa nedivím, celé spektrum honosnej novinárskej obce sugeruje svojím slovníkom slovenskému občanovi predstavu, že politika je o „nápadoch“ a „bavení sa“. Tento slovník bol jednoznačnou predzvesťou, že slovenská politika sa posunie od štátnických riešení k znôžke primitívnych nápadov.)..."
https://dennikn.sk/1798645/slovensko...nej-normality/
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dnes som si prečítala: "Od našich dedov sa žiadalo, aby zachraňovali svet vo vojne, od nás sa žiada ostať doma na gauči. A aj tak je to pre mnohých neprijateľná obeť.!
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

presne, korela....boris zala...to si trafila
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
presne, korela....boris zala...to si trafila
Ja ten článok nemám, viem si prečítať len ten začiatok a tak neviem o čom vlastne je a čo to má spoločné s tým na čo vlastne reagujete.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
presne, korela....boris zala...to si trafila
Prečo mu len dali priestor?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
A je to vonku. Takže komunisti len zatlkali, zatlkali. Ako
dávnejšie výbuch v Černobyle. https://www.cas.sk/clanok/957053/cin...koronavirusom/
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať