Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A teraz si skúste predstaviť, že by nastala situácia a pri nej potrebný pobyt v protileteckom kryte, kto by s vami, tu diskutujúcimi pánmi, vydržal? Radšej by som ostala na povrchu. Naozaj sa ani trochu nehanbíte?
Naposledy upravil kukučka : 18.03.20 at 19:31 Dôvod: čiarky
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
buchač
......................Aj Pali je odborník, dokonca má vysokú školu....no nejak má niekedy problém pochopiť text, respektíve myšlienku samotnú.........................................
Pravda, pravda.... vysokú školu "života", ibaže ten "diplom" akosi stratiť platnosť....
Ale neblbnite už.
Veď už aj tí raketčíci priznali, že nikdy žiadna hrozba nebola.
Že si ju len vymysleli a že si len užívajú privilegované postavenie.
(S platom 60€ mesačne.)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Aké argumenty? Však slobodne debatujeme. Aj ty debatuješ, akurát sám so sebou na porade...
A ináč - čo, už si ten dom, nad ktorým si sa tu ako 61-ročný rozplýval "svojimi vlastnými rukami" postavil? Alebo to bol vtedy len taký "geriatrický melancholicko-retardovaný nápad pred núteným predajom tvojho pôvodného, zrejme zdedeného domu so 4 plynovými kotlami a 2 "ostrými" dobermanmi???
:-)))))))))))))
Zabudol si na to, že ako prepadol strážnicu, stráž spútali, pokradli s partiou zbrane so strelivom a následne sa chceli prestrieľať cez hranicu...

Júúúúj...vtedy som sa tak nasmiaáááál...až do het.
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
A teraz si skúste predstaviť, že by nastala situácia nej potrebný pobyt v protileteckom kryte, kto by s vami, tu diskutujúcimi pánmi, vydržal? Radšej by som ostala na povrchu. Naozaj sa ani trochu nehanbíte?
A na tie rúška nepovieš nič?


Asi technicky veľmi zložité zariadenie, či?
---------------------------------------------------------
Jáj, zabudol som, tu je problém aj s doneseným nákupom.
Som zvedavý, čo budeš písať, až zatvoria aj nákupné centrá.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
A teraz si skúste predstaviť, že by nastala situácia a pri nej potrebný pobyt v protileteckom kryte, kto by s vami, tu diskutujúcimi pánmi, vydržal? Radšej by som ostala na povrchu. Naozaj sa ani trochu nehanbíte?
Monopoly by to vyriešili....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
A teraz si skúste predstaviť, že by nastala situácia a pri nej potrebný pobyt v protileteckom kryte, kto by s vami, tu diskutujúcimi pánmi, vydržal? Radšej by som ostala na povrchu. Naozaj sa ani trochu nehanbíte?
My by sme Ťa nepustili...

SS88 by dostal po hube, aby bol ticho...a bodliak by dostal poriadnu nakladačku, aby mu nebolo smutno.

...a ty by si nám potom mohla čítať niečo od Planietu o zdravej výžive...a my by sme popritom chrúmali atomkekse.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
A teraz si skúste predstaviť, že by nastala situácia a pri nej potrebný pobyt v protileteckom kryte, kto by s vami, tu diskutujúcimi pánmi, vydržal? Radšej by som ostala na povrchu. Naozaj sa ani trochu nehanbíte?
Ak by už mala verejnosť ostať vo vojenskom "protileteckom kryte", tak zrejme my zdraví, vojaci v zálohe by sme operovali na povrchu a s Vami by tam boli rôzni indisponovaní ako Matovič s Viskupičom so svojimi diagnózami :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
My by sme Ťa nepustili...

SS88 by dostal po hube, aby bol ticho...a bodliak by dostal poriadnu nakladačku, aby mu nebolo smutno.

...a ty by si nám potom mohla čítať niečo od Planietu o zdravej výžive...a my by sme popritom chrúmali atomkekse.
Nem, nem, nem... buchy žiadne po hube, ani nakladačka - postaviť ich ku kľuke FVZ... aby sme mali čistý ľuft
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - celé roky tu razíš postoj, že nikto sa o nás nepostará, sme všetci sprostí, majú sa ubrať štátu výdavky a kompetencie, najviac právomocí a aj peňazí ponechať ľuďom.
Takže:
aké stanovisko by si zaujal, keby naša vláda vydala rozhodnutie, že každý človek si má "po vlastnej osi" zabezpečiť pre seba, svoje deti a svoju rodinu rúška. A samozrejme, bez rúšok zákaz vychádzať na verejnosť /čo sa stalo v niektorých mestách v ČR/.
Prečo mám taký blbý pocit, že najviac ľudia ako ty, čo tu volajú po samostatnosti, po obmedzení štátnych výdavkov, po "ponechaní kompetencií ľuďom" v čo najväčšej miere, že by práve najviac ŠTEKALI A BOLI ZHROZENÍ?
Veď vy iba štekáte, ale naťahujete ruky štátu so slovami DAJ, ZABEZPEČ, DOTUJ a podobne.
Úplne sa mi tvoje príspevky vymykajú z toho, čo tu od teba čítam celú dobu.
Ale stále platí, v najväčších sračkách spoznáš skutočnú tvár /charakter/ človeka.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aké stanovisko by potom zaujal?
No logicky... zase by štekal, že štát sa nestará....
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ty kokzo, brat do papule deti oponenta, ked neviem argumentovat....
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo "najväčší hrdinovia" ako ty, tu naraz BOJUJÚ za rúška.
Však si ich zabezpečte, keď neviete bez nich žiť a neotravuj ostatných.
Ja byť premiérom, tak nedám ani 5 eur za žiadne rúška a jednoducho nariadim, aby si ich každý zabezpečil za svoje.
A keď už sme pri tvojich hrdinských príspevkov z minulosti o samostatnosti, sebestačnosti. Mne by vôbec nevadilo, ak by sme sa nakazili úplne všetci a to myslím úplne doslovne.
Však nech ukážu svoje správanie doterajší hrdinovia.
Pri prvom príznaku by volali svojho úplatného lekára, ale ten by ich poslal akurát do riti.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Ty kokzo, brat do papule deti oponenta, ked neviem argumentovat....
Akého oponenta? Nie som si vedomý. Ale ak nemyslíš oponenta ale kkta, ktorý si naše rodiny berie do huby na raňajky obed večeru, tak to mi vôbec nevadí.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ked uz bez toho nevies komunikovat, tak nakladaj jemu....ked zacne oponent, ani ja nie som svaty, ale urazat deti, rodicov...nezabudnete ani na dedov, co su x rokov v zemi...
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- hoši, hoši.... dr*nite si toho osmičkového do Ignore... a potom len čakajte, ak ho niekto bude citovať, aby ste náhodou videli, čo za "múdrosť" zase vypotil.

Jednoducho a vulgárne povedané - SERTE NA NEHO (v dnešnej dobe ale účinnejšie KAŠLITE NA NEHO )
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Ked uz bez toho nevies komunikovat, tak nakladaj jemu....ked zacne oponent, ani ja nie som svaty, ale urazat deti, rodicov...nezabudnete ani na dedov, co su x rokov v zemi...
Veď mu to napíš, nech nás neuráža, potom mu to nebudeme 100 násobne vracať, teda aspoň ja.
Niekedy by som mal rád pamäť v prdeli, ako niektorí tu na porade. O koľko by som mal jednoduhší život aj v súkromí, ale hlavne v práci.
Teraz sa mi tie tisíce ľudí držia v hlave ako hajzlíci a aj keby neviem čo sa stalo, tak ich pozícia sa nezmení.
Je to fakt niekedy prekliatie, pamätať si každú blbosť od "začiatku sveta"...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandy - nepomôže to. On potom zníži frekvenciou prispievania z 2-5 minút na 30 sekúnd (kratšie sa už nedá ).
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tak..to je ono...ale nie deti, rodicia.....patricne...sice bez argumentov..ale jadrno
A ked budes mat cas, tak si pozri tu debatu...ja som na to reagoval, ty 5 hviezdiciek...bavime sa verejne ..drz sa toho, podrazak..
5 hviezdicek, co ma pri debate zaroven farizejsky obsieralo na sutaku...

A doplnim paranoikom, co si myslia,ze tu niekto striehne na ich absenciu))
To si naozaj na tych lazoch myslite, ze z roboty soferujem s notbookom na volante ??
Alebo si moj zmysel zivota )))
90 % debilin tu ignorujem...
Naposledy upravil bjuty smis : 18.03.20 at 22:06
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nie, nie som...preto to sám pisem
Ale najdi mi prispevok, kde urazem deti, rodicov, dedov...

A to ostatne ti radsej nekomentujem...
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

zmena vítaná
90141769_1618220808317000_5100627324492054528_n.jpg  
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať