Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bjuty smis
to som ešte nepočul
putin rozvedený...trump 4, alebo 5 žena....gerhard schroder 4 x ženatý ...
nechceme byť snád svetový ?? )

t
To sú iba moje kritéria, mám na ne právo, nie?


A vôbec, o politike, vierovyznaní, sexuálnej orientácii sa neodporúča diskutovať...na tomto sa ľudia vždy najviac dosekajú.


Politici sme vlastne všetci, ideme zdola a tvoríme tú najvyššiu. Je to nutnosť, každé stádo potrebuje vodcu, už odjakživa.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi to dám sem. Našla som dvojročný koncept mailu s myšlienkou ..., mng počúval zrejme nočný rozhlas, kde sa hovorilo o Antabuse v zmysle https://www.google.sk/search?q=antab...hrome&ie=UTF-8
Údajne žena vyskočila z okna a pri pitve sa nenašli už žiadne metastázy.
Info prebehlo nekonšpiračnými webmi, takže ho posúvam ďalej.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pisala som odkaz...v rodine... máme ...je.bez sance...ze nie je to take jednoduche.....clanky vyvolaju hura system ludia reaguju a ked sa pide na podstatu veci tak sa velmi divia...ako nosic sa pouziva meď....asi je niekde pes.zakopany
Kontaktovali p.Bartka
https://www.aktuality.sk/clanok/5455...-alkoholizmus/
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňam, fajné, čerstvé.. a bez chémie..
Naposledy upravil Žabinka : 10.03.19 at 08:33
IMG_20190310_092154.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Asi to dám sem. Našla som dvojročný koncept mailu s myšlienkou ..., mng počúval zrejme nočný rozhlas, kde sa hovorilo o Antabuse v zmysle https://www.google.sk/search?q=antab...hrome&ie=UTF-8
Údajne žena vyskočila z okna a pri pitve sa nenašli už žiadne metastázy.
Info prebehlo nekonšpiračnými webmi, takže ho posúvam ďalej.
Na západe to dávno vedia,ALE!
Tu nejde o to, že Antabus má schopnosť viazať sa na proteín NPL4 (čo by mohlo pomáhať), ale ide hlavne o toto:

Liekové farmy NIKDY nepristúpia na lacné, im ide o ZISK!
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Koho to zaujima, zaujimave citanie
https://tchiboblog.sk/rozhovor-marti...kUD9v7-Lh8NseA
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katastrofa https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...itm_position=1
Hoci mi nie je dvakrát sympatický, toto si nezaslúžil.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft

Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
Strata vztlaku je takmer vzdy pricinou padu, dolezite je zistit preco sa tak udialo. Podla mna to bude chybou pilota. Lietadla nove, nedostatocny vycvik a uz to ide. Alebo banalna chyba, napr. nefunkcna pitotova trubica, ale to je zas iba nedostatocny vycvik, lebo let nie je priamo ohrozeny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
misoft

Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
misoft

Podľa záberov z havárie - toto vyzerá na stratu vztlaku..... (aspoň na niečo je dobré sledovanie Leteckých katastróf na History Channel a na ČT2, niekedy na JOJ Plus).
niekde som už stačil prečítať že pravdepodobne špatný senzor ovplyvnil vertikálny pohyb lietadla
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
Podľa rádia Slovensko 1 pilot bol skúsený hlásil závady a chcel sa vrátiť naspäť. Chvalabohu do svojich 65 som nebol v lietadle a už ani nebudem. môj pôvodný obor nebola letecká technika takže nemám prehľad čo mohlo byť v poruche, ty máš väčšie skúsenosti s lietaním (ale vedel by som čo to porozprávať o príprave raketovej techniky na štart)
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
Si ty vobec pri zmysloch ?
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
R.I.P všetkým, pol roka staré lietadlo, teoreticky bolo ešte v záruke, takže to nebola žiadna vylágrovaná šunka (vôbec neospravedlňuje že "Afrika"), však aj u nás padol nový vrtulník (bell). Bolo by sa dobre zamyslieť či za tie premrštené ceny je aj zodpovedajúca kvalita. A to si nechcem ani predstaviť produkt firmy Westinghouse ktorý pretláčal pre Mochovce veľvyslanec, potom Pompeo a zrejme bude aj Trump Pelegrínimu
Si ty vobec pri zmysloch ?
ja hej a ty?
1 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nejaký znalec boeingov hovoril, že pri týchto 737-kách je zmena v riadení a zrejme títo piloti - aj keď skúsení, nemali toto ešte celkom zvládnuté a žiaľ, doplatili na to, už pre tú istú chybu havarovalo lietadlo tohto typu
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Neviem, ciuvedeny boeing ma tie "plutvy" na mechanicke meranie uhla nabehu. Ak aj boli zaseknute, zas to pri riadne vycvicenej posadke nie je dovod nedokoncit let, lebo kazdy pristroj je niekolkokrat zduplikovany inymi, nezavislymi systemami.
Tie "plutvy" na krídlach - to sú winglety - slúžia na odklonenie vzdušného víru od krídel, aby sa ďalšie lietadlo nedostalo do úplavu.

Ak si však myslel toto

(pod nápisom Clive Beddoe) - tak toto sú vonkajšie senzory nábehu - takže ak toto zlyhá - tak počítač dostáva zlé údaje. Sú dva - na každej strane, každý je nezávislý na tom druhom (v prípade chyby sa dá prepnúť na ten správny, lebo každý osve dáva údaje buď pre kapitána a pre 1. dôstojníka), potom sú tam Pitotové trubice (celkovo 3).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pri prvej nehode v Indonézii šlo o zlyhanie ... " systém MCAS ".
Podľa všetkého (odborné zdroje) to bolo aj v tomto prípade.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať