Zavrieť

Porady

Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja nepíšem o opatreniach ale o budúcej výplatnej páske zamestnanca danej fabriky, ktorému to takto bolo povedané, že 60 zamestnávateľ a 40 štát. Aby sa to ale "zabalilo", na účet zamestnanca to príde z účtu zamestnávateľa... Vyčkajme mesiac...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
bjuty smis
a buchač to tu teraz rozdupe odbornými argumentami...on si za nimi totiž stojí ))
Na tie opatrenia ja zvysoka kadím...netýkajú sa ma, neovplyvním, neriešim, nervy si robiť nemienim.

Samozrejme, že hej...a tá reakcia na alayiu je jednoznačná.
Niekomu bude veselo, lebo zarobí...a niekomu bude "veselo", lebo bude ešte aj na lieky platiť doplatky.
Veď si vezmi, že koľko je rodín, čo žijú od výplaty do výplaty. Nejaká hypo, nejaká pôžička, deti školoupovinné....a zrazu jeden skončí na 60% (ak vôbec) prípadne skončí úplne (dohodári). Ak sa pridajú ešte aj iné problémy rôzneho druhu, tak je vymaľované na roky vopred.
Takže v konečnom dôsledku skončí jedinec v kresle u psychoša.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tých živnostníkov a firmy, ktorí podali DP v riadnom termíne a so zaplatením dane čakali do konca marca sa odklad zaplatenia dane netýka ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čínští vědci zjistili, že nový koronavirus – nebo můžeme říkat SARS 2 – zmutoval do 49 kmenů, které ale při napadení člověka využívají zcela odlišné vstupní brány.
Je to supervirus, to uvidíme za chviličku. Je to monstrum. Něco nebývalého, s čím jsme se ještě nesetkali. Všechna ta opatření, která se dělají, všechny ty striktní karantény jsou správné.

Mohli bychom říci, pokud jde o agresivitu nového koronaviru, že to je současně SARS, MERS, HIV virus a plazmodium způsobující malárii. Pozor, tyto nemoci nevyvolávají v našem těle, ale obdobným způsobem se na naše tělo vážou – a protože ještě na SARS 1 není vakcína, na MERS není vakcína, na HIV je to komplikované a na malárii také není, takže to bude hodně zapeklité …

https://www.kupredudominulosti.cz/ca...ste-nesetkali/
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

veronikasad
tých živnostníkov a firmy, ktorí podali DP v riadnom termíne a so zaplatením dane čakali do konca marca sa odklad zaplatenia dane netýka ?
Otázka
Podal som daňové priznanie do 31. marca 2020. Vzťahuje sa na mňa možnosť zaplatiť daň do 30. júna 2020?
Odpoveď
Áno, môžete využiť automatické odpustenie sankcií v prípade, ak daň zaplatíte namiesto marca až do 30. júna 2020.
https://www.financnasprava.sk/_img/p...Korona_FAQ.pdf
0 0
jar88 jar88

jar88 je teraz online jar88

Nandrolon
Viem o jednej fabrike, ktorá už má "vybavené", že ak bude musieť prerušiť výrobu, tak bude vyplácať pracovníkom 100% z platu, s tým, že 40% jej bude refundovať štát.
Bude takto štát refundovať každému jednému zamestnávateľovi, ktorý bude musieť prerušiť výrobu /resp. nechať zamestnancov doma z dôvodu prekážky na strane zamestnávateľa/, aby to bolo spravodlivé?
Lebo mi to pripadá tak, že niektorí budú mať 100% a niektorí 60%. Keďže sa jedná o štátnu kasu a spoločné peniaze, mal by to štát preplácať takto všetkým do jedného. Samozrejme s tým, že zamestnávateľ z toho neukrojí pre seba ani 1%.
Ale myslím si, že to jednoducho skončí zase ako jedno veľké svinstvo.
Všetkým rovnako?
To akože aj tým čo už nepredávajú kebab a rovnako aj Mc Donaldu a reštauračným pračkám na peniaze?
Veď už neblázni a začni aj uvažovať.
0 0
jar88 jar88

korela
Čínští vědci zjistili, že nový koronavirus – nebo můžeme říkat SARS 2 – zmutoval do 49 kmenů, které ale při napadení člověka využívají zcela odlišné vstupní brány.
Je to supervirus, to uvidíme za chviličku. Je to monstrum. Něco nebývalého, s čím jsme se ještě nesetkali. Všechna ta opatření, která se dělají, všechny ty striktní karantény jsou správné.

Mohli bychom říci, pokud jde o agresivitu nového koronaviru, že to je současně SARS, MERS, HIV virus a plazmodium způsobující malárii. Pozor, tyto nemoci nevyvolávají v našem těle, ale obdobným způsobem se na naše tělo vážou – a protože ještě na SARS 1 není vakcína, na MERS není vakcína, na HIV je to komplikované a na malárii také není, takže to bude hodně zapeklité …

Tá stránka ja čistá demagógia a iné, ako sprostosť ešte nikdy nezverejnila.
1 0
jar88 jar88

Pán poslanec Vážny, má informáciu, že nákaza je už aj v ich parlamente.
--------------------------
Vraj sa cíti ohrozený.
(Asi zabudol, že majú imunitu)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ja nepíšem o opatreniach ale o budúcej výplatnej páske zamestnanca danej fabriky, ktorému to takto bolo povedané, že 60 zamestnávateľ a 40 štát. Aby sa to ale "zabalilo", na účet zamestnanca to príde z účtu zamestnávateľa... Vyčkajme mesiac...
ty hlavne píšeš, že to bude svinstvo - hned tam vidíš podvody

ale jasne- vyčkajme a potom uvidíme....neboj sa, opýtam sa ťa na to..)...
0 0
bjuty smis bjuty smis

jar88
Pán poslanec Vážny, má informáciu, že nákaza je už aj v ich parlamente.
--------------------------
Vraj sa cíti ohrozený.
(Asi zabudol, že majú imunitu)
vraj baránik zo sas
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela

Myslela som ze ste proti ockovaniu
0 0
Nandrolon Nandrolon

jar88
Nandrolon
Viem o jednej fabrike, ktorá už má "vybavené", že ak bude musieť prerušiť výrobu, tak bude vyplácať pracovníkom 100% z platu, s tým, že 40% jej bude refundovať štát.
Bude takto štát refundovať každému jednému zamestnávateľovi, ktorý bude musieť prerušiť výrobu /resp. nechať zamestnancov doma z dôvodu prekážky na strane zamestnávateľa/, aby to bolo spravodlivé?
Lebo mi to pripadá tak, že niektorí budú mať 100% a niektorí 60%. Keďže sa jedná o štátnu kasu a spoločné peniaze, mal by to štát preplácať takto všetkým do jedného. Samozrejme s tým, že zamestnávateľ z toho neukrojí pre seba ani 1%.
Ale myslím si, že to jednoducho skončí zase ako jedno veľké svinstvo.
Všetkým rovnako?
To akože aj tým čo už nepredávajú kebab a rovnako aj Mc Donaldu a reštauračným pračkám na peniaze?
Veď už neblázni a začni aj uvažovať.
Nie všetkým rovnako, ale rovnaké %. Rovnako 100 % robotníkovi pri páse, ktorý je doma pre prekážku zo strany zamestnávateľa, rovnako 100% pre predavača kebabu, ktorý je doma pre prekážku zo strany zamestnávateľa.
Čomu zase nechápeš?
1 1
Nandrolon Nandrolon

bjuty smis Pozri príspevok
ty hlavne píšeš, že to bude svinstvo - hned tam vidíš podvody

ale jasne- vyčkajme a potom uvidíme....neboj sa, opýtam sa ťa na to..)...
Vidím, že spolu s JARSS zase nechápete.

Nie je to svinstvo, keď sú dvaja ľudia pracujúci v rôznych fabrikách, kľudne rovnakého veku, zamerania, dĺžke pracovného pomeru, obidvaja zmluvy na dobu určitú. Obidvaja zostanú pre prekážku zo strany zamestnávateľa doma /zamestnávateľ im nariadi neprísť do práce/.

Jeden bude poberať v súlade so zákonom 60% svojho pôvodného platu, druhý bude poberať 60+40=100% svojho pôvodného platu.

Ak už tomuto nechápeš, že je to svinstvo, tak už nechápeš vôbec ničomu.
1 1
korela korela

Musí byť aj podľa tohto v populácii oveľa vyšší výskyt, ako dnes ukazujú čísla.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Všade sa rieši že starostovia nevedia kto je nakazený. Dúfam že sa to ani nedozvedia, pogromy pre údajných vinníkov chorôb už v dejinách máme.
1 0
bjuty smis bjuty smis

BXLmiami
korela

nič tu nechýba viac, ako pochybný šarlatán...
2 0
korela korela

BXLmiami
korela

Ja pociťujem pri téme očkovanie neistotu. Mladí dieťa očkovali, ale ja som zakaždým tŕpla.
Ich detská lekárka, ktorá má štyri deti a manžela tiež deckára, sa spýtala, či chcú tú jednu šesťkombináciu naraz alebo rozdelenú (za svoje), aspoň že dostali návrh. Zatiaľ je všetko v poriadku.
Nedávno sa mng stretol s rodinou, ... malé dieťa im po očkovaní zostalo dva dni v úplne inom stave. Spontánne to potom prešlo. To sa ani komentovať nedá. .

Čierna smrť. Otázniky či baktéria alebo vírus.
0 0
korela korela

bjuty smis
BXLmiami
korela

Ja som to sem dala kvôli úvodným informáciám, že nejde iba o jeden kmeň, ani už dva, ale 49, opiera sa o čínsky výskum.
Ten zbytok neriešim, je to každého slobodná voľba. Tých odporúčaní sa vie nájsť určite viac.

Zaujalo hlavne to číslo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

korela
bjuty smis
BXLmiami
korela

Ja som to sem dala kvôli úvodným informáciám, že nejde iba o jeden kmeň, ani už dva, ale 49, opiera sa o čínsky výskum.
Ten zbytok neriešim, je to každého slobodná voľba. Tých odporúčaní sa vie nájsť určite viac.

Zaujalo hlavne to číslo.
Keď vidím tých pupkatých satanov, ako sa boja o svoj zlodejský život, normálne chodím po uliciach z práce k autu vysmiaty a užívam si ich prázdnotu :-)))))))))))))))
Dúfam, že to bude trvať ešte aspoň rok. Pupkáči ani nevychádzajú z kancelárií, max. tak "dosrať" záchod a späť.
Nakoniec tá Čaputová predsa len mala pravdu, taký 65 ročný dedo čo postavil 5 trojposchodových domov svojím deťom, idúci vo firemnom aute za 100 000 eur /vždy bol iba zamestnancom, nie podnikateľom/ si môže povedať, že užil som si krásny a luxusný život a nemal by sa báť teraz umrieť :-)
0 1
bettylou bettylou

bettylou je teraz online bettylou

:-))
Teraz má voľné ruky, tak uvidíme.

https://precitaj.si/necakany-zaver-m...-nR38dFF7i_72w
Naposledy upravil bettylou : 24.03.20 at 15:29
mato.jpg  
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať