Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ja súhlasím - treba len to čiastkové DP
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
vicktor
misoft, uz je po uradnych hodinach, zacvakas!
Ej veru - NEZACVAKÁM. Zápis v katastri t.r. (2019), moja povinnosť je do 30-tich dní nahlásiť zánik daňovej povinnosti z nehnuteľnosti. A v 2020 DP, kde zaznačím zánik - pozri si DP pre FO - je to tam. Oddiel II.
Duško, ak je zápis až 1/2019, tento rok ešte musíš zaplatiť, až o rok oznámiš v DP že nehnuteľnosť nevlastníš, ako píše Anička a Katka..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
Duško, ak je zápis až 1/2019, tento rok ešte musíš zaplatiť, až o rok oznámiš v DP že nehnuteľnosť nevlastníš, ako píše Anička a Katka..
Ja to viem... len som vicktorovi naznačil, že nezacvakám... . A ono oznámenie o zániku daňovej povinnosti - to pre istotu. U našich úradníkov človek nikdy nevie - odrazu ti napíšu, že si si niečo nesplnil... veď predsa oni "dokonale poznajú" zákony..
A dvacka nie je až tak veľa.
Naposledy upravil misoft : 31.01.19 at 18:42
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

toto ma fakt potešilo, zohrialo srdce, tak krásna, srdečná rada, nejaký "prajník" to dal na blondínky, ale to je o snahe pomôcť.len to akosi nevyšlo
50962661_2068081223285372_4293899116158648320_n.jpg  
4 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"Ako funguje Porada" som nenasiel, "Srandicky" su zatvorene, tak sem:
trocha logiky.png  
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...
1.jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sember
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sember
Nandrolon
Sember
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
vdaka. nemozes mi poslat link na Mosty ?
Na ake mosty? u Jablunkova?
:-))))))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sember
Nandrolon
Sember
Nandrolon
Sember
Ako sa da zablokovat nick, ktory nepretrzite otravuje otravnymi, vulgarnymi SS a odkazmi v profile ?
Vpravo hore na ikonku "kolieska" - "nastavenie" - vľavo "upraviť neželaných" a "pridať do zoznamu"
vdaka. nemozes mi poslat link na Mosty ?
Na ake mosty? u Jablunkova?
:-))))))))))))
serial CT 1
Jáááj, Most!, za chvíľu v SZ.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Most je mesto.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Žabinka
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
čo ma drží a nepustí?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
pavol54
Žabinka
Koniec dohadom a špekuláciám: O post prezidenta zabobuje 13 mužov a dve ženy...
s prilbou alebo bez prilby? A bude jedna trať? Ale zaujímavé je vidieť preferencie a porovnať ich s počtami obecenstva. Bolo by treba stanoviť koľko dní sa dá zbierať podpora obyvateľstva Na predom overené hárky
čo ma drží a nepustí?
Ale však všetci majú pätnásť, len fico nie, preto sa nenahlásil, hlásil ho niekto iný, myslel si, že na to neprídu, iní, inde ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sember, zachytil si úspech seriálu most ?
ja ho sledujem od 1. časti....a len vdaka tej hovadine autoškola, čo dáva markíza
chcel som tomu dať šancu ale vydržal som len asi 20 min., prepol som a akurát začánal 1. diel

mne sa to páči......
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Sember
vlado 33
Sember
vlado 33: Richard, kľudne má vyjeb. Ja si už servítku cez ústa dávať nebudem. Ty si dojebal poradu, nie buchač, vieš ? Nechal si toho geňa uradovať, miesto seba. Hanbím sa, že tu vôbec svietim, žruš ma! Píšem tu s odporom, hnusí sa mi toto fórum.
Stále si za tým stojím, máš s tým problém?
hej, stale si tu aj napriek odporu

P.s. tvoj druhy nick ciernaintrikanka uz som zablokoval
Ja druhy nick nemám, si na omyle. Mne ho totiž netreba, ako tebe. Ja sa tu totiž neryjem, vieš? Ja to tu mám u prdele.
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Sember
vlado 33
Sember
vlado 33
Sember
vlado 33: Richard, kľudne má vyjeb. Ja si už servítku cez ústa dávať nebudem. Ty si dojebal poradu, nie buchač, vieš ? Nechal si toho geňa uradovať, miesto seba. Hanbím sa, že tu vôbec svietim, žruš ma! Píšem tu s odporom, hnusí sa mi toto fórum.
Stále si za tým stojím, máš s tým problém?
hej, stale si tu aj napriek odporu

P.s. tvoj druhy nick ciernaintrikanka uz som zablokoval
Ja druhy nick nemám, si na omyle. Mne ho totiž netreba, ako tebe. Ja sa tu totiž neryjem, vieš? Ja to tu mám u prdele.
posielam ta k tvojmu druhemu nicku - do blokarne. A tvoj treti je vraj buchac, tak tu mudri pisali
Skôr by som mal teba ja poslať, ale ako chceš. Potom mi ale nevypisuj pičoviny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ja som na ten Most! Narazil vcera rano nahodou v nejakom clanku v internetovych novinach. Je to komedia, ktore nemusim, ale niektori ucinkujuci sa mi pacia. Ten, co ho vyhodili z prace /hlavna postava/, to je cisty Jean Reno a taka podobnost sa len tak nevidi...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))))))))) chlapi, vsak je piatok vecer, tak dnes si namiesto "do drzky" dajte pol deci. Ja nemozem, tak aspon po 10, aj za mna :-)))))))))))))
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zajtra je skaredo, tak idem do CR si kupit 1 primator double 24. Kedysi som ich kupoval viac, ale teraz som si z toho urobil oddychovku. Pojazdim lesmi, kupim 1 pivo, 1 chlieb, pozriem modelarov na podhorskom letisku ci lietaju, a domov. Sice to jedno 0,5 l pivo ma stoji 10 eur, ale ten "proces sa k nemu dopracovat" stoji za nezaplatenie...
Samozrejme to robim na max. povolenych rychlostiach, takze to nezaberie nikdy viac ako 2 hodiny. Okrem toho zas nakupim vela veci pre deti /oblecenie, sladkosti/ a nejaky kvietok aj pre tu moju :-)))))))))))))))))))))))))
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bjuty smis
Nandrolon
Sember
Nandrolon
:-)))))))))) chlapi, vsak je piatok vecer, tak dnes si namiesto "do drzky" dajte pol deci. Ja nemozem, tak aspon po 10, aj za mna :-)))))))))))))
nemal by si tolko pit - VIDIM TA DVOJMO
Ja ale nemozem preto, lebo sa mi nechcelo ist do obchodu kupit nieco na take to "domaci zvykani"... :-))))))) Take drahsie nechcem otvarat, co mam doma :-))))))))))
Ale zopar strongov z Lidla co som v tyzdni kupil uz mam v sebe. Ale pivo je iba od smadu, alebo pre Kysuckych novorodencov. Aj ked ma 7,2 vol. Bjuty, biele? Lebo je slabsie? By ta odviezli cierni zachranari. :-)
preto, že som od 10 r. musel okopávať vinohrad....to sa ti nejako dostane cez kožu
a ked som sa chcel ísť s kámošmi kúpať na baňu, musel som ku koreňom spraviť járky ku 2 radom na polievanie.....čo by som dnes za to dal...
u nás ( v rodine, nie v senci ) tvrdé moc nejde...

červené si dám iba pohár - dva...ked to preženem tak mi je po ňom zle...
Mala som spolužiačku, mali vinohrad, dorábali víno, v lete na stole mali vždy džbán bieleho vína s vodou a bežne to pili aj deti, od smädu. Výborne sa učila, aj jej súrodenci.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať