Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou mi priniesla (urobila mi na želanie) neterka plienkovú tortu na zajtrajšie krstiny pravnúčika.
DSCF9728.JPG  
8 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som asi divna...nikdy som modre nebo nepozerala...mam voci tomu odpor
7 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešil výlet na Budatínsky hrad, plus prikladám nejaké miš-maš foto zo záhrady a pod. . Tie žlté kvietky som našla na jednom mieste našej zarastenej lúky, pekne voňali, tak som si ich natrhala do vázy. Teraz mi ujo gúgeľ našiel, že je to pyštek obyčajný a je to liečivá rastlinka. Takže druhýkrát nie do vázy, ale usušiť a na čajík . A ten zaujímavý chrobák, inak bol dosť veľký asi 5 cm, je majka fialová a je jedovatý - našťastie som nechytala.
Naposledy upravil Mikae : 17.06.19 at 06:38 Dôvod: doplnenie
IMG_3963 2JPG.jpg  
IMG_3991 2JPG.jpg  
IMG_3964JPG.jpg  
IMG_4008JPG.jpg  
IMG_4058JPG.jpg  

IMG_4020JPG.jpg  
IMG_4059JPG.jpg  
IMG_4069JPG.jpg  
IMG_4078JPG.jpg  
IMG_4080JPG.jpg  

IMG_4098JPG.jpg  
IMG_4101JPG.jpg  
IMG_4111JPG.jpg  
1/1
7 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešil pekný výlet na hrad Tematín
IMG_4340 2JPG.jpg  
IMG_4277JPG.jpg  
IMG_4290JPG.jpg  
IMG_4345JPG.jpg  
IMG_4341JPG.jpg  

IMG_4349JPG.jpg  
IMG_4355JPG.jpg  
IMG_4360JPG.jpg  
IMG_4372JPG.jpg  
IMG_4373JPG.jpg  

IMG_4380JPG.jpg  
IMG_4396JPG.jpg  
IMG_4398JPG.jpg  
IMG_4411.jpg  
IMG_4400JPG.jpg  

1/1
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

u vás je to ako?
66080932_10219277758523137_7168770728827813888_n.jpg  
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo, na konci prázdnin trošku turistiky..
IMG_20190831_155959.jpg  
IMG_20190831_160049.jpg  
1/1
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnešná túra, riadne sme sa zmordovali.. super bolo..
IMG_20190901_190745.jpg  
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera som sa cestou od p. doktorky zastavila kuknúť malinkého. Krpec jeden krpatý. Ja sa mordujem s dekou na kotúľanie a on z nej utečie. Ale má to odpustené, lebo kuknite ako sa hanbí
Jakubko (6).JPG  
Jakubko (8).JPG  
1/1
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Preberáte tu príčinu obéznych detí. Jednou z príčin môže byť aj lenivá mater. Niektorej povieš, prídi si natrhať ovocie. Pozerá na mňa ako na blbca, čo si o ňom myslí, že ho považuješ za chudáka, čo si nemá za čo kúpiť v obchode chémiový kompót, alebo džem, prípadne inú blbosť pre dieťa. Keby som niekomu doniesla zoberie si. Ale obrať???????? Keď u mňa je už nie problém to spracovať, ale to vylezenie na humno a oberanie. Oberám posediačky zo stolčeka presuň sa, tak to nebudem lenivcom nosiť domov. Bejvávalo, keď som bola niekedy fit.
7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zaujalo, ked niekto robi to iste, nie je vysledok vzdy rovnaky
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Smutne ked su napadani ludia slovne-fyzicky zato,ze su ini.....a ti,ktori to robia.....su mozno rodicmi a mozu mat take decko doma.....chúďa
Isto nie je jednoduche zit....ked sa clovek narodi omylom v cudzom tele....ano poznam....byvaly sused....velmi rychlo..este ako maly vedeli,ze je iny...
Nezabudnem na vyjadrenie matky gaya....a co ked je gay.....ved nema smrtelnu chorobu...co by ina matka dala zato aby mala zdrave decko....napr.bez rakoviny.....
7 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Viktor, kosti zjedli psy, konzervy sme nekupovali, tasky dodnes mam posite z latky, stare topanky, sa spalili, ked sa varila grulka pre svine, ale nemyslim, ze ich bolo vela myslim tych topanok, mama mali kapce zo sukna, otec bagance a pol topanky sviatocne
7 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešilo, pred časom som si v lidli kúpila hyacint a mal len zelené lístočky, moc som mu veľké šance nedávala, ale príjemne prekvapil tak sa z neho vytešujem
IMG_6094.jpg  
IMG_6077.jpg  
1/1
7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Objednala som si susicku na solarnu energiu a prisla mi snura na pradlo
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

na zamyslenie
90126388_215184459835109_9172843876921114624_n.jpg  
7 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

jar88
Aj ja sa teším.
Nová pani prezidentka práve vymenúva novú vládu.
Matovičovu.
Asi sa nebude opakovať Havlova "nežná".
ten pocit keď nevieš či je horšia corona alebo nová "vláda"
7 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

veronikasad
P. Doktorka, mozes sa prosim vyjadriť k tým videám od Dr. Bukovskeho k zmene liekov na tlak (su v príspevku korely včera 23.52). Ďakujem.
Neviem to posúdiť,myslím že k tomu musia zaujať stanovisko internisti a hlavne na to myslieť.Evidujem akurát to čo je popísané v literature o momentálnej korone a to,že počas krízy je TK hodne vysoko.Tak aby to tlak a srdce zvládlo.Ono v prípade problémov to bude aj tak na lekároch aby to u toho ktorého pacienta zvládli.Budete musieť zabudnuť na to že to chytíte do vlastných rúk.Nechytíte a nechytím ani ja.Jediné čo sa dá spraviť je prestať stresovať,sústrediť sa na seba a dať sa do najväčšej možnej kondície.
To kto má dnes koľko penazí je nepodstatné.Momentálne rozhoduje niečo,čo dalo v priebehu dvoch mesiacov celý svet do pozoru a vysvetlilo ľudom,kde je ich miesto na zemi.
7 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Medzi poniektorými prispievajúcimi v téme je asi taký rozdieľ ako medzi Ficom a Matovičom. Čiže žiadny. Obaja takmer rovnakí xxxxx.

Je fakt udivujúce ako sme všetci múdri, všetci vieme, čo treba robiť, všetci vieme, aké chyby robí Matovič, Fico, všetci vieme, čo by bolo treba robiť, všetci vieme, že ten čo nezdieľa náš názor je ten najväčší .....

Ako dobre sa drísta, kibicuje a kritizuje všetko, všetkých doma z gauča. Nuda je fakt sviňa.
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
7 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať