Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Nandrolon
Ďalšia vec je, že Boeing razí filozofiu,...
...a vzhľadom na nasledovné ide o akú filozofiu ???

" Letecké společnosti si závazně objednaly k březnu 2018 již celkem 4400 kusů tohoto letadla. Nejvíce objednávek je k březnu 2018 od společnosti Flydubai (251), Southwest Airlines (240) a Lion Air (201). "
Ja nerozumieť reči tvojej.

Filozofiou som myslel fakt, že firma Boeing ide cestou 1. ľudský pilot + 2. autopilot a Airbus to zobral z opačnej strany, teda na 1. mieste autonómny pilot a až na 2. mieste je ľudský pilot. To je hlavný rozdiel medzi prístupom Airbusu a Boeingu.
Narážal som na filozofiu peňazí, kapitálu, zisku...

Boening získal obrovské počty zákazok, ktoré chcel čím skôr dokončiť.
Na to všetko sú predsa potrebné výrobné kapacity a to počnúc výrobnými halami a končiac jednotlivcami na montážnych linkách...a tých naverboval Boening spoza hraníc - teda z Mexica.
Toto by som v pohode prirovnal k auto výrobe na Slovensku, kde tiež montujú nekvalifikovaní pracovníci.

Či...???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", potom z týchto peňazí sa cestuje po svete a na exotické zájazdy, ale keďže aj tie lietadlá niekto vyrába na zisk..... No, a kolobeh je uzatvorený.....
Niečo ako fabriky. Chcú predávať svoje výrobky, ale ľuďom mzdy nedajú adekvátne.
Zoberme si, že slovensko by bola jedná samostatná a uzavretá krajina. Mzdy také, aké sú, vyrába sa to, čo sa vyrába. Teraz čiastočne parazitujeme na západe a západ na nás. Ak by sme boli uzavretí, tak platy by museli rapídne rásť, aby firmy mali komu predávať. Lenže vždy sa nájde niekto bohatší od nás a na druhej strane aj niekto chudobnejší. Primitívne, jednoduché...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

rozosmialo: https://www.facebook.com/Linejunk/vi...6336498226666/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou ) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:

alebo
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A konkrétne čo vás z toho, čo tu píšete potešilo? Mňa potešili bio citróny od žabky.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
A konkrétne čo vás z toho, čo tu píšete potešilo? Mňa potešili bio citróny od žabky.
Z toho? NIČ. Citróny aspoň prinesú osoh pre zdravie....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

IMG_20190307_224536.jpg  
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nandrolon
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou ) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:

alebo
Presne si to trafil. Takto to funguje aj v predajniach. Ideš do železiarstva a obsluhuje ťa 19 ročná silikónová bábika, nič nevie, nič nepozná, tovar si musíš pozerať po regáloch sám.
Naposledy som kupoval také vodárske trubky do akvária na rampu. Jediné šťastie bolo, že tam bola staršia pani, ktorej som vysvetlil čo chcem a hneď mi nahádzala kopu L spojok, záslepok.
Najlepšie je, keď ti takáto bábika povie radšej, že to nemajú a následne jej to ukážeš v regáli...
PS: ešte k tomu Windowsu - 95 ka už nebola nadstavba ale samotný OS, nadstavby boli 3,1 a 3,11 Workstation. - našiel som, že 95-ka ešte používala dosovský bootloader, ale už to nebola vyslovene grafická súborová nadstavba, ale samotný OS, síce ešte s DOS jadrom/.
Naposledy upravil Nandrolon : 12.03.19 at 11:35
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna vcera potesilo...ze zase som sibnuty trenig u moje trenera dala....aj sme sa smiali,ze sa dam nahovorit na barzjaku capinu a este ju aj urobim...aj som mu,ze ho neznasam a nenavidim a trening bol super....ale posledny cvik...chodenie po rukach v planku na beziacom pase....bol uz stropcize nozicky mimo a pasu a rucicky kmitali....este som si ho dala..ze nech prida rychlost.....bolo to sice iba 60m...ale uf...
Potesili aj 2 kilka dole...ale hlavne,ze vnutrobrusny tuk na moj vek v norme
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
Nandrolon
Len som písal, že sa to netýka môjho príspevku. Všetko je o prachoch, to je jasné. Všetko sa robí iba na "zisk", .........................................
To si mi pripomenul aj iný produkt (nie letecký, ani automobilový, ale IT) - Windows.
Nechcem sa zastávať starých OS (Win 1, Win 2, Win 3/3.1, Win 95, Win 98, WinXP, Win Vista, Win 7, Win 8/8.1) - ale pokiaľ sa ide do detailov, tak tie vytvárali (síce v Amérike) skutoční programátori a testovali to. Keď sa zoberie do detailov - Win 3.1 (nadstavba MDOS), Win 95 (tiež nadstavba MDOS), Win 98, Win XP, Win 7 - tie boli (niektoré ešte sú, ale už nejdu s dobou ) "vymakané" a fungovali (a ešte aj fungujú). Ale keď sa príde na (párne číslovanie) Win Vista, Win 8 (oprava Win 8.1 sa už polepšila) - boli to katastrófy. Ale dostali sme sa až k Win10 a to je totálne fiasko - ak ich "aktualizácie" dokážu dokonale rozhádzať systém, dokonca dokážu vymazávať užívateľské dáta, špicľovať i napriek nesúhlasu a zákazu od užívateľov - znamená to, že kvalita upadá. A prečo? Aj to si spomínal - nerobia to už kmeňoví odborníci. Pokiaľ potrebuješ podporu a zavoláš - ozve sa ti niekto:

alebo
Presne si to trafil. Takto to funguje aj v predajniach. Ideš do železiarstva a obsluhuje ťa 19 ročná silikónová bábika, nič nevie, nič nepozná, tovar si musíš pozerať po regáloch sám.
Naposledy som kupoval také vodárske trubky do akvária na rampu. Jediné šťastie bolo, že tam bola staršia pani, ktorej som vysvetlil čo chcem a hneď mi nahádzala kopu L spojok, záslepok.
Najlepšie je, keď ti takáto bábika povie radšej, že to nemajú a následne jej to ukážeš v regáli...
PS: ešte k tomu Windowsu - 95 ka už nebola nadstavba ale samotný OS, nadstavby boli 3,1 a 3,11 Workstation. - našiel som, že 95-ka ešte používala dosovský bootloader, ale už to nebola vyslovene grafická súborová nadstavba, ale samotný OS, síce ešte s DOS jadrom/.
Lenže tá bábika má VŠ sociológia a nikto ju nevzal do mimovládok.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Neviem, čo si o tomto mám myslieť... už som pár krát videl reklamu.


MyHeritage DNA

Náš jednoduchý test DNA může odhalit Váš jedinečný etnický původ a spojit Vás s novými příbuznými. Posuňte historii rodiny na další úroveň s pomocí nejdostupnějšího testu DNA na trhu.
https://www.myheritage.cz/dna
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja biznis....oyebúvka....
S cim to chcu porovnavat...a kto...kde?!registrovat..skladovat vzorky.....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ja biznis....oyebúvka....
S cim to chcu porovnavat...a kto...kde?!registrovat..skladovat vzorky.....
My Heritage je podľa mňa najlepší sw na rodokmeň.

Veľký brat sa ale pozerá...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Pred časom som volala do cz, ako to prebieha a čo sa dá od toho očakávať. Výsledok, ako moji predkovia putovali svetom 7 až 10 tisíc rokov nazad. Tak koľko príbuzných mi to nájde?!
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
pavol54
afrikánka
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych
si prachatá alebo hubatá?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Pred časom som volala do cz, ako to prebieha a čo sa dá od toho očakávať. Výsledok, ako moji predkovia putovali svetom 7 až 10 tisíc rokov nazad. Tak koľko príbuzných mi to nájde?!
Keď kúpim v obchode kilo mäsa tak si mám možnosť overiť pravdivosť tvrdenia predavača na kontrolnej váhe, Kde si overíš pravdivosť tvrdenia u šamana v Nigérii?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
pavol54
afrikánka
Mňa každý deň poteší, keď sa ráno zobudím...
Teda keby si sa ráno nezobudila by ťa to rozčúlilo?
To by zase potesilo pozostalych
si prachatá alebo hubatá?
Doma a hubatá?
Môj mng mi často pripomína, že odkedy som na Porade, vraj som sa zmenila, dokonca sa sťažoval aj našim mladým...
Čím to asi bude?
Kto tomu neverí, nech sa páči...môže sa ho spýtať
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať