Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Neviem, čo si o tomto mám myslieť... už som pár krát videl reklamu.


MyHeritage DNA

Náš jednoduchý test DNA může odhalit Váš jedinečný etnický původ a spojit Vás s novými příbuznými. Posuňte historii rodiny na další úroveň s pomocí nejdostupnějšího testu DNA na trhu.
https://www.myheritage.cz/dna
Odrb.... aby si si kúpil......
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

K vypracovávaniu rodokmeňu úplne zbytočná, nepotrebná záležitosť!!!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Akurát sa zistí, že prapraprapraprapraprapraprapraprapredkovia pochádzali z opice (čo už dávno vieme.... najmä keď sa napijeme..... )
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mne netreba ani piť...stačí, keď ráno kuknem do zrkadla
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chudák zrkadlo
s10745.gif  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Akurát sa zistí, že prapraprapraprapraprapraprapraprapredkovia pochádzali z opice (čo už dávno vieme.... najmä keď sa napijeme..... )
Práve som chcel doplniť že za kilo cukríkov a kávu to spravím tiež
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zaujímalo by ma ako kto vidí rozdiel medzi finančným darom a účelovou investíciou. Vieme všetci na čo myslím, ktorá hýbe našimi politikmi.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SR

stanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_s...ia_10_2014.pdf
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mária27
Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SR

stanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_s...ia_10_2014.pdf
Clanok som na mobile necital, ale zrejme to plati iba v pripade suhlasu obidvoch, co byva na dialnici problem, pokial dotycneho clovek svojpomocne nezastavi/nevyblokuje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Mária27
Prasknuté čelné sklo musí byť preplatené poisťovňami - rozhodnutie Najvyššieho súdu SR

stanovisko 135
https://www.nsud.sk/data/files/979_s...ia_10_2014.pdf
Clanok som na mobile necital, ale zrejme to plati iba v pripade suhlasu obidvoch, co byva na dialnici problem, pokial dotycneho clovek svojpomocne nezastavi/nevyblokuje.
Mňa zastavil policajt s majákom potom čo sa vliekol za mnou 80 kou asi tri km aj tak mu nič nedali svyne jennej (hodinu a pol ma držal, normálneho by som poslal niekam resp. by ma ani nezastavil)
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

53736311_984622338408478_6114177702984417280_n.jpg  
6 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V Nemecku budú ženy vo verejnej doprave cestovať lacnejšie. Aj Serena ak by prišla na návštevu bude potrebovať pre kontrolu prítomného lekára alebo bude stačiť foto intímnej časti? Lebo ženy v atletických súťažiach musia mať lekárske potvrdenie že sa za ne neprezlieka mľandravý chlap.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Terka - to mi pripomína toho motocyklistu v Prahe, keď ho policajti zastavili autom. Tiež letel ako špinavé prádlo (ale horšie dopadol) - obvinili policajta (ale už ho očistili). Ten motocyklista bol riadne na mol a letel mestom cez 130km/h.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Ideme uhládzať postele láskavou dlaňou,
Utíšiť dieťa plačúce za mamou,
Potešiť starenku s vráskami na tvári,
Ochladiť súcitom ranu čo páli.
Aby ten, ktorého život ku koncu sa chýli,
Nebol opustený v poslednej chvíli.

hľadám autora textu, no nemôžem ho nájsť,
neviete mi pomôcť?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Ideme uhládzať postele láskavou dlaňou,
Utíšiť dieťa plačúce za mamou,
Potešiť starenku s vráskami na tvári,
Ochladiť súcitom ranu čo páli.
Aby ten, ktorého život ku koncu sa chýli,
Nebol opustený v poslednej chvíli.

hľadám autora textu, no nemôžem ho nájsť,
neviete mi pomôcť?
Nie všetky motta majú známeho autora.
Hento vyššie uvedené je uvádzané ako motto zdravotníckeho personálu - absolventov stredných škôl patričného smeru.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Este stale pocukrovane....
1.jpg  
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
V Chile sa odtrhli dva veľké ľadovce, pred dvoma rokmi sa od Antarktídy odtrhol ľadovec veľký ako Grónsko. Všetko v dôsledku oteplenia. Ale v Grónsku bola vo večných ľadovcoch vybudovaná americká základňa s jadrovým materiálom a bola tam ponechaná na večnosť, však ľad to uchová na veky. Lenže ľadovce sa topia! Takže nech sa teraz svet stará a trasie. Dnes som sa pozrel do Kuchyne a našiel som si tam len jednu konzervu po záruke (zatiaľ)
Konzervu neotvárať - hrozí ekologická katastrofa a hromadné zamorenie (P.S. môže však byť darovaná na dobročinné účely niekde do "Mexikocity", alebo "LasVegas" dig more...)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať