Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
bjuty smis
ktorý verejne dostupný masovo komunikačný prostriedok písal, že som sat u namiesto vyvrátenia argumentácie vyvracal?

a ktorý tvoje fakty ?

rozdeľ to, už sa strácam v TVOJICH argumentoch )))))))))))))))))))
Veď aj on sám sa v nich už na samom začiatku stratil.
Teda skôr, než ich stihol napísať.
ty to ani nemusíš hrať
Ty si už tak domotaný z toho vášho ideologického náboženstva, že sa vieš stratiť aj vo svojom vlastnom manuále a napísť sem vetu (ty to ani nemusíš hrať).
Tebe to akože nejako súvisí s predchádzajúcimi príspevkami?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Dá sa toto zožrať? Majiteľ mobilu má šifrovanú komunikáciu threma a novinári všetko vedia o obsahu , parlament prijme zákon o sledovaní mobilov, ale nedokáže zistiť obsah? Jahody sú ešte pomerne nízko narastené
A čo máš akože zožrať?

Veď tu na Porade máš aj"svojich súkmeňovcov", ktorí čo to vedia aj o programovaní a programoch.

--------------------------------

Nechaj sa od nich poučiť, ako funguje počítačový program. Myslím, že Nandrolon a misoft tu písali, že to nieje pre nich "Španielska dedina". Že o tom čo to vedia.
Naposledy upravil Kvaka : 01.04.20 at 08:47
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Pozeral som Matovičove sračovky a ten človek je úplne mimo realitu. Keď začal vymenovávať, komu všetkému idú pomáhať, a akým spôsobom /napr. preplácať 80% mzdy IBA zamestnancom, ktorí sú nútení byť doma ale samozrejme tok bude zrejme tiecť k podnikateľovi/ je mi na grc.
Takže robotník z bohatej priemyselnej fabriky bude dostávať napr. 80% mzdy v priemyselnom sektore, kde sú o cca 500 a viac eur vyššie priemerné zárobky ako v iných "chudobných" a potrebných sektoroch, napr. potravinárstve.
Zamestnanec, ktorý bude doma sedieť na riti a zrejme zveľaďovať svoje obydlie bude dostávať napr. 80% z 1100 eur, ale zamestnancovi v potravinách, ktorý odpracuje mesačne 100% pracovný fond a dostane 100% svojej mzdy, napr. z 800 eur, tomu vôbec nič ku šťastiu už netreba. Detto napr. obslužný personál v nemocniciach.
Taktiež všetci zamestnanci, ktorí sú takpovediac v prvej línii a MUSIA pracovať.
Tým, momentálne "najdôležitejším" pre spoločnosť dá hovno, ale priemyselným otrokárskym fabrikám, ktoré od prvopočiatku majú aj tak daňové úľavy ide mastiť vrecká.
Taktiež som nepostrehol žiadne reči o hornej hranici, takže vlastne zamestnanec, ktorý zarába 3500 eur v hrubom, toho ide Matovič zachraňovať, lebo nemôže z toho vyžiť a nemá ani žiadne úspory? Nevynímajúc, že plno týchto ľudí poberá aj invalidné dôchodky popri takomto plate.
Sám som zvedavý, aký schodok budeme mať za rok 2020. Určite nebude na vine iba koronavírus, ale aj Matovičova hlava.
Choré, choré, choré.
Má to jednu výhodu. Ubudne mu nemalé spektrum voličov, a myslím si, že toto nevidím iba ja, ale aj tá masa ľudí, ktorej sa to bude týkať.
Nemôže napr. POPRI TOM prihodiť niečo aj ľuďom, ktorí do tej práce chodia ako iba tomu, čo sedí doma na riti?
Diletantstvo najhrubšieho zrna, dúfam, že sa mu to vypomstí.
Dúfam, že tá sviňa skončí ešte skôr ako začala, je mi jedno akým spôsobom.
Zdá sa, že si sa už začal odvracať od socanov a aj od tých svojich náckov.
Začínajú sa ti páčiť skôr tie Trumpove nápady, ako odporúčania z EÚ, či?
--------------------------------------
Píšeš, že si nepostrehol nejaký strop a že niekto s platom 3500€ bude podporený a ty nie. Nuž strop tam je cca 1200€, ako som postrehol ja.
--------------------------
Treba lepšie striehnuť.
Naposledy upravil Kvaka : 01.04.20 at 08:54 Dôvod: opakovaná citácia
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja nikomu neprajem zle, a som momentálne aj dosť unavený.
Možem ale čestne a úprimne prehlásiť, že ak by naša republika mala toľko šťastia, že by tento u mňa idiot otrčil kopytá, tak si na to pripijem. Čo je moc, to je moc. Dúfam, že za takúto "spravodlivosť, ktorú sa chystá na ľuďoch vykonať, si ho trest nájde.
No neviem neviem, aj keď ja osobne na karmu neverím, vravia že je zdarma.
-------------------------------------
Mladý chlap a už si unavený? Už teraz na večer?
Neviem prečo si si nedal poradiť od Matoviča a nezačal nosiť rúško. Lebo Matopich?
Počul si už o koronaviruse a o jeho príznakoch. Zober teplomer a strč si ho tam.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
správne nandy....matelko robí svoju politiku a toto je tvoj názor

a preto je matovič premiér, najmocnejší muž krajiny a ty tu len zúfalo brýzgaš..
To je len ta jeho nekonečná závisť.
Počkaj, ako bude vrieskať až zistí, že tí čo dostávali počas celej karantény viac ako on, sa po ukončení podporovania premenujú na inú sro. a nikomu nič nevrátia.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88 Pozri príspevok
No neviem neviem, aj keď ja osobne na karmu neverím, vravia že je zdarma. ------------------------------------- Mladý chlap a už si unavený? Už teraz na večer? Neviem prečo si si nedal poradiť od Matoviča a nezačal nosiť rúško. Lebo Matopich? Počul si už o koronaviruse a o jeho príznakoch. Zober teplomer a strč si ho tam.


O mňa a moju rodinu vôbec nejde, kľudne by sme vydržali finančne aj niekoľko rokov. Nepretrtkal som od svojej vojny všetky výplaty, rovnako aj moja žena. Vždy som bol proti úverom a americkému spôsobu žitia rodín "na dlh". Takže by som si tých 3500 mohol vyplácať zo svojich, kľudne aj žene niekoľko desiatok mesiacov, hoci neviem, načo by som ich míňal keď nám stačí "v bežnom mesiaci" zlomok zo 7000/mes. :-) Toto bola reakcia na tvoje predchádzajúce príspevky na moju osobu...

Matovičove tlačovky, od kedy je vo vláde som prestal sledovať. Samozrejme keď sa večer vyvalím na posteľ tak si pustím aj TV, napr. kým sa nenajem /blbý zvyk v posteli/ a včera bola prerušená relácia 5 proti 5 a dali tam tú jeho tlačovku...

Jedna vec ma strašne potešila, tých 170 000 nakazených v júli. Akosi tomu nemôžem uveriť, že skutočne taký počet budú referovať aj v TV, myslím, že tam to bude max. v desiatkach tisíc. Ako stále tvrdím, na niečo je tá korona dobrá, aspoň v anglicku to vedia, aj preto sa tam chodí bez rúšok. Ty to zrejme ešte nevieš, možno zistíš.

Neoficiálne verím tomu, že všetci, ktorých imunita nebude dostatočne silná sa nakazíme. A potom to už bude iba v Božích rukách a tak je to aj správne. Som ochotný to riziko podstúpiť, aj preto nosím rúšku iba tam, kde by ma bez nej nepustili.

Ale na čo sa teším najviac, ak nastane to "vypnutie štátu". Tu na porade sa okotí zase 500 PLAČKOV, ktorí nebudú vedieť čo robiť, však už sa doma smejeme ako v Číne stúpla rozvodovosť. To vieš, keď rodina nie je naučená desaťročia spolu, tak takýto stav je častokrát pre manželov likvidačný.

Takže ja byť Tebou, tak sa nezaoberám mojou osobou, ale radšej svojou a posilňujem imunitu ako sa dá, lebo tik tak tik tak, karma si už mädlí ruky :-)))))))))))))))
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
bjuty smis
správne nandy....matelko robí svoju politiku a toto je tvoj názor

a preto je matovič premiér, najmocnejší muž krajiny a ty tu len zúfalo brýzgaš..
To je len ta jeho nekonečná závisť.
Počkaj, ako bude vrieskať až zistí, že tí čo dostávali počas celej karantény viac ako on, sa po ukončení podporovania premenujú na inú sro. a nikomu nič nevrátia.
Nepotrebujem dostávať, keďže si viem zarobiť a sedieť doma na riti nie je moja parketa ani nikdy nebola.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
buchač
veronikasad
staršej generácii ponúka donášku z marketov obecný alebo mestský úrad, aspoň u nás to funguje ...
Veronka...ale ja nevravím nič okolo toho terajšieho stavu.
Ten raz (dúfam, že čím skôr) skončí. Lenže zakladateľ tej platformy má vízie do budúcnosti.
Teraz to rozbehne, ľudia si zvyknú a z jednorázovky sa stane zvyk.
Kto na to má, nech si zvyká, dcéra tiež tak nakupuje ovocie a zeleninu, vraj BIO...
Ja sa teším že súčasná situácia naozaj čoskoro skončí a budem si môcť ísť urobiť nákup sama, v lete radšej na tržnicu ako do marketu.
Poviem aj inak ?
Nie jeden na to BIO (alebo aj iné) má, no dlabe na ešopy.
No som názoru, že niet nad to kupovanie na tržnici...nad ten osobný kontakt s tovarom, s predajcom.
Tovarom si popasieš oči, nasaješ tú atmosféru...a nevravím ani o debate predávajúcim. Toto ja už robím roky rokúce
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
budem radšej ticho, lebo hned sa tu vyroja príspevky, že mám belmo na očiach
každý by chcel, aby tie opatrenia nastvil naň šité...
on je zodpovedný za celé slovensko, nie za tebou vybraté kategorie...
Za celé, teda aj za tie "moje" ako si poznamenal. No počkám ako si cení aj pracujúcich a nie iba domasediacich na riti. Lebo logika hovorí každému spravodlivo podľa zásluh.
Možno som zle striehol a akosi som nepostrehol, že by Matovič niekde spomínal tie "tvoje" záujmy. Skôr sa mi zdá, že vravel čosi o debate s náckami a vraj vás skúsi osloviť.
Čosi v tom zmysle, že šak už nebláznyte ludé, čo vám kape na mozek s tým kotlebom?
-----------------------------------
Vravel, že Kotleby a Smeráci budú v parlamente už iba na posmech.
--------------
No a už sa to aj plní. Jednu šou vypotil Mazurek, ďalšiu Fico a Blaha. Ide im to naozaj skvele.
Naposledy upravil jar88 : 01.04.20 at 07:32
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
bjuty smis
budem radšej ticho, lebo hned sa tu vyroja príspevky, že mám belmo na očiach
každý by chcel, aby tie opatrenia nastvil naň šité...
on je zodpovedný za celé slovensko, nie za tebou vybraté kategorie...
Za celé, teda aj za tie "moje" ako si poznamenal. No počkám ako si cení aj pracujúcich a nie iba domasediacich na riti. Lebo logika hovorí každému spravodlivo podľa zásluh.
Možno som zle striehol a akosi som nepostrehol, že by Matovič niekde spomínal tie "tvoje" záujmy. Skôr sa mi zdá, že vravel čosi o debate s náckami a vraj vás skúsi osloviť.
Čosi v tom zmysle, že šak už nebláznyte ludé, čo vám kape na mozek s tým kotlebom?
Keďže si už starý dedko, tak ti prepáčim že si prehliadol, že to bola reakcia na bjutyho a jeho príspevok.
Možno aj ja raz budem taký v tvojom veku, ale dúfam, že nie.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
bjuty smis
správne nandy....matelko robí svoju politiku a toto je tvoj názor

a preto je matovič premiér, najmocnejší muž krajiny a ty tu len zúfalo brýzgaš..
To je len ta jeho nekonečná závisť.
Počkaj, ako bude vrieskať až zistí, že tí čo dostávali počas celej karantény viac ako on, sa po ukončení podporovania premenujú na inú sro. a nikomu nič nevrátia.
Na toto sa nedá nereagovať. význam dáva len jediný.

Takže ty budeš takýmto tlieskať... takým, čo využijú systém a pomoc v ťažkej chvíli ???
Toto považuješ za závisť ?

Ty sa fakt choď liečiť...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
veronikasad
Vcera som sledovala jedno videjko s Bukovskym, upozornoval v nom ze lekári by mali prehodnovovat uzivanie liekov na tlak (bol tam zoznam, len neviem ci liekov, alebo účinných látok) u osob starsich ako 60 rokov a nahrádzať ich inymi, nie z dôvodu nedostatku liekov ...
Ak najdem, prilozim
Pridávam z dneška
Ta fasa...výživový lekár, ktorý ani neordinuje, bude mudrovať nad srdcovými chorobami.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
bjuty smis
správne nandy....matelko robí svoju politiku a toto je tvoj názor

a preto je matovič premiér, najmocnejší muž krajiny a ty tu len zúfalo brýzgaš..
To je len ta jeho nekonečná závisť.
Počkaj, ako bude vrieskať až zistí, že tí čo dostávali počas celej karantény viac ako on, sa po ukončení podporovania premenujú na inú sro. a nikomu nič nevrátia.
Túto si sa zase predviedol, to, čo už tu každý vieme, že si zlodej, tunelár a bol si alebo si teraz prisatý na štátny rozpočet, tvoje deti spomínať nejdem.
Vieš, ja, ako otec rodiny by som sa určité "veci" /podvody/ bál robiť. Viem, že možno by sa mi po finančnej stránke oplatili, ale potom plakať napr. nad hrobom svojho maloletého dieťaťa, fakt by sa mi nechcelo. Zvlášť vtedy, keď by si moje okolie ešte povedalo, tak mu treba, to má za tie zlodejiny...
Ale viem, dnes sa už morálka ani charakter nenosí. Taký ako ty by ukradol aj keby dopredu vedel že na druhý deň si to odnesie niekto z jeho rodiny.
Ty a Bjuty musíte byť v živote financií poriadne zlodejské svine, to myslím vážne a nikto ma nepredvedčí že to bolo myslené tak, alebo onak. S takýmto hajzľovským charakterom sa musí človek už narodiť, on sa nedá získať za života.
PS: Buchač, bol si rýchlejší :-)
Naposledy upravil Nandrolon : 01.04.20 at 07:39
2 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

[QUOTE="buchač"]
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

[QUOTE="BXLmiami"]
buchač
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
Ja som už dávno pripravený.
Gro mojich "úspor" je už dávno v bezpečí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ani nied 2 týždne nová vláda a zrazu sa to dá ...len posledný deň
-NAKA zasahuje vo vile v Rusovciach, patrí výkonnému exšéfovi Pôdohospodárskej platobnej agentúry
-O korupcii na žilinských súdoch svedčí už aj boss žilinského podsvetia Salinger
-
Odchádzajúci Sopoliga a Volkai boli blízko Kočnerovej skupinky

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22372109/odch...tml?ref=njctse
-Minister vnútra Roman Mikulec (OľaNO) podpísal skončenie ochranky niekdajšiemu premiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD). Bývalá vláda ju šéfovi Smeru-SD ponechala, aj napriek tomu, že zo zákona na ňu nemal nárok.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

[QUOTE="jar88"]
BXLmiami
buchač
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
Ja som už dávno pripravený.
Gro mojich "úspor" je už dávno v bezpečí.
Nemyslím,že by niekoho úspory boli práve v bezpečí.Momentálne je situácia vhodná na porekadlo-Človek mieni,Pán Boh mení.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

[QUOTE="BXLmiami"]
jar88
BXLmiami
buchač
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
Ja som už dávno pripravený.
Gro mojich "úspor" je už dávno v bezpečí.
Nemyslím,že by niekoho úspory boli práve v bezpečí.Momentálne je situácia vhodná na porekadlo-Človek mieni,Pán Boh mení.
Záleží aké úspory. To závisí od každého investora a jeho rozhodnutí. Je možnosť mať garantované na každého člena rodiny do 100 000 eur, je možnosť mať negarantované, je možnosť mať doma drahé kovy, ktoré môže dotyčný chrániť v podstate vlastným telom. Ideálne je mať všetko spolu.

Fond ochrany vkladov sa nezruší ani vo vojnovom stave, zvlášť, keď to nemusí byť iba náš fond.
Banky sa vždy sanovali a sanovať budú zo štátnych peňazí ako prvé.
Skôr si myslím, že momentálne je najhoršia investícia v prenajímaných bytoch, lebo ktovie či sa ich zopár neuvoľní. Ak aj nie, bublina zase konečne na chvíľu spľasne, realitky nebudú mať odbyt a budú chcieť sanovať doterajšie straty.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="BXLmiami"]
jar88
BXLmiami
buchač
korela
Pre niekoho kríza, pre druhého šanca.
...
Čo ma mrzí, že novootvorené eshopy na Slovensku majú vyššie ceny ako bežne v obchodoch.
*
No západ má už teraz ceny dvojnásobné.Ono tie straty čo sa teraz dejú bude treba zaplatiť,takže sa pripravte.
Ja som už dávno pripravený.
Gro mojich "úspor" je už dávno v bezpečí.
Nemyslím,že by niekoho úspory boli práve v bezpečí.Momentálne je situácia vhodná na porekadlo-Človek mieni,Pán Boh mení.
BXL...aj súhlasím, aj nie.
Lenže to nie debata o jednom príspevku...toto je už debata na pár reálnych hodín.
Ale keďže poznáme SS88, tak je jasné, že on musí byť proste najviac in...a pritom dríííísta až do het.

...čo sú to ale v určitých dobách úspory ???
Na kieho frasa mi je plný účet/peňaženka, ak si za love nič nekúpim ???
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

P. Doktorka, mozes sa prosim vyjadriť k tým videám od Dr. Bukovskeho k zmene liekov na tlak (su v príspevku korely včera 23.52). Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať