Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="pavol54"]
marjankaj
Nandrolon
n.
on nenadáva, nechová sa povýšenecky a a a ... len k tomu, kto mu "mastí brucho" ale môžem ho pozvať do našich bytov na panenskú alebo kdesi inde čo boli (v Bratislave, Trnave Tepliciach či Francúzsku alebo na Floride) kúpené za výhodných podmienok, alebo zo zaujímavých peňazí a môžu mu tam pomastiť brucho.
Nenedavat a nechat si sra..smiat na hlavu od blbecka.je rozdiel...
Ostatnemu bluzneniu staci ked ty rozumies...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
myslíš ten hromadný exodus do vidieckych domčekov? Ak chce niekto opustiť trvalé bydlisko tak len s papierom o "negatívnom vzťahu ku korone"
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Skôr hromadný exodus na úrady, do prírody, na lyžovačku, na hrádzu atď atď. Sú predsa mladí a ich sa to netýka. V línii poďme do nich.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A čo poviete na ostatné ekonomické nezmysly, ktoré tam padli??? Sulík sa musí teraz prepadať pod zem aspoň 3x denne keď vidí jeho ekonomické zmýšľanie. Ale sranda, ako sa uź plánuje 10r. vyhovárať na koronu. Kto ho ale bude voliť opakovane, to veru neviem.
Mimochodom, ten blackout keby bol, Matoviča to položí. Už som dnes písal, že by sme sa iba vrátili v čase späť na začiatok pandémie, akurát s vyčerpaným štátnym rozpočtom.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

O to mnohým ide, či si to vôbec chlapec uvedomuje.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

veronikasad
Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
Dnes uz aj,ze pendlisti...lebo pelle....
ja som si vcera popalila ruku.....do zato moze?ze by jaá?!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Včera sa k situácii vyjadroval Soták v rozhlase, že sa idú zachraňovať malí podnikatelia, ktorí v 60% neodvádzajú dane, nezmysel podporovať kaviarne a pod. podniky, ale veľké podniky, a nezabudol povedať, že nikto z vlády nikdy neriadil veľký podnik.
To je to, za čom tu dostala mínusky.


Je fakt, že drobným, ktorým sa zastavila pracovná činnosť, by mali dostať príspevky aby prežili. Na pokrytie osobných potrieb. To je môj názor. Ale byť veľkodušný, keď sú firmičky pozatvárané nemá význam.
A vždy sa nájdu medzery v zákone, ktoré sa obídu a zneužijú. Nebude to mať kto ani skontrolovať.
Mne sa v podstate Trumpov celoplošný finančný príspevok pozdáva.
Koľko z tých zachraňovaných firiem nebude môcť po tomto ani pokračovať, lebo nebude dopyt.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"„Podľa Klubu 500 je neprijateľné, aby vláda rozdeľovala zamestnancov a podnikateľov na skupiny, na tých čo dostanú od 100% do 60%, tých čo dostanú 40% a 20% a tých čo nedostanú takmer nič a ostanú im len oči pre plač! Na druhej strane keď sa pozrieme na dane a odvody ktoré títo podnikatelia odvádzajú, tak tí čo odviedli a odvádzajú najmenej daní a odvodov štátu dostanú od 100 do 60%, tí čo odvádzajú viac odvodov dostanú 40 a 20% a tí, ktorí odvádzajú najviac daní a odvodov tomuto štátu nedostanú takmer nič! Takto sa kríza nerieši, takto sa štát neriadi. Môžeme len vyjadriť presvedčenie, že sa to zmení.“, potvrdil Vladimír Soták, predseda Klubu 500

„Zamestnávateľom chyba základná stratégia vlády v riešení dopadov pandémie koronavírusu na ekonomiku a podnikateľské prostredie, ako aj stanovenie finančného rámca jej riešenia. Dostávame sa do veľmi zlej konkurenčnej pozície v rámci EÚ, čo výrazne znižuje našu konkurenčnú pozíciu do budúcnosti.“, uzatvára Peter Mihók, predseda SOPK.

Práve rýchla a účinná pomoc môže podľa zamestnávateľov v týchto kritických chvíľach zamedziť kolapsu hospodárskych vzťahov a Slovenskej ekonomiky ako-takej. Okamžite realizované opatrenia zároveň vytvoria podmienky pre rýchlejšie zotavenie Slovenska z krízy."
http://www.klub500.sk/zamestnavateli...aciu-opatreni/
.
https://www.etrend.sk/ekonomika/sota...nezvladnu.html
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Nandrolon
bjuty smis
budem radšej ticho, lebo hned sa tu vyroja príspevky, že mám belmo na očiach
každý by chcel, aby tie opatrenia nastvil naň šité...
on je zodpovedný za celé slovensko, nie za tebou vybraté kategorie...
Za celé, teda aj za tie "moje" ako si poznamenal. No počkám ako si cení aj pracujúcich a nie iba domasediacich na riti. Lebo logika hovorí každému spravodlivo podľa zásluh.
Možno som zle striehol a akosi som nepostrehol, že by Matovič niekde spomínal tie "tvoje" záujmy. Skôr sa mi zdá, že vravel čosi o debate s náckami a vraj vás skúsi osloviť.
Čosi v tom zmysle, že šak už nebláznyte ludé, čo vám kape na mozek s tým kotlebom?
-----------------------------------
Vravel, že Kotleby a Smeráci budú v parlamente už iba na posmech.
--------------
No a už sa to aj plní. Jednu šou vypotil Mazurek, ďalšiu Fico a Blaha. Ide im to naozaj skvele.
Blaha je vajco. On aj keď niečo dobré vypotí, tak to zabije takou znôškou narcistických arogantných kojotín, že konec
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bjuty smis
ten moj s nádavkami ostal, chlapče.

ty dobre vieš, prečo si ho vymazal...chlapče...
Tak špeciálne pre teba som to vrátil. Je o 12:12 aby si to dlho nehľadal. Keď ti to až tak veľmi chýba. A kmentuj si to ako chceš. Bude to tvoja vizitka.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Lenže to pre testovanie v osadách za pomoci armády je skvelé rozhodnutie. A ak niečo zavrieť tak BA, všetci sme videli ako blavaci reagovali na opatrenia. Jasné že majú najviac pozitívnych.
Ja predpokladám, že kvôli rôznym organizáciám a korporátom cestuje do zahraničia oveľa viac zamestnancov na služ. cesty, alebo aj naopak, ako z iných častí republiky. Aj súkromne. Možno viac turistov. Keď sa to spočíta, sú logicky vyššie %.
A že vytvárajú koncentrácie na Železnej a pod., aj keď sú možnosti v okolitých poliach, je tiež fakt.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marjankaj
bjuty smis
ten moj s nádavkami ostal, chlapče.

ty dobre vieš, prečo si ho vymazal...chlapče...
Tak špeciálne pre teba som to vrátil. Je o 12:12 aby si to dlho nehľadal. Keď ti to až tak veľmi chýba. A kmentuj si to ako chceš. Bude to tvoja vizitka.
1. a ostatné ?
2. ja som písal, že TY si to zmazal doplňujem - všetko?
teba ja nekomentujem....na teba akurát..
to len ty nevieš odolať môjmu čaru....chlapče...

po polnoci čo si písal kde je ?
Naposledy upravil bjuty smis : 01.04.20 at 16:20
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/...tml?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
Pochybujem, že by tento človek nevedel, čo hovorí.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...paign=mostread

Na záver to úplne presne pomenovala. Amaterizmus.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
15:16 - Podľa ministra práce by stála pomoc pre tzv. veľké firmy 400 až 500 miliónov eur mesačne, pričom upozorňuje, že takúto pomoc limituje aj európska legislatíva. Preto chce vláda rokovať s bruselskými úradmi o možnej zmene.



pán soták je týždeň mimo ?
Pochybujem, že by tento človek nevedel, čo hovorí.
to som ani nepovedal
močárov privatizér, čo 10 rokov verejne podporuje fica
po prevalení hned 1. - obrovského škándálu sns - 1. výzva plavčana na eurofondy, ked chcel kapitáň danko za týždeň ukradnúť 600 000 000 evri...kto to došiel na tlačovku obhajovať ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.
....
Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Takže Buki navrhuje čo ???
Že sa máme ísť pásť, trávu žrať ???

Kuwa...a čo je tu dnes ? Žartovný vyhráva, Vtip za 100ku...alebo len tak vám drbe???

Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať