Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Kto to podľa vás vedel vypotiť?
-------------------------------------------
Diskusia (346)
--------------------------------------------------------------------------
Ako vnímate koronavírus, máte strach o seba či rodinu?

Treba povedať, že za tie roky sme tu mali mnoho vírusov. Ebola, Zika, vtáčia chrípka, prasacia chrípka či šialené kravy. Takmer každý rok sa objaví niečo nebezpečné. Takže môj záver znie. Nič netreba podceňovať, ale ani preceňovať.

Takže koronavírus podľa vás nie je nijak zvlášť nebezpečný?

Vnímam to skôr ako mediálne divadlo slúžiace na preformátovanie sveta. Globálne riadiace štruktúry potrebujú odpútať pozornosť od naštartovania nových závažných ekonomicko-finančno-sociálnych procesov.
2 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

fičiny mínuskujú ako divé ))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kde? Čo? Ako? Kedy? Prečo? Kto? Kam? Komu?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Paráda...len tak ďalej.

Testovanie Rómov z osady v Jarovniciach bolo rasistické, tvrdia aktivisti
https://denniks.sk/34249/testovanie-...dia-aktivisti/
A vieš kto s tým začal? Tá pridrbnutá krava Klára Orgovánová. Tá s tým vyrukovala ako prvá, že je to demonštrácia sily a je to neprijateľné.

Kláru a jej aktivistov nechať nakaziť a vysrať sa na nich. Do karantény. Budú 3,14čovať? Dostanú flajster za šírenie nebezpečnej choroby a nepomôže jej ani Štrassburg. I tam ju ešte odsúdia, pretože by ohrozovala občanov EÚ.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
fičiny mínuskujú ako divé ))
Tstststststs....a že ako ťa to zrazu trápi.
Keď je to v opačnom garde, tak je to v poriadku ?

Roky rokúce vravím, že to hodnotenie je na dve veci...na nič a na to druhé.
Veď ono je to to na smiech, ak sa jeden pozrie aj na odborné témy.
Dve, tri rovnaké odpovede ... a čuduj sa svete, užitočné dostane len jeden...a to sa opakuje stále a neustále, tí istí dávajú tomu istému a naopak.
Taká poraďácka výpomoc...taký markantný príklad ? Stačí sa pozrieť na príspevky od jednej zos Šariša.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zabudol si poznamenať afrického Šariša...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

A odkiaľ máš, že ma to trápi ??
Ja som sa na mínuskára pozrel jediny raz, ked sa tu pred cca 2 rokmi zverejnil ten postup vyhladavania..
Bol to samozrejme ten, co som cakal( nebudem menovat )
A tak je to stale...na 99% viem kto ju dal...
Ale teraz nepisem o sebe, ale o prispevkoch vyssie
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Zabudol si poznamenať afrického Šariša...
...ale houbes zos afrického...zos kanárikového šarišu.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
Ser na Bláznoviča a na Suroviča...dôležitejšia otázka znie...
" BOLA si na prechádzke ? Poliši sliedili a lustrovali ?"
1 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nebola, doobeda nie, ale sused bol v obchode, že je tu zatiaľ kľud, ak pôjdem, rada ti napíšem.
https://www.topky.sk/cl/10/1883067/O...odinove-kolony
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

hmm, rozhovor zo slovenským futbalistom, ktorý je momentálne na Cypre:
"Keď chceme ísť von, musíme poslať SMS správu s dôvodom, prečo chceme opustiť byt.

Do žiadosti musíme zadať číslo pasu aj poštové smerovacie číslo. Potom dostaneme spätnú správu, či nám to schválili. Najhoršie je, že na takúto vychádzku máme právo len raz za den..."

Ja viem, mnohým sa zdá nespravodlivé, že nemôžu ísť na svoje chaty a chalupy. Že majú obmedzené svoje práva. Lenže zamyslel sa niekto nad tým, ako je tým starousadlíkom v dedinách, kde sa zrazu prirúti kopec ľudí z mesta. Lebo majú na to právo. Majú právo ísť na výlet do lesa.

Dnes mi sestra páše o včerajšej príhode z lidla : " v Lidli, keď tam nejaká žena prišla tretíkrát a brala škoriový cukor a predavačka jej povedala, či to bolo až také nutné, milá pani jej strašne nadala, že ju to nemá čo zaujímať"

No jasne, nemusí ju to zaujímať. Ale snáď existuje aj niečo ako ohľaduplnosť. Aj k tým, čo si nemajú kedy nakúpiť. Netreba sa v tých obchodoch motať stále. To isté hovorí známa z obchodu s chovateľskými a zahradkarskými potrebami. Aj 3x za den sa niektorí otočia....

Rovnako na cestách. Chápem, že ráno, keď sa išlo do práce, boli kolóny. ALe prečo sú kolóny aj teraz? To mi nejak hlava neberie? Fakt sú také nevyhnutné veci, ktoré musia vybavovať? Fakt nemôže niekto ostať doma 5 dní? Či koľko to je?
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Presne sa stalo, ako som si tipla:
10:29 – SLOVENSKO: Richard Sulík sa ospravedlňuje občanom, ktorí na ceste do roboty (čo podľa neho ani len nezakázali), stoja hodiny v zápche.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa, žiaľ, neviem dovolať,“ posťažoval sa minister hospodárstva.
"už se perou" je to cvične, alebo začneme odpočítavanie?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Nebola, doobeda nie, ale sused bol v obchode, že je tu zatiaľ kľud, ak pôjdem, rada ti napíšem.
https://www.topky.sk/cl/10/1883067/O...odinove-kolony
napísal som včera, že dnes sa to ukáže. všetci policajti na hraniciach okresov, vo vnútrozemí žiadne problémy
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zelená vlna
@zelenavlna
#KOLONA na trase zo Šamorína do Bratislavy sa zdržíte asi 3 hodiny

10:05 AM - Apr 8, 2020
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Keď prejde tento výmysle Bláznoviča, tak som len zvedavý na :
- na jeho vyjadrenie
- na tlačovku
- na (samozrejme) plusy blekotu
- na (prípadné) mínusy...ktoré budú ale určite minimálne
- na počty
- na situáciu o dva týždne
- a podobne
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz sa vyjadril...hodil to fizlov...ze mali zastavovat namatkovo....ze niektorym hliadkam sa to vymklo z pod kontroly....len komu sa vymkol on z pod kontroly...mamlas
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Uz sa vyjadril...
...a ku včerajšiemu úprku z Blavy nič nedal ?
To zas bude výhovoriek.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ved klasika...inak si to predstavoval...a ze ho nepochopili....vsetci su-sme debilni...len on je fajn
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať