Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocn...i-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Podstata je inde. To, kto koľko má, je jasné aj deťom v škôlke.
Podstata je taká, že je to celé divadlo. nech mu zoštátnia všetko aspoň do druhej generácie, celej rodine kde to bude zrejmé a dokázateľné že to pochádza od Kočnera a teda z trestnej činnosti...
Ďalšia vec sa má v mojich očiach tak, že:
1. vraždu mu nedokážu, lebo ju nespáchal
2. zoberú mu iba ten majetok, čo ešte nemal prepísaný, takže 1/100 zo skutočného majetku
3. odsedí si 2/3 trestu, teda možno tie 3 roky a bude doma, možno s obojkom ako Rusko.
Naši otcovia boli na vojne 2 roky, a prišli takpovediac s holým zadkom. On odsedí reálne 3 roky a nikto z jeho rodiny nemusí od narodenia do smrti robiť, resp. bude robiť iba to, čo ho baví, lebo sú zabezpečení, a sám Kočner doteraz žil miliónársky život horných nie desaťtisíc, ale horných 100.
Ešte raz píšem. Zadosťučinenie to bude vtedy, keď zabavia všetko čo pochádza z jeho špinavých peňazí, dcéram, synom, vnučkám...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Tweety
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocn...i-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Možno keby bol na slobode už by bol 2 m pod zemou alebo v krabici(70 melónova zmenka robí zázraky). Takže v base sa dočká rozsudku alebo oslobodenia
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Volit, ci nevolit...
Ak ano, tak nezabudnite na OP
IMG_20190310_080936.jpg  
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
Slusne Slovensko /SS-esesaci/ su cez vikendy na tvrdych drogach. To uz by si mohol vediet!
:-)))
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Vo svete bežia tento víkend zhromaždenia za zachovanie životného prostredia, A slušné slovensko nič, to ich nezaujíma ako budú žiť ?
Slusne Slovensko /SS-esesaci/ su cez vikendy na tvrdych drogach. To uz by si mohol vediet!
:-)))
ale vreštiaci pavián sa nemá kde predvádzať a ako budú žiť jeho deti ktoré má s manželom to ho netrápi? Pozeral som na pravde akú zbierku im spravili, však 300 000 som po hromade ani na účte naraz nevidel, ktovie či raz niekto spýta ako s nimi naložili
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
No ani na skúšku som nezobral, môj vedúci počítačového oddelenia(teda syn) mi hneď nainštaloval niečo zadarmo
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Sa tu postim od smiechu! :-)))))) ale fakt som zvedavy, ako ti eSeSaci dopadnu! A Esetaci budu skripat zubami. Ale hlavny plukovnik SS ma vdaka kazdemu, co pouziva jeho softverove exkrementy dost penazi.
No ani na skúšku som nezobral, môj vedúci počítačového oddelenia(teda syn) mi hneď nainštaloval niečo zadarmo
Niekolko rokov ako databazovy programator som zbieral virusy a testoval antivirusy......
Eset=platte "firmy" za nic.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Včera som sa neustále pri pohľade na hodiny udivovala, že je stále tak málo hodín oproti iným dňom, akoby čas neišiel nielen pomalšie, ale doslova stál. Proste mi to bolo divné, nahlas som to nekomentovala, až mi dcéra po dvoch hodinách po mojom zistení nepovedala to isté.
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.
Pociťoval to aj niekto iný z vás?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.
Nič si z toho nerob...to je staroba...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
korela
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.
Nič si z toho nerob...to je staroba...
... to som este nepocul/necitil ..
... tak sa zrubaj a zobudis sa na druhy den /alebo nikdy/ ☠☠☠
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
korela
Dnes som sama, tak to neviem až tak posúdiť, ale v mnohom sa to nelíši. Neviem, čo to bol alebo je za fenomén.
Nič si z toho nerob...to je staroba...
... to som este nepocul/necitil ..
... tak sa zrubaj a zobudis sa na druhy den /alebo nikdy/ ☠☠☠
Odpoviem ti mojou obľúbenou vetou.

Že ty si ešte niečo nepočul/nevidel/necítil/nezažil...nuž to ešte neznamená, že to neexistuje.
V podstate súhlasím s korelou...niekedy čas ako keby zastal.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes letí oveľa rýchlejšie...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac minus :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

No kto škrípe zubami ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Ale kde..
Keby kotleta nebol sebecky somar, harabin by bol v druhom kole...
A to by bol súper....nie táto kgb 36 zubova stetka....a to je skoro moj sused..privandrovalec..
Aspoň nemusim ist volit....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Na druhom kole by sa dalo ušetriť, ak niektorí odstupujúci kandidáti čo hovoria dajte moju podporu tomu alebo tomu by splnili takto svoje želania cestou voličov. V prvých voľbách by volič zakrúžkoval "svojho", ak by však tento neuspel, bol by zakrúžkovaný ďalší na koho môj prepadnutý hlas preniesť v prvom rade a v druhom rade. geniálne čo? no načo sa mám trepať druhý raz k voľbám. Známy je povolebný výrok "Keby som vedel ako dopadnú voľby tak som mohol dať hlas inému ale čo už". Inak tých 25% hlasov asi nie sú nutne extrémisti ale aj takí ktorí povedali že za žiadnych okolností nedajú hlas Čaputovej alebo Šefčovičovi, tí už do druhého kola nepôjdu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
No kto škrípe zubami ??
Krajniakovci + chmelarovci.
Kotleba ma vynikajucu podporu do parlamentnych volieb.
Ak bude v 2. kole podobna ucast, tak mame Sevcovica prezidenta, nakolko teraz sa hlasy rozdelili medzi:
1. Caputova
2. ostatni
a v 2. kole by sa mali zasa vacsinou zjednotit...
Na druhom kole by sa dalo ušetriť, ak niektorí odstupujúci kandidáti čo hovoria dajte moju podporu tomu alebo tomu by splnili takto svoje želania cestou voličov. V prvých voľbách by volič zakrúžkoval "svojho", ak by však tento neuspel, bol by zakrúžkovaný ďalší na koho môj prepadnutý hlas preniesť v prvom rade a v druhom rade. geniálne čo? no načo sa mám trepať druhý raz k voľbám. Známy je povolebný výrok "Keby som vedel ako dopadnú voľby tak som mohol dať hlas inému ale čo už". Inak tých 25% hlasov asi nie sú nutne extrémisti ale aj takí ktorí povedali že za žiadnych okolností nedajú hlas Čaputovej alebo Šefčovičovi, tí už do druhého kola nepôjdu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať