Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
pavol54
Nandrolon
buchač
Terezia13
dnešný môj zážitok...
Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Ale nehovor....a to ti kto povedal, že dôchodcovia smú len od 9 - 12 hodine do obchodu ?
Ono je to predsa tak, že v uvedený čas nesmie do nik iný okrem dôchodcov.

Hoaxom nazývaš osobný postreh reálnej osoby ?
Hm...tak to je tu teda hoaxoooooooov....
a naopak nemáme sa vystavovať riziku nakazenia v iných dobách. Osobný postreh reálnej osoby ja hodnotím mohla to byť pravda aj nemusela, keď nejde o život a ja zvyknem niečo upraviť. Však aj pán Michele má reálny dom, nevidel som neverím, aj pani michelová ju má nevidel som ale verím, toto tvrdenie je axióm
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ani Kristus Pán ti nerozumie....teda, okrem prvej vety.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Pavol54, ver tomu, že takí arogantní hajzli fakt existujú. X podobných situácií som už videl na vlastné oči, väčšinou vyhrá ten idiot, lebo ľudia sa dnes boja na niekoho zazjapať.
ja som to nevidel, ale vedúca by ich zrovnala ak si je niekto vedomý že porušuje niečo, čuší ako voš pod chrastou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
...ani Kristus Pán ti nerozumie....teda, okrem prvej vety.
ten mi určite rozumie
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
Nandrolon
buchač
Terezia13
dnešný môj zážitok...
Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Čo je na tom hoaxové? Veď dôchodca môže vstúpiť do predajne hocikedy,oni nemajú prikázané len 9-12 a v ostatný čas zákaz vstupu.
Druhá vec je,že o 8,55 nemôže žiadať prednostné obslúženie.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
misoft
bettylou

Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne.
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné...
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
A to za veľkej podpory premiéra.
Už mal byť odvolaný, veď už zavinil aj dvojhodinovú zápchu na dialnici.
To je v skutku neodpustitelné.
----------------------------------------
Pritom on pranieroval minulú vládu aj za takú maličkosť, ako bola dievčinka Trošková a dokonca za smrť neznámeho novinára.
lenže debata vychádza z príspevku o bankových poplatkoch, takže riaditeľ banky alebo šéf centrálnej banky spôsobili zápchu na ceste?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Hmmmm.... kontrolen na cestách... vraj.... tůdle!
Dnes som vyrazil (po dlhej dobe) na doplnenie zásob krmiva pre seba a rodinku... čumím na parkovisko... a tam okrem domácich i autá zo susedných okresov. Ale nie zamestnanci - dokonca starší si prišli nakúpiť do väčšieho mesta, obchodu.
A dumám, či vôbec tie kontroly na niečo sú, keď im prejdú pomedzi prsty? Alebo potom nemajú všetko pokryté (tu na rovine ten, kto vie, prejde i cez pole, poľné cesty z okresu do okresu).
Na nákup do vedľajšieho okresu môžeš.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou

Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne.
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné...
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
Bolo myslené ironicky. Zato sú tam tie smajle. Ako ti môže stúpnuť náklad na spätnú sms. To robí software. A tie baby za prepážkou detto.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?
lebo v každých jedných mu nakladajú...pozri si sme, dennikn, denniks a pravdu spomínať nemusím....
1. Nakladajú mu noviny oprávnene ?
Noviny neriešim, to je nie raz len neobjektívny pohľad daného pisálka, ktorý musí písať ako mu nakážu.
2. Nadávali na neho bezdôvodne ?
Nie, nemyslím...dlabať na tých nakupujúcich, tým by som urval pokutu jedna dve.
No vezmi
- že v tých kolonách uviazli pracujúci...tisíce pracujúcich (napr. USS funguje bez prestávky...koroňa hore, koroňa dole).
- že v tých kolonách uviazli nemocní
- že v tých kolonách uviazli jednotlivci, ktorí MUSELI ísť do špitáľa...lebo ak nie, ohrozoli by svoj vlastný život.
- atď...mám pokračovať ?

...a teraz daj svoj názor.
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....


Tak ako to teda je?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....

Tak ako to teda je?
Veľmi dobre vieš, wo co gou.

Prečo sa novinári nepýtajú :
- na skartované doklady na povale u babičky
- na felíciu, čo denne nabehala 600 km
- na orientáciu Grohlinga
- .....
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ináč čistý teploš, ale to mi ani nevadí, aj keď z Pelleho sa posmievali, hlavne bjuuuuuuuuty http://grohling.blog.sme.sk/c/363625...m-teplych.html

Ale vidím, prečo tu ktosi spomínal, že to má byť kaderník.
https://denniks.sk/28300/ministrom-s...gbt-aktivizmu/
Takže si to zhrnieme. Vyštudovaný obuvník si otvorí kaderníctva a kúpi si na paneurópskej univerzite /ktorá mala s týmito skutočnosťami dosť veľké kauzy ako aj tá Dubčekova-ktorú dokonca chceli za to aj zrušiť/, aby mohol ísť do politiky.
A už je aj minister.
:-))))))))
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
na dobrú noc.. aj keď staršie - potešilo

3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
lenže novinárkovia nedajú dopustiť na svojho milááááášika....

Tak ako to teda je?
Veľmi dobre vieš, wo co gou.

Prečo sa novinári nepýtajú :
- na skartované doklady na povale u babičky
- na felíciu, čo denne nabehala 600 km
- na orientáciu Grohlinga
- .....
A odkial o tom vies??
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Trosku zmena temy.
Vecer nadherna Venusa a rano Mars, Saturn a Jupiter blizko seba.
Vsimli ste si? Alebo vas bavi len nadavat na politiku a navzajom?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
Matovičova vláda jedná, ale Kotleba by im inak nakladal.
Kto je za Kotlebácke rady našej vláde, nech sa prihlási u pána Mazureka.
Aj sám Kotleba vás už považuje za konšpirátorov, ktorí žijú v tom, že peniaza sa robia zo vzduchu. Rovnako ako koronavírus.
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A kam utiekol ten Nandrolonov nácek?
----------------------------------------------------
Musel byť riadne tupý, keď ho vymákla naša NAKA.
Určite to išlo priamo z jeho IP a dokonca aj z jeho vlastného príbytku.
Rovnako ako tí naši (Nando a Dilino s Dilinkom) idú priamo zo svojej IP.
-----------------------------------------------------
Treba si dávať pozor, veď viete, že vás môžu mať označených v apke, ako nakazených.
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Trosku zmena temy.
Vecer nadherna Venusa a rano Mars, Saturn a Jupiter blizko seba.
Vsimli ste si? Alebo vas bavi len nadavat na politiku a navzajom?
No veď práve.... konštelácia postavenia politikov a planét naznačuje, že táto Veľká noc bude sa vyznačovať ponorkovou nemocou v spojení s vedľajším príznakom koronavírusu.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A čo povedať na toto?
Nadpis článku:
KORONAVÍRUS Premiér Matovič sa po kritike opatrení rozbesnil! Drsné slová: Mám vás na háku, odkázal ľuďom
--------------------------------------------
To akože adresoval nám všetkým.
--------------------------------------------
A z čoho vlastne vznikol?

Mám vás na háku, hejteri
S kritikou prichádza aj pokora ju prijať. Matovič má na to skôr svojský postoj a niektorých ľudí z takýchto radov si nazval po svojom. "Fajn, hejteri, užite si ma ... a vlastne, úprimne, mám vás na háku. Nie som chladnokrvný stroj a nikdy som nebol. Ak ho chcete na poste premiéra mať, musíte sa vo voľbách trošku viacej snažiť," uzavrel status Matovič.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
A kam utiekol ten Nandrolonov nácek?
----------------------------------------------------
Musel byť riadne tupý, keď ho vymákla naša NAKA.
Určite to išlo priamo z jeho IP a dokonca aj z jeho vlastného príbytku.
Rovnako ako tí naši (Nando a Dilino s Dilinkom) idú priamo zo svojej IP.
-----------------------------------------------------
Treba si dávať pozor, veď viete, že vás môžu mať označených v apke, ako nakazených.
Ty si sám dilinko! Pokiaľ nemá privátnu IP - h0vn0 zistia! Väčšinou je to IP ISP. Na zistenie danej IP musia mať súdny príkaz a logy o trafficu od ISP.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Trosku zmena temy.
Vecer nadherna Venusa a rano Mars, Saturn a Jupiter blizko seba.
Vsimli ste si? Alebo vas bavi len nadavat na politiku a navzajom?
Ven bola super. To som ešte dvor pratala tak som stihla. Tie ostatné ráno som prespala. Na ktorom obzore ich vidieť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať