Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
tak na pol huby, vraj bol zaplaetený v nejakej predošlej kauze. vidina časti 10 melónového koláča nie je na zahodenie koná divy aj v médiách
Údajne bol zapletený v cca 23 mil. kšefte na vodárňach. Ak budem vedieť viac, napíšem.
včera počúvam debatu českých politikov "Cena respirátorov rástla až do 250 Kč, dnešná ponuka je okolo 75 Kč", veľmi rád by som vedel koľko platia naši nákupcovia za respirátory. Novinári mlčia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Médiá sa záhadne nezaujímajú o čistky vo vedení NDS, hlavne, prečo tam nový riaditeľ zotrval iba 1 deň.
No, Sme rodina sa už chopí príležitostí.
tak na pol huby, vraj bol zaplaetený v nejakej predošlej kauze. vidina časti 10 melónového koláča nie je na zahodenie koná divy aj v médiách
Údajne bol zapletený v cca 23 mil. kšefte na vodárňach. Ak budem vedieť viac, napíšem.
...a nielen tam....
však pridaj kde ešte
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
Bieloruský prezident povedal, prečo nedal krajinu do karantény
https://www.biosferaklub.info/bielor...-do-karanteny/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bettylou
Bieloruský prezident povedal, prečo nedal krajinu do karantény
https://www.biosferaklub.info/bielor...-do-karanteny/
No uvidíme. Možno aj tam dostali novinári pár melónov aby vedeli čo majú písať, alebo globsecoví novinári aby vedeli čo majú písať
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Ohrevné sviece počas tohtoročných jarných mrazov v čerešňových sadoch v Ostraticiach.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Bieloruský prezident povedal, prečo nedal krajinu do karantény
https://www.biosferaklub.info/bielor...-do-karanteny/
Fasa stránka...Это белорусский исследователь?
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
však pridaj kde ešte
Obchvat Krupiny - neškania, nerealizované
2017 - NDS - obrovské odmeny, odstupné pre odchádzajúcich (stopnuté ministrom!)
ale veď si vyhľadaj - pozri si, kde všade má/mal prsty! Stačí OR.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozosmialo.
Žeby až tak? Človek by ani neveril :-))))))))))
https://refresher.sk/83202-Minister-...?gdpr-accept=1
+
"ZAČALA RABOVAČKA a Lá týždeň Igora Matoviča:

1. Odkúpená záložná nemocnica Medika zo štátnych hmotných rezerv = predaná v tichosti manželovi hovorkyni ministerstva vnútra!!!

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!

3. Sulík chce odpredať SLOVENSKÉ EKEKTRÁRNE!!!!

4. Kollár podporuje privatizáciu NEMOCNÍC !!!

Koľko ich pistavili???

5. PRIPOMENUTIE k boju proti korupcii:

Súčasný Minister NAĎ ako niekdajší vedúci sekcie obrany Stáleho zastúpenia SR pri NATO v Bruseli - vybavil-dosadil na teplé fleky z rodiny 2 osoby = 》 brata Reného a švagra !"
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
By bolo dobré, ak by diskutér na Pravde tie body 1 - 5 podložil aj nejakým linkom...inak je to len blábol.
https://debata.pravda.sk/debata/5483...pevok/7340672/
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač: zdieľajú to aj ľudia na FB, ale našiel som to cez google aj na pravde. Z FB sa mi na mobile nedarilo vyextrahovať priamy link. Ale však časom sa uvidí, či je to balast alebo skutočnosť. Ten článok sa dá overiť aj dnes /pri PC/ budem až zajtra v práci, ako aj bod 1., 2., a 5.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač: zdieľajú to aj ľudia na FB, ale našiel som to cez google aj na pravde. Z FB sa mi na mobile nedarilo vyextrahovať priamy link. Ale však časom sa uvidí, či je to balast alebo skutočnosť. Ten článok sa dá overiť aj dnes /pri PC/ budem až zajtra v práci, ako aj bod 1., 2., a 5.
Dilinov na Booku Fasov neriešim...poniektorí sú schopní zdieľať ešte aj klamstvá o svojej osobe.

Pravda je niekde inde....čas minulý. Aký bude čas budúci, to je iná.
Sulík CHCEL - navrhoval odpredaj
https://www.google.com/search?client...KEKTR%C3%81RNE
Tiež Kollár mudroval
https://www.google.com/search?client...+NEMOCN%C3%8DC

Overiť, overiť...a prečo som asi reagoval ? Žeby to bolo tým, že som si to overil ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Buchač: zdieľajú to aj ľudia na FB, ale našiel som to cez google aj na pravde. Z FB sa mi na mobile nedarilo vyextrahovať priamy link. Ale však časom sa uvidí, či je to balast alebo skutočnosť. Ten článok sa dá overiť aj dnes /pri PC/ budem až zajtra v práci, ako aj bod 1., 2., a 5.
Dilinov na Booku Fasov neriešim...poniektorí sú schopní zdieľať ešte aj klamstvá o svojej osobe.

Pravda je niekde inde....čas minulý. Aký bude čas budúci, to je iná.
Sulík CHCEL - navrhoval odpredaj
https://www.google.com/search?client...KEKTR%C3%81RNE
Tiež Kollár mudroval
https://www.google.com/search?client...+NEMOCN%C3%8DC

Overiť, overiť...a prečo som asi reagoval ? Žeby to bolo tým, že som si to overil ?
V poriadku. Ale ako píšem, zdieľala to osoba, ktorá väčšinou stačky nezdieľa /ja napr. nezdieľam okrem svojich vlastných fotiek v patričných skupinách vôbec nič/.
Ale zaujíma ma to, s tou NDS, lebo to mám z prvej ruky, akurát nebol čas na podrobnosti...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No na druhej strane nezaškodí im aj vlastná medicína. Keď boli v opozícii tiež toho popísali.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Rozosmialo.
Žeby až tak? Človek by ani neveril :-))))))))))
https://refresher.sk/83202-Minister-...?gdpr-accept=1
+
"ZAČALA RABOVAČKA a Lá týždeň Igora Matoviča:

1. Odkúpená záložná nemocnica Medika zo štátnych hmotných rezerv = predaná v tichosti manželovi hovorkyni ministerstva vnútra!!!

!"
"Roky nevyužívanú záložnú nemocnicu v Banskej Štiavnici ešte pred 17. decembrom Správa štátnych hmotných rezerv predala."

"Vedenie štátnych rezerv predaj záložnej nemocnice nepovažuje za chybu.

„Určite nie. Je nepoužiteľná, musela by prejsť kontrolou,“ odpovedal v nedeľu predseda správy hmotných rezerv Kajetán Kičura na otázku SME, či teraz nemohla nemocnica poslúžiť na hospitalizáciu či karanténu pacientov s Covid-19.

„Nemali sme finančné prostriedky na jej udržiavanie v stave, v akom by bolo treba, aby budova bola. V tej dobe to nebolo účelné,“ hovorí Jozef Jantoš, generálny riaditeľ sekcie štátnych hmotných rezerv.
550-tisíc eur

je cena, za ktorú SŠHR predala nehnuteľnosti bývalej nemocnice v Banskej Štiavnici a skladu zdravotníckeho materiálu.

Jeden z miestnych obyvateľov na facebook cez týždeň napísal, že nemocnica bola udržiavaná v pohotovostnom stave – zabezpečovala sa obmena liekov a v izbách údajne boli postele a prístroje pozakrývané plachtami.

Kičura, naopak, povedal, že budovu predávali prázdnu, bez medicínskeho vybavenia. „Bola vysťahovaná pred niekoľkými desiatkami rokov.“




https://domov.sme.sk/c/22365073/stat...ba-tvrdia.html

snáď nechce niekto tvrdiť, že za 3 týždne sa dá zrealizovať predaj akejkolvek nehnutelnosti????
Naposledy upravil Dáša_ : 13.04.20 at 12:06
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
A nie je to jedno, ako sa volá najvyššia hlava v každej "spoločnosti"?nie každý je ekonóm, aby vedel dané hierarchie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Dáša_
Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
A nie je to jedno, ako sa volá najvyššia hlava v každej "spoločnosti"?nie každý je ekonóm, aby vedel dané hierarchie.

a vyjadríš sa aj k predaju ten nemocnice? Alebo to zahráš do stratena?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
A nie je to jedno, ako sa volá najvyššia hlava v každej "spoločnosti"?nie každý je ekonóm, aby vedel dané hierarchie.

a vyjadríš sa aj k predaju ten nemocnice? Alebo to zahráš do stratena?
... to bola citácia, nie moje slová. Ale ak to píšeš a je to pravda, tak mi to korešponduje s tým, že SME Rodina nehlasovalo častokrát s vtedy vládnucou koalíciou nežistne.
Teda ak je pravda, že kupec mal "niečo spoločné" so SME Rodina.
Okrem toho, čo som spomínal o NDS, tak práve SME Rodina ide meniť regionálnych riaditeľov NDS. Už som tu písal pred pár týždňami, čo sa chystá.
Dáša, takže opýtam sa ťa teraz aj ja: "Má kupec uvedenej nemocnice bližší vžťah k strane SME Rodina?", alebo to zahráš do stratena?!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon

2. Vymenený riaditeľ na Hlavnom banskom úrade = dosadený Sulikov joint kamarát, ktorý je nekompetentný, nakoľko doposiaľ sa zaoberal sedačkami a ekokožou = a teraz má viesť odbor baníctva a ťažby v tomto štáte!!!
no, trochu sa obávam, že funkcia riaditeľa Hlavného banského úradu ani neexistuje. Nebude to skôr predseda?
A nie je to jedno, ako sa volá najvyššia hlava v každej "spoločnosti"?nie každý je ekonóm, aby vedel dané hierarchie.

a vyjadríš sa aj k predaju ten nemocnice? Alebo to zahráš do stratena?
... to bola citácia, nie moje slová. Ale ak to píšeš a je to pravda, tak mi to korešponduje s tým, že SME Rodina nehlasovalo častokrát s vtedy vládnucou koalíciou nežistne.
Teda ak je pravda, že kupec mal "niečo spoločné" so SME Rodina.
Okrem toho, čo som spomínal o NDS, tak práve SME Rodina ide meniť regionálnych riaditeľov NDS. Už som tu písal pred pár týždňami, čo sa chystá.
Dáša, takže opýtam sa ťa teraz aj ja: "Má kupec uvedenej nemocnice bližší vžťah k strane SME Rodina?", alebo to zahráš do stratena?!
no to netuším a ani ma to nezaujíma. Mna zaujalo, že si zdielal text o predaji nemocnice za 3 týždne. Bez toho, že by si si aspon niečo overil. ak ccheš pozerať kupca, tak hľadaj tu http://orsr.sk/vypis.asp?ID=15202&SID=2&P=1

A ked budeš ešte lepšie hladať, tak nájdeš dotácie, ktoré dostával podpísane ministrom malatinským. Ku komu mal ten blízko, to fakt netuším

a čo sa týka výmen na vedúcich funkciach - chceš povedať, že pokiaľ sú vedúce miesta politické nominácie, tak si ich má nová vláda nechať? lebo nie som taký optimista, aby som si myslela, že na čele absolútne každého úradu je nejaký odborník.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať