Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Prečítaj si, čo písal.... pekné voloviny.... že vraj "kartón --> paleta--> kontajner" - chcel by som vedieť, kto by predával celý kontajner - veď sa to musí deklarovať. Evidovať... a zaručene by do toho vstúpili štátne orgány... inak by to bol čierny obchod.
Každý môže sem písať voloviny. Ty si tu inkvizítor alebo čo?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
misoft
Prečítaj si, čo písal.... pekné voloviny.... že vraj "kartón --> paleta--> kontajner" - chcel by som vedieť, kto by predával celý kontajner - veď sa to musí deklarovať. Evidovať... a zaručene by do toho vstúpili štátne orgány... inak by to bol čierny obchod.
Každý môže sem písať voloviny. Ty si tu inkvizítor alebo čo?
A čo? Ty ho nepoznáš? Veď ten skoro stále vypotí takéto hlody.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
marjankaj
misoft
Prečítaj si, čo písal.... pekné voloviny.... že vraj "kartón --> paleta--> kontajner" - chcel by som vedieť, kto by predával celý kontajner - veď sa to musí deklarovať. Evidovať... a zaručene by do toho vstúpili štátne orgány... inak by to bol čierny obchod.
Každý môže sem písať voloviny. Ty si tu inkvizítor alebo čo?
A čo? Ty ho nepoznáš? Veď ten skoro stále vypotí takéto hlody.
Poznám. Ale teraz nikoho neurážal.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Prečítaj si, čo písal.... pekné voloviny.... že vraj "kartón --> paleta--> kontajner" - chcel by som vedieť, kto by predával celý kontajner - veď sa to musí deklarovať. Evidovať... a zaručene by do toho vstúpili štátne orgány... inak by to bol čierny obchod.
on popísal ponuku, nerozpisoval celý účtovný evidenčný postup kamoša dodávateľa, ani to kde tá ponuka je naskladnená. Ak mu kamoš dodá tovar odberateľa zaujíma faktúra z hľadiska obsahu a ceny nič viac nič menej (hoci aj na 10 kontajnerov) .z hľadiska kvality certifikát, respektíve potvrdenie o zhode. Ja som reagoval na obsahovú stránku ponuky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pred pár dňami som tu písal že tie slávne mimovládky by sa mali zaangažovať v osadách a dnes to píše aj Matovič - má pravdu a keď ich nebude vidieť v teréne tak zobrať 2%
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
A teba nemal kto vyšibať, že sa sťažuješ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
...hm...aj tu sa šibalo, len by bolo dobré vedieť, komu prvému zašibalo.
https://presov.korzar.sme.sk/c/22382...i.html?ref=trz

Silne, ale veľmi mocno silne pochybujem, že by poliši začali so šibačkou.
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
...hm...aj tu sa šibalo, len by bolo dobré vedieť, komu prvému zašibalo.
https://presov.korzar.sme.sk/c/22382...i.html?ref=trz

Silne, ale veľmi mocno silne pochybujem, že by poliši začali so šibačkou.
Ale si trúfali 30 na 50tich. Fakt neprimerané. Brusel na nich.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marjankaj
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
A teba nemal kto vyšibať, že sa sťažuješ?
dala som Vám otázku, nebola to sťažnosť, mám doma muža, ja sa nesťažujem......
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123
marjankaj
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
A teba nemal kto vyšibať, že sa sťažuješ?
dala som Vám otázku, nebola to sťažnosť, mám doma muža, ja sa nesťažujem......
Tak teda nič Aj tak to mám ďaleko.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
...hm...aj tu sa šibalo, len by bolo dobré vedieť, komu prvému zašibalo.
https://presov.korzar.sme.sk/c/22382...i.html?ref=trz

Silne, ale veľmi mocno silne pochybujem, že by poliši začali so šibačkou.
vyzerá to tak že zásah bol neprimeraný, ešte mal kto hádzať kamene, ak by bol primeraný tak sú útočníci spacifikovaní včas a nehodia si ani flus
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
dnes za 12,5 ponúkajú česi 3 respirátory. Nakoniec z teba vylezie že je to ex works nejaká továreň v Číne
Čo máš stále s tým ex works?
V jednom príspevku som sa pýtal na váš názor na cenu rúšok koncom apríla a ty, že potrebuješ vedieť EXW.
V ďalšom príspevku som reagoval na Nandrolonovu zvedavosť, že koľko asi bude preplácať Matovič. A ty zas že EXW.
-------------------------------------------------------
Neskôr na to zareaguje ďalší, že "celý kontainer" a vraj sa do toho budú starať nejaké "štátne orgány". Možno mal na mysli len colnicu, ale písal o tých orgánoch v množnom čísle a tak mi napadlo, že asi myslí na colníkov.
--------------------------------------------------------

Tak sa spýtam ešte raz.
Koľko asi budú stáť obyčajné rúška na našom trhu (už prepustené do voľného obehu) na prelome apríl - máj.

Predpokladám, že ich tu bude viac, ako dosť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Moja dcéra ušila, poslala a rozdala zadarmo pomaly sto kusov, nepočítala, aj jej sa ozvali starí známi. Pri veľkonočnej telefonickej vinšovačke som dostala otázku, koľko predala, lebo v Nitre sú po 3,50 €. Posielali aj do Bratislavy, lebo tam jednorázové až za 2 €.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Moja dcéra ušila, poslala a rozdala zadarmo pomaly sto kusov, nepočítala, aj jej sa ozvali starí známi. Pri veľkonočnej telefonickej vinšovačke som dostala otázku, koľko predala, lebo v Nitre sú po 3,50 €. Posielali aj do Bratislavy, lebo tam jednorázové až za 2 €.
https://www.drmax.sk/jednorazove-rusko-3-vrstvove/
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
A ja som vytiahol zo dna rybníka petrolejku ešte svietila
...a to dokonca bez knôta.....
SS88 je obyčajný tlčhuba. zase vypustil svoje bludy.

Už len čakám, kedy on napíše, že sa mu ozval kamoš, ktorého nevidel od narodenia, ktorý má kamoša, ktorý zase má známeho, ktorý má kámoša na úrade vlády....
Neraz si sa tu odvolával na svoju dobrú pamäť.
Neraz som tu písal, že poznám kopec ľudí a že som dosť komunikatívny človek. Písal som aj o tom, že nikdy nebudem nikomu platiť za to, aby mu mohol niečo predať. (to znamená korumpovať)
------------------------------------------
Ten "starý známy" ma dobre pozná a rovnako ja jeho. Dobre viem, prečo sa mi ozval a aj on vie, prečo u mňa nepochodil. Povedal som mu, že by som do toho išiel, ale na začiatku, nie až teraz, keď je to už skoro v Hamburgu.

Ten človek pozná snáď každého smeráka, mečiarovca, bugárovca ktorý má nejaký záber na peniaze. Dokonca aj na slotovcov a paškovcov. On pozná len jediné obchodné pravidlo. Kdo maže, ten jede. Podstatné je, aby to bolo aspoň 1:10 a viac.
--------------------------------------------------------------------------------
Pritom priznal, že na tých matovičovcov je ešte priskoro. Že čas ukáže, kedy, nie či sa naučia hrať aspoň druhú ligu Vraj kždý vie postúpiť z druhej do prvej.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
Nandrolon
Zaujímala by ma jedna vec. Koľko rúšok a za koľko nakúpil "Matovič"?
Prečo by to akože robil?

Vo štvrtok ma kontaktoval jeden, akože starý kamoš, kamoš o ktorom som nepočul najmenej 10 - 12 rokov, že či nechcem nejaké rúška. Vraj dobrá cena, 12,50€ za balenie 50 kusov. Tak mu vravím, zastav sa a dones dve.
On na to, že v kartone je 5 x 2 x 5 balení za 240 €. Tak teda dones ten kartón, rozdám ho po susedoch a rodine. A on na to, že to tak nemyslel a nech nesrandujem.
A tak ma oboznámil, že na palete je 48 kartonov a kontajnr obsahuje 28 paliet. Že koľko chcem.
dnes za 12,5 ponúkajú česi 3 respirátory. Nakoniec z teba vylezie že je to ex works nejaká továreň v Číne
Čo máš stále s tým ex works?
V jednom príspevku som sa pýtal na váš názor na cenu rúšok koncom apríla a ty, že potrebuješ vedieť EXW.
V ďalšom príspevku som reagoval na Nandrolonovu zvedavosť, že koľko asi bude preplácať Matovič. A ty zas že EXW.
-------------------------------------------------------
Neskôr na to zareaguje ďalší, že "celý kontainer" a vraj sa do toho budú starať nejaké "štátne orgány". Možno mal na mysli len colnicu, ale písal o tých orgánoch v množnom čísle a tak mi napadlo, že asi myslí na colníkov.
--------------------------------------------------------

Tak sa spýtam ešte raz.
Koľko asi budú stáť obyčajné rúška na našom trhu (už prepustené do voľného obehu) na prelome apríl - máj.

Predpokladám, že ich tu bude viac, ako dosť.
si prečítaj svoju otázku zo včera 09.34 ex works znamená rampa dodávateľa nie je jedno či budú tie rúška predané z rampy skladu v Bratislave , singapúre, alebo antarktíde alebo brodvay, pôvodne blbú otázku si teraz šalamúnsky upresnil. Takže na tak položenú otázku by ti neodpovedal ani tvoj kamoš. Inak ten jav s dodávkami a zásobami sa nazýva " teória fronty" keby niekto požiadal matematika o jej vyriešenie, tak po dodaní vstupných údajov by zrátal na deň presne ako bude prebiehať zásobovací cyklus
Naposledy upravil pavol54 : 13.04.20 at 21:12
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vraj dnes opäť zaperlila Hrycová v rozhlase.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
buchač
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
...hm...aj tu sa šibalo, len by bolo dobré vedieť, komu prvému zašibalo.
https://presov.korzar.sme.sk/c/22382...i.html?ref=trz

Silne, ale veľmi mocno silne pochybujem, že by poliši začali so šibačkou.
vyzerá to tak že zásah bol neprimeraný, ešte mal kto hádzať kamene, ak by bol primeraný tak sú útočníci spacifikovaní včas a nehodia si ani flus
zaujímalo by ma či bude aplikovaný §323 ods 4b TZ - vyhlásený krízový stav
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
kukučka
Moja dcéra ušila, poslala a rozdala zadarmo pomaly sto kusov, nepočítala, aj jej sa ozvali starí známi. Pri veľkonočnej telefonickej vinšovačke som dostala otázku, koľko predala, lebo v Nitre sú po 3,50 €. Posielali aj do Bratislavy, lebo tam jednorázové až za 2 €.
https://www.drmax.sk/jednorazove-rusko-3-vrstvove/
Jeden kus 0,99€
Minimálny odber je 10 ks = 9,90€

Za takú cenu kúpim z Číny minimálne 50 ks...prípadne zopár respirátorov.
Ale uznávam, že z Číny by to trvalo asi tak dva týždne (prípadne aj viac)...takže keď sú potrebné, tak jeden zbytočne nešpekuluje.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať