Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
Mila123
kukučka
Moja dcéra ušila, poslala a rozdala zadarmo pomaly sto kusov, nepočítala, aj jej sa ozvali starí známi. Pri veľkonočnej telefonickej vinšovačke som dostala otázku, koľko predala, lebo v Nitre sú po 3,50 €. Posielali aj do Bratislavy, lebo tam jednorázové až za 2 €.
https://www.drmax.sk/jednorazove-rusko-3-vrstvove/
Jeden kus 0,99€
Minimálny odber je 10 ks = 9,90€

Za takú cenu kúpim z Číny minimálne 50 ks...prípadne zopár respirátorov.
Ale uznávam, že z Číny by to trvalo asi tak dva týždne (prípadne aj viac)...takže keď sú potrebné, tak jeden zbytočne nešpekuluje.
Juraj ak pôjdeš do dr. max lekárne aj jeden ks si kúpiš, predpokladám, že to poznáš a aj to, že majú e shop
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
Ja som šibať bol, aj sme sa navštevovali, aj do ČR som sa prepašoval, len bolo treba dávať pozor na zelené žabky...
Ale však ideš do prírody, podľa Igorka :-))))))))))))))))))
Za tie 4 dni som najazdil autom a na bicykli ako inokedy za mesiac...
Akurát mi treba ísť ešte do Nitry pozrieť pre ženu nový bicykel, síce ho nechce ale nevadí :-))))))))))))))))))
0 4
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Juraj ak pôjdeš do dr. max lekárne aj jeden ks si kúpiš, predpokladám, že to poznáš a aj to, že majú e shop
Našťastie som nemal problém s rúškami, nakoľko v rezerve sa nachádzalo zopár rúšok a respirátorov. Pár mi dodala dcéra.
Ku Maxovi občas síce zbehnem po nejaké lentilky...no cez ešopy kupujem (vo všeobecnosti) len výnimočne...
Škoda, že číňan je tak ďaleko a cesta trvá tak dlho...oveľa viac a aj častejšie by som si odtiaľ niečo kúpil. A hlavne by to bolo bez tých neskutočných prirážok od slovenských "podnikateľov"....
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Pomaly klesnete na úroveň bodliaka, ktorý iba striehne, čo napíše buchač, aby tam prihodil tú jeho průpovídku.
...už funguje, už sa realizuje, už mu zasa hrabe.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
marjankaj
Pomaly klesnete na úroveň bodliaka, ktorý iba striehne, čo napíše buchač, aby tam prihodil tú jeho průpovídku.
...už funguje, už sa realizuje, už mu zasa hrabe.
už fungujú aj s aláááááááááááááááááájou :-)
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Moja dcéra ušila, poslala a rozdala zadarmo pomaly sto kusov, nepočítala, aj jej sa ozvali starí známi. Pri veľkonočnej telefonickej vinšovačke som dostala otázku, koľko predala, lebo v Nitre sú po 3,50 €. Posielali aj do Bratislavy, lebo tam jednorázové až za 2 €.
Mnoho ludi sije zadarmo, zo svojich zasob latok, je to pozoruhodne, ale uz som sa stretla s tym, ze ti, co dostanu darom pre rodinu, to potom dalej spenazuju. hyenizmus prvej triedy.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
Ja som šibať bol, aj sme sa navštevovali, aj do ČR som sa prepašoval, len bolo treba dávať pozor na zelené žabky...
Ale však ideš do prírody, podľa Igorka :-))))))))))))))))))
Za tie 4 dni som najazdil autom a na bicykli ako inokedy za mesiac...
Akurát mi treba ísť ešte do Nitry pozrieť pre ženu nový bicykel, síce ho nechce ale nevadí :-))))))))))))))))))
Takymto by som doprial 10 hod v kolonach, potom palicou po krizoch ako v indii a nakoniec tych 1650.- pokutu...
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
buchač
marjankaj
Pomaly klesnete na úroveň bodliaka, ktorý iba striehne, čo napíše buchač, aby tam prihodil tú jeho průpovídku.
...už funguje, už sa realizuje, už mu zasa hrabe.
už fungujú aj s aláááááááááááááááááájou :-)
Vies co? Za taky prispevok je jedna minuska malo, dobre? Rehotat sa z toho, ze porusujes dane pravidla. Primitivizmus, ci chrapunstvo.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Nandrolon
buchač
marjankaj
Pomaly klesnete na úroveň bodliaka, ktorý iba striehne, čo napíše buchač, aby tam prihodil tú jeho průpovídku.
...už funguje, už sa realizuje, už mu zasa hrabe.
už fungujú aj s aláááááááááááááááááájou :-)
Vies co? Za taky prispevok je jedna minuska malo, dobre? Rehotat sa z toho, ze porusujes dane pravidla. Primitivizmus, ci chrapunstvo.
Podľa môjho názoru som neporušil vôbec nič, ale možno to niekto vidí ináč, jeho problém.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Mila123
chalani Vám šibe z toho , že ste neboli šibať????
Ja som šibať bol, aj sme sa navštevovali, aj do ČR som sa prepašoval, len bolo treba dávať pozor na zelené žabky...
Ale však ideš do prírody, podľa Igorka :-))))))))))))))))))
Za tie 4 dni som najazdil autom a na bicykli ako inokedy za mesiac...
Akurát mi treba ísť ešte do Nitry pozrieť pre ženu nový bicykel, síce ho nechce ale nevadí :-))))))))))))))))))
Takymto by som doprial 10 hod v kolonach, potom palicou po krizoch ako v indii a nakoniec tych 1650.- pokutu...
V skutočnosti ťa štve, že si bol zatvorený v králikárni posratý z nákazy až za ušami :-)))
0 3
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tá Veľká noc doma bola na niečo dobrá,ujasnila som si čo v žiadnom prípade zvyšok života robiť nechcem.Inak Matovič sa chvalabohu stiahol,asi aj sám pochopil že táto problematika nie je pre mediálny a reklamný sektor,ľudia samý cit toto nedajú,Minister zdravotníctva to zvláda dobre,aj ked niekedy je na nom vidno že by si na tie otázky rád poklopal po čele.
No a mimovládky komentuje Blaha,ja nemusím.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Takže podľa správ uvoľnujú česko,poľsko aj rakusko-ak zaspíme máme smolu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Uvoľnujú, uvoľňujú.... i v Číne uvoľňovali a kukni sa.... druhotná minivlna...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

tá bude aj o pol roka či rok.Korona sa nevyparí ked sa schováme.V tomto má Sulík pravdu.Aj ked hygienické opatrenia je treba dodržiavať a bude treba dodržiavať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Treba, treba.... ale povedz to niektorej skupine obyvateľstva... dnes - pohľad z okna... kontajner čaty v plnej práci a bez rúšok....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Treba, treba.... ale povedz to niektorej skupine obyvateľstva... dnes - pohľad z okna... kontajner čaty v plnej práci a bez rúšok....
U nas s ruskami
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes sa s nami pri odchode z chalupy rozlúčili srnky..
20200414_075855.jpg  
20200414_075904.jpg  
20200414_075906.jpg  
1/1
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Takže podľa správ uvoľnujú česko,poľsko aj rakusko-ak zaspíme máme smolu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nesila som vo velkom...co bolo navyse...som darovala....aj keby som viac....nevedela by som si vypytat ani vziat peniaze....lebo taky pocit mam z tejto pomocky...
Žasnem ked vidim na "bazare" kilo kvasnic za.15e...ale hlavne aj....ze ludia zhrňaju ..viac ako potrebuju a potom predavaju za "vydieračske"ceny...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať